1. Jestem zainteresowny skorzystaniem z Waszej usługi, jak mogę przekazac Wam sprawę?

Proszę o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Czy jesteście firmą wiarygodną?

Oczywiście, mamy profesjonalną kadrę zatrudnioną w opraciu o umowy o pracę, wspierają nas doświadczeni, wybitni adwokaci i radcowie prawni oraz skuteczni komornicy, kierujemy się Zasadami Dobrych Praktyk Windykacyjnych, mamy kapitał zakładowy w wysokości 100 tyś zł i żadnych zaległości płatniczych. Założyciel spółki Aguro ma 20 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej.

3. Jaka jest Wasza skuteczność?

Bardzo wysoka, systematyczność działań, nieustępliwość i bycie stanowczym przynosi rezultaty.

4. Jak kształtują się warunki współpracy przy przekazniu Wam dłużnika do windykacji?

Warunki współpracy w postępowaniu polubownym sprawadzają się do jednej zasady, brak sukcesu to brak zapłaty za nasze usługi. Brak opłat za przyjęcie zlecenia do windykacji, brak kosztów za wystawienie długu na giełdzie wierzytelności, brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Szczegółowe warunki zawarte są w przejrzystym i prostym druku zlecenia windykacji.

5. Czy jest minimalna kwota zadłużenia, poniżej której nie podejmujecie się windykacji?

Nie ma minimalnej kwoty zlecenia.

6. Jak bardzo skomplikowaną umowę z Wami podpisuję?

By rozpocząć działania windykacyjne wymagamy upoważnienia i podstawowych informacji o dłużniku. Nie wymagamy umów zawierających kruczki i haczyki prawne, regulaminy i ogólne warunki umów, nasz druk zlecenia jest jasny i przejrzysty.

7. Czy jestem na bieżąco informowany o postępach przekazanych do windykacji spraw?

Aguro systematycznie informuje o postępach zleconych spraw. Jeżeli bierzące informacje są dla Państwa niewystarczające, można zadzwonić z pytaniem do naszego konsultanta pod numer 575 772 460 lub zapytać nas za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

8. Czy gwarantujecie odzyskanie należności w jakimś konkretnym czasie?

Niestety nie możemy dać tego typu gwarancji, każda sprawa jest inna i wymaga innego nakładu pracy czy zastosowanych narzędzi windykacyjnych. Są sprawy, które można wyegzekwować w kilka minut, a bywają i takie w których potrzeba kilka miesięcy i działań sądowych i egzekucyjnych by odzyskać należność.

9. Czy są jakieś ograniczenia dotyczące przyjmowania przez Was spraw do windykacji?

Podejmujemy się windykacji niemalże każdej sprawy, nawet drobnej, spraw spornych i trudnych. Nie przyjmujemy do windykacji jedynie dłużników wobec których toczy się aktualnie postępowanie upadłościowe lub trwa egzekucja komornicza.

10. Jaką podstawą prawną posługujecie się przy dochodzeniu od dłużnika kosztów windykacji?

Korzystamy z Art.10.1 Ustawy z dnia 8 marca 2013r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. oraz Art 10.2 Ustawy z dnia 8 marca 2013r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych.