-
Imię i nazwisko / Firma NIP Miejscowość Kwota zadłużenia Numer sprawy Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.772177383697-500 Radomsko38097.52Z00007Kup
Firma Wielobranżowa WOBET Beata Plaza-Lenart575104860742-288 Koszęcin1404.06Z00011Kup
ACTIVE CARGO Andrzej Koziński584175958880-298 Gdańsk7324.21Z00017Kup
WPPU ART-DOM Jadwiga Śliwowska625001166342-506 Będzin44395.71Z00009Kup
"T-Bud" DMI Sp. z o.o. Sp.J.549222310940-143 Katowice19709.97Z00019Kup
DELEKO Bożena Suchodolska969082546644-109 Gliwice10815.01Z00020Kup
EPB FUTURE Sp. z o.o.599317774566-400 Gorzów Wielkopolski15491.12Z00013Kup
REMBUD Gliwice Sp. z o.o.631263458044-100 Gliwice144062.58Z00030Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "BRAWO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 632159492841-922 Radzionków694.52Z00031Kup
Inwest Global Sp. z o.o.886297375658-306 Wałbrzych40524.80Z00032Kup
Promato Sp. z o.o.527272434100-867 Warszawa8124.47Z00033Kup
Q-system Damian Kuriata729241583993-582 Łódź7352.97Z00034Kup
WORLDSPED International Forwarding Tomasz Awiłło 952127759401-240 Warszawa1466.88Z00035Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AMIBUD Rafał Szukała626001723641-908 Bytom38231.06Z00036Kup
Przedsiębiorstwo MADDALENA Export-Import Małgorzata Sobierajska971068339009-500 Gostynin44082.20Z00037Kup
SK-INVEST S.C. Łukasz Szczepina, Andrzej Kramarz628226345132-566 Alwernia13573.05Z00038Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.946237988942-100 Kłobuck8604.54Z00039Kup
"EXPOBUD" Sp. z o.o.897167544354-156 Wrocław185215.08Z00041Kup
NETCOM System Janusz Kożusznik577120022542-202 Częstochowa18543.51Z00042Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO-BUDOWLANO-HANDLOWO-USŁUGOWE "EKO-PROFIL" ZBIGNIEW KOTNIS 644174188141-260 Sławków11994.68Z00040Kup
SKLEP KOSMETYCZNO-CHEMICZNY "LIPSTICK" KATARZYNA JADCZAK884137927858-100 Świdnica Śląska1624.21Z00044Kup
EMBIT Sp. z o.o.574205486742-125 Kamyk8962.45Z00046Kup
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Stala Renata949063597942-270 Kłomnice1248.81Z00047Kup
APA Group Sp. z o.o.951236182342-700 Lubliniec1482.50Z00048Kup
ROBERT CHORYŁEK FIRMA HANDLOWA "ROBUT"573221599042-200 Częstochowa1912.11Z00049Kup
FPH Polandex Andrzej Olejniczak573000215542-202 Częstochowa1554.24Z00052Kup
PPHU "WIKI" Kędzierski Piotr949091786742-202 Częstochowa10364.96Z00055Kup
PPH ANMAR S.C. Andrzej i Maria Kędziora 574193226042-165 Lipie38985.49Z00060Kup
ETZ Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa513023805632-088 Brzozówka1414.70Z00062Kup
Druk Center Sp. z o.o.949219734842-200 Częstochowa1458.04Z00053Kup
Concept Credit Dżesika Rębiś949203306142-218 Częstochowa1445.76Z00054Kup
PPHU STOMAR Stolecki Mariusz665235175762-510 Konin12626.27Z00063Kup
PPHU ANDMAR Andrzej Kazimierowicz575001265946-380 Dobrodzień6626.63Z00057Kup
LINUS GROUP s.c. Paulina Dziadkowiak-Kowalska, Marzena Wielhorska527266121500-819 Warszawa25531.57Z00065Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe "PROSTAL" S.C. Edyta Bałazy, Łukasz Wilk644334370741-200 Sosnowiec1109.12Z00066Kup
WT SERVICE Sp. z o.o.954273868140-014 Katowice6602.72Z00058Kup
"PREOIL" Sp. z o.o.725206521590-437 Łódź1760.72Z00067Kup
Gospodarstwo Rolne Tomasz Narojczyk741132023014-310 Miłakowo7001.30Z00072Kup
EWELINA ADAMOWICZ TRANSOLE542276535415-472 Białystok3287.44Z00073Kup
HYDRO-INSTAL Martyna Jańczyk 649216646441-400 Mysłowice8513.17Z00074Kup
Apteka VITA Jaworze Sp. z o.o.937267617043-384 Jaworze5252.48Z00076Kup
Electro Power Sp. z o.o.937267133343-300 Bielsko Biała65160.55Z00084Kup
EDEPOL Piotr Zoske669249649197-400 Bełchatów7809.15Z00085Kup
HOT 7 Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa949220006242-200 Częstochowa23139.53Z00077Kup
Quinto Sp. z o.o.626000251392-312 Łódź3416.95Z00086Kup
PRO-STER-TRONIK ANDRZEJ OGRODNIK 576103255946-300 Olesno38948.57Z00083Kup
AGRA Gospodarstwo Wiesław Goliński916100163063-700 Krotoszyn53448.38Z00088Kup
Paweł Duczmal Transport i Spedycja Krajowa i Międzynarodowa "Spid-Joy"618192056862-800 Kalisz22847.60Z00078Kup
P.H.U. ELEKTROMIS Marcin Szydłowski716234905008-540 Stężyca21977.64Z00087Kup
DAVITECH STEEL SRLRO26638291051361 MUNICIPIUL BUCURESTI RUMUNIA2185.85Z00079Kup
AMI TOOLS CONSTRUCT TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL DE MARFURIRO31160036060892 BUCURESTI ROMANIA13568.03Z00080Kup
Josef Rosenbaum GmbH & Co KGDE12186614750181 Bedburg GERMANY11068.96Z00081Kup
Esmax Ewa Specjał898110180950-247 Wrocław2190.42Z00089Kup
PPHU "KINGA" Mateusz Latek577197968042-360 Jastrząb880.10Z00090Kup
Sky Medica Polska Sp. z o.o.949220872142-200 Częstochowa1644.99Z00092Kup
SCANDIA Sp. z o.o.725205815590-441 Łódź124174.24Z00095Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Gdańsk SA583000665580-299 Gdańsk279035.56Z00101Kup
"ORTEN" Sp. z o.o.725001205490-023 Łódź1432.79Z00100Kup
MAT-ART Mateusz Staszek625244101442-470 Siewierz25529.54Z00102Kup
WIESŁAW BOGDAN SZCZOT 726000608491-362 Łódź9875.52Z00103Kup
Dobra Micha Sebastian Mączka946221758920-058 Lublin6264.30Z00104Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eksport-Import "WÓZKOLAND" Grzegorz Kołodziejski573020505942-226 Częstochowa2368.75Z00106Kup
Twój Dom Arkadiusz Kierzek586230092681-304 Gdynia3999.75Z00108Kup
Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o.946115727620-315 Lublin13255.71Z00107Kup
Michał Kłysz Inteligente Creature754275864250-452 Wrocław1660.21Z00109Kup
MPL-art M.Maluty, A.Lechowicz677237938530-644 Kraków284505.57Z00110Kup
Blue Cold Sp. z o.o.672207716203-901 Warszawa1272.12Z00111Kup
Nexal Sp. z o.o.628226073132-540 Trzebinia57295.12Z00112Kup
Dariusz Hirniak767150407964-965 Okonek9077.51Z00117Kup
Sklep Spożywczy Krawczyk Dariusz949008361742-202 Częstochowa3070.19Z00118Kup
InPost SA679308762430-624 Kraków577.70Z00115Kup
PH GROSIK IWONA PYRKOSZ949008184842-209 Częstochowa2747.40Z00119Kup
Jagodzińska Danuta Jolanta Kwiaciarnia "MACIEJKA" 741135692014-100 Ostróda4468.93Z00126Kup
Vitamo Witold Trafny 739196569085-790 Bydgoszcz9552.73Z00127Kup
ZM AUTO Zbigniew Kluj927180184066-200 Świebodzin9976.11Z00128Kup
Marek Skłodowski Trans-Pol957075052483-050 Kolbudy7652.18Z00121Kup
Zakład Ogólnobudowlany Wiech-Bud Wiesław Detmer, Wioletta Detmer892100326287-500 Rypin22391.41Z00122Kup
Biuro Usług Turystyczno-Pielgrzymkowych VIA Urszula Wolanin918111874323-400 Biłgoraj18876.93Z00123Kup
Cargobit Sp. z o.o.547191514440-032 Katowice6889.93Z00129Kup
Eden Sp. z o.o., Sp.J.918216280623-400 Biłgoraj3120.93Z00139Kup
"Umik" Wiesław Smoła918131274123-412 Łukowa2141.57Z00140Kup
Arte Polska Sp. z o.o.739388042010-026 Olsztyn5800.91Z00146Kup
ASCOM Networks Radosław Fatalski959150921326-085 Miedziana Góra3598.48Z00171Kup
TeleUP Robert Kovacs712327894320-035 Lublin8854.16Z00172Kup
BN Development Sp. z o.o.701033781600-543 Warszawa47997.31Z00178Kup
Wioletta Kąkol712202647020-518 Lublin5677.14Z00183Kup
Ewa Banach "LORA"715155551523-250 Urzędów831.24Z00184Kup
AT HABERE Sp. z o.o.573284251142-202 Częstochowa17727.08Z00180Kup
Bodenplatte Fundament Sp. z o.o.915179762755-100 Szczytkowice812.34Z00175Kup
Trans-Carpathia Joanna Pelczar 718145746738-420 Korczyna6424.29Z00188Kup
CU8R-Specjalist-Kancelaria Doradztwa Prawnego i Szkoleń Przemysław Jaroszyński748154676148-100 Głubczyce12508.49Z00186Kup
"PASJA" Jacek Urbanek521153549102-679 Warszawa23658.49Z00187Kup
MH Logistic Michał Horst537234343721-500 Biała Podlaska19388.56Z00181Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry875.95Z00189Kup
ZHU Maciej Pieluszczak 281002430666-530 Drezdenko1524.89Z00191Kup
PHU KONKRET Michał Stępowski953156070785-870 Bydgoszcz13115.37Z00190Kup
Salon Optyczny Lux Optica s.c. Klaudiusz Hetmańczyk, Małgorzata Ptak883185667657-300 Kłodzko75589.65Z00192Kup
Elektro-Instal-Bud Andrzej Balsam573020161842-209 Częstochowa90853.05Z00197Kup
Agro-Serwis Piotr Ordon839040088076-200 Włynkówka1815.80Z00198Kup
Rapidprint Daniel Tanajewski Usługi Poligraficzne i Reklamowe646234510443-100 Tychy28585.56Z00200Kup
Ecoair Sp. z o.o.524278999103-185 Warszawa150286.21Z00194Kup
Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak532001274005-400 Otwock8023.86Z00195Kup
"ARBO" Arkadiusz Szwed521283357502-797 Warszawa3605.91Z00205Kup
Zechik Sp. z o.o.664001352332-080 Zabierzów19844.72Z00196Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Rybicki567163843609-140 Raciąż18829.31Z00203Kup
LJO Media Łukasz Ostrowski113240824704-035 Warszawa3342.09Z00206Kup
Quant Systems Sp. z o.o.783171178260-274 Poznań5699.17Z00207Kup
Witeks Naczmański Witold888269458087-811 Fabianki960.62Z00218Kup
Effective Piotr Cymanowski593251381283-110 TczewZ00219Kup
AMM Aleksander Materla645227053442-620 Nakło Śląskie2611.45Z00223Kup
KB-INSTALACJE Krzysztof Bobrowski727132106294-250 Łódź22701.64Z00225Kup
ECO-TRUCK SP. Z O.O.896154604655-095 Mirków4606.41Z00226Kup
ARKADIA J.L. Olchowski Sp.j.563000123922-100 Chełm1658.03Z00232Kup
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Sprzęt-Bud Sosnowicz Kazimierz769050821097-415 Kluki5546.87Z00228Kup
ARKADIA J.L. Olchowski Sp.j.563000123922-100 Chełm2644.86Z00230Kup
Akcesoria Meblowe Nina Stolarska771250376497-350 Gorzkowice1990.34Z00233Kup
EL-MEBLE Patryk Jassa728253381095-060 Brzeziny13290.05Z00235Kup
PRGW G.Janik, R. Kus Sp.j.629000755041-260 Sławków24929.86Z00236Kup
A&S Golden Grant Sp. z o.o. 781189139661-775 Poznań5519.54Z00239Kup
PHU M&M Sp. z o.o.782256846361-894 Poznań4201.67Z00240Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno3962.94Z00241Kup
Vinnare Sp. z o.o.701041401400-867 Warszawa43291.53Z00237Kup
Vostok Enterprise Sp. z o.o. 701057659600-641 Warszawa61620.20Z00242Kup
Flipex Sp. z o.o.782253879861-048 Poznań21955.05Z00244Kup
Pol-Azja LingLing Kujawska967131500886-031 Osielsko3383.15Z00248Kup
Garmond Press Sp. z o.o.676007880931-034 Kraków5863.49Z00246Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Michalski Sp. z o.o.697224076964-100 Leszno936.05Z00247Kup
EKOLOBUD S.A.844000269780-299 Gdańsk8543.10Z00249Kup
TOPCAN Zbigniew Szumowski584188175780-345 Gdańsk2931.00Z00250Kup
Cleanland Firma Sprzątająca Wojciech Moritz739333817010-687 Bartąg5868.58Z00254Kup
EKOLOBUD S.A.844000269780-299 Gdańsk7094.19Z00255Kup
Zakład Odzieżowy " VIOLENCE" Wioletta Grzesik949100939142-100 Kłobuck33400.01Z00257Kup
Zender Sp. z o.o.895173465150-227 Wrocław10806.35Z00266Kup
PAP&TEK Sp. z o.o.525254648000-030 Warszawa2718.26Z00267Kup
Andrzej Urban Sen-Bal-Dom PHU591148162783-424 Lipusz2844.59Z00268Kup
Eco World s.c. Artur Zelek, Marcin Berk578292438182-300 Elbląg4268.13Z00269Kup
AB SYSTEM SERWIS S.C. Anna Balcerek, Bogusław Balcerek 697208473764-100 Leszno3220.84Z00270Kup
Sklep Tkaniny Danuta Garbacz924122022265-001 Zielona Góra2972.59Z00272Kup
P.P.H. "NOVA" Artur Nowakowski972016107862-052 Komorniki8192.02Z00273Kup
PHU Bud-Luk Sylwia Pilarska-Walkowiak782207372161-115 Poznań937.33Z00274Kup
Patrycja Staszewska (Grill Bar Tramwaj Warszawski) 123112040805-506 Lesznowola977.79Z00271Kup
Villa Gotica Sp. z o.o.951225413900-864 Warszawa23142.76Z00277Kup
Firma Handlowo-Usługowa "DOM-REM" Łukasz Klimek602000807737-430 Jeżowe22494.83Z00278Kup
ArtHauss GmbH Sp.K.573284233342-280 Częstochowa10932.58Z00279Kup
Impex Paweł Żukowski578240226303-683 Warszawa14380.76Z00280Kup
PPHU "LESZEK" Leszek Kaczmarczyk739172259110-687 Olsztyn1326.70Z00281Kup
MG Group Service Sp. z o.o.536191965505-119 Legionowo28850.06Z00282Kup
P.H.U. "Ulex1" Arkadiusz Majder911158822556-400 Oleśnica9713.79Z00283Kup
Instalacje Sanitarne Mateusz Górski716278202520-331 Lublin17781.66Z00284Kup
LOGO Transport Spedycja Damian Klejna 764204641564-920 Piła22011.61Z00288Kup
Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Piotrowska616118686959-600 Lwówek Śl.7128.42Z00285Kup
Electric-Kr Sp. z o.o.679270206230-732 Kraków4243.20Z00289Kup
Restauracja Podolany Sp. z o.o.781184652760-479 Poznań3006.21Z00292Kup
Krzysztof Misztal Wytwórnia Parkietów Stolarstwo - Tartacznictwo827000081898-235 Błaszki775.28Z00294Kup
P.W. SER-POL Sp. z o.o.521319141702-544 Warszawa10262.18Z00286Kup
Dekar Łukasz Zarembecki Usługi Ogólnobudowlane612170135459-730 Nowogrodziec2321.04Z00290Kup
ISSOR Sp. z o.o.113288082003-982 Warszawa8304.97Z00296Kup
FHU AURA s.c. Agnieszka, Sebastian Sójka648101193041-803 Zabrze1559.60Z00287Kup
Merk Sp. z o.o.648276998841-800 Zabrze8078.65Z00297Kup
Ecru Plus Sp. z o.o.949219500715-063 Białystok36990.36Z00298Kup
3D Mind Films Sp. z o.o.113282668303-909 Warszawa37003.65Z00291Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno5063.66Z00301Kup
Zakład Murarski Marian Olichwer693100677559-170 Przemków4358.68Z00303Kup
PPUH Grew Plus Tomasz Grześkowiak788110144264-330 Opalenica10778.39Z00304Kup
Toskania Sp. z o.o.782255316041-943 Piekary Śląskie566.11Z00305Kup
AGRAFIENA BISAGA Firma Handlowa 949012538542-202 Częstochowa858.25Z00306Kup
Mercari Design Dawid Walas764261813664-920 Piła35330.38Z00323Kup
System Sp. z o.o.637195891841-208 Sosnowiec4895.13Z00322Kup
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie548200118143-400 Cieszyn1549.44Z00324Kup
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Wod-Gaz Piotr Kubis782111565361-361 Poznań3434.49Z00326Kup
Workpress Sp. z o.o.521372450000-728 Warszawa19102.76Z00328Kup
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie548200118143-400 Cieszyn739.83Z00325Kup
Polska Szkoła Florystyczna Małgorzata Bukalska781104644260-681 Poznań7697.75Z00327Kup
PPHU KOŁODZIEJCZAK-Maciej Kołodziejczak837111377796-500 Sochaczew1018.68Z00334Kup
PPHU Rosa Bogdan825183777421-450 Stoczek Łukowski15344.41Z00332Kup
Zakład Produkcyjno Usługowy Concordia Sp. z o.o. w likwidacji888235739787-800 Włocławek14562.74Z00338Kup
Euroinstalacje Sp. z o.o.779244508060-141 Poznań2505.40Z00341Kup
BZ INVEST Sp. z o.o.527274671096-500 Sochaczew5602.46Z00344Kup
Firma Projektowo-Wdrożeniowa Romuald Sałacki888168120487-801 Włocławek42347.54Z00339Kup
Joanna Miler-Mikoda Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne ABA577167211942-360 Poraj5612.39Z00345Kup
Joanna Miler-Mikoda Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne ABA577167211942-360 Poraj6593.94Z00346Kup
Dream Job Sp. z o.o.781186979361-919 Poznań1023.45Z00351Kup
FHU FRED WIESŁAW TREDER621120237663-700 Krotoszyn3335.62Z00352Kup
Przedsiębiorstwo Remonotwo - Budowlane KABET Sp. z o.o.879016820587-100 Toruń70928.17Z00354Kup
SCEPTRUM NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Skorupska837163154996-500 Sochaczew805.81Z00358Kup
VHCT LTD Tomasz PiórkoGB128297589KT1 3QA Kingston upon Thames23773.25Z00356Kup
Kacprzak Przemysław "KACPRZAK"837167813796-512 Młodzieszyn2081.42Z00362Kup
Jaspis Janina Szymanowska525147140305-074 Halinów1834.97Z00371Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe DOM Sp. z o.o.665000110262-590 Golina51193.16Z00372Kup
Palazzi OSK Sp. z o.o.521366961702-738 Warszawa6538.52Z00373Kup
Mazowieckie Przedsiębiorstwo Ekologiczne Danuta Hofman824156157201-934 Warszawa69023.98Z00374Kup
Prestige Pallets Sp. z o.o.604016106684-107 Radoszewo38712.35Z00375Kup
Darrior-Bud Sp.z o.o.531169194805-190 Nasielsk17055.75Z00376Kup
Andrzej Urbaniak FHU AUTOKOLOR699171503856-200 Góra2367.39Z00377Kup
FTL Filip Błąd-Jarocki573286434642-290 Blachownia58533.12Z00378Kup
SACOMFR1450104237892100 Boulogne Billancourt, FRANCE24372.93Z00379Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin16298.62Z00382Kup
MM Group Sp. z o.o.837143676585-355 Bydgoszcz2326.09Z00384Kup
"AN-RUR" Anna Mazurkiewicz919146743903-110 Warszawa22616.65Z00390Kup
Piotr Transport Piotr Czechowski767160075977-400 Złotów14826.81Z00391Kup
Gospodarstwo Rolne Kozicki Agaton744162510614-260 Lubawa1732.22Z00394Kup
LUMINAT Elżbieta Tchórz959077429025-622 Kielce1970.48Z00393Kup
Ostara GmbHDE30148103480689 Munchen, GERMANY2949.91Z00396Kup
Energomontaż Południe Katowice Sp. z o.o. (Piotr Szymczyk)634265137640-951 Katowice20912.28Z00392Kup
J.J. Trans-Speed Spedycja Krajowa i Międzynarodowa Jolanta Jabkiewicz537117510421-550 Terespol9445.46Z00400Kup
Gospodarstwo Rolne Dreszler Bożena877134895213-300 Nowe Miasto Lubawskie78294.61Z00395Kup
PATCH SYSTEM S.R.L.IT0874386096020097 San Donato Milanese, ITALIA 44167.22Z00398Kup
Grand Medical Poland Sp. z o.o.952213060503-233 Warszawa3934.53Z00406Kup
LUBSAD Sp. z o.o.713296058021-030 Motycz22233.55Z00410Kup
Pamirex Michał Woźnica642041117344-217 Rybnik4717.83Z00411Kup
Sylwia Graniczka817134711139-300 Mielec4464.92Z00413Kup
Gospodarstwo Rolne Radosław Kubiak834187028499-423 Bielawy26467.92Z00417Kup
Jacek Jagóra Punkt Ksero i Inne Usługi "U JACKA J."937151641796-515 Teresin3942.93Z00418Kup
PPHU "AGA" S.C.837154180096-500 Sochaczew2644.64Z00419Kup
Niepubliczne Przedszkole im. Juliana Tuwima "Julianek" Małgorzata Mirowska878116408287-400 Golub-Dobrzyń6923.62Z00426Kup
Zakład Kamieniarski Kamil Lis742203943611-400 Kętrzyn54574.01Z00433Kup
Produkcja Worków Foliowych "Wor-TEX BIS" Eliza Sękowska573261261042-233 Radostków7072.80Z00437Kup
EGO MAX Sp. z o.o.634281748641-253 Czeladź3675.06Z00435Kup
P.P.H.U R-Trans Marlena Radka948209420426-624 Kowala-Stępocina3682.93Z00436Kup
Europejskie Konsorcjum Kolejowe WAGON Sp. z o.o.622256579263-400 Ostrów Wielkopolski2211.21Z00434Kup
Cargo Trans Piotr Dąbrowski948229908226-600 Radom2549.07Z00438Kup
CUSTOM TEAM CLASSIC CARS Krzysztof Mościpan837155318696-500 Sochaczew5500.12Z00430Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk3080.44Z00439Kup
MSN-TRANS MARCIN MAŁEK772236924497-500 Radomsko6982.77Z00440Kup
DS.-Transport Poreda S.K.A.897176361550-571 Wrocław358849.90Z00441Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Rojek739350021611-015 Olsztynek29454.27Z00443Kup
P.W. ELEKTRO-INST Andrzej Pastecki625157717742-460 Boguchwałowice29162.20Z00446Kup
PHU KAZMAR s.c. K.Kowalski, M.Kowalski768167531626-300 Opoczno143204.12Z00448Kup
S+K GmbH000000033098 Paderborn, Germany35145.74Z00452Kup
Firma Transportowo Usługowa Lucja Fedorowicz755134658348-250 Głogówek105323.74Z00442Kup
Volvia Sp. z o.o.899272752450-502 Wrocław23995.00Z00444Kup
P.P.U.H. DAKARO Karol Rozumek969129795798-332 Rząśnia12875.89Z00445Kup
ABB INVESTMENTS Sp. z o.o.527270350500-871 Warszawa2811.33Z00447Kup
Orato - Jillex Spedition s.r.o.CZ29136938CZ-198 00 Praha 99781.19Z00455Kup
TKE-Spedition Petra MertensDE23311804354524 Klausen, Deutschland5275.36Z00454Kup
Metalline A.Bohaczyk-RichterDE81459001803172 Guben, Germany50847.17Z00449Kup
MM&WB Bau GmbHDE29145805049080 Osnabruck, Germany138500.33Z00450Kup
Eurobau GmbH&Co KGDE29091438133102 Paderborn, Germany46353.81Z00451Kup
ŚLĄZAK Pawilon Handlowy Cz. S. U. Nowak S.J.631010383244-100 Gliwice667.25Z00467Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland2046.81Z00470Kup
Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak634001989840-219 Katowice6233.61Z00477Kup
Libart Bartosz Lipa664197586227-200 Starachowice3849.73Z00464Kup
A2 Logistics Engineering BVNL818620249B015203 DA s-Hertogenbosch, Nederland1545.37Z00468Kup
ARTIW Sp. z o.o.946243629720-094 Lublin724.26Z00475Kup
Hellmann Worldwide Logistics GmgH&Co.KGDE11765940259302 Oelde, Deutschland3046.08Z00465Kup
Gomboc s.r.o.SK202249534394 501 Komarno, Slovensko2976.14Z00471Kup
CTJ Janssen GmbHDE12132035641515 Grevenbroich, Deutschland924.68Z00466Kup
MMW Logistik GmbHDE27229561908468 Reichenbach, Deutschland4184.54Z00472Kup
Gospodarstwo Rolne Gontarczyk Włodzimierz838127167396-314 Baranów1875.42Z00474Kup
Raben Trans European Germany GmbHDE277971929D 28816 Stuhr, Deutschland2499.60Z00469Kup
PRAJ Sp. z o.o.713308463723-100 Bychawa735.88Z00476Kup
Beata Urbaniak BKF TRANS622107203063-400 Ostrów Wielkopolski4149.73Z00478Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland2360.32Z00479Kup
Teambud Sp. z o.o.575188491842-287 Kamieńskie Młyny11726.16Z00480Kup
Oil Trust Sp. z o.o.591169214683-400 Kościerzyna38978.44Z00481Kup
Deutschland Express Marcin KwiatkowskiDE81558318814947 Nuthe Urstromtal, Deutschland3324.35Z00482Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Julex" Jan Skibiński578295773682-300 Elbląg12589.14Z00483Kup
FTHU Makad-Trans Grzegorz Wiśniewski 874100027987-300 Brodnica4352.07Z00484Kup
Żelbet-Montex Sp. z o.o.573010613342-200 Częstochowa6103.33Z00485Kup
SK INVEST Karol Radzik734353013241-300 Dąbrowa Górnicza52310.17Z00488Kup
Regional Wohnbau GmbHDE29573066741462 Neuss, Germany272640.45Z00493Kup
Devcon Michał Czarnocki526106610105-500 Piaseczno1030.60Z00491Kup
FHU STAN BUD Aneta Miksza644298271841-218 Sosnowiec19087.37Z00489Kup
Sławomir Kruk "Martech"782101185361-215 Poznań13112.61Z00494Kup
Maciej Nawrot "Melcom"783147017262-045 Poznań16225.93Z00495Kup
HERBALIST Mariusz Heba641211872541-706 Ruda Śląska 775.73Z00497Kup
Inwest-Bud Dominika Możdżeń735267777434-721 Raba Wyżna10771.06Z00499Kup
Gospodarstwo Rolne Maciej Ludwiczak786151002563-000 Środa Wielkopolska5102.75Z00500Kup
STS Logistic Michał Jóźwicki647243166744-285 Rzuchów8458.02Z00504Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Kamola825154080921-426 Wola Mysłowska18393.39Z00505Kup
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Adam Burnewicz00000000016-150 Suchowola1927.96Z00502Kup
Marcin Lamparski Technika Skrawania556240074788-100 Inowrocław7360.73Z00513Kup
KLS Narzędzia Łukasz Śmiałkowski831153376098-100 Łask1453.60Z00514Kup
MyDeal Sp. z o.o.956226846801-402 Warszawa28844.65Z00507Kup
KAMIR Jacek Mirek677145770032-048 Jerzmanowice8520.20Z00508Kup
Paulina-Trans Małgorzata Jasek-Srożak651107572383-200 Starogard Gdański6101.26Z00509Kup
DIN-MET S.C.611273381158-500 Jelenia Góra6447.78Z00515Kup
F.O.M.-Krzysztof Huzar691172091455-120 Wilczyn2157.40Z00516Kup
Stacja Obsługi "Lermax" Artur Lemieszek596134460266-400 Gorzów Wielkopolski878.16Z00524Kup
DK Grand Sp. z o.o.222089984841-400 Mysłowice3212.70Z00517Kup
PHU JARGO Jarosław Gała599107230966-431 Santok2853.60Z00525Kup
Piekarnia-Cukiernia BRAVO Honorata Gzyl, Remigiusz Gzyl Sp.j.671180098578-114 Wrzosowo31508.77Z00526Kup
DK EUROPA Sp. z o.o.596169904466-440 Skwierzyna2262.44Z00527Kup
ABC Logistic Sp. z o.o.555203165664-605 Wargowo11316.56Z00529Kup
Natalia Nestorowicz927184079766-218 Lubrza1728.46Z00522Kup
Usługi Transportowe Marek Zinek599276400966-460 Nowiny Wielkie576.53Z00523Kup
Andrzej Urbaniak FHU AUTOKOLOR699171503856-200 Góra2423.05Z00534Kup
Serwis Tabak Marcin Glazer684245484538-480 Rymanów12237.25Z00535Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Grabala545174821716-130 Janów4241.18Z00549Kup
FHU "Rosa" Waszczak Daniel614140139458-400 Kamienna Góra1680.29Z00538Kup
Flower Power Michał Stanisławski studio MiłoMi524276260900-382 Warszawa2034.01Z00543Kup
Kwiaciarnia Pod Aniołami Zdzisława Piotrowska 644181207841-200 Sosnowiec1271.01Z00539Kup
Wirbelwind Ug Andreas BubatDE162056187238640 Goslar, Germany28438.69Z00544Kup
P.W. "Gamma" Ewa Maruszewska726176150091-322 Łódź1466.03Z00541Kup
PHU PEMAL Leszczyńska Józefa614133765059-420 Bolków3053.30Z00546Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim1783.60Z00548Kup
DCT24 Sp. z o.o.895205832451-502 Wrocław8372.52Z00551Kup
Aderem Sp. z o.o.527276971100-867 Warszawa5962.85Z00552Kup
Firma PUH Stanisław Kukla842000103977-100 Bytów5607.55Z00554Kup
S.O.Kukla Sp. z o.o. s.k.842177179177-100 Bytów3855.44Z00555Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe BUDJAR Jarosław Ławski769195580497-400 Bełchatów3383.38Z00558Kup
EI INŻYNIERIA Marcin Młyńczak549202485832-626 Jawiszowice5329.25Z00559Kup
PPHU Adam Iks785161934163-100 Śrem6046.78Z00560Kup
FHU AMELKA Sebastian Skwierawski839316914776-251 KobylnicaZ00556Kup
Network Sp. z o.o.896155069755-093 Śliwice2209.52Z00563Kup
Gospodarstwo Rolne Janczak Radosław713299745924-150 Nałęczów3297.25Z00570Kup
MOSTAR Sp. z o.o.854241002373-110 Stargard17229.17Z00557Kup
PHU Tom-Bud Tomasz Grębowiec928130140668-200 Żary1904.67Z00561Kup
ALKAR Sp. z o.o.466041809687-603 Wielgie6179.43Z00562Kup
Dansport Sp. z o.o.969161296244-117 Gliwice39953.79Z00567Kup
Proxima Logistic Sp. z o.o.599319343166-400 Gorzów Wielkopolski6857.33Z00568Kup
Gospodarstwo Rolne Beata Pasternak713274781121-080 Garbów1745.45Z00571Kup
Anselmo Sp. z o.o.599308096866-450 Bogdaniec11301.25Z00573Kup
PBE Energia Sp. z o.o.679310395530-552 Kraków6879.45Z00575Kup
Ogrodnictwo Roch Jankiewicz766110294264-830 Margonin205037.43Z00569Kup
Zielona Energia Pro Sp. z o.o.677234714930-062 Kraków7533.10Z00572Kup
AG Zarządzanie Nieruchomościami i Usługi Księgowe Sp. z o.o.586224970581-366 Gdynia1559.21Z00576Kup
Wiesław Witczak Invest Center911113424056-400 Oleśnica2194.36Z00577Kup
Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET-BIAŁE BŁOTA" S.A. 554031362786-005 Białe Błota43040.96Z00582Kup
Interspaw Wrocław s.c. J.Maciąg, P.Artynowicz899213727753-607 Wrocław3096.18Z00584Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane DOMAR Marcin Darasz867183430535-119 Rzeszów28858.43Z00578Kup
POTZ Jarosław Potz726101460293-574 Łódź83480.44Z00585Kup
Kroon Units Robert Małkowski558142262689-115 Mrocza822.71Z00586Kup
Nessee Irena Chodkiewicz524107855504-606 Warszawa1073.98Z00587Kup
Ramus Sp. z o.o. 542322470315-446 Białystok7782.29Z00590Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław7239.90Z00591Kup
Gospodarstwo Rolno-Drobiarskie Zuchara Zdzisław856116851172-122 Łoźnica91238.26Z00592Kup
AGROBUD Sp. z o.o.669050055075-816 Koszalin2526.01Z00589Kup
Crusar Sp. z o.o. Sp. K.894307032054-530 Wrocław810.47Z00599Kup
Energia Natura Sp. z o.o. (Brejer, Robak)565152675722-205 Wyryki67527.67Z00600Kup
P&S POLSKA Sp. z o.o.781187776961-693 Poznań3717.65Z00598Kup
NOIO Sp. z o.o. Sucre Patisserie118204967800-068 Warszawa1890.72Z00602Kup
GIL DESIGNER Krystsina Sendlewska583293602280-706 Gdańsk4681.95Z00605Kup
China-Bistro Albinowski Marcin926164496566-620 Gubin4711.29Z00607Kup
KIRO/PLEX Recycling Karol Chętnicki877138349213-334 Łąkorz6658.76Z00609Kup
ABC Logistic Sp. z o.o.555203165664-605 Wargowo2832.60Z00610Kup
JW Steelbud Sp. z o.o.629247542741-300 Dąbrowa Górnicza52747.20Z00613Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław1535.54Z00611Kup
TIT Izabela Hallmann588241796284-200 Wejherowo649.62Z00616Kup
Hamburger Spedition und Transport GmBhDE30169682920457 Hamburg, Germany21835.83Z00612Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland2408.60Z00618Kup
BOB F.LUTZ S.R.O.CZ29163579351 34 Skalna, CZECHY2265.69Z00619Kup
Transport Warszawa Sp. z o.o.678314806302-768 Warszawa2813.75Z00620Kup
AITIX Firma Export-Import Hurt-Detal-Usługi Pustelnik Tomasz643100204741-902 Bytom59333.43Z00627Kup
MARTRANS Mariusz Dziekan817189495939-304 Czermin7631.22Z00626Kup
TOP-TRANS Sp. z o.o.113246692503-186 Warszawa5151.45Z00630Kup
Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Wilczek575131730342-700 Lubliniec5998.86Z00632Kup
Bau Und Technik Sp. z o.o.534235084602-017 Warszawa146526.60Z00633Kup
Konsbap Sp. z o.o.527272807200-837 Warszawa48224.67Z00636Kup
RUTEN Sp. z o.o.522300063702-467 Warszawa2729.87Z00628Kup
Hossa Justyna Grabska629216279242-530 Dąbrowa Górnicza13731.21Z00637Kup
Helios Esperanzar-invest S.C. Wojciech Leszczyński, Malwina Leszczyńska858185310974-100 Gryfino22584.70Z00641Kup
Salon Usług Pogrzebowych Marian Nowaczyk Horus II855001599171-073 Szczecin24913.88Z00642Kup
PHU Barbara Kolassa843106002889-600 Chojnice7266.29Z00649Kup
Przedsiębiorstwo ELMARX Elżbieta Jurek869105011030-865 Kraków3896.10Z00650Kup
Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Kanbud s.c. J.Wójcik, Z.Wójcik628108036932-590 Libiąż7600.91Z00651Kup
TB Trans Tadeusz Bakuła579136227382-220 Stare Pole22943.69Z00647Kup
STOL-KOS Krzysztof Węsierski586173118580-209 Chwaszczyno34948.84Z00657Kup
KOWEXIM Krzysztof Kowalewski824140648103-134 Warszawa46553.06Z00660Kup
PPHU GRITTA Sp. z o.o.645250121242-672 Wieszowa2223.19Z00661Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa4539.95Z00662Kup
GENPOWER Sp. z o.o.787210603262-045 Pniewy8980.94Z00665Kup
Instal Białystok SA542020192015-084 Białystok2396.73Z00668Kup
Przembud Usługi Remontowo-Budowlane Przemysław Koćma628209455732-500 Chrzanów10684.06Z00669Kup
Renata Grzesiak953226284087-214 Płużnica4494.01Z00673Kup
Agarikos Sp. z o.o.677236709209-442 Rogozino150075.81Z00670Kup
Fusic s.c.692243520653-614 Wrocław844.37Z00674Kup
PPHU BOSSGARD Kamil Gołębiewski591111265783-332 Borowo47173.26Z00675Kup
Zakład Wyrobu Cukierków i Wyrobów Czekoladowych KOSTA Stanisław Kosik839020009876-270 Ustka21600.99Z00676Kup
Gospodarstwo Rolne Warszewski Krzysztof827210851498-215 Goszczanów1566.17Z00677Kup
Neotech Mława Sp. z o.o.569176857306-500 Mława6130.19Z00678Kup
Kwiaciarnia U Ewy Ewa Stadnik913130177055-311 Kostomłoty2631.24Z00679Kup
Centromed Sp. z o.o.857190055772-320 Trzebiatów3723.27Z00681Kup
INEX Kosiński Ryszard Handel, Produkcja, Usługi 854000572673-110 Stardgard Szczeciński18730.36Z00682Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Dystrybucyjne EKO Mieczysław Jeżyk747129611049-300 Brzeg8832.05Z00683Kup
Klub Biegacza SPORTING986014169672-500 Międzyzdroje42019.25Z00684Kup
ANH Stanisław Dzięcioł125113811005-500 Wołomin-Duczki191330.16Z00686Kup
Perfect Cleaning Adam Garncarz118134379502-679 Warszawa520.80Z00687Kup
Zakład Usługowo-Handlowy Tomasz Gwóźdź657226880128-305 Sobków3719.81Z00688Kup
INTERBAU Sp. z o.o.928001455044-351 Turza Śląska835.11Z00689Kup
Recyclinic SA782215670861-371 Poznań36766.05Z00690Kup
PLANT Maszyny i Części Sp. z o.o.499064905476-009 Bonin39098.77Z00685Kup
Serion Invest Sp. z o.o.524274935903-284 Warszawa9772.44Z00691Kup
PROAGROTRADE Sp. z o.o.678315517531-935 Kraków25726.48Z00693Kup
Heldere Flevoland b.v.NL852502539B011324 Almere, Netherlands11634.37Z00695Kup
Michał Lechowicz Investments118208582301-651 Warszawa7533.47Z00696Kup
Firma Handlowa-Usługowa "VISTROLI" Szymon Grabowski635176163843-190 Mikołów5153.01Z00697Kup
VISTROLI Sp. z o.o.646294007743-100 Tychy13615.56Z00698Kup
THU Elżbieta Wyroda661000667180-175 Gdańsk12203.62Z00699Kup
Instal-Gaz Serwis Roman Mucha767115572777-430 Krajenka2341.23Z00700Kup
Usługi Roboty Ziemne Jerzy Małyszko553119137234-324 Lipowa26181.88Z00701Kup
Firma Usługowo-Handlowa Ciepły Dom Marcin Podemski856121017671-412 Szczecin71165.90Z00702Kup
RK TRANS SPEDITION GmbHDE30519239310787 Berlin, Germany18058.15Z00703Kup
THOT Robert Cyran824000692807-130 Łochów11596.24Z00704Kup
Monvia Lidia Szpak747124558422-470 Zwierzyniec1811.94Z00705Kup
Eco Invest Filip Kłaczyński817186503039-300 Mielec11637.07Z00706Kup
Gospodarstwo Rolne Jarosław Rodowski786165651063-012 Dominowo75211.08Z00707Kup
Gospodarstwo Rolne Roman Kokot (Alicja Szulc)621131357863-714 Kobierno87013.97Z00708Kup
Olejarnia Natura Joanna Izdebska611174824242-350 Koziegłowy21135.73Z00709Kup
P.W. Staltech Mateusz Bęczkowski712320335920-860 Lublin1748.37Z00710Kup
PHU Uni-Dach Krzysztof Barański712244432220-525 Lublin975.66Z00711Kup
STACH TRANS Stanisław Szechyński645221234742-675 Zbrosławice10834.60Z00712Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz3701.52Z00714Kup
Piotr Łaciak Wycinka Drzew683172841132-420 Gdów1917.90Z00717Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHT Tadeusz Chmiel683136469932-020 Wieliczka2105.00Z00718Kup
Konstrukta Sp. z o.o.682169646032-010 Kocmyrzów4483.60Z00719Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim3838.51Z00720Kup
Rang-Systemy s.c. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe634254562240-555 Katowice6578.61Z00721Kup
FUHRMANN S.A.672199213078-320 Połczyn Zdrój9914.78Z00724Kup
Restauracja na Parcelach Sebastian Szwałek621125840263-700 Krotoszyn1123.16Z00725Kup
Maciej Kaliciecki (Sign Support)892123866331-873 Kraków1764.64Z00727Kup
VISTAL OFFSHORE Sp. z o.o.583100397281-336 Gdynia62228.86Z00729Kup
GREGBYGG GREG DZIEMIDOWICZ9151551541472 Fjellhamar, Norway12922.97Z00730Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce9012.22Z00743Kup
Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla w Krakowie945198655130-001 Kraków60685.19Z00731Kup
Stalberg Polska Sp. z o.o.618214325662-800 Kalisz10772.53Z00733Kup
Stolwak Sp. z o.o.744181041814-200 Iława8245.93Z00735Kup
Kamil Matuszkiewicz EN PROJECT928196715768-300 Lubsko12740.58Z00736Kup
JAN-TECH Z.P.U. s.c. Jadwiga, Maciej Lipińscy764118715464-920 Piła11634.64Z00737Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Siemieniak765129635378-600 Wałcz805.80Z00738Kup
Firma Handlowo Usługowa Vector Piotr Pałasz894218170954-440 Wrocław3840.27Z00739Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce13158.68Z00742Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce4799.15Z00744Kup
PCT Polska Sp. z o.o.899280250453-148 Wrocław18027.25Z00745Kup
PATROL GROUP Sp. z o.o. S.K.A.679308283930-694 Kraków2721.08Z00752Kup
SONOA Sp. z o.o.948259734202-579 Warszawa1108.91Z00740Kup
P.A.M.M. Sp. z o.o.585146712081-810 Sopot45768.86Z00741Kup
WILD LAKE GROUP PM Sp. z o.o.955222328670-747 Szczecin4610.55Z00753Kup
New Geometry Sp. z o.o. 522304577500-815 Warszawa3606.42Z00756Kup
Gospodarstwo Rolne Anna Kierstein756197363747-100 Strzelce Opolskie13829.41Z00750Kup
ADA GRANIT Dariusz Kusiak884102349858-150 Strzegom65938.02Z00760Kup
Raf-Trans Rafał Stryjak898111130552-316 Wrocław17715.79Z00755Kup
EXPEDIA CLUB MARTA DRZEWIECKA-KRATERSKA727243702202-695 Warszawa51328.11Z00761Kup
ROLAND Roland Jodłowski599252983466-400 Gorzów Wielkopolski2429.64Z00751Kup
EKF24 Sp. z o.o.851317167971-476 Szczecin2882.29Z00762Kup
Transtom Tomasz Chmielewski118136749402-656 Warszawa1458.75Z00757Kup
Endosystem Sp. z o.o.912185816955-220 Jelcz-Laskowice935.08Z00764Kup
PPHU BARTEK Karolina Bartkowiak648265416241-800 Zabrze1603.00Z00758Kup
NICOL Anna Lubczyńska959155068726-200 Końskie800.13Z00765Kup
Urządzenia Medyczne i Rehabilitacyjne BIOMEDUS Bożena Krośniak914123711157-100 Strzelin1881.79Z00766Kup
Henryk Wachowicz Zakład Usługowo Handlowy ANPOL739170594810-687 Olsztyn6268.89Z00759Kup
MK-MED Małgorzata Pitek911123462256-416 Twardogóra5099.50Z00767Kup
Spółka Budowlana Monika Sp. z o.o.554234948686-010 Koronowo1620.90Z00771Kup
"Jerzyna" Krzysztof Sipa839294839876-200 Słupsk5581.77Z00775Kup
PHU MAG-ROAD MAGDA MRÓZ838171092596-300 ŻYRARDÓW900.31Z00773Kup
Poczta Polska SA525000731300-940 Warszawa7916.62Z00785Kup
Inwest Partner Medycyna Sp. z o.o.548266577443-440 Goleszów4345.14Z00768Kup
Lightweight Technology S.A.929185967665-155 Zielona Góra2861.17Z00778Kup
Ananas Sp. z o.o.517036969835-324 Rzeszów6562.67Z00786Kup
LVS Łukasz Majak949191128142-233 Mykanów4654.56Z00774Kup
ECOIVAR Sp. z o.o.646293193142-400 Zawiercie2823.05Z00776Kup
Alfa Medical Aleksandra Faściszewska967131953285-011 Bydgoszcz1932.91Z00769Kup
Agma Sp. z o.o.734343054833-380 Krynica25588.67Z00777Kup
Telecentrum Sp. z o.o.984021008187-100 Toruń1381.05Z00779Kup
ROBUSTE Sp. z o.o.527278158600-844 Warszawa6430.75Z00782Kup
TubaArt Michał Niegowski, Gabriel Piotrowski s.c.542322418115-113 Białystok1002.62Z00783Kup
Łukasz Knopczyński "Dziewiąte Wrota"781175474260-528 Poznań172411.64Z00784Kup
Azero Sp. z o.o.754307620645-273 Opole1811.68Z00790Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin6299.53Z00792Kup
Sklep Wielobranżowy PAULA Paulina Winna593254074383-110 Tczew18587.96Z00791Kup
Psbk Sp. z o.o.534250984405-800 Pruszków4491.36Z00793Kup
Ecometras Sp. z o.o.967137831685-312 Bydgoszcz33546.24Z00789Kup
Ekspedo Sp. z o.o.554293441185-009 Bydgoszcz1126.94Z00794Kup
Dobry Start Ewelina Wilczyńska596160917660-563 Poznań2833.91Z00795Kup
Kwiaciarnia Tęczowy Ogród Adriana Węgrzynowska583249608980-427 Gdańsk2622.96Z00797Kup
SD-GAZ Sp. z o.o.517036232535-234 Rzeszów1141.51Z00802Kup
Rzeszowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.517014156436-062 Zaczernie2704.13Z00800Kup
Restauracja Pablo-Picasso Joanna Łoza687190739635-005 Rzeszów2715.43Z00801Kup
Metrum Sp. z o.o. w Restrukturyzacji651171197544-240 Żory33308.61Z00806Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław4703.28Z00807Kup
PHU AGRO-CHEM Ossowski Dawid557167892788-342 Wylatowo41191.05Z00815Kup
Focusystem Anna Gryś 728268460990-133 Łódź2964.73Z00813Kup
PHU MIKA Obara Janusz684111703438-400 Krosno31267.25Z00809Kup
Hamacher Elektrotechnika i Rozdzielnice Sp. z o.o.646239187743-100 Tychy739.55Z00808Kup
Zakład Usług Budowlanych Robert Łukasik557147218962-240 Trzemeszno1201.36Z00812Kup
Galeon Pl Sp. z o.o.897180791050-078 Wrocław1794.90Z00817Kup
WALDEX Grędziak Waldemar622227293763-405 Sieroszewice13499.32Z00818Kup
Szlacheckie Jadło Sp. z o.o.731204810995-200 Pabianice1818.88Z00819Kup
Gospodarstwo Rolne Kłodziński Jerzy555102011389-430 Kamień Krajeński970.28Z00820Kup
Gospodarstwo Rolne Drobiński Karol843132415489-607 Konarzyny8993.11Z00821Kup
Powerpol Sp. z o.o.912184937755-221 Jelcz Laskowice970.03Z00811Kup
PINMO Sp. z o.o.525260582800-159 Warszawa7031.88Z00823Kup
AR System Sp. z o.o.899273804852-014 Wrocław17382.26Z00824Kup
FHU Wardyński Piotr548224497243-300 Bielsko-Biała6466.51Z00830Kup
ADEX Adrian Gadomski661228206227-415 Kunów43077.38Z00832Kup
SILVAN LOGISTICS SP. Z O.O. S.K.A.783169913025-414 Kielce585.26Z00825Kup
Sklep Bławatek Renata Siekierska554007746385-129 Bydgoszcz24558.27Z00833Kup
Pryzmat-Mat 2010 Sp. z o.o. 954271322140-019 Katowice21716.81Z00831Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław4018.19Z00834Kup
FHU GRABAN Janusz Graban763139553764-700 Czarnków1194.56Z00826Kup
Ecofarming Sp. z o.o.831163362298-100 Łask3270.16Z00836Kup
KADŁO Teresa Ochnio118062607705-091 Ząbki1527.32Z00838Kup
PHU BARTEX Zbigniew Bartniak775203513409-500 Gostynin43170.75Z00841Kup
Solaris Energy Włodzimierz Robaszek771252286297-300 Piotrków Trybunalski18893.17Z00844Kup
E-Trans Sp. z o.o.734352535533-300 Nowy Sącz5852.64Z00847Kup
Crusta Sp. z o.o.583317547680-958 Gdańsk3702.01Z00849Kup
Lost-Transporte Sp. z o.o.586227063981-061 Gdynia5857.41Z00848Kup
LMS Logistyka Materiałów Sypkich Sp. z o.o. 573285444842-200 Częstochowa6569.70Z00843Kup
Biosfera24.pl Żywność Ekologiczna PPH Mariusz Sierpiński534147061496-321 Huta Żabiowolska1380.96Z00850Kup
GREEN CARE Sp. z o.o.851317417570-412 Szczecin1575.58Z00851Kup
CONTAGO PROPERTY Sp. z o.o.852259923070-234 Szczecin591.44Z00852Kup
Safe Area Michał Boguszewski727244129495-054 Ksawerów2589.29Z00846Kup
ARGRAS Poland Sp. z o.o.527270197271-703 Szczecin1455.50Z00854Kup
Multirobotyka Sp. z o.o.553251289034-370 Rajcza9197.14Z00857Kup
Kwiaciarnia Oxalis Magdalena Jeger599319188666-400 Gorzów Wielkopolski1556.99Z00859Kup
Centrum Usługowe TOR Grażyna Toczewska899020237556-160 Wińsko905.36Z00860Kup
Aqua Comfort Sp. z o.o. 899246548453-238 Wrocław20902.08Z00866Kup
Ristorante Winebar LAragosta Aleksander Batycki792147521035-205 Rzeszów1163.63Z00867Kup
Term-Bud Kompleks Sp. z o.o.822234882505-300 Mińsk Mazowiecki18660.38Z00869Kup
TMT Partner Sp. z o.o.728280963793-570 Łódź8251.15Z00870Kup
Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Bąk Mariusz656204222529-105 Krasocin811.86Z00875Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszomirski Krzysztof718207494618-411 Śniadowo2162.79Z00877Kup
Biuro Rachunkowe LUZA Joanna Chrzan517012487335-030 Rzeszów1667.62Z00868Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne649.79Z00878Kup
Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych Hydropol-Gdańsk Sp. z o.o.583107376080-051 Gdańsk5534.10Z00881Kup
Wircon Sp. z o.o.646292623243-100 Tychy10344.69Z00887Kup
Zemo Zakład Elektormechaniki Ogólnej Janusz Kędziora852060368371-633 Szczecin5552.77Z00882Kup
PBM TUSK DEWELOPMENT SP. Z O.O.797186187205-600 Grójec113744.48Z00884Kup
Fundacja Dom Radosnej Przystani dla osób powracających do ojczyzny586224260896-500 Sochaczew4748.68Z00890Kup
Fundacja Na Rzecz Tolerancji Poprzez Międzykulturowe Zrozumienie525258351202-127 Warszawa11786.77Z00883Kup
Gastro Bike Sp. z o.o.701048205600-511 Warszawa13903.19Z00891Kup
Solaris Eco Technologies Ltd Polska Sp. z o.o. 646294525843-100 Tychy6669.45Z00888Kup
Błażej Marciniak MAR-POL785125061163-100 Śrem8724.75Z00892Kup
Premium Catering Sp. z o.o.525268368500-020 Warszawa2464.01Z00886Kup
Zakład Usługowo-Produkcyjny Kazimierz Hryniewicki742100425211-400 Kętrzyn1066.73Z00896Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin1996.25Z00910Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Maszbud Tomasz Szulc662228484063-430 Odolanów32254.37Z00911Kup
GI Inwestycje Sp. z o.o.672197119778-320 Połczyn Zdrój175239.64Z00909Kup
Iwona Tomiczek645195645942-600 Tarnowskie Góry7763.69Z00913Kup
Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Wilczek575131730342-700 Lubliniec4731.11Z00914Kup
Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Zieliński591159038083-400 Kościerzyna8854.09Z00907Kup
Simon-Truck Szymon Bukowski886287805858-308 Dziećmorowice3382.85Z00915Kup
Lucina Sp. z o.o.525257564259-700 Bolesławiec3579.57Z00916Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski2385.22Z00917Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa4686.58Z00918Kup
Marcin Tkaczyk DRI MARKETING 113243774000-819 WARSZAWA1033.33Z00920Kup
Biuro Turystyczne ŚLĄSK Kaniut Jerzy627106289040-094 Katowice17111.62Z00922Kup
Ośrodek Szkolenia Psów Myśliwskich i Usługi Sokolnicze Jarosław Kołodziejczyk658141122126-220 Stąporków6720.47Z00924Kup
Ejlat COMPLEX Sp. z o.o.645254517841-922 Radzionków13032.14Z00921Kup
Mariusz Guzik Biuro Podróży PINETA TRAVEL 629162526741-300 Dąbrowa Górnicza4271.56Z00923Kup
WELDER Tomasz Janusz646132568343-175 Wyry18232.04Z00929Kup
Polskie Mosty Sp. z o.o.899240887150-537 Wrocław8711.43Z00925Kup
Waldemar Herman ECOVERDE828131704599-232 Zadzim3296.71Z00930Kup
TMT Partner Sp. z o.o.728280963793-570 Łódź8107.30Z00931Kup
Gospodarstwo Rolne Julita Suplicka558186369089-200 Szubin968.98Z00932Kup
Victoria Cups Ewa Ludynia573114829242-218 Częstochowa1680.30Z00934Kup
STEP-POLAND Sp. z o.o.779236196360-139 Poznań3440.72Z00938Kup
Active Telecom Polska Sp. z o.o.522305562100-140 Warszawa3753.10Z00943Kup
Expert Alu Sp. z o.o. S.K. 679277778132-080 Zabierzów6352.96Z00944Kup
ARAC Sp. z o.o.548217472843-300 Bielsko-Biała1635.43Z00942Kup
VINOTTI Sp. z o.o. S.K.679273380330-390 Kraków1463.73Z00939Kup
Gospodarstwo Rolne Joanna Rosłaniec562149297662-237 Kruchowo2953.99Z00940Kup
Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości i Arbitrażu Sp. z o.o.897178560552-416 Wrocław1660.74Z00941Kup
Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak645239854742-612 Tarnowskie Góry2415.64Z00955Kup
Gospodarstwo Rolne Aleksandra Nasiłowska544139461117-312 Drohiczyn2732.68Z00956Kup
Sices Polska Sp. z o.o.774279171000-546 Warszawa72552.98Z00958Kup
SAL-TRANS Anita Salamończyk-Dymek222080831441-400 Mysłowice12368.60Z00960Kup
PRO-NET.MEDIA SA583315473580-557 Gdańsk21893.67Z00961Kup
Czomber Andrzej "A&B" Przedsiębiorstwo Handlowo-Zaopatrzeniowo-Usługowe625000995642-500 Będzin4686.64Z00962Kup
ANEMAX Aneta Staszewska728244475693-036 Łódź7010.91Z00966Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane TD Sp. z o.o.118169781401-922 Warszawa1485.73Z00965Kup
Grupa Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.589198363280-297 Banino6699.70Z00964Kup
Coldator Sp. z o.o.526003932683-000 Pruszcz Gdański3622.08Z00968Kup
Aw-Trans Firma Budowlano Transportowa Agata Wilczyńska539113910021-200 Parczew8076.81Z00969Kup
Mark-Pol Sp. z o.o.681201298232-400 Myślenice4549.10Z00970Kup
FIRMA USŁUGOWO BUDOWLANA BUDMAR MM SP. Z O.O.967136297685-669 Bydgoszcz7639.99Z00971Kup
P.I.B. HYDRO-EKO Jerzy Lisowski584103171180-462 Gdańsk3881.13Z00973Kup
T.B.H Jacek Trojanowski771280518105-250 Radzymin7690.30Z00976Kup
Inter-Mont Sp. z o.o.587166093700-020 Warszawa5504.95Z00972Kup
Piotr Poneta WANBRUK796258479826-634 Gózd3445.23Z00979Kup
Fan-Art Katarzyna Woźnica717130905024-320 Poniatowa3375.53Z00982Kup
Michal-Dach Michał Pajorek 712292378421-050 Piaski57430.87Z00975Kup
Emil Michalczyk811173369026-704 Przyłęk7321.50Z00980Kup
MEK Sp. z o.o.549243673332-660 Chełmek106072.29Z00986Kup
AGROED Wiącek Edyta713269368221-002 Jastków3336.35Z00987Kup
Geo-Plan Firma Handlowo-Usługowa Zygmunt Piekarz715100342523-204 Kraśnik9162.47Z00983Kup
MEBLEPODWYMIAR COM. Marek Drozd717153286524-320 Poniatowa14078.58Z00988Kup
Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.629246613841-300 Dąbrowa Górnicza4479.82Z00989Kup
Inspirations Media Witold Ryś681165116032-400 Myślenice2844.96Z00991Kup
Heb-Bud Sp. z o.o.734353779533-340 Stary Sącz28134.69Z00993Kup
AVACO s.c. Krzysztof Leśny, Patrycja Brząkalik954274651640-615 Katowice1003.39Z00994Kup
ELFARO Sp. z o.o.679313069130-716 Kraków695.97Z00995Kup
Momentum Michał Skałba884250900458-100 Świdnica474.99Z00998Kup
Arma Sp. z o.o.948259747703-305 Warszawa942.13Z01001Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Januszewski567185803709-150 Czerwińsk nad Wisłą17646.60Z01004Kup
MGI-BUD Sp. z o.o.549244327132-600 Oświęcim17592.72Z01000Kup
Sarl ISAFR0652797061080400 Hombleux, FRANCE291459.07Z01003Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budochud Mariusz Neuman 969124704344-177 Chudów9975.73Z01006Kup
Charisma Sp. z o.o.894300588354-404 Wrocław2574.82Z01007Kup
Charisma Sp. z o.o.894300588354-404 Wrocław836.15Z01008Kup
Techbid Technologie Budowlane i Drogowe Sp. z o.o. 993065505933-100 Tarnów6826.22Z01013Kup
F.H. Zielony Kątek Agnieszka Biniaś779107600264-410 Sieraków8635.56Z01014Kup
Firma Budowlano-Instalacyjna MAXIMUS Roman Porębski734186544331-559 Kraków1965.08Z01018Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Sobociński Zbigniew291011038218-516 Mały Płock2050.30Z01019Kup
Maximus Mazurek Robert712275159620-574 Lublin16894.98Z01021Kup
Sklep Spożywczy BOSS Hałas Beata946182593820-470 Lublin1806.26Z01023Kup
U Kasi Katarzyna Orzeł713299225524-200 Bełżyce2110.70Z01024Kup
STRATUS Centrum Systemów Zabezpieczeń, Dorota Krucień, Halina Krucień Sp. J.946228151220-418 Lublin1886.87Z01025Kup
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o.599250232160-751 Poznań168354.85Z01031Kup
Wanda Motus718118979418-421 Piątnica1699.07Z01036Kup
Gospodarstwo Rolne Tereszczak Przemysław291010421718-520 Stawiski1350.31Z01037Kup
Kraków Estate Eugeniusz Janusz676103048931-103 Kraków31350.87Z01039Kup
Jurik Polska Sp. z o.o.679225443940-008 Katowice7953.38Z01040Kup
Gospodarstwo Rolne Stachelek Wiesław291010567118-525 Turośl1366.52Z01032Kup
Usługi Ogólnobudowlane Damian Szendera222086518641-400 Mysłowice2771.57Z01042Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Barbara Obiegło 551243951734-100 Wadowice8892.81Z01047Kup
MWAY Michalina Suplewska527247372696-323 Osuchów473.72Z01048Kup
Uboat Logistics Sp. z o.o.783169512600-844 Warszawa1550.17Z01051Kup
MEDIAWEST Marcin Dziedzic671169810478-100 Kołobrzeg672.48Z01052Kup
Paweł Duczmal Transport i Spedycja Krajowa i Międzynarodowa "Spid-Joy"618192056862-800 Kalisz607.54Z01053Kup
Ekon Logistyka Sp. z o.o.113289847003-924 Warszawa1526.67Z01049Kup
Ananas-2 Hurtownia Owocowo-Warzywna Zyta Zygmunt-Albrycht684236189438-430 Miejsce Piastowe1608.88Z01054Kup
Grzegorz Tamecki Drukarnia KMDRUK731187593990-345 Łódź1161.05Z01050Kup
ABL FR2351378565993300 Aubervilliers FRANCE61031.03Z01058Kup
Handel Art. Przemysłowymi Łucja Frasunek736110263634-500 Zakopane10166.23Z01061Kup
MH PrestationsFR028149162393150 Le Blank Mesnil, FRANCE29640.84Z01060Kup
Solar Sp. z o.o.968097434862-817 Żelazków10625.71Z01055Kup
MKC DEPOLUTIONFR2981006605095740 Frepillion, FRANCE28503.60Z01059Kup
DDmeble.bydgoszcz Dawid Bielski952251673785-843 Bydgoszcz4024.12Z01062Kup
FMO Kraków Sp. z o.o.945200056930-969 Kraków2890.72Z01065Kup
PHU GALERIA CHEMII TOMASZ KŁOSOWIAK584222099280-280 Gdańsk2905.89Z01066Kup
Bartłomiej Jędrysiak Twoja Idea827217815353-332 Wrocław52596.40Z01067Kup
Centrum Handlowo-Dystrybucyjne RT Projekt Sp. z o.o. (Hipermarket.pl)532125049904-239 Warszawa6768.36Z01068Kup
Caldoris Polska Sp. z o.o.527262382943-316 Bielsko-Biała73713.59Z01069Kup
Zabawka Sp. z o.o.125164912900-020 Warszawa3604.97Z01070Kup
MWB-Trans Mariusz Wieczorek822149956805-300 Mińsk Mazowiecki1024.74Z01072Kup
Tea Rebels Magdalena Miszczak737212123532-064 Rudawa99930.37Z01073Kup
ECOBUDREM Sp.z o.o.498026326441-946 PIEKARY ŚLĄSKIE3534.66Z01079Kup
Mal Trans Waldemar Kołodziejczyk575001172042-202 Częstochowa35648.70Z01076Kup
Marpol Rachut Mariusz739309816810-344 Olsztyn6483.96Z01080Kup
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Rozbicki Marek823141430308-311 Bielany2966.31Z01077Kup
PHUP Ger-Pol Andrzej Będkowski, Jolanta Będkowska Sp.J.654000751744-100 Gliwice4509.38Z01078Kup
Gospodarstwo Rolne Narloch Joanna555182225589-665 Ogorzeliny8220.98Z01082Kup
Erbau-Trans Sp. z o.o.679308284530-817 KRAKÓW17830.14Z01084Kup
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska862000199523-300 Janów Lubelski6886.52Z01085Kup
Berry-Plast Sp. z o.o.899276990753-022 Wrocław10310.53Z01116Kup
Evdic Sp. z o.o.681109354732-400 Myślenice1321.21Z01118Kup
FHU IGOM Piotr Mielcarz857143488840-062 Katowice1454.49Z01119Kup
F.P.H.U. ABC Sztukateria Bąk Lucjan684173694938-458 CHORKÓWKA1794.07Z01120Kup
OK Solutions Kamil Kędzior531169026805-120 Legionowa2230.41Z01121Kup
PROFIDA Sp. z o.o.597171470474-404 Dębno125594.21Z01124Kup
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dekor Jerzy Janas796013558226-600 Radom4887.75Z01122Kup
INKOMETALS Sp. z o.o.635183688500-203 Warszawa19481.48Z01125Kup
PHU MAJSTER Katarzyna Rylukowska641225257644-100 Gliwice6961.24Z01131Kup
PPUH Rotax Janusz Borowicz953185899685-373 BYDGOSZCZ1704.11Z01132Kup
PHU MAG-ROAD MAGDA MRÓZ838171092596-300 ŻYRARDÓW3366.88Z01133Kup
Atuto Group Sp. z o.o.944225290932-050 Skawina3185.30Z01130Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin1296.35Z01135Kup
JKML Logistyka Lewandowski I Wspólnicy Sp. j.879264545487-100 TORUŃ866.72Z01138Kup
OSCO Sp. z o.o.813368192535-327 RZESZÓW21529.99Z01134Kup
AB DZIERZBUD Sp. z o.o.586226089481-389 GDYNIA1393.93Z01136Kup
FIBA CARGO Bartosz Popko952176821104-501 Warszawa652.48Z01137Kup
PB INBUD Sp. z o.o. 118214002501-919 Warszawa4074.11Z01139Kup
Premium Food & More Sp. z o.o. Sp. K.713308362605-500 Piaseczno26267.52Z01140Kup
Imfoodex Sp. z o.o.525248244940-397 Katowice9612.84Z01141Kup
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Minec Sp. z o.o. 626101044341-605 Świętochłowice1046.63Z01148Kup
ASTIA Sebastian Słowiński633101659343-251 Pawłowice1317.96Z01150Kup
Kredytum.pl Spółka Akcyjna671180157178-100 Kołobrzeg1014.36Z01151Kup
Mateusz Lubiński Rentrap679306355234-500 Zakopane8385.73Z01156Kup
Teatr Broadway Małgorzata Krystyna Obłój851156677071-606 Szczecin1257.90Z01152Kup
Gold Parkiet Sp. z o.o.118210246705-075 Warszawa-Wesoła11691.70Z01153Kup
Poland Center of Excellence Sp. z o.o.701052585431-503 Kraków1025.23Z01155Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź4365.77Z01154Kup
Palazzi OSK Sp. z o.o.521366961702-738 Warszawa7645.34Z01157Kup
Marpol Ferlin Marceli751165538446-220 Byczyna2900.29Z01158Kup
Interhouse Development Sp. z o.o.641253857441-700 Ruda Śląska8385.38Z01160Kup
ULMAR Sped-Transport Urszula Wojtyla529131543105-870 Błonie1836.98Z01163Kup
Big Transport Sp. z o.o.958167292881-036 Gdynia2742.11Z01165Kup
Gospodarstwo Rolne Robert Kotula784164500662-220 Niechanowo32704.62Z01166Kup
SM TRADING Sp. z o.o. S.K.954269259440-241 Katowice3481.37Z01171Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań1231.06Z01172Kup
Przedsiębiorstwo Instalacyjne Kanbud Sp. z o.o.554295257385-795 Bydgoszcz1901.78Z01169Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec1295.83Z01173Kup
FHUT Arkadiusz Bieniek647051297644-360 Lubomia4342.86Z01170Kup
Świat Eventów Kamila Lampart517015947536-062 Zaczernie1675.42Z01174Kup
PW MAT-POL HANDEL-PRODUKCJA-USŁUGI Mateusz Ruta557165778288-300 Mogilno5547.67Z01175Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz14101.44Z01182Kup
BERADEX Dariusz Sielski118003965801-919 Warszawa-Bielany16474.69Z01183Kup
Interspedytor Jacek Ciosek959163435525-900 Kielce14314.45Z01185Kup
Tempo Finanse Sp. z o.o.899249981002-670 Warszawa713.88Z01187Kup
Galeria Artystyczna S.C. Radosław Gregorczyk Przemysław Gregorczyk513023432532-065 Krzeszowice1832.34Z01188Kup
JAN-TRANS Robert Pyrzyński557109114588-160 Janikowo2099.43Z01186Kup
Art Of Concrete Sp. z o.o.954275319540-172 Katowice32129.43Z01190Kup
Eko Food Service Sp. z o.o.657291631225-116 Kielce3004.07Z01192Kup
Supernova Clinic NZOZ Urszula Łotowska546111065715-062 Białystok2185.07Z01193Kup
Auto-Grela Grela Robert573116455242-262 Poczesna570.68Z01196Kup
Tchórzewska Zofia Biuro Usług-Katrix946178891820-616 Lublin629.52Z01197Kup
Royal Company s.c. M.Kowal, M. Płatek677241805630-198 Kraków1234.00Z01198Kup
PHUT Kombi-Tech Mirosław Frąk713111641624-220 Niedrzwica Duża10474.02Z01199Kup
Łukasz Ochwat Alfaram685210800438-200 Jasło12332.84Z01216Kup
Przybylski Mobile Sp. z o.o.945217167331-406 Kraków2943.48Z01221Kup
Assistance Partner Agnieszka Jackiewicz955168270970-812 Szczecin1870.00Z01222Kup
PPHU WARSZMET Sp. z o.o. ZPCh sp.k. 578277462282-300 Elbląg39849.63Z01223Kup
Boston Transport Sp. z o.o.585146791881-874 Sopot59590.44Z01224Kup
Boston Transport Sp. z o.o.585146791881-874 Sopot6013.05Z01225Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów2575.75Z01226Kup
Salon Artukułów Dziecięcych Oleńka s.c. Marcin Galant Aleksandra Galant955189984071-714 Szczecin6711.86Z01227Kup
SZLIF-SERWIS Rafał Trzaskowski851255687471-577 Szczecin4794.94Z01228Kup
AIM-Energy Sp. z o.o.959194708332-800 Brzesko9989.25Z01231Kup
Oktan Group Sp. z o.o.679310509030-714 Kraków4790.19Z01230Kup
Investon24 Sp. z o.o. Sp.k. 879268682687-100 Toruń14131.30Z01229Kup
Madax Włoskie Smaki Liliana Jurgiewicz865108699855-100 Trzebnica1748.58Z01232Kup
Meatcom Sp. z o.o.796296761926-660 Jedlińsk4605.67Z01234Kup
Biuro Finansowo-Personalne POL-CENTER Renata Zarzycka837101736496-500 Sochaczew4132.32Z01235Kup
Gospodarstwo Rolne Rajmund Łakomy622122607163-520 Grabów nad Prosną3928.42Z01241Kup
Gospodarstwo Rolne Stefan Panasiuk496014248008-221 Sarnaki34040.23Z01243Kup
POZYTYWKA Katarzyna Sawczuk537259532875-721 Koszalin4140.75Z01244Kup
Gospoda Młyńskie Koło Wolko, Błaszczyk Spółka Jawna782247673261-063 POZNAŃ639.75Z01247Kup
Workers Instalacje Sp. z o.o. 945220929831-223 Kraków4289.63Z01250Kup
MS Meble Michał Sibora556232251088-100 INOWROCŁAW1913.96Z01251Kup
Roger Sp. z o.o.796296519326-600 RADOM4065.84Z01255Kup
Stolarnia Solarscy Magdalena Solarska 955139602770-893 Szczecin5072.56Z01254Kup
Anna Dominik - P.R.I. ARD-BUD 868178946332-700 Bochnia12057.00Z01264Kup
RE-MONT Krzysztof Gutkowski948115298026-600 RADOM3340.17Z01256Kup
F.H.U. MaxBud Kamil Bobula685232898735-202 Rzeszów4625.11Z01265Kup
A.B.C. Aktywny Wypoczynek Łucja Moroz849126767812-220 Ruciane-Nida 3489.30Z01266Kup
ZOR Birawit Witold Januszewski Bogusława Januszewska719115172919-230 Szczuczyn127183.67Z01260Kup
Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska952147337804-794 Warszawa9270.77Z01269Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna1700.30Z01263Kup
Sklep Myśliwski Pod Amboną Alicja Heromińska537197921621-560 Międzyrzec Podlaski1593.26Z01271Kup
Alumil Systems Toruń Sp. z o.o.879267203787-100 Toruń706.85Z01272Kup
Pure Interactive Media Sp. z o.o.525257845100-379 WARSZAWA30449.65Z01279Kup
U Kasi Hurtownia Słodyczy Adrian Gawroński718212426518-400 Łomża476.00Z01282Kup
Bartongrup Sikora Dariusz752109913446-100 NAMYSŁÓW1143.56Z01284Kup
Firma Handlowa ROLMASZ S.C. Roman Duda, Bogdan Bikowski291019686318-500 Kolno7448.70Z01275Kup
A&B DYSTRYBUCJA Przemysław Uhlenberg 592207666983-200 Starogard Gdański3074.97Z01280Kup
MAAT Project Sp. z o.o.779241157260-161 Poznań2294.69Z01287Kup
Klakier Łukasz Szmajdziński852248860271-515 Szczecin930.81Z01285Kup
ECORECYKLING POLSKA Sp. z o.o. Sp.K.728279514892-515 ŁÓDŹ4849.36Z01288Kup
FH Euro-Wkręt Karolina Masierek879230005787-100 Toruń2385.58Z01289Kup
Domago-Trans Dominika Staniszewska896151238955-020 Żórawina3904.15Z01290Kup
Stol-Płyt Firma Handlowa ELŻBIETA JAMRY-KUŚMIERCZAK 557120618688-300 MOGILNO929.08Z01298Kup
STACH TRANS Stanisław Szechyński645221234742-675 Zbrosławice4001.03Z01291Kup
Lemuria Insurance & Finance Expert Group Sp. z o.o. 583311765180-809 GDAŃSK 4236.03Z01299Kup
ZTSB Szymbud Waldemar Szymczyk 949005294797-500 Radomsko882.97Z01300Kup
MAR-BUD Firma Wielobranżowa Marcin Banasiak728136370290-035 Łódź5527.48Z01301Kup
SED-TRANS Sp. z o.o.731140806695-080 Tuszyn3087.10Z01302Kup
Damian Pilarz SEGA-INVEST574190757542-160 Krzepice7837.58Z01303Kup
VARMEX Sp. z o.o.899020525353-601 Wrocław814.73Z01304Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów5063.98Z01308Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań8320.14Z01309Kup
MAR-GUT Marcin Gutkowski948223432626-600 Radom37337.63Z01310Kup
DIAMED Monika Niebrzegowska714188999921-300 Radzyń Podlaski14955.76Z01314Kup
Budzam Sp. z o.o.922261037622-400 Zamość5799.40Z01316Kup
KARMA Karolina Niekłań951240055202-776 Warszawa10625.80Z01311Kup
Małpka SA673176671900-411 WARSZAWA64398.34Z01319Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Kaniewski567174069509-151 Czerwińsk nad Wisłą50465.00Z01321Kup
KOMFORT I RELAKS Jarosław Czarnomski879163043387-100 Toruń2115.53Z01312Kup
Robert Milewski893125413287-600 Lipno777.50Z01322Kup
Javier S.R.O. Studio Bta Spółka Komandytowa957107660480-244 Gdańsk74352.18Z01324Kup
OMNIBUS Sp. z o.o. Sp. K.527203835002-797 Warszawa35827.44Z01313Kup
AIR BUD Sp. z o.o.729271350293-035 ŁÓDŹ4720.93Z01320Kup
Gospodarstwo Rolne Wioletta i Piotr Sójka843132626577-323 Polnica3904.63Z01325Kup
Zakład Ogólnobudowlany i Ślusarstwo H. i R. Czerniak Spółka Jawna854000967073-110 Stargard6723.29Z01329Kup
MEBLE LORENZ Produkcja-Handel-Usługi Dominik Lorenz619198079663-645 Łęka Opatowska643.65Z01332Kup
KmTech Sp. z o.o.879251279987-100 Toruń5286.56Z01334Kup
APG INVEST Sp. z o.o.525258202700-020 Warszawa11981.06Z01330Kup
Mierzyn Lwowska & Kruszynka Sp. z o.o. Sp.k. 851318602072-006 Mierzyn6087.70Z01336Kup
Shield Management Solutions Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce853000157270-236 Szczecin8992.69Z01338Kup
Grono Sportowa Spółka Akcyjna973071249165-247 Zielona Góra1165.90Z01333Kup
Ubojnia Zwierząt Sławomir i Jadwiga Wojniłowicz Spółka Jawna757142862806-210 PŁONIAWY-BRAMURA4660.86Z01340Kup
GASTROKEBAB Anna Olejnik627263558941-600 Chorzów833.83Z01344Kup
Hydro Invest Sp. z o.o.677213516331-416 Kraków18885.85Z01346Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Styl-Art Piotr Mokusiński967010651585-236 Bydgoszcz748.83Z01337Kup
Usługi Budowlane Paweł Kordos785176447463-112 Brodnica17344.26Z01352Kup
Auto-Met Hurkała Sp.J.955226178970-661 SZCZECIN29933.33Z01354Kup
Mariusz Ruciński FUERRA571147785151-692 Wrocław7029.21Z01350Kup
OLBUD Usługi Inżynieryjno - Budowlane Justyna Żurek852229432970-300 Szczecin10492.82Z01355Kup
Poczta Polska SA525000731300-940 Warszawa1274.70Z01361Kup
Cezar-Bud Cezary Lissoń777325637262-064 Plewiska15319.16Z01351Kup
Krzysztof Waszak KRIS BRUK854185414373-102 Stargard Szczeciński1885.91Z01356Kup
R.Z.H-U.-Marek Słomian769188793697-438 Rusiec13611.04Z01364Kup
Wspólnota Mieszkaniowa Olszyny 2522270230801-494 WARSZAWA3164.92Z01360Kup
P.W. Łącz-Tel Jolanta Zamośna854154510070-030 Szczecin6506.95Z01357Kup
Bull Terror S.C. Szymon Duher, Przemysław Duher712334985020-003 Lublin562.01Z01358Kup
Jawo Pack Sp. z o.o.123112268944-370 Pszów4644.91Z01366Kup
Jawo Tech S.R.O. Sp. z o.o.647257167044-370 Pszów2978.56Z01367Kup
Pensieri Antonina Ratajczak782141610761-249 Poznań978.35Z01368Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin8465.26Z01371Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź4170.42Z01372Kup
Ubojnia Drobiu Pomysk Wielki Jarosław Megier592123462377-121 BYTÓW40226.48Z01369Kup
FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA712270861420-583 Lublin4166.72Z01373Kup
Firma Usługowo-Handlowa Jacmar Marian Łukomski556130503088-190 Barcin3717.35Z01374Kup
Customer Trader Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW3146.90Z01375Kup
CASH CASH Sp. z o.o.879260277587-100 Toruń5205.00Z01377Kup
Oskar Drobysz OsCar Auto Serwis956232827187-100 Toruń3257.08Z01381Kup
AUTO-SERWIS Janusz Czapski 879213175587-100 Toruń4118.16Z01382Kup
Easy Transport & Spedition Sebastian Brzeziński429006981161-730 Poznań4391.52Z01517Kup
NEOSPED Hajdys i Wspólnicy Sp.j.836185753696-100 Skierniewice1488.06Z01384Kup
Atlantis Shipyard Sp. z o.o. 739390099610-140 Olsztyn30389.91Z01387Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Kiełczewski291022607318-507 Grabowo8594.85Z01400Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA5397.75Z01402Kup
CAMELEON Jakub Ostrowski771246560951-317 WROCŁAW9450.76Z01404Kup
Marek Sokołowski Doradztwo Biznesowe113012467505-502 PIASECZNO46494.06Z01405Kup
E3d Iwona Krepsztul727265512194-054 ŁÓDŹ9565.92Z01408Kup
TOMAKUNA Tomasz Piaskowski726121235491-855 Łódź9235.60Z01409Kup
OMNIBUS Sp. z o.o. Sp. K.527203835002-797 Warszawa12744.42Z01412Kup
JDK - BUD Sp. z o.o.586230310380-822 GDAŃSK8671.32Z01406Kup
Rawa Wash Sp. z o.o.982037459560-681 Poznań3868.05Z01410Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź605.84Z01414Kup
Winterfox Sp. z o. o. Oddział w Dziećmorowicach657288067225-362 KIELCE11754.94Z01415Kup
Renmar-Pack s.c. Renata Trębska, Mariusz Trębski836185261696-100 Skierniewice8742.00Z01416Kup
BDDP Sp. z o.o.588240094476-009 Manowo3332.24Z01411Kup
Kruk Joanna835159596896-200 Rawa Mazowiecka747.48Z01420Kup
MARTINEX-SPEDYCJA Sp. z o.o.562169065388-190 Barcin2043.02Z01417Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław7845.90Z01418Kup
M-BUD Mariusz Karpiński839177651276-200 Słupsk1265.45Z01422Kup
OLI-TRANS-SPED Danuta Makosz-Kurzok646178158243-100 Tychy6215.16Z01424Kup
Decker Systems sp. z o.o.609007357129-130 MOSKORZEW1381.82Z01428Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin8425.52Z01432Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź6405.96Z01433Kup
MAJA Sp.j. RZADKOWALSKI, RECZKOWSKI556243939988-100 Inowrocław5667.32Z01435Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa15309.12Z01427Kup
Viridis Bartosz Karpiński839313859576-200 SŁUPSK3018.61Z01437Kup
Maciej Leśniański Trans-Expres599249526566-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI5809.42Z01438Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin2628.24Z01436Kup
PPHU Ba-Mar Marta Wrońska918195103323-400 Biłgoraj587.75Z01439Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI765.75Z01448Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI923.22Z01453Kup
HEMER Mariusz Szefer928134543880-460 GDAŃSK6584.59Z01443Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI8439.74Z01449Kup
GROTTECH Sp. z o.o. S.k.897175374650-062 Wrocław22185.43Z01455Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI2302.82Z01450Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI19571.62Z01451Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ENELVIA Sp. z o.o.918216265723-400 Biłgoraj4115.20Z01454Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI690.18Z01452Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ14903.09Z01457Kup
ASESCO Sp. z o.o.525271061400-052 Warszawa6131.65Z01458Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI8878.26Z01459Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI6586.68Z01460Kup
Intermix Pl Sp. z o.o.118207791801-922 WARSZAWA260773.13Z01461Kup
Spacefactory DCA Sp z o.o. Sp.K. 522299789302-290 Warszawa1869.65Z01462Kup
INTERKIS-Aqua-Technologie Uzdatniania Wody-Zenon Szturomski584151618283-330 PĘPOWO176878.71Z01464Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI8136.91Z01463Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI5466.76Z01469Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI29889.07Z01468Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI10465.07Z01470Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI14916.52Z01472Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk6785.84Z01474Kup
EKO PROGRAM Sp. z o.o. Sp.K.549243491232-651 Nowa Wieś16421.78Z01467Kup
Barbara Burzyńska894234989954-061 Wrocław9910.88Z01473Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI11167.99Z01465Kup
POLCARGO MACIEJ BANASZAK953220818389-121 Ślesin32901.48Z01476Kup
Vitruvius.pl Sp. z o. o.547215309643-309 Bielsko-Biała3364.64Z01478Kup
Romex Sp. z o.o.879265586687-100 Toruń19480.32Z01479Kup
Totalmedia Barbara Dudzic734172862833-300 Nowy Sącz49421.23Z01484Kup
P.P.H.U. EUROMETAL Jerzy Maliszczuk521196348803-158 Warszawa5218.86Z01488Kup
GRAB-PANDA WOLF-PEOPLE-RECRUITMENT ANSOU KEITA741212952810-434 Olsztyn3582.11Z01489Kup
So-Pa Bud Sp. z o.o.542322487315-111 BIAŁYSTOK3281.12Z01498Kup
Megafloor Sp. z o.o.693217362467-200 GŁOGÓW11126.63Z01499Kup
Firma Handlowo-Usługowa Z-Bud Mateusz Zyskowski 719156623519-200 GRAJEWO6209.74Z01500Kup
Eurofloor Bakalarek, Nowicki Spółka Jawna972121237561-659 POZNAŃ18032.05Z01501Kup
KAVARITO Sp. z o.o. Sp.K.661237109627-400 Ostrowiec Świętokrzyski627.97Z01502Kup
China Wok Sp. z o.o.851305132071-690 Szczecin36770.27Z01503Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI14606.08Z01505Kup
Stalberg Polska Sp. z o.o.618214325662-800 Kalisz8330.73Z01506Kup
Grzybowski Wiesław762001172807-206 Somianka7837.79Z01507Kup
Mira Artur Romankiewicz 739010694411-001 Dywity580.92Z01510Kup
Europejskie Centrum Tłumaczeń Sp. z o.o.526258501004-160 Warszawa9765.87Z01509Kup
DOGLE Usługi Dla Zwierząt, Szkolenia Dominika Gniecka737132134034-735 NIEDŹWIEDŹ6299.52Z01511Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice748.88Z01512Kup
CZECH-BUD Czesław Pacholik734126250334-654 Męcina2954.65Z01514Kup
KP Logistic Krzysztof Plewa779110209962-081 Baranowo-Przeźmierowo1182.69Z01515Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI6321.01Z01516Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin4949.73Z01518Kup
PHU Sonia s.c. Ewa Nitka, Sonia Nitka 958166692281-603 GDYNIA3695.11Z01526Kup
Prossecco Sp. z o.o.749209120647-225 Kędzierzyn Koźle25877.55Z01522Kup
Stolbud-Trans Kinga Bentka995011135164-061 Kamieniec14068.77Z01525Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELKOM Halina Smyrak644203382141-219 Sosnowiec3731.42Z01530Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia810.89Z01527Kup
Polscan Sp. z o. o.781188701271-441 Szczecin6571.88Z01521Kup
JULTRANS HENRYK BUKOWSKI 615003019370-307 Szczecin1897.65Z01528Kup
PELLON Sp. z o.o. 838176893696-300 Żyrardów24265.54Z01535Kup
Woodland Pellets Ukraine UA00000000000049070 Dnipropetrovsk, UKRAINE20470.09Z01533Kup
LEN Magdalena Dratwińska644232582541-200 Sosnowiec725.31Z01538Kup
S-Prime Sp. z o.o.525261175700-116 Warszawa5226.78Z01536Kup
Firma Usługowo-Handlowa Jacmar Marian Łukomski556130503088-190 Barcin3993.84Z01539Kup
WorPak Sp. z o. o.525271545100-139 Warszawa3102.00Z01534Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk3816.42Z01540Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań5597.01Z01541Kup
EKO MAR TBI Sp. z o.o.728279105092-620 Łódź4283.34Z01543Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa5615.09Z01544Kup
Glanz Company Personel Service Beata Stefanowicz 744162273414-240 Susz3782.02Z01537Kup
MH-BUD Maciej Hejna728258302193-217 ŁÓDŹ13226.78Z01545Kup
Ryan Trans Sp. z o.o.882212140358-200 Bielawa4411.47Z01547Kup
CARTRAC Sp. z o.o.958166541484-230 Rumia806.60Z01548Kup
Biuro Turystyczno-Usługowe Gro-Tour W.T. Piotrkiewicz Spółka Jawna583208966880-257 Gdańsk8831.32Z01550Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo6966.45Z01546Kup
Shisha Dream-Deutschland GmbHDE81569840169469 Weinheim, Deutschland 139794.87Z01549Kup
Stamar Spółka Akcyjna599317540466-400 Gorzów Wielkopolski261219.90Z01555Kup
Cloud Logistics Sp. z o. o.677236317704-078 Warszawa27970.67Z01556Kup
MICHAL MALINA ALLROUND – MALINASPEDITIONDE28444072315230 Frankfurt/Oder, Deutschland3803.45Z01551Kup
Nova Invest Sp. z o.o.593256080082-300 Elbląg19047.66Z01557Kup
EKO MAR TBI Sp. z o.o.728279105092-620 Łódź9963.58Z01554Kup
PRB PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH NATALIA GRZELAK739360208110-900 OLSZTYN15720.28Z01558Kup
Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.851284199471-215 SZCZECIN15028.84Z01561Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa6702.79Z01562Kup
AdvanceMed Sp. z o.o. 642304977847-400 Racibórz7218.93Z01568Kup
Seven Marcin Gawin727233066694-047 ŁÓDŹ1066.43Z01574Kup
URAN Urszula Lewicka, Andrzej Lewicki Spółka Jawna562171419388-190 BARCIN895.21Z01575Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański4696.81Z01577Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie4440.68Z01585Kup
Optima Logistics Group Sp. z o.o.701015793601-616 WARSZAWA7268.73Z01581Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań3441.46Z01579Kup
AdvanceMed Sp. z o.o. 642304977847-400 Racibórz1076.61Z01569Kup
Gregczar Sp. z o. o.698183704764-010 Krzywiń 5954.93Z01587Kup
Activemedica Sp. z o.o.634283278740-738 Katowice2793.91Z01570Kup
FROZEN FOODS Sp. z o.o.728279435095-050 Konstantynów Łódzki5692.61Z01580Kup
Activemedica Sp. z o.o.634283278740-738 Katowice1753.04Z01571Kup
Lumico SRLIT0369004036941126 Modena, ITALY7863.95Z01583Kup
Vital Medic Sp. z o.o.751174893846-200 Kluczbork4377.23Z01572Kup
Vital Medic Sp. z o.o.751174893846-200 Kluczbork5369.73Z01573Kup
DIL Group Jacek Michalski973086388265-729 Zielona Góra17017.22Z01586Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane DK-BUD Ostrowski Krystian656185013028-340 Sędziszów1561.89Z01589Kup
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Pamar II Paweł Marcinek 678107477431-610 Kraków1899.37Z01593Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Dawid Rajmer591160219583-400 Kościerzyna 1488.22Z01596Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław1088.72Z01592Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa1511.64Z01591Kup
Building Trade Systems Ewa Wypustek725136212992-547 Łódź12205.72Z01597Kup
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Auto-Trans Hubertus Hubert Holik751144254746-300 Olesno27543.92Z01598Kup
Grupa Kapitałowa Euro-Bud Sp. z o.o.554258372787-100 Toruń12106.60Z01594Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz1372.83Z01595Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce4854.27Z01599Kup
P.H. PLUS 1 Katarzyna Niesiobędzka763193960664-980 Trzcianka862.27Z01609Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski4298.02Z01614Kup
Dąbrowski Marek Inwestmost776157134609-200 Sierpc687.71Z01610Kup
WESAY Sp. z o.o. 635183329543-176 Gostyń - Wyry37416.83Z01612Kup
Recta-Trans Sp. z o.o.774322705809-402 Płock27874.86Z01611Kup
EXTO Sp. z o.o.634285921440-153 Katowice30663.79Z01613Kup
Firma Handlowo-Usługowa Marek Dapa749200525347-280 Pawłowiczki5880.16Z01618Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ2703.58Z01602Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2788.38Z01619Kup
GOOD FOOD CATERING Sp. z o. o.896154286480-855 Gdańsk1428.77Z01621Kup
Verus Logistics Sp. z o.o.525247468000-131 Warszawa749.18Z01615Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź679.96Z01620Kup
ANDRZEJ ZAGDAŃSKI TRANS­SPEED923150306566-008 Świdnica1691.62Z01623Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań6983.13Z01622Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa12415.96Z01624Kup
Eco Gold Paliwa Sp. z o. o.913161666354-611 Wrocław181248.55Z01626Kup
Dssagro Dawid Sikora 879233027187-140 Chełmża5343.07Z01628Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa21043.43Z01627Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa19003.79Z01625Kup
Firma Budowlana LISBUD Sp. z o.o. Sp. k. 817199468439-300 Mielec18326.00Z01632Kup
Marcin Mariański745135204112-100 Szczytno1112.97Z01633Kup
Hol-Auto Mechanika Serwis Arkadiusz Pliszka984010287113-100 NIDZICA4805.63Z01634Kup
Passive Energy Polska Jolanta Brzozowska745172056212-100 Szczytno4810.79Z01635Kup
BJB Speed Sp. z o.o.849158762112-200 Pisz2060.80Z01636Kup
ABMETAL-Obróbka Blach Mateusz Leszczyński789165277062-330 Nekla Z01638Kup
Urszula Winecka556109297688-140 GNIEWKOWO4337.83Z01640Kup
TRANSPIANO KACZMAREK MICHAŁOWICZ SPÓŁKA JAWNA968097841262-860 OPATÓWEK4448.41Z01641Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól3322.00Z01642Kup
Suns Sp. z o.o.669240479675-511 Koszalin8270.98Z01645Kup
P.H.U. Standard Jadwiga Wiśniewska522220358001-466 Warszawa3679.21Z01646Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3975.68Z01644Kup
PC Metropolia Katarzyna Kazojć579185377580-387 Gdańsk8915.31Z01648Kup
Sea Power Sp. z o.o. Sp. K.583320422680-830 Gdańsk1805.03Z01647Kup
Libart Bartosz Lipa664197586227-200 Starachowice8048.48Z01650Kup
Ontrans Sp. z o.o.649230944942-235 Lelów36482.07Z01651Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz963.46Z01652Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa16279.96Z01653Kup
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców744135898714-200 IŁAWA5279.79Z01655Kup
Firma Remontowo-Budowlana Mark-Pol Marek Tota869116671732-800 Poręba Spytkowska8959.00Z01657Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2791.89Z01658Kup
Flex Box Kamil Łukszo599266698566-400 Gorzów Wielkopolski9154.33Z01659Kup
KRZYŚ F.H.U. Krzysztof Dziewiątkowski875108299486-200 Chełmno1351.89Z01660Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź707.75Z01662Kup
Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.629246613841-300 Dąbrowa Górnicza4379.46Z01667Kup
New Expedition Sp. z o.o.527273311000-867 Warszawa5054.54Z01673Kup
Gospodarstwo Rolne Anna Kierstein756197363747-100 Strzelce Opolskie14573.80Z01674Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa9663.94Z01668Kup
Flex Box Kamil Łukszo599266698566-400 Gorzów Wielkopolski10254.72Z01670Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław11941.83Z01663Kup
Getek Leonard GOLS751128700646-250 Wołczyn3295.37Z01675Kup
Błach Aleksandra Błach969133404942-674 Kamieniec969.75Z01676Kup
Moto Expert Marcin Wichłacz897116830955-080 Smolec4484.21Z01677Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź5258.02Z01664Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki3267.24Z01671Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4918.98Z01665Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza1134.26Z01680Kup
OLIWIER ANTYDOOR Aneta Artymowicz543201328817-100 BIELSK PODLASKI1622.37Z01682Kup
Voo Doo Couriers Wojciech Czelny 777269621262-095 Murowana Goślina25383.99Z01684Kup
Xenon Energetyka Żołneczko Zdzisław646144320143-155 Bieruń5829.28Z01679Kup
Agencja Reklamy i Promocji Art Studio Beata Amroziak-Szęda744112857214-200 Iława5094.59Z01681Kup
MAP TRANS Sp. z o.o.696186624163-840 Krobia3713.68Z01688Kup
GOTROM Group Grzegorz Otrombka588241936984-200 Wejherowo8892.65Z01683Kup
Febus Express Sp. z o.o.701042855901-401 WARSZAWA2937.12Z01689Kup
OPTIMA SERVICE Sp. z o.o.929009282467-100 Nowa Sól3902.22Z01685Kup
MIX Hurtownia Michał Jednorowicz596163529766-300 Międzyrzecz23909.45Z01691Kup
Usługi Transportowe - Nierobisz Janusz 645109237842-600 Tarnowskie Góry8980.64Z01687Kup
Sando Sp. z o.o.973101674766-120 Kargowa7173.77Z01692Kup
Marbet-Pol Sp. z o.o. 894304334654-063 WROCŁAW5860.26Z01693Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3873.91Z01694Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ4508.75Z01696Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź6103.73Z01695Kup
Komplex Artur Kurzyk772228573197-525 Wielgomłyny845.87Z01698Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz3854.27Z01699Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2749.14Z01700Kup
Impresariat Artystyczny Beka Sp. z o. o.583315933680-286 Gdańsk5025.12Z01703Kup
Marbet-Pol Sp. z o.o. 894304334654-063 WROCŁAW1326.89Z01705Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC865.43Z01707Kup
FIRMA WIELOBRANŻOWA DOMINO DOROTA KOKOSZKA627261631041-503 Chorzów1342.86Z01708Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW28439.08Z01701Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA1817.07Z01704Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA1179.10Z01709Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW1649.50Z01706Kup
Luxmet Sp. z o.o.658198252126-200 KOŃSKIE14313.91Z01702Kup
Gdynia Coffee Company Sp. z o. o.586229289481-363 Gdynia983.80Z01710Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA2520.92Z01711Kup
MAN-AM Karolina Leszko-Tyszyńska765153552778-600 Wałcz3696.17Z01713Kup
RCI LOGISTIK Sp. z o. o.599321844466-446 Deszczno28301.88Z01716Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa3700.45Z01718Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW5206.82Z01719Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań4018.63Z01720Kup
Jarosław Krutul Usługi Sprzętowo-Transportowo-Handlowe542011866216-030 Supraśl5078.74Z01717Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań860.30Z01721Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ9265.14Z01723Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI7510.22Z01725Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa17303.80Z01727Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk19525.25Z01722Kup
DEXICO SP. Z O.O.618214597662-800 KALISZ840.71Z01729Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól7920.82Z01724Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa4324.56Z01730Kup
Hol-Trans Serwis Sławomir Szymczak915130144855-120 PĘGÓW7339.01Z01726Kup
P.P.U.H. MODEL Sebastian Mądrzecki839179775075-511 Koszalin3160.71Z01732Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa3207.96Z01733Kup
Logra Sp. z o.o. 821264563908-110 Siedlce2801.80Z01728Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie2485.70Z01734Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie3111.23Z01737Kup
Firma Handlowo-Usługowa Alicja Rzegocka671151222380-297 BANINO3151.47Z01739Kup
PPHU GREWEX Edyta Wojewoda734257024731-982 Kraków941.14Z01740Kup
Maciej Leśniański Trans-Expres599249526566-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI33971.35Z01741Kup
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DEM DARIUSZ MANNISCHEFF584154154780-747 GDAŃSK47365.32Z01742Kup
Perfecto Anna Wierzbowska879200023787-100 Toruń23809.52Z01743Kup
Maciołek Maciej894290125653-446 Wrocław1721.96Z01744Kup
Adam Lewandowski888311208387-800 Włocławek740.90Z01745Kup
Dariusz Kudłaty894114985654-438 Wrocław857.92Z01746Kup
PPHU Jacex Krzysztof Piłat739175642011-015 OlsztynekZ01747Kup
DIAMED Monika Niebrzegowska714188999921-300 Radzyń Podlaski13449.53Z01749Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz925203374267-100 NOWA SÓL4433.18Z01751Kup
CARTLANDER Sp. z o.o.525253719100-131 WARSZAWA22252.52Z01752Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3620.50Z01754Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ5848.55Z01755Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz826.11Z01756Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin987.76Z01753Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk5753.34Z01761Kup
Adal Sp. z o. o.927193951566-200 Świebodzin5501.16Z01762Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW6319.37Z01757Kup
Merkury Serwis Sp. z o. o.851308559570-556 Szczecin2486.46Z01763Kup
AG City Group Sp. z o.o.527275286300-842 Warszawa8817.42Z01759Kup
Sanit Sp. z o.o.854240681473-110 STARGARD87989.97Z01764Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański7865.64Z01770Kup
ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie892000103187-500 Rypin135848.98Z01771Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk3622.21Z01772Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC2515.39Z01773Kup
Zakład Betoniarsko-Kamieniarski BETKAMEX Jerzy Urbański671142661878-100 KOŁOBRZEG1081.10Z01774Kup
PITT-STOP Logistic Alicja Znamierowska841147342584-300 Lębork25521.56Z01777Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki21767.50Z01780Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź7355.46Z01778Kup
AL BUD Sp. z o.o.738214490138-303 Kobylanka4667.59Z01782Kup
JB MASSIV BAU Sp. z o.o.639201215884-300 Lębork10395.81Z01781Kup
MSE TRANSPORT Sp. z o.o.222089903841-100 Mysłowice10602.85Z01787Kup
UNITECH Sp. z o.o. Sp. k.957106735080-298 Gdańsk17401.48Z01789Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki14815.75Z01779Kup
DOMY I ARCHITEKCI Sp.z o.o.676242480730-715 Kraków12761.18Z01786Kup
P.H.U. Odra-Trading Mariola Fitzek651109866469-100 Słubice10974.25Z01783Kup
C.M.R. Transport-Spedycja Mariusz Śledzik949178572942-253 Janów4019.12Z01785Kup
Paweł Miecielica-Usługi Rolne845172965819-411 Świętajno2082.82Z01792Kup
Noble Markets Sp. z o.o.525257872905-803 Pruszków3949.04Z01791Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI8513.97Z01790Kup
Hubert Lorych F.H.U.698115423664-030 Śmigiel1316.99Z01797Kup
Nano Trans Katarzyna Swoboda615174983959-900 Zgorzelec8742.51Z01793Kup
Usługi Budowlane Paweł Kordos785176447463-112 Brodnica5351.03Z01799Kup
Sklep Ogólnospożywczy Marta Sobiesińska839126262976-200 SŁUPSK9217.10Z01800Kup
Jakieła Jan FUH JANEK684104574838-440 Lubatowa3309.16Z01805Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski3247.06Z01806Kup
KEMPES Mateusz Kępka542318826115-446 Białystok14966.18Z01803Kup
Open Pharma Plus Sp. z o.o.5732856714 42-200 CZĘSTOCHOWA157871.83Z01807Kup
KIPEX Sp. z o.o.527276970500-844 Warszawa26255.36Z01802Kup
3SV Avesta Anna Hebda797154902800-511 WARSZAWA6510.23Z01804Kup
ETWINS Sp. z o.o.113279613703-916 Warszawa10857.47Z01809Kup
Julka-Trans Bartłomiej Zarach841172092984-300 Lębork1073.62Z01815Kup
Ireneusz Swatowski839290178776-251 Kobylnica1960.30Z01816Kup
Cezary Mikołajczyk841172148484-300 Lębork3110.08Z01817Kup
Centrum Informacji Wizualnej Sp. z o.o.113279546804-063 Warszawa6916.06Z01810Kup
BENETON Sp. z o.o.671176743778-100 Kołobrzeg861.70Z01813Kup
RABEN LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.777324962762-023 GĄDKI1584.18Z01818Kup
DK OKNA Sp. z o.o.751177237446-250 Wołczyn1578.05Z01819Kup
Aco Solution Sp. z o.o.113260262404-063 Warszawa6916.06Z01811Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin1580.41Z01820Kup
Druk Art Klaudia Szweda839317920076-200 Słupsk4836.82Z01814Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa2178.18Z01812Kup
Zakład Ogólnobudowlany Karol Szwędrys847157224319-400 Olecko3135.51Z01826Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa5176.42Z01830Kup
Profal Kielce Sp. z o.o.657293107925-316 Kielce883.46Z01833Kup
Nano Trans Katarzyna Swoboda615174983959-900 Zgorzelec8402.65Z01837Kup
Usługi Leśne Rutkowski Robert745145608813-113 Janowo7095.96Z01832Kup
Zastal Wagony Sp. z o. o.973100892065-119 ZIELONA GÓRA5564.23Z01835Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW1612.52Z01838Kup
Chrząszcz Przemysław Firma Handlowo-Usługowa 687174881638-530 Zarszyn2461.97Z01850Kup
Budownictwo STYL-BAU Bogdan Klatka685122818938-200 JASŁO78214.37Z01849Kup
KAS-TRANS Sp. z o.o. 876246155486-302 Skarszewy3075.32Z01843Kup
Scu-Trans Łukasz Szymaniak504000996186-014 Kruszyn3242.61Z01840Kup
PREZYDENT Marek Majewski743187896911-100 Lidzbark Warmiński5711.71Z01841Kup
MTM TRAKT Sp. z o.o.726265929391-824 Łódź64389.22Z01842Kup
MARTINEX-SPEDYCJA Sp. z o.o.562169065388-190 Barcin1501.02Z01844Kup
Simon-Truck Szymon Bukowski886287805858-308 Dziećmorowice1846.82Z01845Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC1713.50Z01846Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków560.06Z01851Kup
PHUP Ger-Pol Andrzej Będkowski, Jolanta Będkowska Sp.J.654000751744-100 Gliwice3186.70Z01852Kup
PETROTECH Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.J.765000465064-915 Jastrowie19627.23Z01854Kup
ROSA-MET RADOM Sp. z o.o.948259358026-600 Radom27965.69Z01855Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin3951.97Z01857Kup
LUXWET Sp. z o.o. (Bartosz Tokar)899273429255-100 Trzebnica8998.62Z01859Kup
Agencja Artystyczna ARENA Paweł Szczerbiński872106644739-200 Dębica13840.27Z01862Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz4533.87Z01856Kup
Power House Damian Bugaj 574204120942-221 Częstochowa5401.83Z01858Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa6259.85Z01861Kup
Freygants Oil Jakub Freygant556264022788-101 Inowrocław4942.31Z01863Kup
TIMEX Opony Jacek Hajzyk651168345744-268 Jastrzębie-Zdrój4652.62Z01867Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki7699.86Z01868Kup
P.H.P. WYCHAMET Andrzej Wychowaniec573010102942-263 Wrzosowa30330.56Z01869Kup
ŁZG ŁĘCZYCA S.A.775000045699-100 ŁĘCZYCA8049.34Z01870Kup
Wspólnota Mieszkaniowa Mościckiego 13a573288339042-200 Częstochowa916.90Z01873Kup
Wspólnota Mieszkaniowa ul.Mościckiego 13573284615342-200 CZĘSTOCHOWA556.73Z01874Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań758.75Z01876Kup
PROMESSE Magdalena Muchowska-Data842167462277-200 Miastko17371.56Z01884Kup
PANDALINE Sp. z o.o.945219490631-227 Kraków1355.27Z01885Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas599268469366-400 Gorzów Wielkopolski42351.92Z01886Kup
Firma Handlowo-Usługowa JOHN-AGRI JAN OSMOŁA503008052687-400 Golub Dobrzyń43440.88Z01882Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wojciech Pawliszewski726150697294-120 Łódź 5574.98Z01891Kup
Maxi Trans Agnieszka Piechowska774272912509-410 Płock3480.83Z01889Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa19865.40Z01893Kup
Super House sp. z o.o.645254253042-600 TARNOWSKIE GÓRY13923.87Z01897Kup
BGMRGroup Mateusz Woźnica593255399383-110 Tczew6296.92Z01898Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MADO Marcin Dorożała923159686564-223 Kębłowo8311.33Z01899Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków7995.07Z01900Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2231.98Z01902Kup
KUBA Mieczysław Kniaź918127145623-412 ŁUKOWA5455.12Z01904Kup
Chris AB Consulting LTD000000000150-020 Wrocław3123.87Z01906Kup
Recta-Trans Sp. z o.o.774322705809-402 Płock11494.83Z01908Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Kurosz697144364867-407 Szlichtyngowa1961.98Z01903Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA7004.65Z01915Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz3021.83Z01910Kup
Gospodarstwo Ogrodnicze Jerzy Karwan787110694664-530 KAŹMIERZ11084.28Z01918Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA54177.35Z01920Kup
KLT Group Sp. z o.o.783176382761-863 Poznań7245.14Z01921Kup
ABC DIRECT CONTACT Sp. z o.o.118007596705-270 MARKI11534.57Z01923Kup
Konstal Gabriela Nowak957045053280-237 Gdańsk4174.88Z01925Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa15595.03Z01926Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki6271.88Z01928Kup
EMKA LOGISTICS MACIEJ KUCA929180901766-016 Zielona Góra8043.23Z01930Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo3466.32Z01936Kup
Vtrans Sp. z o. o.951240298202-972 Warszawa12130.07Z01938Kup
Julstar Haus sp. z o.o.954275904540-246 KATOWICE1980.77Z01935Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa4915.80Z01931Kup
Polonia Internacionale Group Sp.z o.o.782259262260-841 POZNAŃ6894.72Z01932Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa1125.76Z01933Kup
AG OSŁONY ARTUR GŁUSZEK626066895641-908 Bytom3927.97Z01939Kup
Alfa Trans Anna Główko757131987906-425 Karniewo2272.37Z01940Kup
IRVIN Sp. z o.o.631265248344-100 Gliwice1838.98Z01943Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław1941.07Z01944Kup
Ekspedo Sp. z o.o.554293441185-009 Bydgoszcz1989.86Z01945Kup
Stal-Produkt Spółka Jawna Kornelia Zaława, Dariusz Zaława649196767642-300 Myszków1198.18Z01941Kup
Dariusz Auguściak - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARBUD949147729397-532 Żytno3221.58Z01946Kup
VERSEB BUD SYSTEM Sp. z.o.o.949221218342-200 Częstochowa6009.20Z01947Kup
PROMOFACTOR Sp. z o.o.123130190805-500 Stara Iwiczna548.13Z01950Kup
FHU Projekt-Bud sp. z o.o.773244493502-306 WARSZAWA817.40Z01951Kup
Banach Łukasz ZPHU 766144213562-100 Wągrowiec4129.69Z01952Kup
IR-PAPIER Irena Bieniarz598130710774-400 Dębno1082.73Z01955Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom1733.70Z01956Kup
ROBERT JĘDRYS EURO PARTNER777116564262-060 Stęszew1500.94Z01957Kup
Gospodarstwo Rolne Gałusa Lidia775264822799-311 BEDLNO-WIEŚ6132.46Z01958Kup
Witas Zbigniew FIRMA HANDLOWA PELIKAN644050382041-208 Sosnowiec20134.24Z01953Kup
Eugeniusz Ludwikowski KAR - PLAT TROTY839196900476-100 Sławno19735.52Z01954Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa12024.96Z01963Kup
MSE TRANSPORT Sp. z o.o.222089903841-100 Mysłowice10676.79Z01965Kup
EUROLINE CARGO Sp. z o.o.542323590215-879 Białystok6136.56Z01970Kup
TBA EUROPE Sp. z o.o.896153806447-400 RACIBÓRZ3181.38Z01971Kup
Agnieszka Ostojska Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane KDM786166468563-040 Nowe Miasto nad Wartą695.32Z01968Kup
Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane655197395428-100 Busko-Zdrój3081.62Z01973Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki17997.97Z01964Kup
ANDRZEJ MATUSZ Nike reklama i promocja524191379103-107 Warszawa19244.85Z01974Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARMI Mirosław Archacki886100820858-370 Boguszów-Gorce1234.42Z01967Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW4073.73Z01975Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza9062.67Z01959Kup
JAMAR TSL Sp. z o.o.632201613943-600 JAWORZNO4557.38Z01976Kup
WALD-BUD 1 Sp. z.o.o.527277001600-895 Warszawa98654.87Z01977Kup
Biuro Doradczo Handlowe Król Jacek897101454656-420 BIERUTÓW46985.92Z01983Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec3737.94Z01988Kup
INEKS TG Sp. z o.o.629242017141-300 DĄBROWA GÓRNICZA4724.38Z01980Kup
POLSKA KROWA MLECZNA Sp. z o.o.701060615610-416 OLSZTYN33069.71Z01987Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski14226.22Z01989Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI568.79Z01986Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza5351.75Z01990Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa804.54Z01995Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki9541.89Z01991Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW5191.49Z01993Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź5141.73Z01998Kup
Gospodarstwo Rolne Konopko Wojciech719145872919-222 Wąsosz7195.84Z02000Kup
STS International Logistic Sp. z o.o. 639200305344-285 Rzuchów4685.88Z02001Kup
FARINA Jakub Mączka672188392678-320 Połczyn Zdrój1474.59Z02004Kup
Farmvita Inga Traczykowska554113584386-120 PRUSZCZ1109.36Z02005Kup
Bera Alicja Prywatne Biuro Podróży KARLIK754000895445-058 Opole811.11Z02009Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4819.92Z02013Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa8407.59Z02011Kup
Firma Handlowo-Usługowa Joanna Ruczyńska Twój Dom744156417814-260 Lubawa2673.95Z02012Kup
F1 SERWIS Paweł Baj752142879646-112 Świerczów4710.74Z02015Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ2124.36Z02022Kup
BAREL POLAND Sp. z o.o.679306989130-504 Kraków4370.24Z02018Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA9604.70Z02020Kup
TRANS-HIT Mariusz Płochocki739051632311-040 Dobre Miasto1502.63Z02024Kup
Sando Sp. z o.o.973101674766-120 Kargowa4317.43Z02026Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów13707.99Z02017Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2136.52Z02019Kup
PRO SECUR Sp. z o.o.882212792058-200 Dzierżoniów3208.48Z02025Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA2655.22Z02021Kup
Kasmo Sp. z o.o.731179257395-200 Pabianice24583.44Z02031Kup
ANDRA Andrzej Dąbek619194463663-645 ŁĘKA OPATOWSKA1807.68Z02030Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW3705.90Z02032Kup
Bw-Poż Sp. z o.o.522302304102-274 Warszawa5531.27Z02038Kup
YANAKA VISION Sp. z o.o.222087011241-400 MYSŁOWICE2236.36Z02044Kup
MILLER-DETAILING Rafał Miller648233685841-710 Ruda Śląska2208.99Z02045Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna6417.30Z02046Kup
Firma Ekologiczna EKO-BYT Magdalena Rusek754289192146-325 Rudniki7461.80Z02042Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa6601.51Z02047Kup
PROJEKT URODA Sylwia Pająk638177862640-233 Katowice2327.48Z02043Kup
EKOGROSZ Krzysztof Chałupczyński618207213162-800 KALISZ7076.03Z02049Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE5004.22Z02036Kup
Fabryka Mebli Wiza Grzegorz i Elżbieta Wiśniewscy Sp. J.786100085062-025 KOSTRZYN23015.30Z02050Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa3471.72Z02053Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk2945.12Z02055Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź1741.50Z02051Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań7213.49Z02060Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa3568.99Z02052Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa18405.25Z02063Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa1638.23Z02065Kup
Kosno Aleksandra Marty Polska754249489345-315 OPOLE6537.41Z02056Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW5348.35Z02054Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk3379.32Z02061Kup
Mieszalnia Pasz Jerzy Lewandrowski567100051509-140 RACIĄŻZ02062Kup
VIOOLET-LOGISTICS Sp. z o.o.886299460058-340 GŁUSZYCA773.01Z02067Kup
ZELFOOD Sp. z o.o.554294401385-022 Bydgoszcz7523.63Z02057Kup
EKSTREMIUM Sp. z o.o.527276443500-867 WARSZAWA2796.00Z02064Kup
PKG CARGO PIENIAK Sp. J.825217189221-400 ŁUKÓW2783.26Z02066Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk8662.94Z02070Kup
POLSKA KROWA MLECZNA Sp. z o.o.701060615610-416 OLSZTYN48615.96Z02072Kup
INTRADE COMPANY Sp. z o.o.897181672550-134 WROCŁAW3030.56Z02069Kup
Terra Trade Sp. z o.o.521370726905-091 Ząbki1542.10Z02071Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa1706.54Z02074Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo8981.26Z02076Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa2999.95Z02079Kup
P.U.H. PROMOX Mariola Szmucer887156729257-200 Ząbkowice Śląskie6954.48Z02080Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom3332.07Z02077Kup
GJ-GACJANA Janusz Gaca915115874955-100 Trzebnica959.39Z02081Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Pietrzak774257140509-230 BIELSK2617.44Z02073Kup
YESCO Sp. z o.o.573284760342-215 Częstochowa6246.07Z02084Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa3446.66Z02078Kup
AGRILOGIS Sp. z.o.o.827230774598-235 Błaszki8745.29Z02082Kup
LUDWIK STYL Sp. z o.o. Sp. K.606009602464-610 ROGOŹNO883.64Z02075Kup
Dobry Start Ewelina Wilczyńska596160917660-563 Poznań2929.06Z02086Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3215.88Z02088Kup
SPEED-TRANS PRZEMYSŁAW CZEPEK877142513813-306 KURZĘTNIK4293.52Z02092Kup
Gospodarstwo Rolne Gorczyński Marek892126405787-645 ZBÓJNO1380.74Z02094Kup
FIRO Sp. z o.o.968097362790-057 Łódź5085.06Z02089Kup
AR-GUM ARKADIUSZ PASZKIET766146225062-100 Wągrowiec5305.91Z02093Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW9835.37Z02096Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław8123.18Z02100Kup
GREEN LIGHT MACIEJ RYSZCZYŃSKI777279311661-623 Poznań1170.35Z02090Kup
Piotr Jackiewicz UL-TERM847130659981-059 Gdynia2716.78Z02105Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI5287.70Z02097Kup
MSN-TRANS MARCIN MAŁEK772236924497-500 Radomsko3453.79Z02091Kup
Trapez Sp. z.o.o.588240038784-230 Rumia3579.47Z02101Kup
ADMAD Sp. z o.o.911201084756-400 OLEŚNICA8117.66Z02098Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA6768.94Z02102Kup
SM LOGISTICS Sp. z.o.o.599316751166-400 Gorzów Wielkopolski4623.20Z02099Kup
ER LOG EWA RUTKOWSKA638169579743-251 Pawłowice8424.65Z02103Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno1095.64Z02106Kup
Gospodarstwo Rolne Warszewski Krzysztof827210851498-215 Goszczanów1484.39Z02115Kup
FW MAG-MAR ŁUKASZ MARCHLEWSKI947192216985-030 Bydgoszcz942.96Z02117Kup
POLISPED Sp. z o.o.527280713300-867 Warszawa1148.32Z02104Kup
H-ART LINE STUDIO FIRMA WIELOBRANŻOWA GRZEGORZ KLING732124650195-100 ZGIERZ10245.62Z02120Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów1318.53Z02107Kup
FW MAG-MAR ŁUKASZ MARCHLEWSKI947192216985-030 Bydgoszcz3431.49Z02116Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław21020.68Z02108Kup
Agnieszka Pawłowska BRUKLINE874148397087-300 Brodnica1713.00Z02118Kup
WÓJCIK FASHION S.A.937268844043-300 BIELSKO-BIAŁA38807.58Z02109Kup
Agnieszka Pawłowska BRUKLINE874148397087-300 Brodnica1031.66Z02119Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań3852.93Z02111Kup
MIKO Violetta Wojewska578195825482-103 Stegna8036.28A00002Kup
Kamil Kamiński KAM-POL914152656557-100 Strzelin1828.09A00003Kup
Intro Sp. z o.o. Sp.K.873326069833-171 PLEŚNA4813.98A00004Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wioletta Fedorowicz-Franczuk973062690066-120 Kargowa4091.37A00005Kup
J-TEAM MICHAŁ JAŚKIEWICZ968097330862-840 Koźminek817.85Z02121Kup
ALMI Aldona Dziubałka-Turbańska696169009063-830 Pępowo4449.95Z02128Kup
Piast Cargo Transport Sp. z o.o.652175529843-502 Czechowice-Dziedzice1415.78Z02129Kup
AMP LOGISTICS Sp. z o.o.895205777391-854 ŁÓDŹ2836.47Z02122Kup
P.H.U. Ad-Dar Adrianna Orlikowska949184411342-290 Blachownia2249.85Z02126Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław2746.10Z02132Kup
CARGO EXPRESS S.C. Ewelina Łukasiewicz-Golec, Emilia Bilska622278763063-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI3379.06Z02123Kup
BIG DESIGN s.c. PIOTR GIL wspólnik spółki cywilnej743106635505-077 Warszawa635.01Z02127Kup
Ekon Logistyka Sp. z o.o.113289847003-924 Warszawa3594.08Z02133Kup
Gospodarstwo Rolne Sebastian Boguń763205852364-904 Biała2039.87Z02134Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2600.49Z02135Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź2233.67Z02137Kup
Mateusz Sojka SOYER646262663643-100 Tychy5701.47Z02146Kup
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Szum966090116816-050 Michałowo8901.58Z02140Kup
JAROTRANS Jarosław Kunda848110058619-300 Ełk6529.13Z02136Kup
FIRMA PRIMES Elżbieta Stolarska949089778040-816 Katowice67435.80Z02141Kup
FIT DAY Sp. z.o.o.701037879005-500 STARA IWICZNA34880.43Z02148Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo1397.06Z02144Kup
NATA-2 Piotr Zdrojek525145686903-599 Warszawa1342.43Z02138Kup
AGRO ESTATE INWESTYCJE Sp. z o.o.897179643161-806 Poznań6208.13Z02145Kup
Drzazga Sp. z o.o.574206156042-110 Popów13719.19Z02147Kup
PLATFORMA Sp. z o.o.725205328790-437 Łódź1969.07Z02150Kup
INFINITY ECO-ART Paweł Chudziński606004941564-600 Oborniki26309.39Z02139Kup
TERADEM Dawid Witkowski726260003590-702 Łódź564.95Z02151Kup
HELIXX Sp. z o.o.726265643290-437 Łódź1147.14Z02149Kup
PERFECT-AUTO Maurycy Stępień687166591290-437 Łódź802.60Z02152Kup
GOLDBUSINESS Sp. z o.o.725213269690-437 ŁÓDŹ1308.60Z02157Kup
Concrete Polska Sp. z o.o.781195179660-809 Poznań3673.41Z02156Kup
IGEN FACTORY Adam Wiśniewski834183817499-400 Łowicz1317.72Z02155Kup
Michał Kijewski MARGINAL WORKERS729263252590-437 Łódź965.39Z02154Kup
DAMIAN BŁASZCZYK SOCIAL STUDIO727277774690-437 Łódź1142.43Z02159Kup
Usługi Transportowe-Handel Katarzyna Walter739350057011-015 Olsztynek1840.30Z02160Kup
Sun Project Sp. z o.o.691250790959-220 Legnica873.35Z02153Kup
AJM KONSTRUKCJE Artur Zbiranek784161407562-265 Sławno5739.94Z02167Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA3495.64Z02161Kup
ROBERT GAJEWSKI725203440400-514 Warszawa1954.82Z02158Kup
FASHION TRADING Sp. z o.o.725219489890-437 Łódź1228.39Z02164Kup
CERABUD S.A.725194953893-248 Łódź1338.36Z02165Kup
Bs-Max Ireneusz Samołówka835000703096-200 Rawa Mazowiecka1480.16Z02166Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo9561.93Z02172Kup
Piotr Wawrzyniak Z.P.U.H TOLMET668110135999-140 Świnice Warckie4144.45Z02174Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź5001.60Z02170Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz5974.35Z02176Kup
AGRO-TEAM Gawroński Adam777296113464-320 Buk2528.41Z02178Kup
M.T.J. S.C. Marek Bogacki, Tomasz Bogacki123076410905-506 Lesznowola1945.36Z02179Kup
AGRO-SERWIS Sp. z o.o. w Upadłości Układowej621181552963-700 Krotoszyn12860.14Z02175Kup
Logo s.c. Piotr Pasierbiński, Joanna Pasierbińska534101638705-804 Pruszków2867.25Z02180Kup
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jacek Łukasik949165160942-209 Częstochowa27934.79Z02184Kup
Ebudowadomów Marcin Bąk113006178505-822 Milanówek245118.24Z02181Kup
Jurajskie Centrum Medyczne Bożek Sp.J.649216637542-400 Zawiercie890.69Z02186Kup
PHUP Azymut Sp.J. Michał Gruszczyński i Andrzej Solecki222000761440-871 Katowice2174.43Z02187Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno4001.41Z02188Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4469.72Z02189Kup
STYRODACH Arkadiusz Dragun744105954614-230 Zalewo9492.17Z02193Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko6052.77Z02195Kup
PIOTR I PAWEŁ DETAL Sp. z o. o.854217426160-142 Poznań18202.59Z02197Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa4093.46Z02198Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz21197.74Z02192Kup
Centrum Medyczne Małgorzata - Jurajski Ośrodek Onkologii Małgorzata Anykiel-Sośnierz573002430042-202 Częstochowa2997.90Z02183Kup
BUDFURMAN Sp. z o. o.767170344277-424 Wersk9300.53Z02205Kup
RS Transport Sebastian Nagórny555173859589-620 Chojnice39039.10Z02200Kup
AT RENTAL Sp. z o. o.- s. k.879267884487-100 Toruń9141.71Z02206Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA3828.66Z02207Kup
DR. BEE Sp. z o. o.739389534410-408 Olsztyn1292.61Z02208Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin5372.18Z02209Kup
Agromas Sp. z o. o.622278435363-900 Rawicz10313.01Z02210Kup
Gr - Agromar Sp. z o. o.784249564962-220 Niechanowo28726.44Z02212Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki12558.56Z02213Kup
Qualis Sp. z o. o.781188987362-090 Rokietnica3234.31Z02214Kup
LOGITEC SOLUTIONS Marek Wróblewski895182131554-204 Wrocław3859.65Z02216Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin6598.17Z02217Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo3565.64Z02215Kup
ULMAR Sped-Transport Urszula Wojtyla529131543105-870 Błonie1697.97Z02218Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz1530.51Z02219Kup
Usługi Budowlane Monika Szkwarek881111011757-500 Bystrzyca Kłodzka1671.87Z02225Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk10597.85Z02227Kup
AMBUD Roboty Ziemne - Brukowanie Adamiec Mieczysław755111098148-200 Prudnik1317.47Z02228Kup
Budny M. Ludów śl.914140499757-160 Borów527.16Z02230Kup
PERFECT FREIGHT Sp. z o. o.783170948961-451 Poznań22867.84Z02226Kup
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Wieczorek753150967448-316 Bielice1201.86Z02229Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Skrobisz658186593326-234 Słupia511.27Z02234Kup
PPUH Biomar Sp. z o. o.629225406341-300 Dąbrowa Górnicza808.74Z02233Kup
Zakład Konserwacji Zieleni FLOR-BUD Ryszard Jelonek755113078848-200 Prudnik982.48Z02231Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz4168.03Z02240Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko14029.89Z02232Kup
Hubert Lorych F.H.U.698115423664-030 Śmigiel20493.90Z02238Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz4136.04Z02237Kup
POLMOZBYT ŚWIEBODZIN Tadeusz Majewski927000180166-200 Świebodzin10198.45Z02235Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk683.83Z02236Kup
Jan Mąkosa772000753197-570 Przedbórz10213.41Z02243Kup
Projektowanie Konstrukcyjno-inżynieryjne Bronisław Waluga641143574841-712 Ruda Śląska1394.94Z02242Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz8670.62Z02246Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna6489.79Z02247Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa6092.38Z02249Kup
MINDEN Sp. z o. o.777324151964-320 Buk2989.44Z02253Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa5518.60Z02265Kup
YESCO Sp. z o.o.573284760342-215 Częstochowa3961.57Z02255Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ3704.27Z02254Kup
MAT-TRANS Anna Wolanin8171157764 39-300 Mielec1472.71Z02257Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki4586.42Z02256Kup
JAN-TRANS Janina Zielińska777103852462-050 Mosina2220.49Z02258Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec3574.17Z02252Kup
Wzt Lider Dmk sp. z o.o. Spółka Komandytowa526166723702-178 Warszawa3130.11Z02259Kup
BIURO TŁUMACZEŃ LADY LING Katarzyna Patoleta 727253645194-102 Łódź936.66Z02260Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław8565.37Z02264Kup
AKM Drewno Jacek Grzybek548000147843-400 Cieszyn1791.05Z02261Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Szczepanik573258058342-233 Mykanów1887.59Z02263Kup
CENTER Spedition Rafał Kajuth782240596260-003 Poznań2993.05Z02269Kup
Transport Warszawa Sp. z o.o.678314806302-768 Warszawa1881.40Z02270Kup
VICTORIA Damian Mazur763200029764-980 Trzcianka3146.04Z02272Kup
DIFATTI Sp. z o. o.929185897865-047 Zielona Góra3627.92Z02271Kup
Kancelaria Prawno - Podatkowa DELTA Marlena Omiatacz, DELTA LOGISTICS815100024937-111 Rakszawa3775.64Z02273Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz3318.22Z02274Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz7402.88Z02277Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz2667.76Z02275Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk3267.78Z02276Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki4435.19Z02278Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo2996.75Z02279Kup
Sun Project Sp. z o.o.691250790959-220 Legnica1537.46Z02280Kup
USŁUGI LEŚNE Radosław Maksym842133605577-203 Miastko1474.17Z02284Kup
EXPRESS FRACHT POLSKA INTERNATIONALE SPEDITION Magda Molenda821205932108-106 Zbuczyn1099.84Z02283Kup
Gospodarstwo Rolne Pawłowski Paweł 774241472309-166 Stare Gralewo1869.63Z02285Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo12187.21Z02286Kup
TRANSPORT Dorota Sender758132126307-410 Ostrołęka8650.23Z02287Kup
AZJALOGIC Krzysztof Goliszewski826182230800-159 Warszawa6824.15Z02289Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna9550.65Z02288Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa6363.02Z02290Kup
F. H. U. CARLOGLASS Karol Soforek832182311798-300 Wieluń4561.13Z02292Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo6441.36Z02294Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o. Sp. K.123133432205-552 Wólka Kosowska6024.27Z02295Kup
TRANSVIT TRANSPORT SPEDYCJA Skoczyński Grzegorz534141065805-800 Pruszków9076.94Z02291Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o.123128393205-552 Wólka Kosowska1118.42Z02296Kup
AOC DYSTRYBUCJA Sp. z o. o.779234967260-782 Poznań1171.75Z02297Kup
P.P.H. ARIAN Krzewska Karina716130040324-170 Kurów2347.90Z02300Kup
Usługi Transportowe Janusz Wajrak713125909623-114 Jabłonna-Majątek1751.34Z02301Kup
Adrenalina AG Sport-Event-Company Adrian Gontarz563242501522-100 Chełm7512.26Z02298Kup
ZWIJS Sp. z o. o.716281347024-150 Nałęczów4812.12Z02299Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec9293.27Z02302Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza8012.60Z02303Kup
LOGIUS EXPRESS Sp. z o. o. Sp. K.894304949054-130 Wrocław10131.15Z02304Kup
NOVA STAL POLSKA DYSTRYBUCJA Sp. z o. o.774323693309-407 Płock2393.67Z02305Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo8056.74Z02306Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz4563.71Z02307Kup
BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła796246397126-600 Radom3428.04Z02310Kup
Projektowanie Konstrukcyjno-inżynieryjne Bronisław Waluga641143574841-712 Ruda Śląska896.68Z02309Kup
ŻALTEX II Joanna Waloch772211425497-500 Radomsko1386.96Z02311Kup
LOGIUS EXPRESS Sp. z o. o. Sp. K.894304949054-130 Wrocław5949.01Z02317Kup
BUDOVA Sp. z o. o.783172875961-777 Poznań65429.77Z02312Kup
STRZAŁKOWSKI-BUD Dariusz Strzałkowski777148498562-095 Murowana Goślina67155.87Z02313Kup
Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.851284199471-215 SZCZECIN3352.83Z02323Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko2176.33Z02325Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW8988.38Z02326Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica11244.63Z02327Kup
Produkcja Ogrodnicza Patrycja Chlebicka717183158524-350 Chodel8670.29Z02328Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko4929.18A00014Kup
Zakład Przetwórstwa Rolnego DUNAJ Sp. z o. o.569173252306-560 Konopki1906460.40Z02329Kup
Gospodarstwo Rolne-Kopyciński Jarosław582132588114-420 Młynary4778.24Z02330Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław16236.07Z02332Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko3446.85Z02333Kup
Polonia Internacionale Group Sp.z o.o.782259262260-841 POZNAŃ3044.54Z02334Kup
BESKID-INSTAL Sp. z o. o.553252220434-350 Węgierska Górka11991.11Z02335Kup
BAZI B. K. Sadowscy Sp. J.739020351211-015 Olsztynek138876.31Z02331Kup
AGROWENA Sp. z o. o.892148329187-620 Kikół27127.19Z02337Kup
Firma Usługowa Katarzyna Dera911190447156-500 Syców527504.21Z02338Kup
PHU BARTEX Zbigniew Bartniak775203513409-500 Gostynin7812.47Z02344Kup
DARO-TRANS Dariusz Lewiński958002675881-166 Gdynia1475.41Z02339Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź12194.97Z02341Kup
Firma Handlowo Usługowa KACPER Monika Kwiatkowska892131357787-517 Brzuze1914.22Z02345Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Krzyżanowski Andrzej Leszek544136365117-322 Perlejewo2038.97Z02342Kup
IDOBUD Sp. z o. o.879267329087-148 Łysomice4555.06Z02347Kup
KOROPACK Spółka Akcyjna701042505800-807 Warszawa3834.71Z02346Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE3284.29Z02348Kup
Gospodarstwo Rolne Małgorzata Elgert578176064114-400 Pasłęk777.40Z02350Kup
P. H. U. OLKOM Małgorzata Wilkoszewska836160549690-437 Łódź1007.39Z02357Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków10645.31Z02358Kup
MS Sp. z o. o.525259218400-238 Warszawa15430.98Z02359Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo4021.68Z02360Kup
RETROWOOD Sp. z o. o.537262284101-401 Warszawa1782.23Z02365Kup
USŁUGI BUDOWLANE Adam Gazowski718173025909-100 Płońsk15795.12Z02361Kup
ABICO Robert Skwira534021009305-820 Piastów29360.37Z02364Kup
Gospodarstwo Rolne Dariusz Dąbrowski466018325687-600 LIPNO2320.86Z02353Kup
ABC DIRECT CONTACT Sp. z o.o.118007596705-270 MARKI2934.59Z02356Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice12761.26A00015Kup
KPCG Sp. z o. o.634291111040-857 Katowice10289.92A00016Kup
YEGO DESIGN Sp. z o. o.668196796962-700 Turek7833.18Z02370Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE INTERMAP Sp. z o. o.827001412898-200 Sieradz38011.23Z02373Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice9042.80A00017Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW2679.98Z02371Kup
EKOLOGIS - LABORATORIUM BADAŃ ŚRODOWISKOWYCH S.C. Piotr Szymański, Wojciech Szymański612167799252-433 Wrocław2380.97Z02372Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo4810.43A00018Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo1724.50Z02375Kup
NEFRETA Sp. z o.o.525257559998-200 Sieradz2483.79Z02379Kup
SENDFAST Sp. z o.o. Sp.K.679308167932-020 Wieliczka14002.57Z02384Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin5067.01Z02380Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2378.11Z02381Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski3338.89Z02382Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA7132.02Z02383Kup
RP COMPLEX Sp. z o.o.944224307532-050 Skawina1553.56Z02387Kup
ŻURAWSKI & PARTNER Import - Export - Transporte Jarosław Żurawski751160749746-250 Wołczyn2025.27Z02396Kup
BOSKI BUD Michał Kapczyński782239580962-020 Swarzędz2481.23Z02397Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań15414.33Z02385Kup
AUTO HOL Tomasz Gębski959128583125-604 Kielce3702.16A00019Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź42800.38Z02394Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród702.05Z02395Kup
SZKOŁA JAZDY "FRANKI" Damian Frankowski697213109865-115 Święciechowa895.42A00021Kup
PETROTECH Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.J.765000465064-915 Jastrowie111260.87Z02390Kup
Ecobis Charly Wasilewski625238492542-510 Wojkowice Kościelne3311.18Z02392Kup
DESIGNES Marta Saran949205504542-202 Częstochowa3671.90Z02407Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki35241.19Z02408Kup
HEGAL Sp. z o.o.637219747932-660 Chełmek4800.62A00024Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz7586.85Z02411Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa7718.18Z02413Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4392.68A00023Kup
Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Dobrowolski784221187662-240 Trzemeszno2733.08A00028Kup
P.H.U. GO-TRANS Sylwia Goławska664125667627-215 Wąchock1673.15A00032Kup
HARPO Renata Kwiecińska954160887040-070 Katowice1739.68A00035Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom1854.76A00026Kup
CLEANING SYSTEM T&S Tomasz Sroga648252586141-819 Zabrze692.95A00040Kup
Monvia Lidia Szpak747124558422-470 Zwierzyniec1988.11A00036Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-REMONTOWE REMEX Aleksander Remer911100528756-400 OleśnicaA00041Kup
KELO-Beata Świątek514027951381-602 Gdynia3249.07A00034Kup
NICE ONE Anna Podrez899219932152-213 Wrocław581.01A00042Kup
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY Krzysztof Janko646238389543-220 Jedlina6012.27Z02415Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski4742.66Z02418Kup
KLIP CAR Robert Bieńkowski822213462705-070 Sulejówek1793.79A00043Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk1931.70Z02416Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów77722.98Z02421Kup
LOCOTRANSSPED Sp. z o.o.783168201761-131 Poznań946.27Z02424Kup
SAM LUK Liszka Łukasz737166000734-600 Limanowa1476.67Z02419Kup
WEST LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.789176159462-330 Nekla12765.08Z02425Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice6135.78Z02427Kup
Bogusław Matecki968038989763-460 Nowe Skalmierzyce2708.99Z02426Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4614.03Z02428Kup
BRUKSTONE Łukasz Siwczak782209666260-691 PoznańZ02429Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI3675.99Z02430Kup
PROMAR Marcin Hahnel787191920162-023 Gądki25227.69Z02434Kup
PLTAXI Mateusz Chrzanowski586219244881-228 Gdynia1336.37Z02436Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1156.44Z02439Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom4421.03Z02431Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź20291.67Z02433Kup
TAMP RECYKLING Sp. z o.o.865256801537-450 Stalowa Wola41268.63Z02440Kup
RCI LOGISTIK Sp. z o. o.599321844466-446 Deszczno4340.10Z02437Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2553.63Z02432Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice5576.55Z02435Kup
Verus Logistics Sp. z o.o.525247468000-131 Warszawa709.50Z02442Kup
KUCERA LOGISTICS Sp. z o.o.779236101264-308 Jabłonna1034.38Z02443Kup
P.U. VENA Roman Pyć718100219818-400 Łomża20632.82A00046Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród3754.20Z02438Kup
PUH LA LIBERTAD Łukasz Piernicki635152686043-190 Mikołów4068.84Z02445Kup
A&J TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY S.C. ANDRZEJ PIRSCH, JUSTYNA PIRSCH973085450665-001 Zielona Góra1134.28Z02444Kup
MATTRUCK Bartosz Matuszewski967134721585-063 Bydgoszcz10130.12Z02446Kup
NATI Monika Stefańska578275994782-300 Elbląg8209.37Z02451Kup
MGM TRANSPORT Sp. z o.o.958166664981-212 Gdynia5562.99Z02455Kup
TULCON S.A.514013801450-127 Wrocław21220.33Z02449Kup
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Hanna Tarnawska899212414558-309 Wałbrzych2647.32Z02456Kup
STS International Logistic Sp. z o.o. 639200305344-285 Rzuchów81159.31Z02447Kup
ELEPHANT FINANCE Sp. z o.o.527232400900-892 Warszawa4636.21A00047Kup
NETOGRÓD Sp. z o.o.754313701445-525 Opole22720.44Z02461Kup
STS International s.r.o.CZ0291053573401 Karviná-Ráj, Czech Republic134457.42Z02448Kup
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Ewa Gazda584257255000-837 Warszawa3437.17Z02457Kup
AGRO - TECHNIKA Anna Osiecka783001184162-030 Luboń929.04Z02453Kup
CHRIS AB CONSULTING LTDGB10730285W1W 7LT London, United Kingdom3766.03Z02462Kup
BIO-ART STUDIO KSZTAŁTOWANIA KRAJOBRAZU S.C. INŻ.Damian Skrzypczak, Tomasz Kudła779223110863-100 Śrem2106.68Z02454Kup
SZT Sp. z o.o.952211251804-464 Warszawa33419.26Z02463Kup
PEDRO Przemysław Jarczewski641210528941-700 Ruda Śląska56492.02Z02465Kup
ANEXPO Sp. z o.o.783173202861-806 Poznań4616.87Z02470Kup
PUH LA LIBERTAD Łukasz Piernicki635152686043-190 Mikołów5668.04Z02464Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź1040.71Z02471Kup
Firma Handlowa BARBARA Barbara Woch676136722032-065 Krzeszowice1208.20A00050Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz6061.07Z02473Kup
DRACO-VIA BIZNES Sp. z o.o.675152514330-389 Kraków1760.24A00051Kup
ENERGOPOL-SZCZECIN S.A.852050059870-646 Szczecin4448.52Z02468Kup
WULKANIZACJA I SERWIS Łukasz Kowalski 675141104332-065 Krzeszowice2294.13A00052Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1834.30Z02469Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa1710.54Z02474Kup
ZENITH LOGIS Sp. z o.o.895210627676-200 Słupsk3763.05Z02476Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów1068.97Z02477Kup
GEM SOLUTIONS Sp. z o.o.527274815200-052 Warszawa4656.56Z02483Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa5923.57Z02485Kup
KIOSK Ewa Praska836100394696-100 Skierniewice1105.11Z02487Kup
SANO Joanna Czarnecka879208216987-100 Toruń917.08A00054Kup
WEST LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.789176159462-330 Nekla16699.54Z02489Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków11618.18Z02486Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Komiażyk Cezary722142864518-230 Ciechanowiec2267.38Z02490Kup
STANGER POLAND Sp. z o.o. Sp. K.625245086940-013 Katowice21316.27A00056Kup
F.U.H.P. SMAIL Jarosław Chytry676177616032-065 Krzeszowice2047.84A00060Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa1608.60Z02495Kup
FIRMA LEGWAN Maksymilian Czyżowski551201990432-067 Tenczynek1711.37A00059Kup
FPP ENVIRO Sp. z o.o.543180610100-679 Warszawa34047.34Z02499Kup
NEXT BOAT Sp. z o.o.592226662583-209 Demlin3676.83A00061Kup
PUH PROTON Edward Malczewski648010095641-800 Zabrze1841.96Z02500Kup
Trans-Marek Uberman747153485131-060 Kraków4342.01Z02503Kup
TG TRANSPORT GABARYTOWY Tomasz Rejch599298887866-400 Gorzów Wielkopolski29097.75Z02501Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ1136.04Z02504Kup
Eichler-Automatic Grzegorz Sopala682144045332-100 PROSZOWICE709.84Z02505Kup
AS-2 Wiesław Deba 558122477789-100 Nakło nad Notecią1564.33Z02506Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź2092.62Z02507Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków10382.80Z02509Kup
BB TRUCK Iwona Baran818163194835-105 Rzeszów1111.29Z02511Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Paweł Gaida575100426042-793 Ciasna1901.77Z02512Kup
Sped-It Różański Wojciech 913148321655-300 ŚRODA ŚLĄSKA1375.51Z02508Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz8514.68Z02510Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce4120.33Z02552Kup
PH MEDICAL GROUP Sp. z o.o.546139134319-120 Knyszyn29742.03Z02513Kup
M&W INVEST GROUP POLSKA 2 Sp. z o.o.522304564002-467 Warszawa3695.38Z02514Kup
MAT-SIM Miłosz Matuszak782225312762-080 Tarnowo Podgórne36789.02Z02520Kup
APIO DEVELOPMENT Sp. z o.o.783176739261-806 Poznań8405.96Z02521Kup
POSNANIA DEVELOPMENT Sp. z o.o.783175303661-729 Poznań6925.46Z02522Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie2330.54Z02527Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz7815.54Z02526Kup
FARNETO Sp. z o.o.527281853300-867 Warszawa731.22Z02535Kup
Gospodarstwo Rolne Mateusz Buchwald698178642764-030 Śmigiel2378.21Z02537Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce2314.90Z02528Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz17795.41Z02525Kup
MARIMONI Sp. z o.o.725220724790-437 Łódź1005.60Z02539Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa22107.76Z02532Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk2331.94Z02529Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz4338.56Z02536Kup
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY Krzysztof Janko646238389543-220 Jedlina5369.84Z02530Kup
BOOM % TRADE Paweł Purgal573164719642-207 Częstochowa1905.19Z02533Kup
FUNDACJA MEDICO LIVE692251140459-300 Lubin524.99Z02534Kup
LIDER Marcin Mielniczuk741184399183-010 Straszyn16155.23A00062Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa5135.99Z02538Kup
BIORIGIN Sp. z o.o.725213574390-437 Łódź1450.29Z02540Kup
JMJ BIURO RACHUNKOWE Barbara Jaworska727189522594-039 ŁódźZ02542Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna8459.35Z02544Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków8716.74Z02546Kup
EICSYS EMBEDDED INTEGRATED CONTROL SYSTEMS GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE W LIKWIDACJI725206369990-437 Łódź633.19Z02541Kup
P.P.H.U. Martrans Krzysztof Marczak775111688299-122 Góra Świętej Małgorzaty3078.03Z02547Kup
ANDRA Andrzej Dąbek619194463663-645 ŁĘKA OPATOWSKA5328.05Z02548Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź3488.46Z02545Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa4739.38Z02553Kup
FARNETO Sp. z o.o.527281853300-867 Warszawa22391.50Z02554Kup
ELDAN Sp. z o.o.782222684061-248 Poznań46657.28Z02549Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź5904.51Z02557Kup
BLUE LINE Sławomir Sołtyk Sp. J.899010150751-378 Wrocław808.58A00063Kup
YUMMY FRUIT HRC Sp. z o.o.894308092752-438 Wrocław3686.03A00064Kup
3K TEAM Sp. z o.o.701057203218-400 Łomża4775.93Z02550Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań15548.88Z02558Kup
ZIEGLER Sp. z o.o.701021331000-382 Warszawa954.56Z02559Kup
BLOXO Sp. z o.o.123129761502-306 Warszawa1504.45Z02564Kup
KIDS PLAY DESIGN Sp. z o.o.779240786660-247 Poznań1226.14Z02566Kup
PRIMA MODA S. A.897164880200-537 Warszawa7899.62Z02560Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków10482.08Z02556Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MAT-TRANS Mateusz Rosiński617205116263-300 Pleszew714.46Z02568Kup
AMSATRANS Sp. z o.o. S.K.717183179224-320 Poniatowa4285.49Z02563Kup
MMS TRADE Sp. z o.o.113270053904-381 Warszawa1567.87Z02571Kup
FIRMA KOLTER Mirosław Klekot573024532042-217 Częstochowa5264.50Z02561Kup
CITY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701061269402-306 Warszawa79579.89Z02565Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki21636.58Z02567Kup
PIEKARNIA TRADYCYJNA Sp. z o.o.113291467703-847 Warszawa1725.92A00066Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków2962.49Z02574Kup
HTR Wojciech Kseniak S.K594158621373-200 Choszczno1293.44Z02575Kup
BDB24.PL Sp. z o.o.873326516432-840 Zakliczyn969.75Z02577Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa10000.36Z02578Kup
UNI-DOM Judyta Kita648104398241-800 Zabrze986.21Z02576Kup
MAREK LIS968062015962-840 Koźminek3490.16Z02580Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim5845.28Z02584Kup
GALERIA CZARODZIELNICA Wiktoria Pietrzak725189981793-590 Łódź7382.07Z02579Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz6562.80Z02585Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2310.82Z02586Kup
VITIS Aneta Adamek 575176296042-700 Lubliniec6208.42Z02590Kup
DOLGINASTO Sp. z o.o.897183571150-079 Wrocław10931.11Z02581Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa10500.76Z02583Kup
Gospodarstwo Rolne Bartosiak Wiesław823146650108-304 Jabłonna Lacka1861.13Z02591Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań1424.18Z02592Kup
P. W. MAGNUM Czajka Wojciech562101306588-400 Żnin2588.02Z02593Kup
Kunkel Logistics Dawid Kunkel556276996188-100 Inowrocław2882.65Z02594Kup
TULCON S.A.514013801450-127 Wrocław47391.54Z02595Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice1032.75Z02596Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź10439.90Z02597Kup
DOLGINASTO Sp. z o.o.897183571150-079 Wrocław10893.10Z02598Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno3401.42Z02600Kup
TARRO Sp. z o.o.675133806231-589 Kraków30751.06Z02599Kup
P.H.U. MATRIX Małgorzata Kownacka748143148948-100 Głubczyce726.23Z02601Kup
J.J. Trans-Speed Spedycja Krajowa i Międzynarodowa Jolanta Jabkiewicz537117510421-550 Terespol8708.52Z02605Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź10618.88Z02606Kup
F.H.U. MIPOL P. MIKULEC, M.J.B. PLATA S. J.734001644633-340 Stary Sącz12508.47Z02612Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa2952.79Z02608Kup
UMBRA Sp. z o.o.868196000032-700 Bochnia62241.05Z02609Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko5327.85Z02613Kup
FENIKS-TM Sp. z o.o.954274602540-397 Katowice17261.51Z02614Kup
PALETTRADER Tobiasz Cebula514024402962-874 Brzeziny10621.35Z02611Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki10883.74Z02616Kup
UNICON Sp. z o.o.573284887342-202 Częstochowa25022.95Z02615Kup
Firma Transportowa Renata Czarnik869161211132-822 Strzelce Wielkie8054.69Z02621Kup
MGM TRANSPORT Sp. z o.o.958166664981-212 Gdynia8745.98Z02622Kup
AGRIP S.C. Radosław Trajnerowicz, Patryk Drzymała923169617664-200 Wolsztyn2048.15Z02623Kup
URSUS SA739238808820-209 Lublin196532.13Z02624Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź1498.95Z02625Kup
Waldemar Petera JEDYNKA731170776895-083 Lutomiersk1549.43Z02627Kup
DAILY CC Sp. z o.o.521363413902-672 Warszawa7961.14Z02626Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice1908.39Z02630Kup
LUK-TRANS Wiesława Mioduszewska839123032276-100 Sławno1825.17Z02631Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica13234.76Z02634Kup
Krzysztof Zantkiewicz INVEST-LIFE Gabinet Stomatologiczny ART-DENT779108532062-060 Stęszew552.06Z02637Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa723.37Z02638Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk1523.54Z02632Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz7362.29Z02635Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa6159.40Z02639Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1360.17Z02633Kup
Maltrans Sp. z o. o.125162548805-091 ZĄBKI4375.29Z02643Kup
Logi Trm-Trans Sp. z o.o. Sp.k. 967136073085-432 Bydgoszcz3205.44Z02636Kup
Sunset Logistics Sp. z o.o.527280981800-844 Warszawa4927.35Z02646Kup
AGRO SKŁAD Paszowo Nawozowy Tomasz Stefański835134071996-230 Biała Rawska7615.99Z02644Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź4895.53Z02640Kup
KJK ROLNICTWO Katarzyna Kaczmar845100304595-047 Jeżów2415.41Z02645Kup
EL-INWEST MICHAŁ WOŁYŃSKI739345806910-687 Olsztyn48959.27Z02649Kup
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Szwarc847119514819-400 Olecko30428.08Z02651Kup
INTAKTON Sp. z o.o.895188592452-010 Wrocław245296.03Z02654Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice24831.08Z02655Kup
IDOBUD Sp. z o. o.879267329087-148 Łysomice3177.46Z02652Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza7149.22Z02660Kup
Mariusz Wawrzeń Genero683191989032-015 Kłaj2690.35Z02656Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk2273.24Z02653Kup
Plit Expres Sp. z o.o. Sp. K.945220856031-406 Kraków9312.34Z02661Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1083.94Z02662Kup
Kristom Cargo Sp. z o.o.911200740856-400 Oleśnica6961.03Z02657Kup
GORANTECH Sp. z o.o.712271062833-330 GRYBÓW8243.79Z02663Kup
Vtrans Sp. z o. o.951240298202-972 Warszawa18438.93Z02664Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa13113.96Z02665Kup
CONTEC Anna Niedźwiedź912136686855-200 Oława933.99Z02667Kup
KEN-TRANS Sp. z o.o.123120164405-500 NOWA IWICZNA13714.62Z02669Kup
Select Comfort Sp. z o.o.883170393257-300 KŁODZKO5334.10Z02673Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dalmar Daniel Molenda671122683678-120 Gościno7726.75Z02666Kup
Marwit Sp. z o.o.879246746187-134 Zławieś Wielka2048.60Z02674Kup
SYNERGIA Agata Koprynia676143211832-080 Zabierzów11791.34Z02675Kup
Firma Wielobranżowa Kosuń Jacek Kosuń644187668741-308 DĄBROWA GÓRNICZA15922.47Z02670Kup
ENERGY SPED Mateusz Tarnawski621168849163-700 Krotoszyn17692.79Z02676Kup
PUH EKOPAL Zdzisław Foltyn577100673042-235 Lelów24242.35Z02677Kup
Rolling Tons Justyna Cyran872221890739-205 PUSTKÓW15348.15Z02668Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ALPOL Piotr Demianiuk113199884404-148 Warszawa36751.72Z02678Kup
ITF Polska Sp. z o.o.118173394105-092 ŁOMIANKI14200.47Z02671Kup
CHENCZKE LOGISTIC Damian Chenczke968089666062-814 Blizanów1753.01Z02679Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice31402.04Z02680Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA9616.28Z02672Kup
Szymon Piechal529166834202-467 Warszawa11571.93Z02681Kup
Usługi Transportowo-Spedycyjne Edyta Maliczak764183614469-100 Słubice14732.95Z02682Kup
TS LOGISTIK Sylwia Hoffmann-Żurek622224734263-400 Ostrów Wielkopolski1413.99Z02683Kup
LUPUS Agnieszka Matlak958138393430-438 Kraków5183.66Z02685Kup
AGMABO TRANSPORT AGNIESZKA BOROŃ596135267164-360 Zbąszyń824.20Z02687Kup
P.T.H.U. WÓJCIK TRANSPORT Karol Wójcik657280358826-021 Daleszyce1968.60Z02695Kup
ACHIEVER Sp. z o.o.534252456505-090 Falenty Duże4503.67Z02688Kup
4E Sp. z o.o. Sp. K.957107694680-283 Gdańsk36165.65Z02696Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom2100.89Z02694Kup
P.K. Express Janusz Pietrzak576138023746-300 Olesno608.13Z02691Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa14355.26Z02689Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko5662.33Z02697Kup
FUNRESAIR Sp. z o.o.108001711400-831 Warszawa12349.85Z02698Kup
EUROPEJSKIE CENTRUM MŁODZIEŻY947184046000-052 Warszawa16176.01Z02699Kup
LKW FREDRICH Sp. z o.o.525251834840-082 Katowice39926.39Z02700Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź4059.35Z02692Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo5341.90Z02693Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki17450.68Z02701Kup
P.H.U. ROL-SERWIS Rafał Słowikowski845177866811-513 Miłki11410.03Z02702Kup
NETOGRÓD Sp. z o.o.754313701445-525 Opole5188.06Z02704Kup
HANSE LOGISTIC POLAND Sp. z o.o.525101413702-697 Warszawa125083.39Z02705Kup
KOPA-TRANS Sp. z o.o.534258016705-840 Brwinów21162.49Z02706Kup
RAFORIENT Sp. z o.o.701026174005-552 Wólka Kosowska30117.25Z02710Kup
ARTIMA Sp. z o.o.563243170222-100 Chełm755.07Z02711Kup
OPTIMA SERVICE Sp. z o.o.929009282467-100 Nowa Sól4104.42Z02712Kup
F.H.U. UNILAS S.C. - KRZYSZTOF REŚLIŃSKI,LESZEK KOBUS968083818362-830 Zbiersk2067.41Z02714Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz2656.93Z02713Kup
ACHIEVER Sp. z o.o.534252456505-090 Falenty Duże3825.17Z02708Kup
BAĆ-POL S.A.813309382635-234 Rzeszów88250.49Z02715Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Lasko9191043656 22-510 Uchanie961.45Z02721Kup
HK LOGISTIC Sp. z o.o.638180844543-200 Pszczyna307093.37Z02718Kup
GOSPODARSTWO ROLNE WŁADYKA GRZEGORZ686100745536-211 JasionówZ02719Kup
GOSPODARSTWO ROLNE BRYG KRZYSZTOF872101049339-216 Stara Jastrząbka1414.12Z02722Kup
GOSPODARSTWO ROLNE ANNA BAŁABAN686105159736-212 Trześniów644.35Z02724Kup
Szymon Piechal529166834202-467 Warszawa9247.91Z02726Kup
AGRO-TOM Sp. z o.o.921203241731-564 Kraków1279.41Z02720Kup
Marta Gubik684139991438-454 Tylawa710.50Z02723Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź4851.32Z02731Kup
CRAISS LOGISTYKA Sp. z o.o.777231998162-020 Jasin37424.39Z02732Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom4422.02Z02730Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki9826.04Z02727Kup
Polscan Sp. z o. o.781188701271-441 Szczecin3004.07Z02733Kup
Sunset Logistics Sp. z o.o.527280981800-844 Warszawa13209.64Z02729Kup
KmTech Sp. z o.o.879251279987-100 Toruń2677.31Z02736Kup
MEUBLES Sp. z o.o.551263686734-124 Klecza Górna1542.62Z02738Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański3868.63Z02737Kup
GEOMETRA Mariusz Pindral661216988025-432 Kielce885.31A00069Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno4612.27Z02750Kup
DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.777261190260-171 Poznań1488.50Z02744Kup
PERFECT ENTERTAINMENT GROUP Sp. z o.o. Sp. K.675138169031-056 Kraków2150.47Z02752Kup
P.P.H. DREWPOL Kulczak Jerzy661100649527-423 Bałtów31162.20Z02745Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk7433.35Z02754Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów855.83Z02751Kup
Nova Invest Sp. z o.o.593256080082-300 Elbląg7728.65Z02755Kup
Gospodarstwo Rolne Stanisław Czarnowski722139207718-208 Kulesze Kościelne8619.68Z02747Kup
STAL-SPAW Paweł Kuca866132440728-200 Staszów1218.97Z02756Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN SAWICKI834150290799-400 Łowicz1487.70Z02759Kup
TWOJE BIURO VEGA BOŻENA SŁOCIŃSKA-LANG754124076545-129 Opole1607.83Z02763Kup
TES Transport Sp. z o.o.959149344625-671 Kielce11284.54Z02764Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki9016.72Z02760Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz3958.73Z02766Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki17992.65Z02767Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź1131.34Z02769Kup
PHU BOBO-TRANS RAFAŁ BRANDYS744145282914-200 Iława3586.00Z02765Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań4789.27Z02761Kup
DASTAR Sp. z o.o.781190676160-523 Poznań15974.84Z02770Kup
Usługi Transportowo-Spedycyjne Edyta Maliczak764183614469-100 Słubice7719.38Z02768Kup
MM-Hexa Małgorzata Kawik677214614943-210 Kobiór4201.68Z02774Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz5108.87Z02772Kup
F.H.U. GÓRAMI Marta Górecka668187844461-249 Poznań14852.99Z02775Kup
TRANS KILIŃSKI Jarosław Kiliński579152016382-410 Stary Targ6091.09Z02778Kup
RAD-BUD Radosław Koziński828122067697-500 Radomsko24158.39Z02782Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Mączka Dariusz755182974948-210 BiałaZ02783Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań31778.15Z02784Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz5372.00Z02786Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MARIUSZ WIŚNIEWSKI741152373714-105 Łukta543.94A00071Kup
FLYWAY Sp. z o.o.895210618751-164 Wrocław8415.47Z02785Kup
PERSONALNE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI Alicja Flicińska777297661562-003 Biedrusko24450.62Z02788Kup
INTER-LOGISTIC Robert Krzyśków597156425174-320 Barlinek943.92Z02789Kup
LOULOU TEXTILE Sp. z o.o.522306172201-469 Warszawa9915.67Z02795Kup
EUROTECHNIKA Mariusz Wojtasik599235163266-400 Gorzów Wielkopolski1026.94Z02792Kup
SEBTRANS Sebastian Pędzich734305537533-300 Nowy Sącz8598.60Z02800Kup
Beans Polska Cieśla Jarosław919110403301-142 Warszawa980.19Z02801Kup
ARMA EXPRESS S.C. ARTUR PAWLIK, MAREK BARCHAN657289391825-416 Kielce891.01Z02794Kup
WINES UNITED Sp. z o.o. S. K.534243635805-820 Piastów2276.12Z02797Kup
GRAN-SOFT Sp. z o.o.676245901330-718 Kraków13018.69Z02802Kup
VERIPOL TECHNOLOGIES Sp. z o.o.123139686605-500 Piaseczno2628.04A00076Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa3138.19Z02804Kup
Lumberjack Pub Michał Krysztofiak882212770750-069 Wrocław2776.98Z02806Kup
SOLOCARGO Sp. z o.o.783171752000-682 Warszawa10799.63Z02810Kup
FIRMA STYLDOM BENEDYKT STYLOK646000646743-100 Tychy6636.93Z02809Kup
CARPE KRAFT Sp. z o.o.573285850687-100 Toruń2934.45Z02807Kup
PPD KRAFT Sp. z o.o.956233223287-100 Toruń2934.45Z02808Kup
Firma Budowlano - Kamieniarska Ireneusz Strzelczyk574183178342-134 Truskolasy1731.71Z02813Kup
GLOBSPED Sp. z o.o.836173624196-100 Skierniewice3487.33Z02816Kup
NOWAKOWSKI GORĄCO POLECAM Sp. z o.o.531169111505-100 Nowy Dwór Mazowiecki15941.70Z02811Kup
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAR-BUD Dariusz Sobolewski954242155342-100 Kłobuck8169.32Z02812Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa13799.25Z02817Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź1136.35Z02815Kup
PAWELEC ROMAN629116262042-500 Będzin3990.80Z02824Kup
FIRMA TRANSPORTOWO-HANDLOWA CLAUDIUSZ JERZY KUPCZAK 945145235830-373 Kraków11984.54Z02820Kup
POL-ART MEBLE Sp. z o.o.972125873366-210 Dąbrówka Wielkopolska3854.31Z02821Kup
AGF ARKADIUSZ WRÓBEL222002064941-400 Mysłowice1188.13Z02823Kup
WARPOL Leszczyński Tomasz583144780680-736 Gdańsk3276.62Z02833Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin868.83Z02834Kup
Usługi Transportowe TRANS Tomasz Piotrowski573242483142-274 Konopiska14000.53Z02831Kup
DOT Bogdan Juszczak894111628853-413 Wrocław3710.58Z02835Kup
GEO 4 Sp. z o.o.756197961147-161 Szymiszów4877.93Z02839Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MAT-TRANS Mateusz Rosiński617205116263-300 Pleszew28346.04Z02838Kup
SKAR-IO Sp. z o.o.642311189144-200 Rybnik89469.90Z02840Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań719.86Z02841Kup
Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o.611020192602-255 Warszawa3453.31Z02837Kup
MEDIUM PROF Sp. z o.o.679316435997-400 Bełchatów5660.81Z02830Kup
DOT Bogdan Juszczak894111628853-413 Wrocław3735.90Z02843Kup
P.Z.M. DAMŁYN Sp. z o.o.766000594162-110 Damasławek11986.76Z02844Kup
ARMACO Sp. z o.o. S.K.525260547800-790 Warszawa78039.94Z02846Kup
ASTALDI S.P.A. S.A. Oddział w Polsce107001465700-215 Warszawa15458.69Z02845Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź7337.29Z02851Kup
RO.SA.-HALE Sp. z o.o.948238145826-600 Radom10478.07Z02852Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o.123128393205-552 Wólka Kosowska871.51Z02850Kup
ARMA EXPRESS S.C. ARTUR PAWLIK, MAREK BARCHAN657289391825-416 Kielce1370.40A00078Kup
OLDAR Sp. z o.o.758236124707-401 Ostrołęka907.40Z02853Kup
P.P.H.U. WOJTO-TRANS Wojciech Górecki573275865042-262 Poczesna7725.01Z02858Kup
P.H.U. SPEED PARTNER Patryk Pełka887175679757-200 Ząbkowice Śląskie9150.30Z02856Kup
LAUREX Sp. z o.o.527276366042-217 Częstochowa18689.91Z02857Kup
P.H.U. EM-TRUCKS Michał Ułamek573270658742-221 Częstochowa55278.65Z02854Kup
Royal Development Dawid Szczepaniak697229449864-100 Leszno793.11Z02859Kup
EFTE TAMARA RAJPERT651157038044-240 Żory726.61Z02864Kup
Rolling Tons Justyna Cyran872221890739-205 PUSTKÓW1443.10Z02868Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk2778.77Z02862Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1756.08Z02867Kup
WÓZKI-ORIGINAL Sp. z o.o.573287855542-200 Częstochowa13934.34Z02872Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź6785.69Z02873Kup
M.M. MOBILE LOGISTIC Marlena Mirzejewska771256935597-320 Wolbórz2082.25Z02871Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa6762.20Z02874Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź3158.60Z02879Kup
MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT KOSMETYKÓW NOWEJ GENERACJI Sp. z o.o.123120210605-552 Jabłonowo2217.46Z02878Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica3723.61Z02877Kup
GRAFI-TRANS Jarosław Styczyński957073980180-387 Gdańsk104288.36Z02875Kup
TREBUS Sp. z o.o.527281680100-867 Warszawa552.67Z02880Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa4925.06Z02881Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź8976.39Z02883Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań669.94Z02885Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice9819.49Z02887Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Laskowski Marcin765155451378-600 Wałcz5542.74Z02891Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE1339.34Z02886Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz13525.95Z02888Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań1480.78Z02884Kup
P.H.U. MASTERS Piotr Matuszów957101164582-300 Elbląg35934.09Z02906Kup
OPUS-TECH Sp. z o.o.851314622771-780 Szczecin61397.22Z02895Kup
GREEN LIGHT MACIEJ RYSZCZYŃSKI777279311661-623 Poznań2449.96Z02890Kup
BANCO DRILL Sp. z o.o.772240437797-500 Radomsko19628.42Z02894Kup
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o.599250232160-751 Poznań24793.92Z02892Kup
CHEMTEL Sp. z o.o.955234491470-039 Szczecin17785.86Z02893Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HL Leszek Hasiewicz851000505870-809 Szczecin4670.30A00080Kup
P.P.H. CENTRUM Sp. z o.o.597174364074-300 Myślibórz18038.89Z02896Kup
PAKA TRANS Justyna Piechowska555137662089-620 Chojnice10533.91Z02897Kup
T.R.I.K s.c. Radosław Kiepiela, Ireneusz Kostyk, Dawid Perz669252804475-377 Koszalin30126.87A00081Kup
F.H.U B.A.M. OHL BOŻENA856000241272-100 Goleniów1008.09A00082Kup
Almane Usługi Budowlane Dariusz Płaskowicki851277428170-123 Szczecin1594.59A00083Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa5186.45Z02899Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa20078.10Z02907Kup
GOSPODARSTWO ROLNE PATRYK KRAUSE555197532689-620 Chojnice14102.89Z02908Kup
Sylwia Rapczewska543184912215-704 Białystok3446.17Z02900Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Karol Zieliński556246553488-180 Złotniki Kujawskie18541.88Z02909Kup
Z.P.H.U. METALEX-PAPROCKI Jan Paprocki714000055821-136 FirlejZ02901Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas599268469366-400 Gorzów Wielkopolski3727.45Z02902Kup
Profit Fresh Sp. z o.o.628222626632-566 ALWERNIA18288.26Z02911Kup
Firma OMNIA Agnieszka Łuczak957037000080-283 Gdańsk3915.90Z02917Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ9230.69Z02919Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa17520.83Z02918Kup
Gospodarstwo Rolne Edward Ksepka291007371218-525 Turośl20149.99A00085Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź3008.86Z02920Kup
Administrator Krystyna Korczyńska 521279281804-013 Warszawa1465.63Z02921Kup
EARTHINVEST Sp. z o.o.958169486480-241 Gdańsk23244.69Z02922Kup
EMPIRE Centrum Usług Biznesowych Krzysztof Salatycki991042274846-053 CHRZĄSTOWICE8323.14Z02924Kup
INASPED Sp. z o.o.783169364761-538 Poznań6617.27Z02943Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia3474.38Z02923Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź5350.29Z02915Kup
Transport Drogowy Towarowy Piotr Kosmowski732147445595-100 ZGIERZ576.98Z02916Kup
Usługi Transportowe Jędraszek Andrzej579130123172-100 GOLENIÓW1840.97A00088Kup
ATU Izabela Adamczyk647147198944-280 RYDUŁTOWY2517.41Z02925Kup
Mk Logistic Maciej Kruczkowski 542314217015-790 BIAŁYSTOK 6870.60Z02928Kup
Wysznitskij Sp. z o.o.527282246301-401 WARSZAWA11501.38Z02930Kup
Millenium Elektro Holding Sp. z o.o.899241014151-180 PSARY777.61Z02932Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów16044.00Z02926Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Eko-System Kostro, Radlmacher Sp.j.542154071315-111 Białystok1191.35Z02929Kup
Integrales Sp. z o.o.701020226902-715 WARSZAWA35935.58Z02934Kup
Carsson Sp. z o.o.113288736002-159 WARSZAWA40200.88Z02935Kup
Pawlik Leszek Translidex625100903642-506 BĘDZIN1627.77Z02927Kup
PULLCAR Sp. z o.o.774315271600-375 Warszawa14903.97Z02936Kup
Tomasz Czarnecki Przedsiebiorstwo Wielobranżowe777179700062-050 MOSINA24898.38Z02937Kup
Millenium Elektro Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa915180720251-180 PSARY1022.96Z02931Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno3374.73Z02938Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia3362.09Z02939Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW2864.64Z02940Kup
Sped-It Różański Wojciech 913148321655-300 ŚRODA ŚLĄSKA2208.28Z02941Kup
Świat Drzwi Włodzimierz Kałwiński911112049156-400 Oleśnica 94489.65Z02942Kup
Gospodarstwo Rolne Janusz Baliński503000029587-400 Golub Dobrzyń9566.95Z02945Kup
Firma DROBMAR Grażyna Zemło647101790244-300 Wodzisław Śląski27143.26Z02946Kup
Agencja Reklamowa Format A4 Sp. z o.o. 738215300138-300 Gorlice4054.14Z02948Kup
AGMAR S.A.817100113439-300 Mielec3361.82Z02950Kup
MEVIUS S.C. Mateusz Cichowski, Wojciech Zdeb712319047321-050 Piaski5272.84Z02947Kup
KREO Karolina Dula657265801127-200 Starachowice772.56Z02953Kup
Agrotech Rekultywacja Sp. z o.o. 954279345040-008 Katowice18042.31Z02949Kup
Linea s.r.o.SK202014454494001 Nowe Zamky, Slovensko165212.25Z02955Kup
P.H.U. Karolina Lewandowska786161443463-000 Środa Wielkopolska1154.92Z02954Kup
INWESTDOM Sp. z o.o.646262229440-389 Katowice593.90Z02957Kup
ART-DECOR Marcin Pieczeniuk857172688172-300 Gryfice584.31A00090Kup
Zakład Ogólnobudowlany DAW-BUD Dawid Rubacha784243171562-240 Trzemeszno1477.65Z02959Kup
Kwiaciarnia Autorska Katarzyna Jońca579183512282-200 Malbork584.52A00091Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANUSZ WIELIGOR929101445365-001 Zielona Góra584.31A00092Kup
P.H.U Bella Iwona Jankowska648203462041-806 Zabrze1376.40A00097Kup
OZDÓB KWIATKA Edyta Pawlak728270465495-040 Koluszki620.14A00093Kup
MAŁA WARSZAWA Karolina Madanowska837165733696-500 Sochaczew3133.16A00103Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANUSZ WIELIGOR929101445365-001 Zielona Góra1346.95A00098Kup
ART-DECOR Marcin Pieczeniuk857172688172-300 Gryfice1336.89A00100Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Pilipiuk Dawid537255521121-518 Sosnówka5823.32Z02958Kup
PROFITB Tomasz Brych645154408262-081 Przeźmierowo716.39A00099Kup
Firma Wielobranżowa T.M.G. Paweł Zalewski777156338362-050 Mosina806.80A00101Kup
Kwiaciarnia Autorska Katarzyna Jońca579183512282-200 Malbork1027.71A00102Kup
ANHE-Anna Henke693182397167-240 Kotla75444.42A00112Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź10493.06Z02961Kup
Pośrednictwo, Komis, Kupno-Sprzedaż pojazdów mechanicznych Cezary Wasilewski837155934996-500 Sochaczew4886.66A00109Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2923.40Z02967Kup
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WIŚNIEWSKI Łukasz Wiśniewski876236179886-300 Grudziądz11954.96Z02968Kup
VECTOR MARINE Sp. z o.o.587171462781-198 Kosakowo4146.64A00115Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa4767.91Z02963Kup
ROB-BUD Robert Wierzchowski644101666042-300 Myszków4842.82Z02972Kup
LIBERUM ENERGY Sp. z o.o.529180774396-313 Chylice1507.01Z02969Kup
Voo Doo Couriers Wojciech Czelny 777269621262-095 Murowana Goślina3409.24Z02964Kup
F & J Sp. z o.o.923169515964-200 Wolsztyn3200.29Z02970Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE780.62Z02966Kup
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE LEKER Leszek Nowak925175975067-400 Wschowa3918.73Z02971Kup
JUNA Michał Perlikowski556270351986-005 Białe Błota804.99Z02974Kup
B&B TRANS SPEDITION Patrycja Boda752145632146-100 Namysłów11452.72Z02976Kup
SIBLO Sp. z o.o.113287487704-512 Warszawa42493.31Z02978Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica9618.25Z02981Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź2773.27Z02986Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Biel576152260246-320 PraszkaZ02988Kup
SYS-COM Krzysztof Łach631126130344-122 Gliwice10451.06Z02989Kup
WM-TRANSBUD Michalski Waldemar665119791762-510 Konin8562.28Z02980Kup
SYS-COM Krzysztof Łach631126130344-122 Gliwice2536.38Z02990Kup
P.P.U.H. BIOLINE Sp. z o.o.679016884230-798 Kraków2833.20Z02987Kup
ACTIVIA Sp. z o.o.586228108681-583 Gdynia1065.97Z02992Kup
HEKTOR Paweł Paduch875150314886-200 Chełmno13561.01Z02995Kup
AUGIAN JANUSZ AUGUSTYN 738107307904-393 Warszawa613.10A00116Kup
INTERNATIONAL CAR TRADE Sp. z o.o.792228332337-500 Jarosław5491.47Z03007Kup
TINES INVESTMENT Sp. z o.o.677239185431-574 Kraków888.24Z03008Kup
EURO-RAF Sp. z o.o.738207540709-400 Płock2127.59Z03009Kup
Eleven International Freight Forwarding LimitedUK19708128403-200 WARSZAWA6673.58Z03012Kup
P.P.H.U. GUARD BIURO INŻYNIERYJNO-ARCHITEKTONICZNE Mariusz Małasiewicz118158019942-217 Częstochowa7905.14Z03010Kup
PG-TRANS Piotr Gajda677201907232-353 Trzyciąż3225.80A00117Kup
P.H.U. ROL-SERWIS Rafał Słowikowski845177866811-513 Miłki32007.74Z03024Kup
INVENTO IZABELA MICHAŁOWSKA, MACIEJ MICHAŁOWSKI S.C.713309083323-114 Jabłonna Pierwsza58119.81Z03022Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa5488.41Z03026Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2568.32Z03032Kup
SUFRAGO Edyta Storczyk672183858778-324 Cieszeniewo1771.49Z03035Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica7984.10Z03027Kup
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA STOL-BUD Krzysztof Wajda683184408632-007 Zabierzów Bocheński35885.22Z03030Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa3401.36Z03031Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź4030.28Z03040Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ6877.30Z03043Kup
PBU KOMPLEX Sp. z o.o. S.K.915179352351-180 Wisznia Mała84060.05Z03041Kup
P.P.H.U. Bazalt Daniel Baranowski692236073807-410 Ostrołęka10128.37Z03037Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól6511.86Z03038Kup
P.U.P.H. COM-D Sp. z o.o.695000177359-400 Jawor29904.11Z03042Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź4234.62Z03039Kup
DAMIS TSL-Damian Janik618202611962-800 Kalisz13510.48Z03045Kup
GLOBSPED Sp. z o.o.836173624196-100 Skierniewice4652.42Z03047Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź1712.68Z03048Kup
W.Z.INWESTGUM Wiesław Zabielski586115522181-311 Gdynia1406.02Z03049Kup
POLTRUCK-STOLARKA BUDOWLANA Sp. z o.o.526021133402-511 Warszawa45198.37Z03046Kup
FIRMA HANDLOWA PMK Piotr Kijanka959125271925-634 Kielce26655.89A00120Kup
API Sp. z o.o.957107123980-506 Gdańsk827.00Z03058Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KLAUDIA SAMSEL758235957507-431 Czarnia24689.57A00121Kup
PHJ Sp. z o.o. S.K.542321080715-103 Białystok5208.13Z03056Kup
POLTRAMP YARD S.A.855156729672-600 Świnoujście1514.69Z03050Kup
UMT OHGDE319379818DE 15569 Woltersdorf20680.21Z03057Kup
API Sp. z o.o.957107123980-506 Gdańsk637.98Z03059Kup
KONTRA Zając Małgorzata552129628234-221 Skawica794.30Z03051Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MULTIKA Leszek Oramus681100141032-447 Siepraw21712.76A00119Kup
REVOX GROUP Sp. z o.o.589203964583-331 Przyjaźń11072.68Z03060Kup
Auto-Doktor Rafał Ewertowski579216420482-200 Malbork15877.94Z03065Kup
M&N LOGISTIK Sp. z o.o.537262942921-560 Międzyrzec Podlaski1512.24Z03061Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź6271.17Z03063Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź8836.72Z03064Kup
MiWo-tech Michał WolańskiMiWo-tech42-215 Częstochowa25862.87Z03062Kup
LIFTPOSTER Sp. z o.o.113289288104-161 Warszawa21784.69Z03068Kup
ZESPÓŁ DORADCZY Sp. z o.o.113289250404-161 Warszawa14878.62Z03069Kup
CBA TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o. S.K.839318207676-200 Słupsk9249.13Z03070Kup
JM SPED s.r.o.SK2022704365945 01 Komarno7496.18Z03071Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź3376.15Z03074Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin571.21Z03079Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki3430.15Z03075Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź2621.57Z03076Kup
GRUPA RATAJE Sp. z o.o.783177645161-806 Poznań20005.98Z03081Kup
AMP LOGISTICS Sp. z o.o.895205777391-854 ŁÓDŹ1286.75Z03077Kup
YANAKA VISION Sp. z o.o.222087011241-400 MYSŁOWICE1038.98Z03082Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki14836.17Z03085Kup
LAGPOL Sp. z o.o701057760902-001 Warszawa4026.60A00177Kup
AGROPARTNER Napiórkowska Jowita877138420913-306 Kurzętnik11934.49Z03087Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa1358.32Z03088Kup
PHU KAZMAR s.c. K.Kowalski, M.Kowalski768167531626-300 Opoczno3242.68Z03090Kup
CARGO Sp. z o.o.813368609336-002 Jasionka3550.57Z03092Kup
STALZEN JOANNA PRENA841103675984-300 Lębork3425.49Z03093Kup
EURO-OPONEX Beata Szlęk577197610942-310 Żarki22248.03Z03091Kup
VTS VILSTALSPEDITIONDE26261640594469 Deggendorf15633.28Z03094Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW2446.71Z03097Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NATAN , RESTAURACJA NOWA-PIWNICA CHODZIESKA PIOTR NOWAK607006056564-800 Chodzież1166.07Z03098Kup
ZAKŁAD USŁUGOWY KORNI JAN KORBANEK927176019966-210 Zbąszynek2399.27Z03101Kup
PPHU Euro&Bio Justyna Cieślak253021867673-150 Łobez6355.87Z03106Kup
QUALITY SERVICE GROUP Sp. z o.o.725226782990-136 Łódź1727.02Z03099Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa9304.31Z03107Kup
Motto Halina Buda782237610861-245 Poznań4027.24Z03114Kup
K&L INTERNATIONALE SPEDITIONDE81441931453121 Bonn, Deutschland20649.80Z03109Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław6224.85Z03108Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała5729.39Z03112Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry3910.31Z03110Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry14712.99Z03113Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała5400.79Z03111Kup
F.H.U. TYSZKIEWICZ KARTACZYK I SPÓŁA Łukasz Tyszkiewicz848171377416-400 Suwałki4784.59Z03118Kup
P.H. WYGODNE ZAKUPY Władysława Sydor777176404162-095 Murowana Goślina1259.33A00190Kup
Maltrans Sp. z o. o.125162548805-091 ZĄBKI8781.97A00194Kup
P.H. WYGODNE ZAKUPY Władysława Sydor777176404162-095 Murowana Goślina490.90A00191Kup
APIO DEVELOPMENT Sp. z o.o.783176739261-806 Poznań623.63A00195Kup
Pracownia Artystyczno-Grawerska Dominika Dziwoki642264406544-274 Rybnik4164.15Z03119Kup
Firma Usługowa ANLAK GARAGE Anna Ligocka879224866487-100 Toruń91131.36Z03124Kup
QVEEN OF TATTOO AGATA ZAGÓRSKA927180275654-110 Wrocław5013.10Z03125Kup
Strefa Urody Crystal PAULINA JAWOREK-MAJOCHA899259224850-261 Wrocław4934.94Z03126Kup
Pracownia Artystyczno-Grawerska Dominika Dziwoki642264406544-274 Rybnik801.40Z03120Kup
DUOLLA S.C. ALEKSANDRA PACHO,ALEKSANDRA SOSNOWSKA-KRYWULT573281430242-290 Blachownia3318.35Z03131Kup
EIGHT HORSES Sp. z o.o. w RESTRUKTURYZACJI897180312550-078 Wrocław6794.77Z03133Kup
P.U.P. CESMEX Ryszard Czeszejko-Sochacki581000014182-500 Kwidzyn2738.82Z03123Kup
STEELMOR Sp. z o.o.958168192781-335 Gdynia6318.38Z03128Kup
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DRIVE ANGELIKA DĄBROWSKA997012167798-400 Wieruszów1444.53Z03134Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław2675.97Z03129Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA35520.82Z03135Kup
P.P.H.U.T. KATARZYNA MICKIEWICZ973067663166-131 Cigacice3492.09Z03130Kup
WEALTH BAY S.A.677232079490-527 Łódź8750.66Z03139Kup
FJM Unternehmensberatungs & Spedition GmbHDE28520370133739 Bielefeld971.98A00199Kup
MODERNDACH Sp. z o.o.466036933495-200 Pabianice153141.26Z03141Kup
GRUPA KAPITAŁOWA MODERNDACH Sp. z o.o.725198335787-600 Lipno10891.80Z03138Kup
ATA METALART 2 Sp. z o.o. Sp. K.679310971630-549 Kraków739.93Z03142Kup
TWOJE DOMY.PL Sp. z o.o.536191219105-120 Legionowo12430.54Z03140Kup
LKW EUROPE Sp. z o.o.929176643765-001 Zielona Góra2762.85A00197Kup
DAMIS TSL-Damian Janik618202611962-800 Kalisz5139.15Z03145Kup
PPHU EKO-ROL DANUTA I LESZEK GIL S.J.559000863686-120 Pruszcz103093.67Z03147Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków1291.98Z03143Kup
ROVO SPEED S.V.O.CZ2475581837401 TRHOVE SVINY CZECHY20635.18Z03148Kup
MICHAŁ Sp. z o.o.599315859366-470 Kostrzyn nad Odrą2950.66Z03144Kup
Grzegorz ŁATKA552141541044-171 Pławniowice3871.07Z03149Kup
P.P.H.U. ORŁOWSKI S.J. ORŁOWSKI I WSPÓLNICY618101882763-460 Nowe Skalmierzyce879.10A00198Kup
M PROJEKT PAWEŁ MACIEJEWSKI118092390605-509 Józefosław552.64Z03150Kup
The Best Way to Logistic Michał Przygocki589204317380-742 Gdańsk1407.16Z03146Kup
Karl Heinz Dietrich GmbH & Co. KG-InternationaleDE12866084067661 Kaiserslautern1365.94A00200Kup
Usługi komunalne-Matysiak Mariusz919148696822-540 Dołhobyczów900.64Z03151Kup
Neufra Speditions GmbH DE12068214217192 Waren868.61A00201Kup
Meta4log GmbH81548376245219 Essen2274.93A00203Kup
Martin Oelrich GmbH & Co. KGDE125499305149549 Ladbergen2710.63A00205Kup
P.H.U. OG-ROL ADAM SPICHALSKI555000770289-620 Chojnice8873.54Z03153Kup
Vexo Spediton GmbH681558094063 Horsching873.79A00202Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA53699.12Z03157Kup
PRYWATNE GOSPODARSTWO ROLNE ROMAN SOPOLIŃSKI851257726764-915 Jastrowie17166.94Z03156Kup
Zanut TransportsFR2178876830733130 Begles1351.78A00206Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Gnaciński Dariusz555157257489-641 Nowa Cerkiew579.65Z03154Kup
Ludwig Haberle Logistik GmbHDE14675269473529 Schwabisch Gmund3241.87A00204Kup
TOM TRANS TOMASZ SZAFRAŃSKI883157076757-300 Kłodzko5067.32Z03158Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna1192.14Z03159Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KAZIMIERZ HYBA466009950987-610 Dobrzyń nad Wisłą1429.33Z03160Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda30802.20Z03161Kup
Fruchtcargo Speditionsgesellschaft mbHDE14974311376744 Worth1761.51A00207Kup
HURTOWNIA CENTRUM-PORCELANA SZKŁO SZTUĆCE Sp. z o.o. S.K.627100443841-600 Świętochłowice11544.41Z03163Kup
PEPE IMPEKS Sp. z o.o.782282216361-361 Poznań4417.90Z03165Kup
UAB EUROCARGALT10001156751061-806 PARTIZANU G.39658.35Z03167Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz84905.00Z03168Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica6575.64Z03166Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów3727.52Z03170Kup
F TRANS Sp. z o.o.783175939815-062 Białystok19516.80Z03176Kup
MPF INVEST Sp. z o.o.563242716122-100 Chełm141968.85Z03179Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin25059.48Z03175Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica6816.65Z03171Kup
TRANS-GRUP Grzegorz Purgał754281053245-286 Opole721.77Z03173Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz161756.58Z03172Kup
GRANBALTIC Sp. z o.o.851316645471-417 Szczecin3556.21Z03180Kup
NORDKOL PERONY Sp. z o.o. S.K.586233753381-521 Gdynia6698.86Z03178Kup
ARRES Sp. z o.o. S.K.521385441500-728 Warszawa596.54Z03174Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa27957.01Z03177Kup
FORTUNE GREEN Sp. z o.o. w Likwidacji634264001340-048 Katowice160899.92A00208Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra747.80Z03183Kup
TOLLTRANS Sp. z o.o.775264580399-320 Żychlin41400.12Z03181Kup
NEXTBUD TOBIASZ RATAJCZYK763198642264-700 Czarnków9755.88Z03182Kup
Agencja Transportowa HELIOTUR Władysław Górecki879025311287-100 Toruń3542.18Z03184Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków2209.66Z03185Kup
AG.Logistics B.V.NL857625767B016828 PZ Arnhem , Holandia5526.89Z03186Kup
J.J. RUSZTOWANIA Sp. z o.o.777315800861-706 Poznań13895.07Z03187Kup
CHINCHILLA LAMER hodowla szynszyli standard i kolorowych Krzysztof Mikuła579137821682-410 Stary Targ1968.72Z03188Kup
SPEDYCJA POLSKA BOLESZKOWICE Sp. z o.o.527286769001-141 Warszawa9682.53Z03190Kup
PAWEŁ NOWAK X SPACE LOGISTICS678315694431-941 Kraków22333.97Z03191Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa8669.23Z03197Kup
TSD Logistik GmbHDE299943609DE53547 Breitscheid3519.57Z03222Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz85299.20Z03192Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno1807.86Z03200Kup
FENOMA Sp. z o.o.766199122161-693 Poznań1998.87A00213Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała3454.80Z03202Kup
PHU RONI ROMAN KONIECZNY897115134950-538 Wrocław17375.94Z03205Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno2235.53Z03201Kup
DAKO-SPED Sp. z o.o.645244989442-600 Tarnowskie Góry767.75Z03203Kup
NA-BO Sp. z o.o.937267489243-300 Bielsko-Biała770.23Z03204Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa15613.00Z03214Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice837.15Z03215Kup
GRUPA MARK SPEDITION Sp. z o.o. S.K.851320351172-002 Dołuje3793.14Z03216Kup
NORMA Irena Dłuska845141319711-600 Węgorzewo38492.91A00214Kup
PKS TYSOVIA MAREK JAROCKI646120942243-140 Lędziny10574.04Z03217Kup
PROSPER Patryk Leszczyński884253044170-384 Szczecin32430.67A00215Kup
T.H.S LOGISTICSDE31109843565468 Trebur1359.78Z03223Kup
Cakir International GmbHDE25178295360437 Frankfurt am Main2143.69Z03225Kup
Cargo Service Nord GmbHDE201615703DE-25436 Uetersen3955.27Z03221Kup
GLEXX GmbHDE23258243059872 Meschede3311.00Z03224Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszomirski Krzysztof718207494618-411 Śniadowo9919.73Z03232Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne638.00Z03230Kup
CARMA-TRANS Sp. z o.o.894310104953-612 Wrocław4727.45Z03234Kup
CQFD.PROBE08619688237110 Maurage, Belgium16306.01Z03235Kup
INTER- TRAKS Artur Kosowski628195050541-200 Sosnowiec7419.66Z03236Kup
P.P.U.H. ELEKTRO-COM HENRYK BARON498002983541-940 Piekary Śląskie792.09Z03240Kup
ISD HUTA CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o.949182782442-207 Częstochowa22381.15Z03238Kup
TATRA SPED s.r.o.ICDPH2022660365029-01 Namestovo12649.20Z03237Kup
JB GROUP Sp. z o.o.527277092101-031 Warszawa48537.89Z03243Kup
HOLDINWEST Sp. z o.o.954264012040-527 Katowice35460.30Z03239Kup
TOLLTRANS Sp. z o.o.775264580399-320 Żychlin11698.70Z03242Kup
AZS Koszalin SA669243031675-453 Koszalin30527.89A00219Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała3266.42Z03245Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ3344.82Z03244Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko4113.59Z03247Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź3257.49Z03250Kup
STUDIO TRANS Karolina Berdowska672177141778-100 Kołobrzeg4276.15Z03248Kup
AGRIP S.C. Radosław Trajnerowicz, Patryk Drzymała923169617664-200 Wolsztyn3179.28Z03246Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań2102.69Z03251Kup
ADR-Trans Adrianna Chodyra522249116501-494 Warszawa3974.95Z03255Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW1549.73Z03252Kup
ARTCHEM Tarczyński Mielczarek Spółka Jawna 949063320742-202 Częstochowa867.64Z03256Kup
SZYM-TRANS ARTUR KOT839254639876-200 Słupsk8971.16Z03254Kup
WTG Logistics Sp. z o.o.879270110685-027 Bydgoszcz5883.79Z03257Kup
Hat.pl Sp. z o.o. Sp.k.588240673480-298 Gdańsk1153.87Z03265Kup
INSTALACJE - GD J.Reducha W.Sztejner Spółka Jawna604016894480-180 Gdańsk Kowale1910.82Z03266Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa16721.86Z03258Kup
KOMAX Usługi Transportowe Ireneusz Kodura991010650445-920 Opole20308.66Z03264Kup
ZHU NATASZA Ewa Flis949011609642-233 Mykanów1199.66A00220Kup
PPHU RUBEX Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński728012863792-525 Łódź55680.54Z03263Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała5190.18Z03267Kup
Derstone Sp. z o.o.676246965530-702 Kraków 10403.28A00221Kup
Invest Profit Nr 3 Sp. z o.o. S.K.A.701036392005-500 Piaseczno2442.83Z03268Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa20723.33Z03272Kup
Gabaryty.net Damian Rynkiewicz599314504740-855 Katowice5803.95Z03275Kup
SN Projekt Sp. z o.o. 794182364837-220 Kańczuga15196.60Z03270Kup
Vision Film Sp.z o.o. S.K.A.118001398900-052 Warszawa18647.44Z03277Kup
PINI BEEF Sp. z o.o.107002582724-130 Końskowola13379.57Z03280Kup
CARGO GROUP SLOVAKIA s.r.o.SK2023882982917 01 Trnava, Słowacja2254.39Z03282Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL. KOMUNY PARYSKIEJ 56 W KRAKOWIE522302686102-247 Warszawa771.40Z03285Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL.WODNEJ 26 W KRAKOWIE679300347830-719 Kraków570.88Z03286Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA RUCZAJ PARK PRZY UL.LIPIŃSKIEGO 1 i 1A W KRAKOWIE676250683031-510 Kraków804.81Z03284Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI W KRAKOWIE PRZY UL. CELAROWSKIEJ 32945216693331-414 Kraków626.58Z03288Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL.SZWAI 5 30-383 KRAKÓW676246445130-383 Kraków704.55Z03290Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL. NOWA GÓRKA 2,2A,2B,2C,4,4A,4B,4C W KRAKOWIE522302240302-247 Warszawa704.55Z03287Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz153243.18Z03293Kup
MASTER TYRE Sp. z o.o.739385820211-170 Olsztyn3462.00Z03294Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL.KOMUNY PARYSKIEJ 54 W KRAKOWIE522308471702-247 Warszawa693.41Z03291Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SZWAI 3 W KRAKOWIE522301588602-247 Warszawa704.55Z03289Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała10157.72Z03296Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała19806.15Z03297Kup
NANOBUD Sp. z o.o.669254709975-736 Koszalin3403.80A00230Kup
MARKIZ DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.629247076641-303 Dąbrowa Górnicza5829.62A00231Kup
Firma Remontowo-Wykończeniowa TOM-MAL Tomasz Lech868167036032-744 Łapczyca9721.40Z03299Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin2922.78Z03300Kup
SAMPOL Samuel Polański647220706522-335 Żółkiewka-Osada8076.45A00232Kup
Globalmoon Sp. z o.o.125162860100-580 Warszawa25190.89A00233Kup
Klub Sportowy KARPATY Krosno684220463438-400 Krosno7509.80A00235Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Legeżyński615173830459-920 Bogatynia8652.60Z03301Kup
ARIS OPAKOWANIA Sp. z o.o. S.k.697212935164-111 Lipno602.70Z03304Kup
JM BUILDING Sp. z o.o.839317034081-824 Sopot12102.82Z03311Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Lis842165460277-116 Czarna Dąbrówka14576.41Z03303Kup
HOLDINWEST Sp. z o.o.954264012040-527 Katowice12859.70Z03307Kup
NICO RARINI KRZYSZTOF KOPROWICZ839170384976-200 Słupsk998.90Z03310Kup
Ślusarnia Spaw Mirosław Delicat 958097951883-420 Liniewo12846.29A00237Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź8963.84Z03312Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra3831.36Z03313Kup
CHENCZKE LOGISTIC Damian Chenczke968089666062-814 Blizanów1298.70Z03315Kup
Zakład Fryzjerski styLOVE włosy Magdalena Krawczyk574206140742-134 Truskolasy5366.07A00243Kup
Zone Logistics Jakub Kopacz536182358205-120 Legionowo666.63Z03316Kup
KSB Sp. z o.o.583315404380-172 Gdańsk45923.16A00240Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice2318.26Z03314Kup
VERTU Sp. z o.o.701045487000-837 Warszawa12258.39A00239Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok717.97A00242Kup
MAGNAT-TRANS.EU Sp. z o.o.813370797800-373 Warszawa21159.48A00244Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ2421.53A00246Kup
DOLMAT TRANS Sp. z o.o. S.K.911202025456-400 Oleśnica2135.52A00248Kup
EXCAVAR Maszyny Budowlane Marcin Rutkowski531155677105-180 Pomiechówek7488.03Z03321Kup
TIX Logistik GmbHDE31150845853842 Troisdorf1676.40A00247Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań6500.97A00253Kup
Kessel Inwestycje Sp. z o.o.586230709380-855 Gdańsk2895.30A00257Kup
SUPLIKON- KONSTRUKCJE STALOWE Tomasz Babski726122760592-318 Łódź2138.68A00258Kup
PAUL JEWISCH GMBHDE31668912222113 HAMBURG14745.38A00261Kup
MAWEX Sp. z o.o.618204009462-800 Kalisz695.12Z03322Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa1541.71A00259Kup
BUCIKOWYRAJ MARCIN KRINKE732184739990-034 Łódź12978.51Z03323Kup
FIRMA NOWAK Ryszard Nowak558000561389-100 Nakło nad Notecią2539.30A00264Kup
BIOWĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. S.K.521376394802-014 Warszawa25818.24A00265Kup
GOSPODARSTWO ROLNICZE ANNA STĘPIEŃ863154926027-532 Wojciechowice-Wieś7895.96A00267Kup
BUDMIT KAMIL JARYSZEK725175348590-723 Łódź1679.34A00263Kup
PW TRANS-STAL Arkadiusz Skotarczak967098365385-453 Bydgoszcz8164.66A00269Kup
RAPID EXPRESS PIOTR GRABOWSKI527168578001-106 Warszawa6314.91Z03324Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Skoczyński884217991458-130 Żarów25027.72Z03326Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki34063.19A00272Kup
TAURUS POLSKA Sp. z o.o.521365531902-668 Warszawa3320.19A00287Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin8575.91Z03328Kup
TRANSPORT SPEDYCJA BRUNO Tomasz Truszkowski581184274116-010 Wasilków14901.82A00271Kup
NOVA-ART TADEUSZ KOŹBIAŁ854000296973-110 Stargard Szczeciński235712.67Z03329Kup
B-G Sp. z o.o.779230058860-313 Poznań751.66A00275Kup
DSC GROUP Sp. z o.o.781191668260-523 Poznań13463.86A00276Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź605.82A00278Kup
ELFACH MARIA DASZKIEWICZ588195470684-240 Reda639.33A00281Kup
MARTOM MARTA WOJTASIK726235173895-070 Aleksandrów Łódzki31797.05Z03332Kup
GAŁDECKI SERVICE Sp. z o.o.731205392695-050 Konstantynów Łódzki14291.21A00286Kup
Joanna Anna Junik68475266854701 Nachod 1, Czechy2016.21A00282Kup
GRAFI-TRANS Jarosław Styczyński957073980180-387 Gdańsk21061.87Z03333Kup
STARFIRE LOGISTICS S.R.L.RO38223875545200 Ludus, Rumunia43221.71A00283Kup
GAŁDECKI SERVICE JOANNA WDOWCZYK-GAŁDECKA727152081595-050 Konstantynów Łódzki15970.07A00285Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Eurodom JAROSŁAW KWIATKOWSKI 573000007342-209 Częstochowa68620.63A00288Kup
NL PARTNER Sp. z o.o.954280400140-008 Katowice907.10Z03334Kup
B4 Sp. z o.o.851321620671-441 Szczecin8108.89A00292Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA9566.64A00293Kup
AZ LOGISTICS Sp. z o.o.895207187944-100 Gliwice10222.78A00294Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin5986.73A00290Kup
Zielona Manufaktura Sp. z o.o.673190074478-452 Krosino55133.35A00298Kup
TIX Logistik GmbHDE31150845853842 Troisdorf8183.09A00295Kup
SUN ENERGY S.A.957107806980-755 Gdańsk7284.20A00291Kup
FREX EVENT & LOGISTICS e.K.DE31030199720095 Hamburg18509.75A00296Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KRZYSZTOF MOCZULSKI544131388317-322 Perlejewo695.51Z03339Kup
FHUP Metmix Iwona Nowakowska (Ogrodna)681141835732-400 Myślenice4237.72Z03337Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa172394.27Z03336Kup
RE-MAR Sp. z o.o.554292165086-031 Osielsko3094.22A00299Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów10936.35A00301Kup
AMEX F.U.H. EKSPORT-IMPORT Krzysztof Wasyl921100406322-600 Tomaszów Lubelski4767.43Z03340Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok1408.44A00302Kup
STEELMOR Sp. z o.o.958168192781-335 Gdynia2551.12A00303Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław2903.38A00304Kup
Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne M.G. Trucks-Service Marek Grabowski586015261181-061 Gdynia6523.74A00305Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Krzyżanowski Andrzej Leszek544136365117-322 Perlejewo2310.77Z03341Kup
W.Z.U.P. WITEX Imp. Exp. Witold Ziomek887000421057-200 Ząbkowice Śląskie3602.16A00306Kup
JVmoebel de MöbelhausDE240261694D-88487 Mietingen37923.01A00311Kup
Whittington Moor LtdGB212486426Chesterfield S41 9AY45903.52A00312Kup
MARBUD Dorota Marczak949145525142-202 Częstochowa34705.02A00313Kup
Lanmar Sp. z o.o. 635152740543-190 Mikołów44075.81A00315Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań8309.29Z03343Kup
MEPP OVERSEAS FREIGHT SERVICES Sp. z o.o.113288306603-924 Warszawa53038.86A00317Kup
JAWO Sp. z o.o.666179063462-500 Konin967.43A00319Kup
AF QUALITY Sp. z o.o. S.K.573285716866-400 Gorzów Wielkopolski3175.68A00325Kup
WYTWÓRNIA OCTU I MUSZTARDY W PARCZEWIE Sp. z o.o.539000244521-200 Parczew1477.19Z03344Kup
PAWEŁ NOWAK X SPACE LOGISTICS678315694431-941 Kraków4261.54A00328Kup
J.P CONCEPT Jarosław Ptak599274172966-400 Gorzów Wielkopolski955.77A00320Kup
LWP-copy s.r.oSK212068248783106 Bratislava, Słowacja4366.91A00329Kup
VERTU Sp. z o.o.701045487000-837 Warszawa17701.88A00318Kup
FUNDACJA ANDREAS GROSCH851318922570-440 Szczecin963.39A00321Kup
VIVIEN Sp. z o.o.739387809601-625 Warszawa1248.40A00322Kup
TD Elkey Łukasz Kaczmarek618218133473-110 Stargard653.57Z03347Kup
PROALTUM24 Sp. z o.o. W LIKWIDACJI701047688302-222 Warszawa5572.58A00324Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź5750.39A00327Kup
P.H.U.MYNARSKI TRANS Logistyka i Transport Towarowy Mateusz Mynarski937216018243-382 Bielsko-Biała706.11Z03346Kup
F.U.H. ANNA Anna Kopeć-Woźnica772203038597-525 Wielgomłyny93814.24A00330Kup
HUBELL Sp. z o.o.886299187258-300 Wałbrzych15426.78A00331Kup
Customer Trader Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW8012.25A00333Kup
SIA ZinberLV40103557657LV-1084 Riga, Latvia37702.16A00339Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica7905.77A00341Kup
WODNIK-INSTALACJE Damian Łuc635177515543-170 Łaziska Górne38559.54Z03348Kup
F.H.U. GRYF Magdalena Szewczyk589173096080-809 Gdańsk7059.38A00334Kup
MAT-BRUK MATEUSZ KOŁTUN715189153223-225 Szastarka33834.87A00338Kup
Gospodarstwo Rolne Mariusz Gaj817218146339-307 Gawłuszowice16923.22A00335Kup
F.H.U. GRYF Magdalena Szewczyk589173096080-809 Gdańsk3791.85A00336Kup
COLOR BOX Sp. z o.o.839000611476-200 Słupsk1427.66Z03351Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ5500.64A00332Kup
inviPay S.A. w restrukturyzacji 525255373502-797 Warszawa8891.55A00347Kup
FLYWAY Sp. z o.o.895210618751-164 Wrocław16523.84A00348Kup
FIRMA STYLDOM BENEDYKT STYLOK646000646743-100 Tychy998.32Z03354Kup
ONDULE sp. z o.o. 782255305932-065 Krzeszowice8128.75A00351Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Podbielski 759101222707-407 Czerwin 20905.19Z03356Kup
UNIGREEN Sp. z o.o.895210584585-034 Bydgoszcz11274.38Z03353Kup
PETRO GAMMA Sp. z o.o.573285010842-200 Częstochowa2300.98A00349Kup
C.O.B Centrum Obsługi Budownictwa Sp. z o.o.525268551443-100 Tychy2648.06A00356Kup
Jorg Sp. z o.o.642318442444-300 Wodzisław Śląski867.11A00346Kup
Zakład Remontowo-Budowlany KANIA Józef Kania646234764643-100 Tychy1609.27A00357Kup
WELBI GROUP Sp. z o.o.725227981590-019 Łódź3530.49A00362Kup
Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych EL-Q Sp. z o.o.573020655042-200 Częstochowa87802.82A00354Kup
AD STOLExpo Adrian Adamski698180185964-020 Czempiń17532.22A00350Kup
Biuro Techniczno-Handlowe FORMAT Andrzej Karapyta 628000437232-500 Chrzanów38481.19A00358Kup
MMTRANS Sp. z o.o.534258282905-800 Pruszków3335.08A00361Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała3474.13A00366Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław3915.43A00364Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa4734.65A00367Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź6880.82A00368Kup
PH Joanna Bis Andrzej Ligór577100489529-100 Włoszczowa65887.80A00369Kup
JB GROUP Sp. z o.o.527277092101-031 Warszawa19746.48A00370Kup
Skane Hansa ABSE55690945590126-435 Klippan, SWEDEN20603.03A00359Kup
Gospodarstwo Rolne Jan Jendrszczok576116145246-300 Olesno1290.27A00374Kup
F.U. LuxMur Łukasz Bembenik635171095443-173 Łaziska Górne73919.29Z03357Kup
EMBADO Wiesław Domagalski837000438896-515 Teresin3183.05A00373Kup
Gospodarstwo Rolne Huptas Stanisław574141530042-160 Krzepice921.42A00376Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Kacperski771283825297-306 Grabica5301.95A00379Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Łakomy508009382198-331 Nowa Brzeźnica 1732.35A00380Kup
PPH MAJA Sławomir Nowicki 573113279942-271 Częstochowa3026.53A00385Kup
Gospodarstwo Rolne Leon Berent 567161144309-140 Raciąż63173.65Z03360Kup
Stadnina Koni Feniks Bogna Hupa 532178080808-445 Osieck5128.41Z03362Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Majewski 837145079996-500 Sochaczew16030.24Z03361Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice11012.22A00382Kup
MS AUTO Sp z o. o.542322531217-100 Bielsk Podlaski3399.31A00393Kup
VENTUS Sp. z o.o.952100283902-903 Warszawa3739.45Z03368Kup
Gospodarstwo Rolne Paweł Szypszak774120010909-470 Bodzanów688.10Z03373Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin11234.14A00397Kup
Import-Export Tomasz Chęciński 599250934666-400 Gorzów Wielkopolski62752.01A00398Kup
Ecocardtoys Sp. z o.o. Sp.k.701041592400-382 Warszawa614.24Z03375Kup
Gospodarstwo Rolne Dobaczewski Jacek567170806509-166 Nowe Gralewo899.97A00389Kup
Remoserwis Sp. z o.o.527274951330-404 Kraków1795.16A00402Kup
DAVBAU Wypich Dawid969146491244-180 Toszek23401.61A00411Kup
F.U.H. SOLTEX Grzegorz Zięba631131805544-100 Gliwice2319.13A00405Kup
Usługi Budowlane Konrad Kluska 871152594233-100 Tarnów6679.88A00404Kup
WJ Invest Wojciech Jakubaszek 713306972121-008 Tomaszowice6314.33A00406Kup
Vector Innowacje Sp. z o.o.583324501880-180 Gdańsk5227.14A00412Kup
Tomasz Nosek AMAZING GROUP873302136731-056 Kraków3764.90A00419Kup
BIOROL.PL Łukasz Szczuchniak 825218432821-411 Wojcieszków33604.70A00415Kup
Europa 24 Sp. z o.o.949219948842-200 Częstochowa715.40Z03376Kup
ABAK-CAR Agnieszka Bakalarska 838161283296-325 Radziejowice996.85Z03379Kup
SD Poland Sp. z o.o.675143535183-110 Tczew114953.65A00420Kup
Krystian Gawron P.P.U.H. GAW-BOR575166106442-287 Lubsza2422.73A00421Kup
PROSUMUS Dominik Siudy Sp. J.899284703350-116 Wrocław2493.77A00408Kup
B4 Sp. z o.o.851321620671-441 Szczecin4605.48A00424Kup
P.H.U. SOKÓŁ E.W.M. Kwaśniak Sp. J. 867000660639-400 Tarnobrzeg18705.66Z03380Kup
BARNEY TOUR Ewelina Barczyk649192110242-450 ŁazyA00426Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz4471.77A00422Kup
GOLDEN TILE POLSKA Sp. z o.o.675150886032-050 Skawina2215.20A00428Kup
Sklep Spożywczo-Przemysłowy KUPCUŚ Dorota Gontarska581100216582-520 Gardeja4758.75A00427Kup
PARTNER BHP Paweł Wziętal 625115253242-575 Strzyżowice8260.47A00425Kup
SILESIA CARGO TRANS Łukasz Anioł648245185544-105 Gliwice1278.07A00431Kup
P&K All In One s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w PolsceCZ0620165204-552 Warszawa54641.31A00433Kup
F.H.U. REG MAX Regina Maria Chwała954144622640-534 Katowice2783.64A00432Kup
HONOS Sp. z o.o.498026947941-940 Piekary Śląskie25541.45A00434Kup
TEMARI Sp. z o.o.781190793897-200 Tomaszów Mazowiecki4617.45A00435Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa1136.30A00439Kup
AUTOSERWIS Katarzyna Lejawka899235151052-010 Wrocław56920.37A00437Kup
Zakład Mechaniczno-Wulkanizacyjny Karol Kalinowski722156007218-208 Kulesze Kościelne15951.48A00442Kup
Gospodarstwo Rolne Stanisław Czarnowski722139207718-208 Kulesze Kościelne3222.79A00445Kup
ZTE RADOM Sp. z o.o.948220029626-600 Radom4315.34A00448Kup
SEWING Dorota Relska591112373856-504 Dziadowa Kłoda853.24A00436Kup
KRELBUD Sp. z o.o.588190247784-240 Reda1595.47A00451Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI604.46A00452Kup
Gospodarstwo Rolne Borowski Marek821133731508-111 Krzesk-Królowa Niwa1487.37A00440Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec817.74A00449Kup
Gospodarstwo Rolne Henryk Idźkowski722137388418-208 Kulesze Kościelne1662.58A00446Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa6939.84A00450Kup
SILVA Sp. z o.o.966211844918-106 Turośń Kościelna1612.76A00447Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Matela665175518062-561 Ślesin2226.19A00454Kup
VANILLYA Dagmara Kozłowska997001110963-600 Kępno3400.46Z03384Kup
Justyna Ambroszkiewicz AGENT UBEZPIECZENIOWY757138323906-300 Przasnysz702.13A00472Kup
P.P.U. DAKSTAR D.REDZIMSKI, S.KLUZ SP.J.626034029141-922 Radzionków1075.62A00456Kup
VANILLYA Tomasz Kozłowski619151691798-400 Wieruszów1771.65Z03385Kup
DA-GO Daniel Chorąży937102759343-300 Bielsko-Biała7061.04A00468Kup
ADOBY Sp. z o.o.548266327843-400 Cieszyn1844.98A00457Kup
GALERIA DA VINCI INSTYTUT URODY Karol Magnuszewski953240812062-060 Stęszew4249.96A00460Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa14916.28A00461Kup
TRANSPORT MANAGEMENT Sp. z o.o.829173608098-220 Zduńska Wola2582.75Z03382Kup
F.LLI SEBETO TRASPORTI S.R.L.IT01402661217IT80048 Sant Anastasia10828.82A00462Kup
TSD Logistik GmbHDE299943609DE53547 Breitscheid12904.21A00463Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa19572.21A00477Kup
SCAN-ROAD S.C. Józef Piersa, Paweł Wicik966209633415-014 Białystok11060.64A00473Kup
MD Logistic Magdalena Dittrich e.K. Internationale Spedition Inh.; M. DittrichDE303951664DE16303 Schwedt/Oder7225.50A00464Kup
TRANS KONIGS A.G.BE0432128862BE4837 Baelen5395.08A00465Kup
T.RIVERWOOD Sp. z o.o.113291502703-976 Warszawa7625.65A00478Kup
OMA Krzysztof Chawrona671163889378-111 Ustronie Morskie3071.88A00480Kup
P.H.U. LADZIŃSKI Tomasz Ladziński848183563219-300 Ełk26812.63A00475Kup
CUKIERNIA ARTYSTYCZNA CHUDERSCY Iwona Chuderska671170162278-100 Kołobrzeg2201.67A00481Kup
AGA Zbigniew Sadowski S.j.966123775515-727 Białystok9134.31A00483Kup
TURBO - TRANS Grzegorz Czerski821251313922-420 Skierbieszów4114.88A00479Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała3021.18A00482Kup
PRESSFL Łukasz Fiuk715180956515-811 Białystok10905.18A00484Kup
GDYŃSKIE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE Sp. z o.o.586221408484-230 Kazimierz26224.41A00485Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1621.96A00486Kup
Gospodarstwo Rolne PRODUKCJA MLEKA, CHÓW BYDŁA MIĘSNEGO Matyja Marcin577178003342-350 Koziegłowy69687.07A00487Kup
MARPLAN HALE Sp. z o.o.669253211775-811 Koszalin148710.65A00488Kup
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany795241155337-750 Dubiecko4739.65A00492Kup
Gospodarstwo Rolne Paweł Bobiński759162714707-311 Wąsewo38478.05Z03386Kup
TRANSPORT-EU Michał Węgrzyn872241071139-200 Dębica5914.97A00500Kup
DAMiL-TRANS KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB I RZECZY Danuta Cząstka-Sroka795171078537-713 Maćkowice3798.46A00497Kup
P.H.U. Jan Sobczak726025283191-481 Łódź1198.46A00493Kup
DKW GROUP Sp. z o.o.525263943100-375 Warszawa1769.79Z03389Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I MELIORACJI Sp. z o.o.691001248659-220 Legnica 32598.71A00499Kup
DARTECH Dariusz Kulik557103381188-320 Strzelno31128.65A00501Kup
TRANSPORT PEDROFR75812870012FR 94460 VALENTON1663.94A00507Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice3586.28A00504Kup
PHARMA STORE Sp. z o.o. Sp. K.956230436500-844 WarszawaA00502Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa8538.36A00505Kup
Gospodarstwo Rolne GOLDEN MILK Robert Szczęsny757101964006-210 Płoniawy Bramura2371.01Z03390Kup
CELMER ONLINE Piotr Celmer 521110098803-934 Warszawa925.61A00503Kup
PIPELINE CONSTRUCTION DEVELOPMENT Sp. z o.o.701076881202-013 Warszawa7638.42A00513Kup
Gospodarstwo Rolne Patryk Bzura 291022679418-520 Stawiski2491.62A00509Kup
Firma Handlowa MAJSTER Piotr Pastwa854163295173-155 Węgorzyno1590.72Z03391Kup
OBRÓBKA METALI Jarosław Drozd631248719144-141 Gliwice1706.49A00510Kup
W.M. EXPRESS Wojciech Makohon599103224466-400 Gorzów Wielkopolski1140.29A00512Kup
ECOPAL SYSTEM Jarosław Śmiałek785165306563-140 Dolsk18785.50A00515Kup
KORPORACJA BUDOWLANA DOM Sp. z o.o.587149369884-110 Krokowa14253.55A00519Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Łuczak828130179499-200 Wartkowice6995.88A00520Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Kowalski775206323199-306 Łanięta 5831.39A00522Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra4069.15Z03392Kup
UNITRI Sp. z o.o.584278568880-890 Gdańsk2848.98A00523Kup
Gospodarstwo Rolne Jan Smoliński761141987806-415 Czernice Borowe746.85A00526Kup
ADR-Trans Adrianna Chodyra522249116501-494 Warszawa8521.95A00531Kup
GREAT LOGISTICS Sp. z o.o.615204680959-900 Zgorzelec7927.08A00533Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź3853.93A00530Kup
JOB AND SALE Sp. z o.o.586232956881-509 Gdynia15722.66A00524Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin13314.37A00532Kup
Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości CONDERE Longin Skrzypiński588173782584-200 Wejherowo11246.98A00525Kup
GET TRANSPORT AND BUSINESSGB268770753EC1V 2NX Greater London5435.15A00529Kup
KRUSZYNA Sp. z o.o.839318709176-251 Kobylnica4552.90Z03393Kup
Zakład Mięsny ZBYSZKO Zbigniew Kruk 729173932795-020 Andrespol11436.82Z03394Kup
F.H.U. KaDeeS Danuta Rączka 625193472041-253 Czeladź14500.25A00536Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa3280.84A00537Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok3919.09A00538Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław4659.36A00539Kup
MCOMPONENTS Marcin Marcisz644308771841-200 Sosnowiec1412.71A00541Kup
Grupa MIRO Robert Mirowski581192642682-500 Kwidzyn1968.11A00542Kup
MARIE WAY Sp. z o.o.949211685842-207 Częstochowa3664.26A00543Kup
Remo Europe LTDGB234116443W1W 7LT London825.03A00544Kup
BAM GRUPA INWESTYCYJNA Sp. z o.o.522301056401-102 Warszawa5564.69A00546Kup
Piotr Gałczyk 542309932715-111 Białystok6117.74A00548Kup
ECO MINERALS Sp. z o.o.625245065142-470 Siewierz4685.23A00547Kup
MARKO SERVICE Sp. z o.o.525256152204-680 Warszawa706.17Z03395Kup
RAWMET Sp. z o.o.668199133062-710 Władysławów 18086.75A00545Kup
La Development Południe Sp. z o.o.634293662440-123 Katowice2042.08A00550Kup
OL-TRANS Paulina Olszer727265606690-562 Łódż10407.44A00551Kup
PW CHMIELEWSKI DOMINIKA SPYRA-CHMIELEWSKA646250009441-407 Imielin2622.60A00552Kup
MAJ TRANS Transport Krajowy i Międzynarodowy Bartosz Maj863170147227-532 Wojciechowice21972.27A00558Kup
Cakir International GmbHDE25178295360437 Frankfurt am Main3298.62A00561Kup
AUTO PERFECT SERVICE Angelika Kłos646290864241-303 Dąbrowa Górnicza2056.38A00555Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa3025.15A00556Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz11299.05A00557Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów5804.04A00559Kup
NTQ Intermodal Sp.z o.o.586227761881-156 Gdynia698.40A00560Kup
SBP POLSKA MICHAŁ BŁOTNY SYSTEMY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO895000458351-009 Wrocław9261.82A00562Kup
AFIKA Bogdan Zuziak753193123245-221 Opole9176.56A00564Kup
3R AGENCJA REKLAMOWO MARKETINGOWA Gruś Sylwiusz917111661356-120 Brzeg Dolny3279.11A00563Kup
SD Poland Sp. z o.o.675143535183-110 Tczew67398.49A00569Kup
CARGO TRANS I Sp. z o.o.677243101630-011 Kraków55757.22A00571Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa3181.38A00572Kup
Firma usługowo-handlowa DOMIKA Banaś Zbigniew628116738932-500 Chrzanów1942.80A00574Kup
5 Serc Sp. z o.o.937264431343-354 Czaniec11023.87A00573Kup
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe RADO Zofia Maszewska839153079776-200 Słupsk3722.80A00575Kup
Firma Produkcyjno Usługowa INTER-GLAS Zawadowicz Włodzimierz949091838742-280 Częstochowa1028.58A00578Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin12252.01A00580Kup
QEmmE Urszula Świder683148174932-020 Wieliczka3472.82A00582Kup
PIADA Piotr Konieczny 573142368642-256 Olsztyn1659.99A00577Kup
PowerFitDance Kamil Warzecha628226014532-500 Chrzanów3419.60A00579Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Piotr Zieliński 628171722332-540 Trzebinia2531.99A00589Kup
Spółdzielnia Socjalna HUSARIA628226151232-540 Trzebinia870.79A00586Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE Marcin Cybula589101455483-332 Dzierżążno2791.82A00590Kup
NORTEX TRANSPORT Sp. z o.o.955212858290-057 Łódź179066.10A00592Kup
Gospodarstwo Rolne Kuniec Władysław966023016516-050 Michałowo2611.34A00593Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Ciwoniuk966128705516-040 Gródek10413.61A00595Kup
TOP10 Dominik Mąka568152290702-495 Warszawa1202.17A00597Kup
EURORAP Usługi transportowe, Eksport-Import, Handel Andrzej Rapa715132861823-213 Zakrzówek2310.56A00599Kup
Gospodarstwo Rolne Szymański Jarosław966078525916-040 Gródek3452.64A00594Kup
Zakłady Stolarki Budowlanej FERNO Sp. z o.o.714201079100-383 Warszawa11303.13A00602Kup
P.U.P.H. PROFIL Janusz Obarski651102433544-240 Żory3408.06A00604Kup
IBEX SYSTEM CARGO MIĘDZYNARODOWA SPEDYCJA Sp. z o.o.967125786085-435 Bydgoszcz21560.46A00605Kup
ZAKŁADY DRZEWNE RICHTER Barbara Richter842161030377-200 Miastko696.12A00600Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice9165.12A00598Kup
TECHAL Sp. z o.o.499060622876-200 Słupsk132330.05A00603Kup
STONBUD Sp. z o.o.899276255550-201 Wrocław4334.19A00606Kup
FERVORA SPORT Sp. z o.o.123121662805-500 Wólka Kozodawska8156.07A00609Kup
ZAKŁAD TRANSPORTU I BUDOWY DRÓG BIAŁOWĄS Sp. z o.o.792230164737-500 Jarosław2069.96A00613Kup
IN-REN Sp. z o.o.958166997881-097 Gdynia11542.62A00618Kup
TAMP RECYKLING Sp. z o.o.865256801537-450 Stalowa Wola3724.38A00619Kup
Hexacon Sp. z o.o.701038029002-001 Warszawa1397.66A00610Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Surowiec545173246916-113 Szudziałowo3175.76A00614Kup
PM-TRANS Maciej Miszczuk524250157603-185 Warszawa3817.66A00621Kup
Zakład Budownictwa Ogólnego ŚWIERCZEK Sp. z o.o. 734347991633-395 Chełmiec5487.69A00625Kup
Gospodarstwo Rolne Drobiński Karol843132415489-607 Konarzyny5899.48A00626Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice2013.28A00617Kup
PETER-TRANS Bożena Jurga948201243626-600 Radom3222.78A00628Kup
TRANSLIGNUM S.R.O.CZ25017853110 00 Praha 1 4897.37A00633Kup
TSL INTERNATIONAL Sp. z o.o.644351262441-200 Sosnowiec6607.72A00634Kup
AGATEL Sp. z o.o.669224130275-679 Koszalin2073.91A00636Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne14523.16A00637Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz7165.71A00642Kup
INTER-LOG Sp. z o.o.638180494443-200 Pszczyna725.93A00635Kup
EPIFARM Sp. z o.o.731206426195-050 Konstantynów Łódzki3929.06A00640Kup
BEMIT Zuzanna Adamiszyn-Banaś679317796530-611 Kraków2404.72A00645Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Surowiec545173246916-113 Szudziałowo1651.96A00641Kup
TRH LOGISTICS Patryk Płochocki739387721180-462 Gdańsk783.04A00643Kup
MADMAG HOLDING Sp. z o.o.527277478700-195 Warszawa19774.97A00646Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań7503.19A00648Kup
FERRUM FABRYKA OKIEN I DRZWI Sp. z o.o.556225066788-100 Inowrocław1538.39A00651Kup
BACART Sp. z o.o.948249750526-600 Radom4082.31A00652Kup
Paweł Kłodowski581191998182-550 Prabuty1906.93A00654Kup
Masarnia Dąbrówka Jan Szturo593102682083-111 Dąbrówka Tczewska4103.65A00657Kup
CATERING USŁUGI KUCHARSKIE Mirosław Szneider588111729384-200 Wejherowo1236.89A00659Kup
EXALL D.Sobieszczańska, T.Wapiński, J.Skawiński Spółka Jawna517024012535-213 Rzeszów836.84A00661Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa2130.91A00655Kup
Z.E. TECHNIK P.U.H. Paweł Wiśniewski824101075407-100 Węgrów2172.51A00664Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice3178.98A00656Kup
TRANS - BUD Paweł Cicholski745184871812-100 Szczytno3003.66A00658Kup
PĄCZKARNIA Sp. z o.o.586228076781-372 Gdynia1309.78A00660Kup
POLSKA GRUPA NAWOZOWA Sp. z o.o. Sp. K.574206166642-160 Krzepice1111.63A00666Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE Paweł Kubica937147760043-305 Bielsko-Biała1026.52A00667Kup
ALFA INVEST GROUP Sp. z o.o.792228896435-301 Rzeszów15290.06A00669Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice27060.91A00668Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec6432.15A00680Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin7603.86A00681Kup
Q Sp. z o.o.754320621245-355 Opole43400.84A00685Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin10932.93A00686Kup
BNW GROUP Sp. z o.o.525268315900-071 Warszawa31876.51A00679Kup
Long Distance Carriage Maja Lesiak584259032980-339 Gdańsk1213.57A00696Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław19140.71A00688Kup
PETRA Sp. z o.o. S.K.777324403862-050 Mosina21493.50A00698Kup
PUH TOP TRANS Sp. z o.o.899284331953-148 Wrocław1971.14A00699Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz13283.49A00705Kup
DORLAND Dorota Parys815166835536-002 Tajęcina2012.60A00700Kup
Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak645239854742-612 Tarnowskie Góry3865.21A00706Kup
PaBo Transport i Spedycja Paweł Boczek971041946393-418 Łódź22903.33A00704Kup
NOWOL KRUSZ s. c. Kazimierz Nowak, Adrian Nowak759171274607-300 Ostrów Mazowiecka954.06A00711Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PROMESA Sp. z o.o.959156177425-671 Kielce3304.71A00716Kup
AFISZ POLIGRAFIA-REKLAMA Sylwester Perek771127322797-371 Wola Krzysztoporska843.34A00708Kup
EARTHINVEST Sp. z o.o.958169486480-241 Gdańsk7195.48A00718Kup
A&B Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg592209118983-200 Starogard Gdański9947.61A00709Kup
Zakład Remontowo - Usługowy Bogusław Szafran 925172222167-100 Nowa Sól2791.15A00715Kup
AGROTEC Sp. z o.o.525260886700-116 Warszawa19619.24A00721Kup
PATIFLORA 2 Zbigniew Kossmann787182029964-541 Podrzewie1957.88A00722Kup
KRYSTOM Krystyna Kściuczyk638106785943-200 Pszczyna815.06A00725Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Piotr Radziszewski722157171018-212 Nowe Piekuty2950.04A00732Kup
ANDROINVEST Anna Drąg692223314161-886 Poznań977.72A00734Kup
INTERLOGIS POLAND Sp. z o.o.951236410602-952 Warszawa501.84A00741Kup
R&R SKŁADY BUDOWLANE Sp. z o.o.899286996853-148 Wrocław1821.13A00739Kup
STARDENT ARTYKUŁY STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNE S.C. Piotr Szaniawski, Jarosław Kucharski7251955622 90-419 Łódź3314.94A00751Kup
A GROUP Sp. z o.o.583337458980-137 Gdańsk8716.75A00730Kup
Usługi Transportowe Sylwester Znański888225723087-100 Toruń10143.29A00737Kup
Textra Poland Sp. z o.o.782254925360-101 Poznań553.55A00738Kup
GALIFRUIT Sp. z o.o. Sp. K.573285209942-200 Częstochowa2303.93A00746Kup
Firma Transportowo-Usługowo-Spedycyjna BATALOGISTIK Cezary Porc644219939041-400 Mysłowice936.03A00755Kup
Highwind Studio Piotr Janiczek852236127371-382 Szczecin1006.47A00761Kup
TRANSMONDE Katarzyna Klech715181830523-275 Gościeradów Ukazowy3629.14A00757Kup
P.A.T. BROS Adam Szalk958125267584-220 Strzebielino1121.30A00765Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa698.41A00748Kup
ITG24 Sp. z o.o.879270195187-640 Czernikowo6356.12A00767Kup
WASA Sp. z o.o.527020014800-043 Warszawa1341.76A00762Kup
F.T.M.A. Sp. z o.o.956231785387-100 Toruń3072.58A00750Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1615.98A00774Kup
BUSTRADE Sp. z o.o.607008836864-800 Chodzież179492.83A00778Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego HYDROBRUK Sp. z o.o.547219601343-300 Bielsko Biała1090.86A00771Kup
FART LOGISTICS Sp. z o.o.958169367581-061 Gdynia2981.21A00775Kup
TRANSFASE Sp. z o.o.586231159781-391 Gdynia12031.39A00784Kup
ELEKTRYK COM. Adam Nowak645136243541-949 Piekary Śląskie29232.06A00781Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa15128.73A00776Kup
GIGI CARGO Piotr Ruciński, Sebastian Piórkowski Sp. J. 851317480970-419 Szczecin5281.22A00785Kup
Invest-Bois Wojciech Rosiński 562176195688-190 Barcin5639.23A00782Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1192.47A00786Kup
Firma Handlowo Usługowa RS-TRANS Robert Krzywdziński536139076905-101 Nowy Dwór Mazowiecki1276.42A00787Kup
Firma Usługowo-Handlowa KONRO-TECH Konrad Wawrzyniak923146998367-106 Otyń3025.79A00790Kup
RGC Rafał Gehrmann967124743685-092 Bydgoszcz817.59A00789Kup
HOTEL DOMINIKA ARTUR BORUSZEWSKI511018215709-300 Żuromin3451.28A00801Kup
K&P ALEXANDRA Monika Kielan-Piotrowska, Tomasz Piotrowski S.C.611276487558-500 Jelenia Góra1516.10A00798Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ3213.42A00805Kup
ETES Sp. z o.o.683209699931-532 Kraków1662.79A00792Kup
AMILEN Aleksandra Olczak529181720496-321 Żabia Wola26443.09A00800Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko6049.58A00806Kup
DSD POLAND Sp. z o.o.816170177537-300 Leżajsk6435.85A00803Kup
LIDER TRADE Sp. z o.o.123128500300-819 Warszawa99955.25A00808Kup
LOGTRA-PL Adam Kulig646259287743-143 Lędziny175509.58A00813Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1580.39A00819Kup
FIRMA BUDOWLANA BAJAN Jan Balcerak889107443470-461 Szczecin1197.05A00815Kup
B.M. SOURCE RECYCLING Sp. z o.o.521374136102-506 Warszawa4059.58A00817Kup
EKSPRESSO Sp. z o.o.531169437805-100 Nowy Dwór Mazowiecki2505.34A00814Kup
JIMCO Sp. z o.o.521384399502-672 Warszawa32363.11A00816Kup
INTERIUM Rafał Koleśnik952182576504-859 Warszawa2565.54A00820Kup
BLUE SKY S.C. Radosław Tokarski, Tadeusz Tokarski729260567593-117 Łódź1461.71A00822Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice5892.45A00825Kup
F & J Sp. z o.o.923169515964-200 Wolsztyn3927.94A00826Kup
MILLA TRANSPORT Sp. z o.o.113295066702-031 Warszawa8524.39A00827Kup
AKCES Sp. z o.o.628226371232-590 Libiąż790.94A00828Kup
MATRA EXPRESS Sp. z o.o.947199731690-151 Łódź6625.87A00833Kup
GLOW Studio Urody Justyna Głowa679189418332-100 Proszowice3705.99A00835Kup
OLTREE Sp. z o.o. Sp. K.771288228297-350 Gorzkowice3338.82A00840Kup
TRANSPORT SPEDYCJA BRUNO Tomasz Truszkowski581184274116-010 Wasilków4555.95A00829Kup
AVR S.A.525251421531-031 Kraków1281.10A00843Kup
IDS-BUD SA892145984900-844 Warszawa86658.73A00844Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Januszewski567185803709-150 Czerwińsk nad Wisłą18124.26A00834Kup
PMB Michał Bartusiak896157442755-093 Mirków2412.69A00836Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce17268.78A00842Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1152.97A00838Kup
PHU KRAW-PIACH Grzegorz Krawczyk753191710848-303 Nysa993.18A00839Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko7392.07A00845Kup
Ryszard Wiąckiewicz AUTO NAPRAWA P.H.U. Transport Międzynarodowy579000829182-200 Malbork3313.75A00847Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa21183.64A00848Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice13804.73A00849Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice2257.11A00853Kup
NOWAKOWSKI PIEKARNIE Sp. z o.o.531169115003-151 Warszawa2086.09A00860Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda6587.73A00850Kup
RGC Rafał Gehrmann967124743685-092 Bydgoszcz891.29A00855Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań3683.18A00865Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa3972.56A00851Kup
D2BK Polska Polski Holding Węglowy S.C. Beata Zubacz, Dominik Zubacz, Dariusz Huzarewicz, Katarzyna Huzarewicz616156339059-800 Lubań1017.58A00852Kup
Firma Handlowo-Usługowa LW Leszek Wichrowski971033547699-320 Żychlin54656.65A00861Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec6792.45A00854Kup
GP SPEED Sp. z o.o.583287510280-862 Gdańsk21883.53A00858Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko11896.01A00862Kup
SPEED–TRANS WARSZAWA Maciej Bogusz524167101703-216 Warszawa1687.87A00867Kup
Sugarfree Sp. z o.o. 524276331300-189 Warszawa10660.70A00872Kup
ORSULIT Sp. z o.o.527280730500-867 Warszawa3277.48A00863Kup
GALIFRUIT Sp. z o.o. Sp. K.573285209942-200 Częstochowa600.42A00868Kup
VIPSERVICEBUS Sp. z o.o.513024900232-065 Krzeszowice9746.02A00875Kup
PPHU ADAMCZYK Paweł Adamczyk 7962115431 26-660 Jedlińsk5656.11A00869Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław5050.10A00876Kup
DAWIDOR LTDGB207355325BH1 4LE Bournemouth4357.05A00877Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań9993.14A00878Kup
Fruitlead Sp. z o.o.951241888896-300 Żyrardów73502.99A00881Kup
AMS LOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783175965961-751 Poznań2433.84A00904Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa2169.98A00879Kup
MERKOL Sp. z o.o.525268413032-500 Chrzanów2905.47A00882Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa9141.87A00883Kup
PELASTRUM Sp. z o.o.781196095060-529 Poznań16227.70A00886Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1320.70A00888Kup
COM TSL Sp. z o.o.895213777950-078 Wrocław2873.07A00885Kup
HELWINTRANS Sp. z o.o.622282766063-400 Ostrów Wielkopolski3040.92A00884Kup
VIVATEL Sp. z o.o.833139921895-060 Brzeziny674.84A00889Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków3028.30A00891Kup
WOJANBB Wojciech Kalinowski547208525943-346 Bielsko-Biała19520.74A00894Kup
GOLD-HANDEL S.C. Mirosław Karlak, Józef Karlak678005791134-210 Zembrzyce751.25A00896Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice4329.32A00890Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice4314.46A00887Kup
Przedsiębiorstwo Robót Remontowo-Budowlanych RYMAR R. Szejna, M. Biała-Bajor Sp.j.749159610547-225 Kędzierzyn-Koźle4637.08A00900Kup
DELTA Andrzej Woroch739228424210-416 Olsztyn4632.36A00892Kup
MGI INVEST GROUP Sp. z o.o.783167952900-033 Warszawa969.23A00895Kup
CARMA-TRANS Sp. z o.o.894310104953-612 Wrocław1799.21A00893Kup
Usługi Ogólnobudowlane Adam Fliś 755101105548-340 Głuchołazy4170.56A00899Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa4994.41A00897Kup
MILPOL Krzysztof Miler749150498847-232 Kędzierzyn-Koźle9815.74A00898Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1262.86A00901Kup
FIRMA MAZUR Sp. z o.o. Sp. K.626301194941-909 Bytom732.66A00907Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice5277.08A00908Kup
Gospodarstwo Sadownicze BLUE BERRY Dojutrek Jarosław 522125241205-600 Grójec708.68A00903Kup
UTS Sp. z o.o.685233589838-200 Jasło12621.13A00920Kup
R.TRANS Sp. z o.o.599317589366-400 Gorzów Wielkopolski3196.76A00906Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław5547.75A00902Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa10415.55A00921Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin7747.67A00926Kup
GLG Sp. z o.o.588230400584-230 Rumia782.41A00911Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa10588.44A00913Kup
NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.958135513981-537 Gdynia3280.87A00914Kup
ITRANS Iwona Sójkowska839117350676-200 Słupsk1097.53A00915Kup
TOV Trans-UAUA4302003050076 Kryvyi Rih39444.24A00916Kup
Trans-Marek Uberman747153485131-060 Kraków10110.19A00922Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź5790.56A00924Kup
KMK LOGISTYKA Sp. z o.o.968094933362-872 Godziesze Wielkie5095.01A00927Kup
HBR CONSULTING Hubert Gąsiorowski797199804501-016 Warszawa12908.66A00928Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa6870.14A00923Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin7099.57A00929Kup
DEES Sp. z o.o.896153203852-200 Wrocław6746.09A00930Kup
NOWAK TRANS Dawid Nowak868196053732-712 Bratucice6462.91A00925Kup
EKATO Krzysztof Naczk588137672984-208 Kielno19490.63A00932Kup
Albert Pytlewski948245326426-600 Radom38557.29A00937Kup
TECHNOSTAL Sp. z o.o.684263884138-400 Krosno13093.91A00938Kup
MAT-POL Mateusz Szyczewski587165128184-120 Władysławowo2487.07A00933Kup
ZE-TRANS Sp. z o.o.817218145739-300 Mielec3816.41A00934Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok13546.44A00935Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Walczuk544137705017-312 Drohiczyn13426.27A00917Kup
ALBED ENTERPRISE Sp. z o.o.954276057440-035 Katowice7378.90A00918Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa12542.45A00939Kup
SLM Sp. z o.o.728281073595-030 Rzgów1896.36A00941Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda7695.26A00940Kup
DLH GROUP Sp. z o.o.956234305287-100 Toruń30141.09A00949Kup
Transport międzynarodowy ROMKAR Roman Kaźmierczak 668175064962-700 Turek2815.20A00943Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice1128.54A00951Kup
PIWIŃSKI TOMASZ Przedsiębiorstwo Handlowe754147582446-022 Luboszyce4010.07A00955Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław13669.79A00945Kup
Ganitrans GmbHDE32588087958095 Hagen17103.03A00958Kup
PEPE IMPEKS Sp. z o.o.782282216361-361 Poznań3857.70A00946Kup
ALS LOGISTICS Sp. z o.o.774321423909-400 Płock1791.28A00956Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice1388.49A00957Kup
PROMIS WOOD Sp. z o.o.779247319460-215 Poznań42624.28A00948Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice22523.00A00954Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce11017.48A00959Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin6133.51A00961Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa8891.07A00964Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice1177.31A00966Kup
CBA TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o. S.K.839318207676-200 Słupsk6621.52A00962Kup
BLUE TRANS Mariusz Majer Transport Międzynarodowy828138784499-200 Poddębice833.33A00967Kup
GBP DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.542332792315-083 Białystok1839.80A00969Kup
GBP DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.542332792315-083 Białystok9884.01A00970Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa5379.41A00973Kup
A&J Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sp. z o.o. 537262565021-500 Biała Podlaska18512.37A00982Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź8521.12A00979Kup
Zakład Usługowo-Wytwórczy WISTAR Export-Import Teresa Parzych721111888318-416 Zbójna11891.17A00983Kup
VERMARI Sp. z o.o.701023251400-382 Warszawa48159.51A00984Kup
BAUBUDINVEST Sp. z o.o. Sp. K.771289944397-300 Piotrków Trybunalski610.00A00981Kup
UNIGREEN Sp. z o.o.895210584585-034 Bydgoszcz6185.83A00986Kup
LOCOTRANSSPED Sp. z o.o.783168201761-131 Poznań702.00A00988Kup
Adam Anioł Firma Prywatna A&A634188282043-190 Mikołów474.25A00989Kup
BIMOS-TRANSPORT Sp. z o.o.583316841880-544 Gdańsk569.77A00992Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa15276.48A00996Kup
AMB LOGISTICS Beata Witt787138455664-600 Oborniki15477.05A00997Kup
AMLOGIP Sp. z o.o.884276198500-511 Warszawa3977.98A00991Kup
ROUND TRIP EUROPE Sp. z o.o.701057695202-013 Warszawa853.48A00994Kup
Damian Pilarz SEGA-INVEST574190757542-160 Krzepice2844.34A01000Kup
SEGA Sp. z o.o.899273504450-534 Wrocław6174.29A00999Kup
SPW Włodzimierz Klimek, Wanda Malaca S.C. 8680000574 32-700 Bochnia872.85A01007Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice947.40A01008Kup
GASMIT Sp. z o.o.548272476143-436 Górki Wielkie3484.19A01009Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa1156.28A01010Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice9345.66A01003Kup
RAAMM GROUP Sp. z o.o.547214466043-382 Bielsko-Biała1045.41A01011Kup
HARCTUR Sp. z o.o.676007662131-128 Kraków19879.18A01012Kup
MAD DOG Michał Wójtowicz 729232259890-251 Łódź55594.20A01013Kup
U EWY OBIADY DOMOWE Ewa Pawlak725002770792-334 Łódź2562.37A01015Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda4900.07A01004Kup
PERFECT LASER Patryk Karbowiak729268461193-318 Łódź709.67A01014Kup
TTS Torzewski Janusz766143305362-100 Wągrowiec3529.60A01016Kup
CARGO1.PL Sp. z o.o. Sp. K.113299306204-026 Warszawa24493.99A01017Kup
JBT Jakub Borowski827199532998-220 Zduńska Wola2189.41A01020Kup
Gospodarstwo Rolne Adrian Sikorski966185586116-080 Tykocin7413.60A01021Kup
TRANS-DAN Sp. z o.o.894288956155-330 Miękinia6350.81A01025Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce873.74A01032Kup
SLM Sp. z o.o.728281073595-030 Rzgów3433.55A01026Kup
Usługi Transportowe Sylwester Znański888225723087-100 Toruń3847.40A01027Kup
V8 LOGISTICS Sp. z o.o.527268656385-605 Bydgoszcz16272.11A01033Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec2668.50A01024Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Makowski 789155418062–300 Września1027.88A01028Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Wieczór 853142545274-230 Mielęcin3810.20A01029Kup
ELROOK Sp. z o.o.573289132042-263 Huta Stara A2079.34A01035Kup
ARO MARKET Sp. z o.o.874178105887-300 Brodnica11898.90A01037Kup
MGBUD Sp. z o.o.729271173391-857 Łódź21937.26A01038Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5426.95A01040Kup
Fundacja Aktywności Fizycznej 772240737097-500 Radomsko3498.47A01046Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce8493.43A01049Kup
MBS-BUD Usługi ogólnobudowlane Mariusz Sabela 728252278195-030 Rzgów19500.40A01039Kup
MARK SPEDITION Sp. z o.o.851308687372-002 Dołuje1850.81A01047Kup
Przedsiębiorstwo MARSTAL Mariusz Borkowski878106779887-410 Kowalewo Pomorskie811.18A01042Kup
SUBKOM GROUP Sp. z o.o.759174487085-022 Bydgoszcz27986.53A01048Kup
AR GROUP Anna Gała, Rafał Zimoń Spółka Jawna731200585095-200 Pabianice311611.83A01050Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce8498.33A01051Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa14374.76A01053Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa4764.26A01043Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa5544.49A01045Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań9131.30A01055Kup
AB GROUP Sp. z o.o.619202673063-600 Kępno10009.76A01059Kup
SPEDYCJA POLSKA BOLESZKOWICE Sp. z o.o.527286769001-141 Warszawa24009.82A01060Kup
DLH GROUP Sp. z o.o.956234305287-100 Toruń40150.79A01071Kup
INTERLOGIS POLAND Sp. z o.o.951236410602-952 Warszawa745.86A01064Kup
PHU STANBOR Łukasz Borowski666201812062-620 Babiak10831.92A-01065Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk1805.45A01069Kup
LOGIUS Sp. z o.o.928207793968-200 Żary967.21A-01067Kup
Firma Remontowo-Budowlana Jacek Niedziela 783002144362-025 Kostrzyn70477.21A-01062Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław580.71A01076Kup
AGENCJA CELNA LEX-Danuta Frańczak I SPÓŁKA Sp. J.739100968610-421 Olsztyn6703.60A01078Kup
KARBONA Sp. z o.o.527238065701-209 Warszawa5561.34A-01073Kup
ROSFLOT GmbHDE81231278820354 Hamburg8106.51A01080Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce989.27A01082Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź1804.89A01083Kup
AKKKP Sp. z o.o. Sp. K.684265300738-400 Krosno1874.30A01079Kup
PIANEXPOL Sp. z o.o.897183796356-416 Twardogóra8526.52A01081Kup
Janfruit Sp. z o. o.797197277805-620 Błędów48305.50A01086Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 WrocławA01089Kup
ZAMI GmbHIhr Partner fur TransportligistikDE308415417D-890331 Munchen5508.90A01084Kup
TSM SYSTEM SP. z o. o.675158344230-435 Kraków69043.41A01091Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław6980.60A01088Kup
Solidcargo Group Sp. z o.o.521368019702-703 Warszawa1838.55A01092Kup
EVE-BUILDING sp. z o.o.899286875650-226 Wrocław8433.91A01093Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów2776.90A01097Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1697.84A01099Kup
TWIG Sp. z o.o.635183038043-190 Mikołów 1021.51A01095Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław13785.40A01110Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław5850.68A01096Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki6788.24A01106Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław13785.40A01109Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa11526.42A01100Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin9036.47A01111Kup
FIBA CARGO Bartosz Popko952176821104-501 Warszawa956.13A01116Kup
Gospodarstwo Rolne Daniel Pieńkowski300000000022-113 Kamień1591.16A01126Kup
Gospodarstwo Rolne Kazimierz Kozak919130026022-550 Werbkowice10956.10A01121Kup
AGENCJA CELNA LEX-Danuta Frańczak I SPÓŁKA Sp. J.739100968610-421 Olsztyn13960.91A01119Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Modrzyński565115701821-070 Cyców2453.78A01128Kup
Gospodarstwo Rolne Tomasz Czech200000000037-550 Ostrów7302.16A01124Kup
HARCTUR Sp. z o.o.676007662131-128 Kraków10173.41A01125Kup
LvB Hale Leszek Bużan587000363484-106 Leśniewo3271.26A01127Kup
Alef Sp. z o.o.625246805931-161 Kraków18904.18A01132Kup
Gospodarstwo Rolne Krystyna Kulesza555116856089-650 Czersk3735.35A01136Kup
PLP Sp. z o.o.542326023115-102 Białystok8481.75A01134Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa2646.07A01133Kup
UNION Sp. z o.o.585000212380-067 Gdańsk62646.99A01137Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice2716.50A01143Kup
Import Store Dominika Wawrzynowicz785170706863-100 Śrem1384.17A01138Kup
Tagraf Usługi Poligraficzne Andrzej Taborowski831000176598-113 Buczek1762.03A01145Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała4150.89A01149Kup
PL LOGISTIC Sp. z o.o. Sp. k.945220618231-263 Kraków644.65A01154Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce2958.86A01148Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin6538.62A01147Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa3897.36A01150Kup
Magenta Architekci Aleksandra Gałecka691223837859-220 Legnica49769.13A01153Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań3310.19A01155Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice880.33A01157Kup
CRITICAL CARGO AND FREIGHT SERVICES Sp. z o.o.525258156500-052 Warszawa5039.44A01161Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin3435.70A01152Kup
PBSG LIMITED Sp. K.852263451271-086 Szczecin1307.54A01159Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin6145.78A01162Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa8808.02A01156Kup
Usługi Transportowe Lesław Nowak832114672898-355 Działoszyn13558.06A01164Kup
Wojciech Wiśniewski WWTRANS577176122542-310 Żarki7783.31A01166Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice22513.74A01158Kup
P.H.U. KARMON-KAROL TARNAWCZYK773230877097-225 Ujazd3407.53A01163Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Roszkowski722160158118-218 Sokoły3850.19A01165Kup
KAMTECH Sp. z o.o.879016863687-100 Toruń1240.96A01176Kup
NOVA Centrum Edukacyjne Sp.z o.o.525255897400-023 Warszawa22045.09A01178Kup
RED DRAGON Olga Wierus573257488442-120 Miedźno26320.13A01177Kup
EXPRESS RENT Sp. z o.o.725229229990-135 Łódź566.65A01173Kup
PCT Polska Sp. z o.o.899280250453-148 Wrocław85904.15A01174Kup
Customer Trader Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW32910.59A01181Kup
Alef Sp. z o.o.625246805931-161 Kraków4326.12A01179Kup
GMX LtdBG2004762111528 Sofia1766.62A01183Kup
AGRO-BUILDING Sp. z o.o.501007771656-200 Góra1452.51A01185Kup
Domago-Trans Dominika Staniszewska896151238955-020 Żórawina2159.09A01189Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź3096.68A01187Kup
PROAGRO Zbigniew Cipkowski874141241587-300 BrodnicaA01190Kup
Optima Logistics Group Sp. z o.o.701015793601-616 WARSZAWA2199.26A01188Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki3153.23A01191Kup
Ewa Katarzyna Olszewska - KLIF LOGISTICS797125798105-600 Grójec811.16A01192Kup
VIOOLET-LOGISTICS Sp. z o.o.886299460058-340 GŁUSZYCA1682.23A01196Kup
Leszek Wieczorek OLMI222044191943-460 Wisła2768.60A01197Kup
International Prime Logistics Sp. z o.o.113291662463-400 Ostrów Wielkopolski2875.01A01199Kup
Christian Haas Express-Elite591167049857-120 Wiązów2319.29A01200Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów4335.59A01201Kup
PANDALINE Sp. z o.o.945219490631-227 Kraków13399.92A01205Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ2615.45A01202Kup
JBT Jakub Borowski827199532998-220 Zduńska Wola1647.73A01203Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród2877.92A01210Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe LIFT Sp. J. Antoni Grzybek, Patryk Potępa634013943840-310 Katowice15537.80A01206Kup
VIBA ENGINEERING S. C. Adam Fedek, Rafał Koziarz554277071985-792 Bydgoszcz7116.00A01207Kup
MB Maria Baran547159400743-300 Bielsko-Biała5699.50A01208Kup
AGRO-BUILDING Sp. z o.o.501007771656-200 Góra1316.93A01216Kup
Couriers Services LimitedGB322867200BH16 6FA Poole18895.11A01217Kup
Matrix Młynarski Dariusz946191448724-220 Niedrzwica Duża1339.19A01220Kup
Dynamica Go Sp. z o.o. 638181129843-215 Jankowice1994.28A01222Kup
KHL Transports SIALV41503084335LV-5401 Daugavpils, Łotwa6920.85A01221Kup
AP FREIGHT S.R.O.CZ2881974814200 Praha 4-Libus3028.50A01224Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz4435.32A01225Kup
GIAMKO Sp. z o.o.945221481031-154 Kraków3358.53A01226Kup
KRASPEED LOGISTIC - Jakub Kraska646293882143-100 Tychy9894.63A01227Kup
Cubatic Anita Niechciał972113841462-052 Komorniki1348.50A01228Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa7339.99A01230Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz10563.90A01231Kup
ROWEX GROUP Sp. z o.o.537262430821-500 Biała Podlaska3872.65A01232Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych WW BRUK Sp. z o.o.513024148932-089 Wielka Wieś6395.90A01234Kup
ENERGOSERWIS SPÓŁKA CYWILNA Władysław Dżaluk, Mirosława Kowalewska627262783940-019 Katowice843.27A01237Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków1591.58A01235Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki7485.61A01238Kup
BT LOGISTIC BILLY TCHOUAGUE899273229350-558 Wrocław813.12A01236Kup
UsługiTransportowe Dariusz Gwiazda625157289541-253 Czeladź1670.04A-01244Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków2924.03A01249Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra4962.40A-01247Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków7465.83A01239Kup
OL-TRANS Paulina Olszer727265606690-562 Łódż7792.58A01240Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków5495.82A01241Kup
BASTIL Mateusz Baska684262047938-400 Krosno20367.73A01251Kup
M&P Sp. z o.o.895213813500-879 Warszawa3265.60A01242Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz5666.71A-01246Kup
BONE Sp. z o.o.779244396860-164 Poznań7255.26A01250Kup
Krzysztof Wolnicki SIRK678314867230-212 Kraków2238.89A-01252Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków5536.34A01260Kup
Studio Urody Art Visage Alina Żygłowicz685228551638-212 Kłodawa1078.02A01262Kup
P.H.U. SOLO Wojciech Jureczko573000363442-208 Częstochowa11162.76A01264Kup
Migdałek Dorota Kocaj8132821590235-959 Rzeszów2338.69A-01253Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5873.51A01265Kup
Salon Kosmetyczny CATTALEYA Grażyna Duch884171001758-150 Strzegom3182.22A01266Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe LIFT Sp. J. Antoni Grzybek, Patryk Potępa634013943840-310 Katowice7482.16A01263Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków3129.16A01267Kup
SPEDIT-PRO Sp. z o.o. Sp.K.894305867853-418 Wrocław5733.73A01269Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz7442.03A01270Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce8043.08A01271Kup
RAVEN Sp. z o.o.527274870301-673 Warszawa3718.41A01273Kup
TRADE-AUTOS Borkowski Tomasz826130002408-400 Garwolin11103.38A01275Kup
VGHP Sp. z o.o. Sp.K.553253318834-300 Żywiec6831.63A01276Kup
FSD Sp. z o.o.626303235441-940 Piekary Śląskie9420.25A01277Kup
M.A.J.MAX Sp.z o.o.897182476550-087 Wrocław71616.10A01278Kup
CAR-ASO Zakład Usługowo-Handlowy Grochociński Roman665228237062-410 Zagórów1826.01A01279Kup
ISTA IURII SYDOROV, SERGIY SYDOROV S.C.731205924895-200 Pabianice2744.32A01282Kup
Gea Invest Sp. z o.o.899281111855-040 Ślęza7037.42A01285Kup
RUBI Kamiński Zbigniew545167964001-461 Warszawa2017.79A01289Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce20158.65A01292Kup
Spectra Company Sp. z o.o.547217475043-300 Bielsko Biała2175.42A01293Kup
El Kheir - Sp. z o.o.754327287045-016 Opole3065.87A01281Kup
ALKAR Wioletta Pietrzyk646237209343-100 Tychy14214.36A01296Kup
P.P.H.U. BEMAR Beata Ręczkowska776139960509-228 Ligowo3057.43A01304Kup
AM OKNA Sp. z o.o. Transport S.K.596175047266-440 Skwierzyna5011.67A01306Kup
RAAMM GROUP Sp. z o.o.547214466043-382 Bielsko-Biała625.52A01313Kup
RUBIKUS TRANSPORT Sp. z o.o.783176671902-792 Warszawa7637.98A01316Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce2835.85A01314Kup
KLOCKI.CO Sp. z o.o.634289562940-004 Katowice536.27A01309Kup
JM Sp. z o.o.783178712461-806 Poznań8450.22A01311Kup
Speedruner Paulina Mikołajczyk318143991DE 40-219 Dusseldorf, Germany1356.84A01312Kup
VERIPOL Sp. z o.o.521009199727-200 Starachowice29098.04A01318Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław6452.43A01315Kup
Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej764164383064-920 Piła57227.30A01320Kup
PPHU LEŻAKOWO Krzysztof Szewczyk949156878842-231 Stary Cykarzew1125.27A01321Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa3399.07A01319Kup
FIODOR Sp. z o.o.912188352355-200 Oława2665.47A01317Kup
LWP-copy s.r.oSK212068248783106 Bratislava, Słowacja2845.52A01322Kup
BALKAN EURO TIR Sp. z o.o.573286098642-202 Częstochowa4930.54A01326Kup
TRH LOGISTICS Patryk Płochocki739387721180-462 Gdańsk1113.38A01328Kup
3R Sp. z o.o. S.K.522303262001-320 Warszawa2800.31A01329Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1160.48A01334Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków2148.02A01330Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa3581.98A01331Kup
Sandra Wilczek ASW LOGISTIC728271791295-006 Brójce Bukowiec2272.60A01332Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa26910.79A01337Kup
DREWUKPOL Sp. z o.o.716281839024-150 Nałęczów2447.98A01342Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów4326.90A01339Kup
BKB Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Kocik676000803931-519 Kraków2723.29A01346Kup
TOPP INWEST Sp. z o.o.836182932705-140 Marynino94377.66A01343Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2964.64A01349Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk8027.65A01351Kup
V8 LOGISTICS Sp. z o.o.527268656385-605 Bydgoszcz8482.94A01353Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice3560.90A01354Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice7157.96A01355Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa24132.66A01356Kup
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ALEX Andrzej Łojewski845116723211-520 Ryn68987.14A01357Kup
AUTO HURT Marta Tomczak665289884662-561 Ślesin3279.09A01360Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki31675.98A01362Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń5302.81A01359Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów3076.79A01361Kup
NOVA LOGISTYKA Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna701039660600-807 Warszawa2151.99A01365Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa28852.71A01364Kup
Marek Zawadzki583305567780-124 Gdańsk6935.34A01366Kup
RMC Company Sp. z o.o.972129581761-685 Poznań61005.95A01368Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa13616.32A01371Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin8509.18A01376Kup
Bayern Pooling GmbHDE29785597485748 Garching bei Munchen3618.25A01370Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań4150.54A01369Kup
PELASTRUM Sp. z o.o.781196095060-529 Poznań7089.55A01372Kup
Moon Express Handels GmbHDE26682997520537 Hamburg8161.11A01373Kup
SPEDLOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783179990865-735 Zielona Góra1259.83A01374Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5298.22A01378Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2343.71A01379Kup
Grupa Dom Italia Sp. z o.o.573281605797-500 Radomsko16361.99A01375Kup
MAT-TRANS Krzysztof Matyjaszkojć927181761166-200 Świebodzin1932.32A01380Kup
Customer Trader Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW50194.98A01381Kup
Gospodarstwo Rolne Ewa Jończyk771184351297-310 Moszczenica37726.29A01384Kup
LAR LOGISTIK TRANSPORT GMBHATU724028487210 Mattersburg Austria6359.49A01387Kup
TARTAK DREW-DAR Sp. z o.o.618218429062-800 Kalisz9788.62A01389Kup
Anna Żak Anna Art.749186103347-220 Kędzierzyn Koźle4653.36A01382Kup
Gospodarstwo Rolne Antosik Bartłomiej771229451097-330 Rozprza1062.30A01383Kup
Danuta Bartniczak-Galeria-Fordon967007091285-791 Bydgoszcz2341.12A01385Kup
Gospodarstwo Rolne Szymon Traczykowski503007963587-404 Radomin3339.43A01386Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa44799.72A01391Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice3473.80A01392Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa9057.12A01393Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków5028.22A01394Kup
Geotech Sp. z o.o.854108015071-333 Szczecin4758.22A01396Kup
Usługi Budowlane Konrad Kluska 871152594233-100 Tarnów4454.42A01399Kup
Serpantin-Logistic Sp. z o.o.947195804993-236 Łódź5339.23A01395Kup
AMG LEASING Sp. z o.o.507009125299-100 Łęczyca2696.70A01405Kup
Arida GmbHE1033771636415 Arth3061.29A01398Kup
GLOD LOGISTICS SOLUTIONS GLS Sp. z o.o.678315743531-231 Kraków11222.19A01400Kup
Cud Miód Malinka Anna Nowak663182878625-372 Kielce4450.85A01409Kup
Mariusz Artur Anniuk F.P.H.U. AMEOLI884175729558-160 Świebodzice828.38A01410Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice3339.79A01404Kup
S.4.L. - Sottrum UGDE32245317628876 Oyten3922.51A01402Kup
KM Sp. z o.o.563243143586-300 Grudziądz53771.74A01407Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz3293.49A01411Kup
PANNSPED DS, s.r.o.SK202204183592901 Dunajska Streda4795.87A01403Kup
PHU SPEED-TRANS Łukasz Wilczyński959156852325-646 Kielce4799.84A01412Kup
FORM Mariusz Zawadzki851206971474-500 Chojna7199.09A01416Kup
Firma Spedycyjno Transportowa AREN-SPED Robert Wrona857100112663-000 Środa Wielkopolska2855.51A01418Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin9252.25A01417Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Machnik676102448331-134 Kraków797.26A01414Kup
BTG Bauteam GundermannDE0234311472196268 Mitwitz17100.35A01424Kup
Ingenium Investment Sp. z o.o.521362758202-757 Warszawa3391.99A01429Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce7396.06A01422Kup
Urszula Badura956122927150-515 Wrocław1242.01A01426Kup
Krzysztof Jamróz Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DEKAR682167363132-112 Klimontów1434.78A01428Kup
VIVIEN Sp. z o.o.739387809601-625 Warszawa1051.92A01427Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1543.56A01420Kup
Silcoal Silesia Sp. z o.o.498026628041-949 Piekary Śląskie107456.89A01430Kup
DREG Group Sp. z o.o.783176293461-737 Poznań6937.98A01431Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole3681.71A01432Kup
Zegareks.pl Sebastian Kucy691242318259-241 Legnickie Pole1277.75A01434Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice2145.34A01435Kup
KF INSTAL BUD Sp. z o.o.779244272760-711 Poznań2903.66A01442Kup
Gospodarstwo Rolne Brzeziński Jan544136311917-300 Siemiatycze39753.43A01443Kup
ABC POLSKA Sp. z o.o.642321059344-207 Rybnik2534.60A01436Kup
HOTRANS S.R.O.SK202338855492901 Dunajska Streda4105.23A01441Kup
Hollen Sp. z o.o.521380228100-511 Warszawa2299.57A01445Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice3278.23A01437Kup
Gold-Trans Usługi Transportowe Daniel Jaskulski536190622705-119 Michałów-Reginów2423.53A01448Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław2140.52A01449Kup
MARSON Sp. z o.o.783170550562-002 Suchy Las1369.79A01438Kup
Free Energy Sebastian Wochna967115213813-306 Kurzętnik1921.28A01446Kup
P.P.H.U. LA-MAR Tadeusz Lasota729010535993-430 Łódź753.58A01439Kup
Jakub Racławski Kubo-I953274806385-858 Bydgoszcz1915.15A01450Kup
Magellan TSL Sp. z o.o.123134181305-500 Piaseczno1656.03A01452Kup
KAIDAR LOGISTICS Sp. z o.o.929186088665-140 Zielona Góra560.85A01453Kup
UTS s.r.o.SK2120193790831 06 Bratislava-mestska cast Raca1462.85A01455Kup
TRAF-LINE Agnieszka Kowalczyk-Skęczek646104553543-211 Czarków3695.61A01460Kup
TEKO TRANS s.r.o.CZ48170968512 63 Tatobity703.29A01456Kup
Firma Handlowo-Usługowa Rafał Pychyński646198019843-211 Piasek8886.57A01457Kup
Impel Tech Soulutions Sp. z o.o. S.K.522218514904-242 Warszawa994.56A01464Kup
Gospodarstwo Rolne Wojciech Jakowski567145301009-135 Siemiątkowo1221.60A-01465Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce6685.59A01467Kup
Firma Handlowo Usługowa Marek Piechaczek639163313147-451 Bieńkowice25985.69A01463Kup
Robert Seweryn Firma Handlowo Uslugowa649202536742-445 Szczekociny7132.00A01470Kup
TASS Sp. z o.o.547215118642-600 Tarnowskie Góry8980.93A01475Kup
Usługi Remontowo-Budowlane TOMAL Tomasz Podwojewski744145784414-200 Iława1948.57A01477Kup
Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa ARSON Sonia Polok647224826544-373 Wodzisław Śląski32316.30A01476Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała3170.36A01478Kup
International Prime Logistics Sp. z o.o.113291662463-400 Ostrów Wielkopolski3944.12A01481Kup
Świat Drzwi Włodzimierz Kałwiński911112049156-400 Oleśnica 97918.97A01491Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn2988.43A01482Kup
P.P.H.U ALBERTINA Kmita Bożena644101078141-208 Sosnowiec1080.46A01472Kup
Skup Sprzedaż Uslugi Transportowe Janusz Pijanka751000429446-203 Kluczbork4870.77A01473Kup
BDG Transport Sp. z o.o.967143282085-010 Bydgoszcz8302.89A01485Kup
AMS LOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783175965961-751 Poznań3808.49A01479Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2718.81A01480Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków12108.64A01486Kup
Firma Handlowa AGROTEX Robert Tekieli574152430242-140 Panki10924.90A01483Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn14762.91A01487Kup
A.M.Z. SRLRO1625593011174 OP 2 Sector 1 Bucuresti10277.27A01488Kup
NATUR EKO DOM Dariusz Guliński566140243611-700 Mrągowo163291.58A01493Kup
Pracownia Artystyczno- Ludowa Grażyna Brzezińska768116510126-200 Końskie1310.97A01496Kup
AMLOGIP Sp. z o.o.884276198500-511 Warszawa12577.87A01489Kup
Operacje Finansowe Justyna Wasilewska848174395319-300 Ełk16979.04A01497Kup
SIPTRADE s.r.o.CZ 2422552525101 Ricany2638.94A01498Kup
BUBUBUD Marek Kasperek741152946714-100 Ostróda3166.76A01490Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin4075.86A01492Kup
ATD POLAND Tomasz Dąbrowski646128986943-100 TychyA01501Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź716.51A01503Kup
SIPTRADE s.r.o.CZ 2422552525101 Ricany4713.74A01507Kup
LUBAR TRANSPORT Mężyk Krzysztof, Bartnik Marian Spółka Jawna642318810344-270 Rybnik646.34A01502Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK 202357776507101 Michalovce3620.63A01499Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa23128.87A01506Kup
GIGI Logistics Mateusz Cieślak599320586166-431 Lipki Wielkie8091.86A01500Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa830.52A01505Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce8338.24A01509Kup
UTC TOUR OPERATOR Sp. z o.o.679284332531-150 Kraków1532.94A01512Kup
Haggle Sp. z o.o.779246040619-300 Ełk9635.02A01520Kup
INWESTMAS Sp. z o.o. S.K.578311968782-300 Elbląg18682.00A01521Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5035.84A01511Kup
Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy WIZOPOL S.C. Ireneusz Niemczyk Wiesław Niemczyk549195470432-660 Chełmek7691.61A01523Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna11279.35A01526Kup
Marek Mańkowski DREWNO DOM-OGRÓD665164217462-510 Konin499.05A01513Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź492.57A01516Kup
GASMIT Sp. z o.o.548272476143-436 Górki Wielkie1122.83A01517Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa7388.83A01525Kup
BIO-PET Sp. z o.o.672209373578-320 Polczyn Zdrój3446.86A01528Kup
Gospodarstwo Rolne Dmitruk Dariusz544138542817-300 Siemiatycze6476.75A01530Kup
Biuro Podróży Vera Travel Marcin Wierzbicki542283452300-719 Warszawa3836.44A01533Kup
MPDevelopment Grupa MARPAT Patryk Gwizdała586213698781-368 Gdynia14094.99A01537Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa18923.55A01539Kup
BIO PET Sp. z o.o. Sp. K.672209385378-320 Połczyn - Zdrój679623.53A01529Kup
AZ TRANSPORT FINANSE Anna Zając676150108432-065 Wola Filipowska5521.70A01543Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa9723.37A01534Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom2127.16A01531Kup
LEEWAY Sp. z o.o.782280790461-737 Poznań7641.91A01551Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz10648.58A01535Kup
ARMAR Marzena Walaszczyk727197928794-046 Łódź19070.50A01540Kup
PARKI TRAMPOLIN Mateusz Piołunkowski839320133676-200 Włynkówko6505.92A01536Kup
MPF INVEST Sp. z o.o.563242716122-100 Chełm3797.74A01532Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa12208.39A01541Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin10283.46A01542Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra5413.20A01545Kup
TYTAN-BUD DEVELOPMENT Sp. z o.o.527290970900-867 Warszawa5558.34A01546Kup
Delikatesy DROPS S.C. Jarosław Olszewski Roman Olszewski574205467242-125 Kamyk3790.59A01548Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz3791.16A01552Kup
PPHU BET-TRANS Beata Krętosz548129681443-520 Chybie1931.72A01554Kup
VERMARI TRADE Sp. z o.o.118211052100-382 Warszawa3119.88A01557Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce5595.32A01553Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole2085.69A01558Kup
HOTRANS S.R.O.SK202338855492901 Dunajska Streda8009.90A01550Kup
GAMIX TRANSPORT Sp. z o.o.549243334432-620 Brzeszcze9884.33A01555Kup
PUB MILLENNIUM Eugeniusz Kędziora573123859842-208 Częstochowa1899.68A01547Kup
HUMAN TO HUMAN Milena Stolarczyk863157581431-039 Kraków2607.47A01562Kup
Monolit System Kamil Staniewski678302112131-625 Kraków644.96A01563Kup
NOVODO Sp. z o.o.777322499830-841 Kraków2476.41A01564Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź2862.55A01565Kup
Margo Polska Sp. z o.o.716282852008-500 Ryki3184.44A01566Kup
ZOR Birawit Witold Januszewski Bogusława Januszewska719115172919-230 Szczuczyn2432.72A01569Kup
Zakład Pogrzebowy CHARON Sebastian Żyszkowski884221686858-140 Jaworzyna Śląska794.70A01574Kup
Michał Niewadzi Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe796278979627-100 Iłża2579.43A01571Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów10962.03A01576Kup
Wynajem aut Sp. z o.o.526268833611-015 Olsztynek13525.37A01580Kup
Bultrans Express LTD2028268314000 Plovdiv Bulgaria6705.53A01581Kup
A.M.Z. SRLRO1625593011174 OP 2 Sector 1 Bucuresti12064.05A01582Kup
Customer Trader Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW120777.81A01583Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice7028.69A01577Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa18274.76A01578Kup
JEŻ I SPÓŁKA Sp. z o.o.522278211206-211 Płoniawy-Bramura1940.70A01579Kup
ECOVERSEA Sp. z o.o.676247479731-156 Kraków13404.76A01584Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz1409.62A01586Kup
Woś Beata717126802624-320 Poniatowa2666.48A01587Kup
Wena Sp. z o.o.837185379396-500 Sochaczew2218.96A01588Kup
DEKBUD Grzegorz Dzierwa944151034432-071 Kamień3489.95A01590Kup
FREETIME POLAND Sp. z o.o.732118753795-100 Zgierz, Słowik3651.57A01589Kup
JT KONKURENT Sp. z o.o.734341997230-498 Kraków1573.65A01591Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń12824.56A01598Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz6379.29A01599Kup
Andrzej Bielicki LAS I OGRÓD775000700499-300 Kutno2686.67A01602Kup
BAUMIL Sp. z o.o.847161945304-161 Warszawa944.86A01594Kup
Pan Marek Maciejowski Firma Ogólnobudowlana FLIZ-MAR681119416532-435 Krzczonów973.67A01596Kup
TOV Trans-UAUA4302003050076 Kryvyi Rih14037.09A01603Kup
T.H.S LOGISTICSDE31109843565468 Trebur11301.88A01607Kup
CHATTINGER LOGISTIK GMBHDE81555805657223 KREUZTAL Deutschland7353.85A01609Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn5242.48A01604Kup
TICA-LOGISTICS Sp. z o.o.779250794160-204 Poznań3816.48A01611Kup
G&N LOGISTIK INH. RICO GARN.DE25412443108344 Grünhain-Beierfeld6526.31A01608Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński5188.89A01612Kup
Tom Clean Tomasz Kucharski719156736419-200 Grajewo1397.88A01613Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz3454.59A01616Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński2432.84A01610Kup
Jan Tomczyk Usługi Transportowe Ciężarowe668100062962-720 Brudzew2144.04A01618Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa3004.72A01620Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków2219.79A01621Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów23859.66A01614Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków4512.73A01619Kup
LEEWAY Sp. z o.o.782280790461-737 Poznań2820.30A01615Kup
CM Logistic Sp. z o.o.972125640944-217 Rybnik854.98A01617Kup
PP VKH Alla. KomUA32215247UA 09100 Bila Tserkva2586.18A01622Kup
Tagit Transporte Ali TagitDE21428071855116 Mainz5068.91A01626Kup
UAB Fotono GaliaLT100007010210LT 35138 Panevezys4542.63A01623Kup
Sadovsky Trans s.r.o.CZ0473080170900 Ostrava2205.68A01627Kup
UAB Fotono GaliaLT100007010210LT 35138 Panevezys2880.57A01624Kup
Międzynarodowy Transport Drogowy Import-Export Dariusz Rogaczewski618000889662-800 Kalisz919.56A01632Kup
Gospodarstwo Rolne Wiesław Wnorowski722000024718-208 Kulesze Kościelne2096.41A01633Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec3023.40A01635Kup
Rexad GmbHDE29469315353757 Sankt Augustin1963.46A01625Kup
PO PROSTU BUDUJ Sp. z o.o.701070883300-680 Warszawa31938.13A01636Kup
Wiska Event Bożena Wiska758146976403-838 Warszawa1332.64A01638Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa657.06A01639Kup
FIRMA NOWAK Ryszard Nowak558000561389-100 Nakło nad Notecią709.70A01640Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń757.13A01641Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz5115.72A01634Kup
WAY Transport s.r.o.CZ0457761260200 Brno3000.86A01628Kup
Józef Kornaga FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA JKBUD954000266840-750 Katowice51527.64A01642Kup
TRAF-LINE Agnieszka Kowalczyk-Skęczek646104553543-211 Czarków12135.72A01643Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna5353.76A01644Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa7864.26A01647Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa8438.32A01651Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce2781.28A01645Kup
PIOTR-MAK Andrzej Radzikowski556142218488-100 Inowrocław1462.84A01653Kup
Piotr Jankowski879124883487-100 Toruń7009.70A01646Kup
TFC LOGISTICS Sp. z o.o.645256022642-610 Miasteczko Śląskie3124.34A01657Kup
WIATY Robert Firszt498020370142-600 Tarnowskie Góry5837.53A01650Kup
Biuro Podróży MISTRAL Sp. z o.o.954279820040-087 Katowice2749.94A01658Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków5505.09A01652Kup
FDC Holding Sp. z o.o.521377663202-672 Warszawa29520.29A01660Kup
POLIS SECURITY GLOB Sp.z o.o.955233906670-205 Szczecin520.15A01662Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno3654.27A01654Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa6347.88A01661Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice6044.63A01656Kup
Studio Vertigo Jolanta Sleżanowska584144444281-611 Gdynia13726.32A01663Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów5642.58A-01665Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków2890.38A01666Kup
Janusz WojtalaDE1075165532347139 Duisburg Deutschland155593.48A01675Kup
PAKAL Sp. z o.o.884277712458-150 Strzegom3709.15A01669Kup
Petralana Spółka Akcyjna634281461940-732 Katowice39783.61A01672Kup
T.B. FRUIT POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.864194938627-620 Dwikozy26004.04A01674Kup
Anna Plewińska Sobol KONSERWACJA ZABYTKÓW679278481230-243 Kraków116438.62A01677Kup
TMIT tru&ins s.r.o.CZ0509865370200 Ostrava Czechy11331.94A01679Kup
RAD-BUD Radosław Kiciński888282830787-800 Włocławek2908.35A01670Kup
Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o.679310337530-701 Kraków63566.57A01678Kup
Lex-Bud Maciej Pożycki676233463630-380 Kraków17381.79A01676Kup
Gospodarstwo Rolne Błażej Ignaszak617208019863-210 Żerków355127.19A01680Kup
MILAGROS Magdalena Paruzel631253258944-100 Gliwice5544.70A01687Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań7749.72A01689Kup
Michał Filipiak VOGEL531149162305-101 Nowy Dwór Mazowiecki33142.48A01693Kup
No Sugar Films Sp. z o.o.521363445802-672 Warszawa765.17A01696Kup
Rosyjski Styl Grażyna Skrzypkowska837001101700-892 Warszawa1296.93A01685Kup
MILAGROS Magdalena Paruzel631253258944-100 Gliwice2064.96A01688Kup
Gospodarstwo Rolne Andrzej Dąbek828129512599-220 Wartkowice14582.82A01698Kup
FHU MAR-POL Maria Rogowska872205116939-217 Grabiny57429.65A01700Kup
Rosyjski Styl Grażyna Skrzypkowska837001101700-892 Warszawa9200.70A01686Kup
Firma Usługowo Handlowa SAPEX Monika Sagan642320318544-210 Rybnik1198.06A01694Kup
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ÓSEMKA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM592190850183-200 Starogard Gdański1049.01A01697Kup
UAB BONATRANSALT100010965514Ligonines G 7-9 LT 62114 ALYTUS4863.42A01701Kup
Transport Spedycja Logistyka-Olbryś Bartłomiej Olbryś556258057788-153 Kruszwica1050.19A01695Kup
LOGMAX s.r.o.IC2678665679601 Prostejov21757.21A01699Kup
Firma Usługowa BernTrans Rafał Skolarus647249195944-373 Wodzisław Śląski2924.56A01704Kup
E&P Budownictwo Sp.z o.o.622278765363-400 Ostrów Wielkopolski4329.35A01705Kup
POL-WAW Sp. z o.o.701062985502-001 Warszawa3035.17A01706Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów3111.39A01708Kup
GLEXX GmbHDE23258243059872 Meschede2500.36A01709Kup
POLTEXT PROGRES Grzegorz Stolarczyk691161086459-220 Legnica3284.88A01707Kup
EKOFINEX MI, s.r.o.SK2023211542040 12 Kosice1545.21A01715Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz6032.40A01718Kup
MERBETT Sp. z o.o.949220586942-207 Częstochowa479.98A01703Kup
Garmond Press Sp. z o.o.676007880931-034 Kraków2779.93A01719Kup
Navan Logistic Sp. z o.o. 123143079305-500 Piaseczno7887.42A01716Kup
COM TSL Sp. z o.o.895213777950-078 Wrocław2470.79A01710Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń19838.87A01717Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków2727.11A01711Kup
F.H. ISMENA Robert Wrzesień773202236497-200 Tomaszów Mazowiecki2230.71A01712Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice1935.42A01714Kup
ANIVERSA Sp. z o.o.895214575085-150 Bydgoszcz12669.25A01720Kup
Gospodarstwo Rolne Banasik Piotr874145567287-330 Jabłonowo Pomorskie1107.30A01721Kup
Automax Tuszyński Radosław8891434269Bytoń 88-2315680.04A01724Kup
VILA.LOG Kamil Maciejski645242312742-700 Lubliniec23869.48A01731Kup
GREENBUD POLSKA Sp. z o.o.525270126500-052 Warszawa626.58A01732Kup
AdRo Logistics Robert Przybyła629102248042-582 Rogożnik558.15A01733Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław879.82A01746Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz989.58A01734Kup
GABEX GROUP Sp. z o.o.879268064021-500 Biała Podlaska1991.01A01735Kup
TRANSPORT FLEX Borys Woś657280942125-230 Kielce6091.20A01728Kup
R.TRANS Sp. z o.o.599317589366-400 Gorzów Wielkopolski1620.57A01736Kup
NINA TRANS Sylwia Wrzesińska666204537062-600 Koło857.92A01737Kup
NERO GROUP Sp. z o.o.513025788150-570 Wrocław1163.24A01748Kup
MILLA TRANSPORT Sp. z o.o.113295066702-031 Warszawa12064.42A01749Kup
Zakład Usługowo-Ślusarski spawalnik Marek Anzelewicz844194148616-400 Suwałki485.52A01747Kup
R&R SKŁADY BUDOWLANE Sp. z o.o.899286996853-148 Wrocław1985.65A01738Kup
FensterCentrum Nord UG (haftungbeschrankt)DEP30547231822850 Niemcy, Nordestedt25506.16A01751Kup
MK Creative Magdalena Korzniakow527160204401-171 Warszawa5278.97A01754Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa4227.84A01757Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków837.81A01739Kup
MS Logistic Michał Skoczowski727265965691-089 Łódź6817.68A01753Kup
LINK CONCEPT Sp. z o.o.527274212600-844 Warszawa19520.67A01755Kup
GRUPA EBERA Patryk Wicik717177058224-340 Spławy927.32A01740Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2911.32A01752Kup
METOD MANUFACTURE Jakub Mrotek764241004564-920 Piła2566.71A01741Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała1149.08A01742Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań1258.76A01743Kup
ABC POLSKA Sp. z o.o.642321059344-207 Rybnik1089.58A01744Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ1616.26A01745Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5367.68A01758Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce2529.52A01759Kup
KHL Transports SIALV41503084335LV-5401 Daugavpils, Łotwa7792.00A01761Kup
POLSKA SPEDYCJA I TRANSPORT Sp. z o.o.701057346867-100 Nowa Sól997.10A01763Kup
CASTA TRADE Sp. z o.o783179828690-135 Łódź2645.51A01760Kup
Klaudia Romańska MK BEST549227355034-116 Spytkowice3439.45A01767Kup
Justyna Litewka CARELL577195841342-300 Myszków243531.73A01771Kup
EXPO-SPACE Magdalena Dańko681197812232-440 Sułkowice5106.86A01768Kup
Express Logistics Group Sp. z o.o.897186641050-020 Wrocław22666.13A01772Kup
WYKON Sp. z o.o.954277073340-008 Katowice2995.32A01773Kup
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Warmińsko - Mazurska 739359143710-512 Olsztyn8994.05A01766Kup
LEXX Sp. zoo954272829240-008 Katowice3290.93A01776Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk1607.74A01779Kup
GOLVRESURS Sp. z o.o.928208867668-200 Żary38679.98A01783Kup
BIOROL.PL Łukasz Szczuchniak 825218432821-411 Wojcieszków60194.26A01786Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce3980.22A01787Kup
ANAIT GROUP Sp. z o.o.966210668215-771 Białystok2005.20A01785Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński4217.17A01780Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA54156.64A01784Kup
PLAN - Anna Plesiak-Wiltosińska911186416840-008 Katowice2082.03A01788Kup
Plit Expres Sp. z o.o. Sp. K.945220856031-406 Kraków4534.40A01789Kup
BT LOGISTIC BILLY TCHOUAGUE899273229350-558 Wrocław1293.29A01781Kup
Szwag-Sped Adam Kaszczyński665249933662-619 Sadlno6359.24A01791Kup
Transport Mateusz Hala583313504080-298 Gdańsk12981.59A01793Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań6855.23A01790Kup
COMBOTRANS Sp. z o.o.527286304837-123 Handzlówka6002.11A01792Kup
POLTOPS Sp. z o.o.924177197968-100 Żagań13035.06A01795Kup
MOSTA OLSZTYN Dariusz Molga739103041011-010 Barczewo3449.10A01801Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa771.07A01805Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom1293.76A01797Kup
P.P.H.U. ECO-FOREST Piotr Lubera742225284511-420 Srokowo2842.12A01807Kup
Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe POLBOD-TRANS Sp. z o.o.954001032041-208 Sosnowiec1305.63A01798Kup
FOB BUDOWNICTWO Sp. z o.o.601008597525-363 Kielce41986.02A01803Kup
MM LOGISTICS Magdalena Ciepłucha727265799905-500 Piaseczno12378.10A01802Kup
KNYCHTECH Sp. z o.o.754308385045-356 Opole7123.01A01806Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński3504.99A01811Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk9030.97A01813Kup
REPUBLIC OF EXPO Sp. z o.o.959195906325-670 Kielce4846.48A01812Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz4257.50A01814Kup
HLS Sp. z o.o.947199751791-204 Łódź19473.69A01815Kup
EJZEL Ogrodowe Inspiracje Bożena Ejzel846125909416-300 Augustów23235.04A01823Kup
Karolina Krajewska UCAR629241355041-200 Sosnowiec806.75A01822Kup
CARE AND HELP FOR YOU Sp. z o.o.625246762841-200 Sosnowiec1338.59A01827Kup
Plotka Mariusz SeniorenbetreuungDE32112105579801 Hohentengen, Germany1073.48A01828Kup
KRISMED Sp. z o.o.522305120901-381 Warszawa2490.26A01839Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński3057.65A01843Kup
FULL GASTRO Tomasz Siedlecki522244168701-485 Warszawa1636.08A01840Kup
JUL-MAR Transport & Logistyka Grzegorz Cieplok222079384841-400 Mysłowice2392.23A01836Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole3066.42A01844Kup
De-eM Marcin Saran716231867002-495 Warszawa1746.13A01841Kup
Woodraft Home Sp. z o.o.676254947230-056 Kraków758.76A01838Kup
Karolina Krajewska UCAR629241355041-200 Sosnowiec5486.90A01842Kup
Maurus-Med s.r.o.SK 212077922104423 Jasov/Slovakia7451.82A01845Kup
BESTUS Sp. z o.o.678318378630-798 Kraków13190.25A01846Kup
MS Logistic Michał Skoczowski727265965691-089 Łódź8503.39A01847Kup
SINEKO Sp. z o.o. S.K.679305547532-700 Bochnia2228.36A01857Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań5257.10A01859Kup
Country Park Michał Turowski765167732262-080 Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny5203.94A01876Kup
HORDON Sp. z o.o.783181129461-737 Poznań731.81A01877Kup
LKW EUROPE Sp. z o.o.929176643765-001 Zielona Góra969.06A01879Kup
FIRMA USŁUGOWA MARIUSZ WASILEWSKI966144829715-345 Białystok31454.56A01878Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna6293.85A01874Kup
NEMOSPEED s.r.o.CZ0635222775501 VSETIN 1, Czechy3927.42A01880Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań12254.22A01883Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz2957.73A01875Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna13081.18A01884Kup
GÓR-POL Krzysztof Górka734270290933-300 Nowy Sącz2548.77A01886Kup
Firma Handlowa SITARZ Andrzej Sitarz661134222426-025 Łagów2834.11A01887Kup
Palmero Sp. z o.o.527278093100-867 Warszawa1950.07A01890Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów3000.67A01891Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz6359.23A01896Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI723.88A01897Kup
Kompania Handlowa AGRI LINE Sp. z o.o. S. K.669251873261-725 Poznań2414.19A01895Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa17822.41A01899Kup
EVERBRIGHT LOGISTICS Sp. z o.o. w likwidacji958167089881-156 Gdynia12277.81A01907Kup
VODAREK TRANSPORT A.S.CZ2691074876302 ZLIN22996.82A01908Kup
Via Logistics Nadia El Dursi, Michał Pulcyn s.c.967136685685-719 Bydgoszcz4543.07A01898Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań13325.82A01900Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz5378.49A01905Kup
VBM TRANSPORT LTDGB320884605AL9 5DL HATFIELD14170.30A01906Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce17306.55A01901Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JARTEX Teresa Jarosz741000069314-310 Miłakowo1365.78A01902Kup
TARKE Logistik GmbHDE32725601830159 Hannover Niemcy8108.65A01903Kup
EKO VOLT Sp. z o.o.796298506626-640 Makowiec14320.84A01910Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice8309.23A01915Kup
Gospodarstwo Rolne Ochowiak Andrzej786153973863-000 Środa Wielkopolska8908.23A01917Kup
GLE Transport OU EE10183533668205 VALGA Estonia153168.55A01919Kup
La Karuzella Sp. z o.o.527289777401-211 Warszawa2169.96A01927Kup
See View Tour S.R.L.IT0886388100200183 Roma25177.49A01914Kup
BELUS Solutions GmbH & Co. KGDE81470302168229 Mannheim, Niemcy6256.04A01928Kup
ATB Spielberg GmbHATU634320028724 Spielberg bei Knittelfeld70920.72A01920Kup
Gospodarstwo Rolne Ochowiak Damian786161605463-000 Środa Wielkopolska4603.09A01918Kup
MAGNA LOGISTIK GmbHDE32051947620537 Hamburg, Niemcy9949.70A01929Kup
Moon Express Handels GmbHDE26682997520537 Hamburg7726.77A01930Kup
BNT SOLUTIONS Sp. z o.o.783181499661-737 Poznań230407.41A01932Kup
Power Cargo Sp. z o.o.637010198932-300 Olkusz25829.81A01916Kup
UMT OHGDE319379818DE 15569 Woltersdorf52967.97A01931Kup
Fundacja dla Mirka684236093712-120 Dżwierzuty4958.22A01925Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków2772.36A01933Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński3459.87A01938Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz4137.38A01935Kup
BKS Skoczeń Sp. jawna762178672707-200 Wyszków12042.16A01942Kup
Firma Handlowo-Usługowa DOMY POD KLUCZ Wojciech Pawlus553172670334-324 Lipowa2420.71A01943Kup
BC POLSKA Łukasz Bieńko506005354008-530 Dęblin5957.31A01946Kup
AlfaT s.r.o.SK202417119307501 Trebisov2476.35A01947Kup
Multimex Spedition s.r.o.CZ2787167313000 Praha 32694.25A01948Kup
3JS Sp. z o.o.524280160502-384 Warszawa754.72A01949Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda10605.28A01936Kup
Agropartner Paweł Napiórkowski877139270013-306 Kurzętnik3960.53A01950Kup
LAUREX Sp. z o.o.527276366042-217 Częstochowa8777.57A01952Kup
W-Prime Sp. z o.o.897186598850-148 Wrocław185086.89A01954Kup
Natan Cieślak NATAX628212027232-590 Libiąż1598.67A01957Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów2188.45A01961Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ROM-BEX Marzena Smorawska633208752006-458 Drogiszka1247.92A01958Kup
COMPLETE DOTACJE Łukasz Jakubowski513025538531-044 Kraków69751.85A01955Kup
MUSIC CONNECTION AGENCY Grzegorz Połomski118184062501-922 Warszawa3770.43A01956Kup
Firma Handlowo-Usługowa Dach-Serwis Stachera Rafał661208484723-210 Kraśnik15689.71A01963Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź2988.22A01964Kup
Aston Group Sp. z o.o.113282304104-809 Warszawa18580.40A01966Kup
DEMR Rafał Stępniak723156871518-300 Zambrów1846.77A01944Kup
AMBI SPEDYCJA Sp. z o.o.701092922102-013 Warszawa1481.52A01959Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov4778.16A01960Kup
Power Cargo Sp. z o.o.637010198932-300 Olkusz23235.04A01962Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5710.80A01965Kup
Box Center A.i R. Siej Spółka Jawna714189761621-100 Lubartów34331.41A01967Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew12991.48A01970Kup
R-Group Sp. z o.o.625241524142-500 Będzin107166.03A01975Kup
Warspedor Sp. z o.o.113294780801-618 Warszawa2341.29A01971Kup
TRANS-GUM Kacper Strzemiecki948261172826-613 Radom5322.70A01973Kup
Jacek Rzempołuch KEMPES571130505013-240 Iłowo-OsadaA01983Kup
Szwag-Sped Adam Kaszczyński665249933662-619 Sadlno4122.69A01972Kup
Dariusz Zanto766200030462-100 Wągrowiec12663.70A01981Kup
Energo-System S.A.813335359835-107 Rzeszów3090.24A01982Kup
P.H.U. Kinga Zajdel684234654138-430 Miejsce Piastowe7746.97A01978Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków2439.75A01980Kup
Krzysztof Mikołajczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe522254318102-672 Warszawa30552.43A01984Kup
ZARZYCZNY Sp. z o.o.525264604600-171 Warszawa12395.89A01985Kup
AGROSTEN Sp. z o.o. S.K.591170359483-423 Wielki Klincz5462.55A01987Kup
F.H.U. Wojciech Czapla125037604305-091 Ząbki5289.96A01988Kup
Stellare Trasporto Monika Malinowska634166881902-013 Warszawa9728.24A01986Kup
MAMACUBE Jerzy Chamielec679176993430-020 Grajów4564.85A01997Kup
HUAPOL Services Sp. z o.o.527278934600-844 Warszawa12365.53A02005Kup
FHUP Metmix Iwona Nowakowska (Ogrodna)681141835732-400 Myślenice10394.65A01996Kup
ZHU KOJER Maciej Kozera764221977864-932 Szydłowo15478.09A01995Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów18172.51A01989Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz3260.72A02000Kup
DDM Logistik GmbHDE32771166530159 Hannover12199.51A02003Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań6932.34A01999Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno2919.06A02001Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5590.98A01992Kup
Handel i Usługi Transportowe Joanna Beata Kowalczyk564118501320-632 Lublin2006.79A02002Kup
DB NOLIK Sp. z o.o. S.K.525276772600-372 Warszawa9343.23A02004Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań26288.27A02007Kup
DB NOLIK Sp. z o.o. S.K.525276772600-372 Warszawa13199.12A02008Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa42400.45A02009Kup
Gospodarstwo Rolne O.M.A. Adrian Dembiński672169543278-314 Sławoborze5731.99A02011Kup
AMP TRANS Sp. z o.o.527288899943-300 Bielsko Biała1436.91A02012Kup
ENW LOGISTICS B.V.NL853980834B0100140 NOORDEINDE3487.39A02017Kup
INFRATRADE Sp. z o.o.944215818005-092 Nowy Dziekanów23378.55A02019Kup
Mariusz Stryjski Gospodarstwo Rolne667159104362-436 Orchowo15675.79A02014Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań9162.82A02020Kup
MG OFFICE Małgorzata Pietrzak947153874991-342 Łódź1413.87A02013Kup
PPHU STALPRODMONT Robert Kurek716130508503-141 Warszawa222728.71A02015Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków2991.36A02016Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz846.07A02024Kup
ODA->DOZET Mariusz Zuzelski745167263312-140 Piasutno2507.94A02025Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna21618.66A02026Kup
Mariusz Olejniczak Usługi Stolarskie949210014242-260 Rudnik Wielki2152.76A02029Kup
ARMAR Marzena Walaszczyk727197928794-046 Łódź2528.33A02033Kup
Natalia Wojciechowska FRANK-TRANS622282900960-161 Poznań4185.27A02043Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew1070.74A02035Kup
XPERIA Telecom Sp. z o.o.957107491880-172 Gdańsk29161.90A02027Kup
EPPE Sp. z o.o.956227803002-724 Warszawa1402.59A02034Kup
BAJMIX Trans Tomasz Ławrywianiec Spółka Jawna728280808195-080 Tuszyn19382.53A02030Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń854.53A02036Kup
BNT SOLUTIONS Sp. z o.o.783181499661-737 Poznań11671.76A02031Kup
WYBURZACZE.PL Przemysław Pyrzanowski874167796487-305 Zbiczno20941.03A02032Kup
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Piotr Michalski556209105488-180 Złotniki Kujawskie1782.44A02039Kup
DORTRANS Sp. z o.o.937218185344-100 Gliwice30182.65A02044Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1116.49A02047Kup
PAT-MAG Patrycja Gmitrzuk Usługi Transportowe634279907341-923 Bytom7845.15A02045Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe Marcin Kukwa281000102166-520 Dobiegniew2435.83A02048Kup
STE EUROPE Artur Michalski894313373052-232 Wrocław21527.26A02052Kup
A.M.Kran Wind GmbhDE27730132816303 Schwedter Ot Heinersdort3490.70A02049Kup
Eurokran Sp. z o.o.955252207270-750 Szczecin59996.28A02050Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński4152.85A02051Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków582.72A02057Kup
TLP TRANSPORT Sp. z o.o.604016239680-297 Miszewko962.77A02060Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa6200.58A02061Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov8170.81A02062Kup
Radosław Srebnik Piekarnia Tradycja578293120514-407 Godkowo5979.91A02065Kup
Marek Wachowicz TRANSPOL797183510705-622 Belsk Duży44511.18A02063Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice16752.71A02064Kup
Małgorzata Woncisz118047931102-566 Warszawa1621.63A02067Kup
Firma Budowlana STARS Tadeusz Jarosiński646109644943-100 Tychy8573.59A02069Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa22025.38A02073Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa17006.78A02076Kup
Europe24 Spedition+Logistik GmbHDE33130351574214 Schontal1364.99A02071Kup
Becommerce Sp. z o.o.945222021330-148 Kraków15555.81A02068Kup
GRZEGORZ ROŻEK FIRMA USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWA RozMedic659135084031-460 Kraków3236.27A02077Kup
Autorska Pracownia Architektury Konrad Loesch734326833233-300 Nowy Sącz67835.19A02080Kup
STUDIO TRANS Karolina Berdowska672177141778-100 Kołobrzeg5366.22A02082Kup
Dariusz Sochalski MIŁBUD-BIS573228807842-261 Starcza7509.46A02088Kup
TFC LOGISTICS Sp. z o.o.645256022642-610 Miasteczko Śląskie1431.56A02093Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań3219.72A02084Kup
Nagel Transports Europe SRLRO37698159030712 Bucuresti2994.67A02083Kup
ST LOGISTYKA Sp. z o.o.954278422140-159 Katowice3315.84A02095Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa20651.98A02078Kup
MEWA Sp. z o.o.113288586936-071 Trzciana4292.62A02089Kup
Firma Handlowo Usługowa RS-TRANS Robert Krzywdziński536139076905-101 Nowy Dwór Mazowiecki1288.48A02094Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań5829.93A02085Kup
H&B Sp.z o.o.947198460991-218 Łódź6780.94A02079Kup
MEWA Sp. z o.o.113288586936-071 Trzciana774.36A02090Kup
SPEDLOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783179990865-735 Zielona Góra714.66A02086Kup
Firma Remontowo-Budowlana Jacek Siedlarski637194935132-340 Wolbrom21241.84A02096Kup
JOB INN Joanna Matynia769195218360-523 Poznań2854.44A02097Kup
TRANS MALLORCA Kamil SusulX8403253L07560 Sa Coma13036.87A02100Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno8801.95A02103Kup
MED SPEDITION INTERNATIONAL SRLRO32101186011382 BUCURESTI3698.60A02104Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk11657.27A02101Kup
Ejko Sp. z.o.o. Sp. komandytowa529147798405-870 Błonie2009.22A02105Kup
Firma Rodzinna Jarosław Sadłowski966113771716-080 Tykocin7308.09A02106Kup
LEŚNA CHATA-GALERIA Sylwia Osińska617175920363-308 Gizałki6130.28A02110Kup
MMJ TRADE Sp. z o.o.503008368387-400 Golub Dobrzyń8324.38A02109Kup
Brassica Trade Sp. z o.o.644349663543-100 Tychy155319.14A02111Kup
HaeS Company Hubert Stelmach973092597965-950 Zielona Góra5898.59A02112Kup
ZŁOM-MAR Marcin Klein 627239833341-706 Ruda Śląska2530.12A02114Kup
Euro-Bud Jacek Koralewski855144012472-500 Międzyzdroje6660.07A02107Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń2390.68A02122Kup
TDKV LOGISTIC Sp. z o.o.525282793100-052 Warszawa12798.14A02129Kup
Rafał Dudkowski P.H.U. DUDI713257248720-830 Lublin807.64A02130Kup
PMD Group Sp. z o.o.854240504573-102 Witkowo Pierwsze5940.00A02124Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa11438.41A02132Kup
Guliver Sp. z o.o. Sp.K675148627131-589 Kraków983.07A02120Kup
GEDEON HOLDING Sp. z o.o.701030187600-382 Warszawa1268.91A02131Kup
PPUH TARTAK Wojciech Stasiak739153002911-010 Barczewo1630.52A02118Kup
MO&DOP INT s.r.o28648811793 99 Bohusov1297.40A02125Kup
ARW BALTIC sp. z o.o.852261463341-217 Sosnowiec728.54A02121Kup
HAI Speed TransporteDE32759121730657 Hannover5225.30A02126Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław30497.91A02127Kup
Soltar Sp. z o.o. Sp. K783179017861-737 Poznań5049.85A02133Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk27701.13A02135Kup
TARKE Logistik GmbHDE32725601830159 Hannover Niemcy5157.44A02136Kup
MAHZPOOL Import-Eksport Zbysław Grygorowicz852040410470-255 Szczecin1374.55A02137Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna6521.63A02138Kup
RM TSL Sp. z o.o.879270781887-100 Toruń839.13A02147Kup
KARODEKOR Mariusz Borzęcki714168260821-100 Lubartów2443.29A02150Kup
ST LOGISTYKA Sp. z o.o.954278422140-159 Katowice2130.66A02152Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa24659.33A02139Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski3449.71A02148Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz5858.72A02149Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa7401.26A02153Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk8921.39A02155Kup
Y5 Sp. z o.o.253033516978-500 Drawsko Pomorskie2870.75A02158Kup
GLOBAL EXPRESS TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY Monika Skalska619158828898-400 Wieruszów26789.54A02154Kup
PHU MON-TECH Monika Śladkowska657207152425-818 Kielce23200.18A02160Kup
MAWI TRANSPORT I SPEDYCJA Mariusz Wierzbicki762200350307-200 Wyszków6607.19A02161Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń2366.22A02162Kup
Towarowy Transport Drogowy Marek Gryzło579186760782-213 Miłoradz1006.11A02163Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda1025.58A02167Kup
PETRA Sp. z o.o. S.K.777324403862-050 Mosina1468.79A02168Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa14276.93A02164Kup
House Of Food Sp. z o.o.521389763702-233 Warszawa12157.49A02170Kup
TICA-LOGISTICS Sp. z o.o.779250794160-204 Poznań9589.50A02171Kup
Pudełko Niespodzianek Justyna Moskwa628210736632-500 Chrzanów3105.31A02172Kup
Artur Siudak Intime Transport959159747625-116 Kielce2023.05A02177Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne16900.05A02174Kup
TALO Artur Smolibowski697197644564-100 Leszno1231.20A02178Kup
R&D REPAIRS BOGUSŁAW BĄK597104846674-300 Myślibórz10408.12A02176Kup
Firma Handlowa Inter-Mat Dariusz Matuszek641137681040-748 Katowice1534.29A02179Kup
Bogdan Szewczyk PPHU KRISK949120946342-208 Częstochowa676.33A02180Kup
PPHU MAT Mateusz Dubak644311006741-200 Sosnowiec1352.96A02181Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna12540.63A02185Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Kowalski668198996562-709 Malanów1088.55A02187Kup
Romex Sp. z o.o.879265586687-100 Toruń11330.07A02186Kup
LM-TRANS Łukasz Mazur951230411002-808 Warszawa1580.09A02182Kup
TRANS BALTIC LOGISTICS Sp. z o.o.851317770770-412 Szczecin6478.79A02184Kup
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Powierza823100245708-322 Ceranów2484.13A02188Kup
Serwis-Rem Andrzej Kwiel958041492884-230 Dębogórze-Wybudowanie754.10A02192Kup
WOLST Sp. z o.o.701090054200-427 Warszawa2843.47A02193Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Walczuk544137705017-312 Drohiczyn5596.09A02189Kup
JMR-TRANS Krystyna Pietrzak531138469505-180 Pomiechówek12005.51A02194Kup
STEX DIE EXPRESS-SPEDITIONDE31116267494315 Straubing786.67A02196Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice2082.80A02199Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Ciwonios906128705516-040 Gródek796.79A02190Kup
CREENSHAW CARTEL - Borys Matysiak113293025100-801 Warszawa2590.33A02201Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AND-BUD Krzysztof Andrzejczyk775180999309-550 Szczawin Kościelny33696.59A02195Kup
MS GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW MALCZEWSKI SZWEDA SPÓŁKA JAWNA631229709444-100 Gliwice4442.72A02197Kup
L&P Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością531169128505-180 Pomiechówek2577.42A02203Kup
UAB VIKASALT10000387271476163 SIAULIAI11067.43A02205Kup
BETAMAX LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ929194841165-364 Zielona Góra3324.35A02202Kup
Speed Justyna Stawicka666197095162-600 Koło2265.21A02200Kup
EKSTREMIUM Sp. z o.o.527276443500-867 WARSZAWA2737.42A02204Kup
Handel i Usługi Transportowe Joanna Beata Kowalczyk564118501320-632 Lublin2210.83A02209Kup
Natalia Wojciechowska FRANK-TRANS622282900960-161 Poznań4476.76A02210Kup
ŁAN SPÓŁKA JAWNA SZELĄG554292049087-103 Mała Nieszawka59247.34A02214Kup
LOBO PLUS Sp. z o.o.954279706340-008 Katowice22900.35A02215Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa11510.78A02221Kup
Usługi Transportowe Andrzej Lejkowski588114845484-241 Gościcino1084.43A02223Kup
LUCERO Sp. z o.o.521387814302-656 Warszawa6877.49A02220Kup
Inside LogisticsDE28522954171303 Waiblingen3515.87A02225Kup
Agnieszka Tomaszewska Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe835107802696-200 Rawa Mazowiecka3282.29A02227Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna4026.01A02222Kup
SDM Spedition GmbHDE30546201713581 Berlin2028.09A02224Kup
MAT-POL Mateusz Szyczewski587165128184-120 Władysławowo41931.06A02226Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew5247.45A02229Kup
OD.NOVA ENERGIA Sp. z o.o. sp.k.945223689832-500 Chrzanów12891.59A02234Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov3428.85A02228Kup
WISCOP Sp. z o.o.892148658587-100 Toruń24858.40A02232Kup
Kronospan Luxembourg S.AIDLU158781054902 Sanem. Luksemburg4545.69A02235Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TAMAX Tomasz Sochoń542280192015-750 Białystok40734.09A02236Kup
Transport Krajowy i Międzynarodowy Sandra Szał786168521063-020 Łękno7266.81A02240Kup
Michał Czyszczoń EMCM737218253834-642 Dobra37860.45A02243Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2429.87A02244Kup
UAB Rytu-vakaru transportasLT100008852818LT-62461 Miklusenai6260.39A02239Kup
MARBUD Dorota Marczak949145525142-202 Częstochowa191726.26A02241Kup
StanBar Łukasz Stanek871152353533-240 Żabno23291.00A02245Kup
LAMAX INTERNATIONAL Sp. z o.o.758236690205-820 Piastów157654.64A02247Kup
TMH TRANS EXPRESS Sp. z o.o.957112846580-174 Gdańsk70479.25A02250Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KOS Jan Kos734107474733-300 Nowy Sącz6564.80A02251Kup
Charisma Logistik GmbHDE32624885444787 Bochum3995.96A02257Kup
WOLST Sp. z o.o.701090054200-427 Warszawa7042.98A02259Kup
Bultrans Express LTD2028268314000 Plovdiv Bulgaria17270.24A02260Kup
Logflex Cargo Logistics GmbHDE81513176034123 Kassel1886.54A02262Kup
LOG PLAN POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa701020014140-080 Katowice2424.47A02263Kup
TERASOL Sp. z o.o.679314824830-394 Kraków46106.44A02261Kup
Gefco Türkiye390030713534956 Cayirova5551.73A02258Kup
UAB TRANSALPAT10001034411105120 Vilnius Litwa5882.40A02266Kup
Willa Gryf Augustyn Szczygielski587000906884-140 Jastarnia518.35A02274Kup
DDM Logistik GmbHDE32771166530159 Hannover8296.76A02255Kup
Zarko Ivanovic Prapr Zix Cargo Backa PalankaRS10766842621400 Backa Palanka2603.87A02264Kup
DLB Czech s.r.o.CZ0507290541703 Dubi U Teplic 35188.64A02256Kup
JLG Logistics Sp. z o.o. Sp.K.727280326090-513 Łódź3038.91A02265Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko1261.86A02268Kup
TRANS-PAW Paweł Chamera863166619027-530 Ożarów1154.75A02275Kup
BESTUS Sp. z o.o.678318378630-798 Kraków8861.80A02270Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań4116.47A02269Kup
UAB VIKASALT10000387271476163 SIAULIAI19099.86A02276Kup
A8 Robert Tomasz Laszok727244055090-448 Łódź1041.88A02273Kup
Andrzej Stefański ZIB678003687239-728 Kraków10539.47A02277Kup
Firma SILVER Ewelina Srebrniak699186976464-125 Poniec1880.40A02284Kup
PHU Anit Wojciech Drzewiecki668000664762-710 Władysławów5404.06A02278Kup
Piles Sp. z o.o. Sp.K781198886560-464 Poznań 6603.42A02282Kup
Janusz Trznadlewski GROTT864141303627-641 Obrazów7801.79A02283Kup
Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko912127340555-220 Jelcz-Laskowice1105.67A02271Kup
Orio Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością954279709240-008 Katowice13368.53A02279Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa8378.45A02280Kup
Magmar Auto Sp. z o.o. Sp.K.945219313731-358 KrakówA02281Kup
Robert Misztela854229506573-112 Stara Dąbrowa16416.81A02286Kup
Ewelina Kossakowska Eko-Kossa732215195599-122 Góra Świętej Małgorzaty3424.84A02287Kup
Lucjan Sroka Usługi Transportowe 792188432237-511 Wólka Pełkińska2505.97A02288Kup
K Charles Haulage LTDGB3131778201000 Great West Road18679.72A02291Kup
MARINET Dariusz Stenka585136067581-881 Sopot4014.20A02292Kup
STEX DIE EXPRESS-SPEDITIONDE31116267494315 Straubing941.02A02294Kup
BIOVINIS d.o.o.HR6868722969442000 Varazdin24768.09A02297Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna7937.65A02298Kup
GOLD-BAU Sp. z o.o.583337025580-855 Gdańsk4123.94A02296Kup
OMP Sp. z o.o.604017220783-004 Pruszcz Gdański15912.52A02302Kup
F.H.U. Auto Części Magdalena Mitaszka-Walczyna714202616021-132 Kamionka15494.16A02299Kup
KEY HAUS Remigiusz Walczyk612110391450-159 Wrocław1224.75A02307Kup
PB Internationale Transporte GmbHDE28534413715236 Frankfurt4563.52A02312Kup
Cieślar Dariusz Zakład Stolarski, Ciesielstwo548100119643-460 Wisła2558.93A02316Kup
Olas Mirosław Box-Pack968051920762-700 Turek34499.15A02317Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań4213.89A02308Kup
EMONS Spedition GmbHDE123053215D-15234 Frankfurt O., Niemcy833.11A02318Kup
KRUK LOGISTIC Sp. z o.o.607009047764-800 Chodzież4281.30A02319Kup
Szelągówka Sp. z o.o.742225785411-731 Sorkwity1905.63A02322Kup
Gospodarstwo Rolne Ewa Dorosz753001675148-385 Otmuchów651.72A02323Kup
RAN-OLE-PAR Sp. z.o.o.947180549891-341 Łódź16509.26A02326Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna17749.92A02328Kup
HANCNC Bartłomiej Bysko969146647244-117 Gliwice3556.21A02329Kup
Auto Mobil Flash Agnieszka Szostek753230321348-303 Nysa2766.86A02325Kup
FRANC-BUD Rafał Francuz, Stanisław Francuz S.C.628226413732-566 Alwernia, Poręba Żegoty2927.84A02332Kup
Gospodarstwo Rolne Grabowski Piotr776111416909-226 Zawidz6741.55A02327Kup
TSL Intermodel Sp. z o.o. S.K.951233889902-826 Warszawa13775.70A02334Kup
J-Tech Jerzy Zasada628163912132-500 Chrzanów4129.38A02330Kup
Daniel Marel739353387111-320 Jeziorany17718.14A02339Kup
DENAR Marcin Skoneczny253013969878-100 Kołobrzeg1828.61A02341Kup
TGX-TRANS Szklarz Michał995025550662-065 Grodzisk Wielkopolski1234.55A02333Kup
Tatara Logistics Damian Tatara772240921697-500 Radomsko5376.32A02340Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski4254.56A02336Kup
LUKKI KHAUZUA4073649608132 Vyshneve3273.11A02343Kup
Aldach S.C. Jolanta Adamus, Jarosław Lenart649229740442-445 Szczekociny28190.14A02344Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom2383.32A02350Kup
PAW - DEL - TRANS Katarzyna Pandel637199946132-340 Wolbrom2030.76A02353Kup
Tynkpol Łukasz Potaczało947189345691-156 Łódź2599.66A02348Kup
Morawa-Berchtold Transporte GmbHATU425963026020 Innsbruck33968.28A02356Kup
Global Arion Logistics S.L.ESB1930434419200 Azuqueca de Henares16197.93A02357Kup
Firma Transportowa NIKOLA Robert Koliński632135017841-205 Sosnowiec2180.71A02352Kup
NONE NAME Sp. z o.o.525258757902-001 Warszawa4417.72A02354Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk12462.10A02358Kup
ALLANDER Grzegorz Tworek577175137942-300 Myszków13910.18A02363Kup
AGRO Next s.r.o.SK202364916697675 Jasenie24938.91A02362Kup
ANIVERSA Sp. z o.o.895214575085-150 Bydgoszcz10261.84A02365Kup
Dyline Sp. z o.o.527280846300-815 Warszawa2214.34A02369Kup
Tomasz Matuszczak618196628661-476 Poznań1085.05A02366Kup
Odlewnia Zawiercie S.A.649000088342-400 Zawiercie2023.83A02374Kup
Małgorzata Nasulewicz, FF Sport799138220626-300 Opoczno1694.47A02377Kup
ECOREM Sp. z o.o.675155813131-511 Kraków1700.14A02376Kup
Transport Gabarytowy PAWMAKS Sp. z o.o.815180914637-125 Czarna14212.18A02373Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ELPRO Sp. z o.o.573010567142-200 Częstochowa140734.61A02375Kup
Gospodarstwo Rolne Jacek Kwakowicz742181972911-731 Warpuny12498.69A02378Kup
SKYFOX Poland Sp. z o.o.113287251380-309 Gdańsk2805.95A02387Kup
Usługi Remontowo-Budowlane. Janusz Sobaszek715117150723-200 Kraśnik3297.24A02392Kup
Gospodarstwo Rolne Aneta Glinka758224887006-231 Młynarze1614.17A02382Kup
TRANSPEED LTD Sp. z o.o.779241953360-195 Poznań4000.58A02391Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Bryzek826196559708-430 Żelechów6599.94A02383Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Łupiński966176910418-100 Łapy1806.93A02396Kup
FN Logistic Sp. z o.o.956234417559-300 Lubin8451.66A02394Kup
Gospodarstwo Rolne Jadwiga Kmito582000583214-405 Wilczęta6147.12A02384Kup
Terra Logistic Sp. z o.o. S.K.536192978305-110 Jabłonna6841.99A02398Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Gromadzki496022188308-206 Huszlew13425.29A02397Kup
Gospodarstwo Rolne Bartosz Stachelek758236295607-438 Zalas15579.21A02385Kup
Bee Maja Sp. z o.o.573289307542-215 Częstochowa11592.63A02399Kup
DB Silesia Sp. z o.o.222091904841-400 Mysłowice138363.16A02406Kup
CENER Sp. z o.o.783180345561-737 Poznań4743.56A02401Kup
BEST Adam Pietrzak573291302742-229 Częstochowa2706.88A02407Kup
HEIKO Sp. z o.o.521368039803-808 Warszawa1357.51A02400Kup
Guliver Sp. z o.o. Sp.K675148627131-589 Kraków865.25A02402Kup
Inter Systems Sp. z o.o.527293755100-844 Warszawa11697.70A02408Kup
NAC LOGISTICSNL003036954B506732AD HARSKAMP7221.00A02410Kup
Trans-Log Sp. z o.o.527293766301-171 Warszawa11160.11A02409Kup
EW-TRANS Ewa Kowalewska954112738940-003 Katowice764.11A02415Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov2913.32A02403Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna8129.03A02414Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna9046.30A02413Kup
Integrales Sp. z o.o.701020226902-715 WARSZAWA8693.36A02404Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice2218.39A02418Kup
Kamil August Susul (Transporte Mallorca)ESX8403253L07560 Sa Coma (Illes Balears)1944.01A02405Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń2208.23A02419Kup
Gospodarstwo Rolne Radosław Legacki759162573407-303 Lubotyń1507.41A02427Kup
J&M Logistics Sp. z o.o.524286302603-149 Warszawa3381.48A02426Kup
Robert Więcław Centrum Reklamy i Fotografii ELOGIC924174450568-100 Żagań2509.62A02424Kup
HOMESKURIER Sp. z o.o.496025234608-207 Mszanna2658.93A02420Kup
TRADECOM Sp. z o.o.771288092393-408 Łódź9114.94A02430Kup
ADROAD Sp. z o.o.783182415061-105 Poznań21264.02A02431Kup
DB Silesia Sp. z o.o.222091904841-400 Mysłowice9343.21A02429Kup
Robert Garncarz- Tech-Bud919121807322-525 Strzyżów1340.80A02432Kup
Wavenet Sp. z o.o.522258123005-800 Pruszków2409.81A02433Kup
Molion Trust Sp. z o.o.113294885400-375 Warszawa39148.14A02434Kup
WeSee Construction Ewa Malczewska671100527162-005 Owińska648.05A02436Kup
KRUK LOGISTIC Sp. z o.o.607009047764-800 Chodzież5256.13A02440Kup
SUPER-MED Jacek Zingler648231880841-800 Zabrze4593.24A02443Kup
LOGISERVICE Sp. z o.o.531165750303-109 Warszawa3334.81A02445Kup
TRANSPEED LTD Sp. z o.o.779241953360-195 Poznań7474.55A02447Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń2391.50A02446Kup
TERMKOM Sp. z o.o.631100588244-100 Gliwice3814.62A02442Kup
MAT-POL Transport-Spedycja Mateusz Wenda797182962105-600 Grójec836.62A02450Kup
Adrian Tymoszuk986020136972-400 Kamień Pomorski3899.58A02453Kup
BUUMTRANS BETON TOWAROWY Sp. z o.o.954275817540-742 Katowice18006.79A02452Kup
Mateusz Skrzypczyk Firma Usługowo Handlowa MAT-SERVIS959165377226-070 Łopuszno2326.05A02459Kup
ANODOS Sp. z o.o.113292422704-282 Warszawa1599.20A02466Kup
EURO FRACHT Patryk Kantanista557160660388-324 Jeziora Wielkie6205.06A02460Kup
P.H.U. MARTINEX Marcin Adamkiewicz666176683162-604 Kościelec6521.76A02461Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń5818.54A02476Kup
BRANDBQ Sp. z o.o.679304971831-564 Kraków11001.78A02474Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna6876.17A02462Kup
ASC Assistance Service Centre Sp. z o.o.525255668502-495 Warszawa10299.70A02463Kup
Gminne Przedsiębiorstwo Usługowe ALGAWA Sp. z o.o.891158434687-700 Aleksandrów Kujawski24802.17A02477Kup
ONEZONE Sp. z o.o.969162323344-190 Knurów4222.24A02479Kup
AIM Agnieszka Mazurek621183538363-750 Sulmierzyce3692.78A02480Kup
Piotr Danieluk Pro-Bud633182521744-335 Jastrzębie-ZdrójA02483Kup
Classtrans Mariusz Klasa113251593103-988 Warszawa7186.13A02484Kup
TOMBUD -Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Tomasz Dubyk914107194657-100 Strzelin51747.68A02485Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Rolbiecki591159572783-315 Szymbark12733.75A02486Kup
Jalpol Sp. z o.o.634000424741-200 Sosnowiec1584.99A02487Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NESTOR Ewa Deniziak622128737482-300 Elbląg3884.20A02488Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz11127.99A02490Kup
Poison-Trans Sp.z o.o.969161212344-190 Knurów6765.79A02492Kup
Serwis Urządzeń Mechanicznych KAZ-MECH Mirosława Michalska646131202543-196 Mikołów4094.29A02491Kup
BTS-SERWIS Sp. z o.o.567191900009-100 Płońsk21812.83A02496Kup
KOMPAS SPEDYCJA Sp. z o.o. Sp.k.953263752489-632 Brusy Antoniewo1284.50A02497Kup
Jerzy Charchuć717100737224-200 Bełżyce2721.39A02500Kup
INWESTNET Sp. z o.o.753245614148-303 Nysa1729.62A02504Kup
Krzysztof Kaczmarczyk FIRMA BUDOWLANA681193283532­412 Wiśniowa3577.25A02503Kup
Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o.679310337530-701 Kraków1852.55A02501Kup
Dom Seniora Pałacyk Jankowskiego Sp. z o.o.736167343943-300 Bielsko-Biała49175.82A02505Kup
Dorota Zienkiewicz PlessHouse638171308743-210 Kobiór2550.55A02508Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Filipkowski291008774318-500 Kolno1240.77A02511Kup
Gospodarstwo Rolne Jakub Surowiec545182010416-113 Szudziałowo3423.96A02512Kup
PPHU Euro-Fenster Robert Kubiak926114623369-108 Cybinka18885.49A02509Kup
Zakład Usługowy Dan-Bruk Daniel Młynarczyk949208375142-230 Koniecpol11808.02A02514Kup
DR SPEDITION Sp. z o.o.574206210542-110 Popów14383.02A02513Kup
RKD Sp. z o.o.635183790443-170 Łaziska Górne79069.45A02515Kup
ADROAD Sp. z o.o.783182415061-105 Poznań32561.86A02516Kup
SEMATO GARDEN Sebastian Dybaś633202470343-410 Marklowice2340.92A02520Kup
RAF-BUD Rafał Aniszewski633101576044-335 Jastrzębie Zdrój21390.77A02521Kup
SPEDX Katarzyna Tuzinek796298300926-640 Skaryszew8119.27A02519Kup
PHU BOBEX Bogdan Soloch638127671243-227 Miedźna11308.88A02524Kup
GO LOGISTICS Krystian Parszyk561130593280-300 Gdańsk12709.30A02527Kup
bdp-bygg deliver partner Katarzyna Depczyńska878114117087-400 Golub-Dobrzyń2085.90A02529Kup
J&M Logistics Sp. z o.o.524286302603-149 Warszawa2873.71A02533Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań13947.18A02528Kup
Bartoszek Roman BART-POL651128967743-267 Suszec3500.94A02523Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz1761.08A02534Kup
Iggo Trade Sp. z o.o. S.K.728284473495-041 Gałków Mały12367.02A02537Kup
PGW INVESTMENT Sp. z o.o. S.K.529183122760-204 Poznań2773.46A02539Kup
UNI ENG Sp. z o.o.959181148444-240 Żory2776.67A02545Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz3426.38A02546Kup
EUROPEJSKA GRUPA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.586228181581-537 Gdynia10090.92A02551Kup
TUI Poland Dystrybucja Sp. z o.o.521357450302-675 Warszawa35910.82A02550Kup
Krzysztof Mikołajczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe522254318102-672 Warszawa3695.75A02547Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko3622.50A02553Kup
Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.629225434741-308 Dąbrowa Górnicza39920.98A02552Kup
EUROTHERM SYSTEMS Sp. z o.o. Sp. K.734355339233-300 Nowy Sącz2364.23A02548Kup
Wrapper Design Patrycja Milarska967123249885-401 Bydgoszcz1489.87A02556Kup
PP INWEST Sp. z o.o.559205560586-100 Świecie4225.44A02560Kup
MARRIOTT Mariusz Król882213761158-200 Dzierżoniów8019.63A02561Kup
PHU Bańkowakraina.pl Łucja Czogalik642252982644-293 Gaszowice838.74A02564Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 MiastkoA02559Kup
Międzybrodzkie Makarony Dybał Sp.j.553225706734-312 Międzybrodzie Bialskie907.00A02567Kup
FOTONLUX Dariusz Sowa954120431640-082 Katowice 2233.98A02566Kup
PHU Artur Kowalski642289689044-293 Gaszowice824.33A02565Kup
Bajgot Solutions Sp. z o.o.929201871465-012 Zielona Góra5849.40A02562Kup
GBW Sp. z o.o.888274582887-800 Włocławek288877.59A02572Kup
AIDE Jarosław Jenczura635169882240-645 Katowice661.02A02571Kup
BRUK-STONE Kamil Łukaszuk647250578544-280 Rydułtowy4304.41A02563Kup
Nasz Prąd Pomorskie Sp. z o.o.588246497384-240 Reda35913.08A02574Kup
ROJEK sp. j. - Anna Rojek-Tumulec, Danuta Rojek, Marek Rojek657256501926-006 Nowa Słupia19190.77A02577Kup
Marcin Gorzędowski949196833542-242 Rędziny2447.01A02584Kup
DOM Z KLASĄ Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.959170843825-512 Kielce75715.84A02586Kup
PRIMEX sp. j. Danuta Rojek, Marek Rojek661020094726-006 Nowa Słupia11047.91A02578Kup
Raccoon Logistics Sp. z o.o.779244363262-081 Przeźmierowo4485.47A02588Kup
PROFOUND Sp. z o.o.525271536202-724 Warszawa17290.35A02583Kup
ZRE Gdańsk S.A.583001807880-719 Gdańsk7113.87A02589Kup
WR BAU Sp. z o.o.664214236027-225 Pawłów70544.17A02587Kup
RS Dominik Czajkowski626298580440-855 Katowice6179.28A02592Kup
Pracownia Artystyczno-Grawerska Dominika Dziwoki642264406544-274 Rybnik1763.70A02633Kup
ZRE Gdańsk S.A.583001807880-719 Gdańsk27153.61A02590Kup
ZRE Gdańsk S.A.583001807880-719 Gdańsk6180.39A02591Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko8730.00A02593Kup
FENOMA Sp. z o.o.766199122161-693 Poznań6282.32A02596Kup
PJ Sp. z o.o.967142879385-027 Bydgoszcz14208.31A02601Kup
Elżbieta Mzyk FHU ELMAR682157709232-109 Pałecznica1309.66A02597Kup
Hurtownia Osprzętu Elektro-Energetycznego ELTIMEX Sp. J. Urszula i Grzegorz Jabłońscy577182591342-360 Poraj3853.08A02594Kup
PETRO GAMMA Sp. z o.o.573285010842-200 Częstochowa3097.13A02602Kup
FINN CORE Sp. z o.o.634299135642-282 Kruszyna64791.75A02603Kup
spadkobiercy P.W. T O O L P L A S T Maciej Drabek713000196421-007 Mełgiew15667.59A02607Kup
ECO-TECH GROUP Sp. z o.o.952219659642-300 Myszków8462.11A02604Kup
LR COMPANY Sp. z o.o.954282323440-340 Katowice2325.37A02609Kup
LUNA Raisa Flis573284003842-200 Częstochowa3574.59A02610Kup
Eco-Team S.C. Remigiusz Niesłony, Agnieszka Góras625244510141-103 Siemianowice Śląskie3187.83A02599Kup
POLISPED Dominika Tabiszewska9581466985 81-198 Suchy Dwór3960.92A02608Kup
PATRICK UKA CLEAN SWIPE583343302780-043 Gdańsk41134.03A02619Kup
WL-PAK Włodzimierz Pielka763182241364-720 LUBASZ1471.32A02621Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Piórkowski 739248514714-100 Ostróda720.32A02623Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sroka562128934788-400 Żnin1971.98A02622Kup
Terra Logistic Sp. z o.o. S.K.536192978305-110 Jabłonna6696.27A02624Kup
GAMA - LUX 2 KATARZYNA BORYSÓW631198212644-100 Gliwice1254.67A02628Kup
IN-VIA Sp. z o.o.527287114800-105 Warszawa9327.46A02626Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TERM-BUD Tomasz Jędraszek 625198600742-470 Siewierz14380.30A02627Kup
CAR EU Katarzyna Hass956218223587-103 Mała Nieszawka1995.97A02634Kup
PHU Modny Bobas Ewa Zarzycka 563193143722-175 Dorohusk1781.32A02635Kup
Wigry-Projekt Sp. z o.o.844100079500-140 Warszawa2404.21A02637Kup
Jan Paździorko Firma Handlowo-Usługowa LIBER679114502730-444 Kraków526381.51A02638Kup
P.H.P. GRZYBEK Kazimierz Bartnicki822189864732-250 Charsznica23362.16A02642Kup
Piotr Płaszewski F.H.U. KLAU-BUD682104522532-200 Miechów30882.98A02645Kup
Przedsiębiorstwo Anna Chodkiewicz499054664415-080 Białystok2129.38A02657Kup
Andrzej Sokół AS-BUD678216378731-615 Kraków15168.65A02641Kup
WinMed Maja Piotrowska602013543337-400 Nisko1199.41A02646Kup
Jan Woźniewski524230006205-092 Dziekanów Polski1191.36A02647Kup
Lavender Hotels Sp. z o.o.949221529942-200 Częstochowa1652.97A02644Kup
Worksolar Sp. z o.o.522317486302-233 Warszawa24541.74A02658Kup
Energo-System S.A.813335359835-107 Rzeszów2382.81A02659Kup
Novon Sp. z o.o.925210491067-100 Nowa Sól2818.74A02664Kup
bdp-bygg deliver partner Katarzyna Depczyńska878114117087-400 Golub-Dobrzyń3047.85A02660Kup
AQUA-MK Sp. z o.o.657291758225-663 Kielce9297.85A02667Kup
AVANGARD TRAVEL s.c. Miller-Palazzo Bożena, Palazzo Girolamo634228101140-035 KatowiceA02669Kup
Zakład Techniczny Żory Sp. z o.o.651172112344-240 Żory2809.78A02668Kup
Marbog LimitedGB300660943B98 7BZ Redditch47883.22A02670Kup
FLY PARK IN Sp. z o.o. Sp. K.517038601835-232 Rzeszów4435.76A02672Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia2814.02A02675Kup
Transport Mateusz Hala583313504080-298 Gdańsk4465.46A02676Kup
HYBER BB Sp. z o.o.526311909500-545 Warszawa5484.06A02678Kup
Zakład Mechaniki Pojazdowej Józef Kilian817101071339-300 Mielec3879.64A02680Kup
Argom Investments Sp. z o.o.604021031083-000 Pruszcz Gdański1869.48A02681Kup
Remigiusz Ziętara Rem-Masz889148639088-210 DobreA02684Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań8781.06A02679Kup
Terra Logistic Sp. z o.o. S.K.536192978305-110 Jabłonna9917.13A02682Kup
STRONGERS Sp. z o.o. 701102174200-613 Warszawa78813.21A02689Kup
TIMMER Sp. z o.o.645255918642-600 Tarnowskie Góry2572.45A02697Kup
FOLTEST Sp. z o.o.954282287880-890 Gdańsk5899.23A02700Kup
BR Logistik Sp. z o.o.782280683365-072 Zielona Góra2821.53A02701Kup
BEST PERFORMANCE LOGISTICS Sp. z o.o.521368030001-616 Warszawa1241.58A02703Kup
TRANSPOL Łukasz Radziemski666192219462-604 Kościelec7396.23A02709Kup
GAMA - LUX 2 KATARZYNA BORYSÓW631198212644-100 Gliwice1060.86A02705Kup
GESTO ECO Sp. z o.o.638182712940-307 Katowice2812.21A02704Kup
Dom i Styl Monika Gołębiewska758214324305-120 Legionowo5789.13A02706Kup
LOBO PLUS Sp. z o.o.954279706340-008 Katowice932.45A02707Kup
RM TSL Sp. z o.o.879270781887-100 Toruń4653.10A02708Kup
TSJ Cargo Maria Janowska626165637541-902 Bytom41020.53A02710Kup
HOMESKURIER Sp. z o.o.496025234608-207 Mszanna8007.49A02712Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź8982.66A02717Kup
Mikołaj Ruciński759174380103-193 Warszawa1757.42A02718Kup
RM TSL Sp. z o.o.879270781887-100 Toruń7768.58A02721Kup
Agro-Usługi Łukasz Sikora887173854657-200 Ząbkowice Śląskie6041.25A02722Kup
Firma Transportowa Piotr Kolorus629249441342-520 Dąbrowa Górnicza2155.57A02727Kup
Good Wood Meble Marcin Zaremba517016351936-040 Boguchwała39426.24A02725Kup
ERDE LOGISTIK Sp. z o.o. Sp. K.952220847705-077 Warszawa4402.60A02730Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia120093.50A02732Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań7759.62A02736Kup
Gospodarstwo Rolne Paweł Czachowicz774240463009-150 Czerwińsk nad Wisłą166284.27A02737Kup
FAABER Sp. z o.o.949217681442-200 Częstochowa6535.41A02738Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia82264.28A02740Kup
Transport Mateusz Hala583313504080-298 Gdańsk13376.06A02744Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia23839.42A02739Kup
Transport Mateusz Hala583313504080-298 Gdańsk18961.35A02745Kup
ADBUD Adrian Dorobisz577193461942-300 Myszków762.34A02734Kup
Stolwak Sp. z o.o.744181041814-200 Iława4761.23A02735Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia236795.55A02741Kup
Andrzej Kolek TRANS-KOL Transport Krajowy i Międzynarodowy506003734008-500 Ryki808.39A02743Kup
Dariusz Cekus CEDAR-POL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe949032154842-216 Częstochowa6809.42A02748Kup
MSRT - Marek Włodarczyk521343342902-574 Warszawa3825.46A02749Kup
Epoksyda Posadzki Żywiczne Szymon Trzciński548224768643-400 Cieszyn4509.27A02750Kup
Henryk Arendt Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NIUTON855000100372-510 Wolin1028.02A02757Kup
BUDIMEX S.A. 526100318701-204 Warszawa10222.01A02752Kup
ERYKO Sp. z o.o.527296949100-844 Warszawa7657.49A02754Kup
MAWI TRANSPORT I SPEDYCJA Mariusz Wierzbicki762200350307-200 Wyszków5307.87A02759Kup
Dorota Kałuża Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAŁUŻA968063962162-817 ŻelazkówA02753Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań6626.68A02755Kup
ERDE LOGISTIK Sp. z o.o. Sp. K.952220847705-077 Warszawa2074.24A02760Kup
EMPTIO Sp. z o.o.777325546762-020 Swarzędz8958.73A02763Kup
PJ Sp. z o.o.967142879385-027 Bydgoszcz10526.73A02756Kup
Olewnik Marcin OLEWNIK TRANSPORT879243828787-100 Toruń1197.42A02764Kup
Jan Frencel PPHU Eko-Trans - Jan Frencel622169148363-400 Ostrów Wielkpolski1491.83A02765Kup
UNIVITAE Sp. z o.o. S.K.611273159758-580 Szklarska Poręba58133.37A02767Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko4628.65A02769Kup
BR Logistik Sp. z o.o.782280683365-072 Zielona Góra15632.91A02770Kup
ALIOS FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. 521369145602-439 Warszawa57546.10A02776Kup
AUTO SERWIS EU Sp. z o.o. 838186844893-631 Łódź8677.14A02777Kup
MZ EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI701040547500-613 Warszawa116455.16A02778Kup
MZ EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI701040547500-613 Warszawa30632.22A02779Kup
IT Broker Sp. z o.o.701048629002-591 Warszawa12381.38A02780Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk21324.81A02782Kup
POLISPED Dominika Tabiszewska9581466985 81-198 Suchy Dwór4070.67A02785Kup
Katarek Sp. z o.o.657291217158-500 Jelenia Góra37667.57A02784Kup
UTS Sp. z o.o.966213244915-063 Białystok9391.65A02783Kup
BFS Mariusz Reczyński852215929370-136 Szczecin5913.06A02786Kup
MAWI TRANSPORT I SPEDYCJA Mariusz Wierzbicki762200350307-200 Wyszków3300.92A02787Kup
Agnieszka Kałużna-Mroczek Gabinet Kosmetyczny URODA868135193332-700 Bochnia826.18A02788Kup
Linecone Sp. z o.o.586231069887-100 Toruń820.24A02789Kup
TOP-TRANS Sp. z o.o.113246692503-186 Warszawa3828.81A02793Kup
Sklep BUDMAL Wojciech Malinowski546130834215-727 Białystok2876.99A02794Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń1856.87A02795Kup
VERVANO Sp. z o.o.521389457360-577 Poznań39487.72A02803Kup
Katarzyna Brudys CESS Solid Energy System635179714543-180 Orzesze1109.35A02800Kup
DACHOVO Sp. z o.o951241550702-777 Warszawa2830.32A02798Kup
Firma Handlowo-Usługowa WALDI-BUD Waldemar Pazera792178047937-500 Jarosław1449.21A02801Kup
AJ PROJEKT Sp. z o.o.794181995437-200 Przeworsk8555.76A02799Kup
DEKPOL BUDOWNICTWO Sp. z o.o.592227964583-251 Pinczyn827.00A02806Kup
Karolina Krysztofiak OdNowa Kosmetologia Estetyczna775252334299-320 Żychlin7830.16A02809Kup
ANIVERSA Sp. z o.o.895214575085-150 Bydgoszcz9203.57A02813Kup
HUAPOL Services Sp. z o.o.527278934600-844 Warszawa4765.07A02807Kup
TOP-TRANS Sp. z o.o.113246692503-186 Warszawa2059.62A02820Kup
Usługi Remontowo-Budowlane Kamil Warchoł551239208134-100 Jaroszowice14827.14A02812Kup
Ryszard Kita Skup i sprzedaż warzyw682136721332-107 Radziemice12214.25A02815Kup
ERDE LOGISTIK Sp. z o.o. Sp. K.952220847705-077 Warszawa6599.14A02822Kup
TOMAR Renata Duchnowska665261536362-510 Konin854.85A02824Kup
TOP-TRANS Sp. z o.o.113246692503-186 Warszawa4341.35A02819Kup
EARWIG Sp. z o.o.521383470802-530 Warszawa2847.57A02821Kup
ERDE LOGISTIK Sp. z o.o. Sp. K.952220847705-077 Warszawa9808.67A02829Kup
IN-VIA Sp. z o.o.527287114800-105 Warszawa24824.20A02823Kup
FUH TOMAR Janusz Hryniewicz665182604662-560 Skulsk783.37A02825Kup
CONTSPOL LCCG Sp. z o.o. Sp. K.712338369220-023 Lublin45792.16A02827Kup
PPE ENERGETYKA Sp. z o.o.701059991803-901 Warszawa15222.26A02831Kup
OSS POLSKA Sp. z o.o.774321763409-410 Płock4158.98A02826Kup
BRAWO Sp. z o.o.821265793808-106 Zbuczyn4804.18A02839Kup
SRC Sp. z o.o.701062091405-074 Halinów15665.01A02840Kup
K.S. EXPRESS Sp. z o.o.537264141321-500 Biała Podlaska12409.22A02835Kup
Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa BUDZIK574185700942-161 Starokrzepice5656.11A02837Kup
WLA BEAUTY BAR Sp. z o.o.946269716420-283 Lublin5327.84A02841Kup
Firma Remontowo-Budowlana Tomasz Pieczonka793129094337-500 Jarosław5941.80A02842Kup
Kallweit Logistics GMBHDE310637057D-89231 Neu Ulm4183.90A02864Kup
Stolarnia Meble Ogrodowe, Usługi Spawalnicze Mariusz Paterek792102696637-500 Jarosław2265.19A02844Kup
SAAS Group Sp. z o.o. Siejba Sp. K.514034821463-500 Ostrzeszów15304.61A02845Kup
EUROPEJSKA GRUPA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.586228181581-537 Gdynia1564.51A02846Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań3899.82A02851Kup
Worldwide Logistics Slovakia S.R.O.SK2121129109841 02 Bratislava, Słowacja4037.04A02849Kup
BR Logistik Sp. z o.o.782280683365-072 Zielona Góra4103.20A02852Kup
Antes-Bud Sławomir Trjański611180427158-535 Miłków35117.92A02853Kup
CAMBIO Sp. z o.o.951244267402-797 Warszawa14193.43A02855Kup
Dawid Wronka GARDEN PLAY622255336963-400 Wysocko Wielkie5999.78A02857Kup
MISIONE Sp. z o.o.527290071426-200 Sielpia Wielka504.46A02858Kup
Saration Sp. z o.o.527287505700-020 Warszawa779.34A02859Kup
GOH PRO Sp.z o.o. w upadłości952213728604-959 Warszawa718.65A02861Kup
Alster AC Dienstleistung GMBHDE320623312D-20095 Hamburg5942.59A02863Kup
Tadeusz Jassa Z-D Instalacji Sanit.CO i GAZ726025097391-231 Łódź5938.29A02862Kup
SRC Sp. z o.o.701062091405-074 Halinów26721.13A02865Kup
Dobrowolski Sp. z o.o.697189758567-400 Wschowa3425.28A02866Kup
H.D.T.V. Kück TransporteDE234075409D-26215 Wiefelstede4850.93A02867Kup
LuMaAd Magdalena Zienkiewicz123116176105-500 Piaseczno2197.65A02874Kup
NTS NEIFER TRANSPORT SERVICEDE318637225D-67550 WORMS20776.77A02868Kup
GA-POL-SYSTEM Andrzej Gwiazda884250515358-160 Świebodzice23615.92A02876Kup
Doomy Sp. z o.o.679320861930-522 Kraków16523.41A02877Kup
Arkadiusz Czernik CST Spedition625207003242-500 Będzin2254.36A02882Kup
KAM-TRANS Usługi Spedycyjne Kamil Krzyżanowski665265417962-590 Kawnice9370.90A02884Kup
TD VERO Sp. z o.o.777328851562-020 Swarzędz1120.55A02879Kup
ROL-TOR Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa682109003632-100 Proszowice19767.27A02881Kup
Lanzza Sp. z o.o.712329537320-601 Lublin3263.98A02880Kup
BENDIGO Sp. z o.o.969163520744-190 Knurów2209.58A02885Kup
Probus Sp. z o.o.642320741544-200 Rybnik2591.85A02887Kup
Maciej Flisowski KMFBUSTRANSCZ685394371CZ-73601 Havirov1243.79A02890Kup
Woźniak Sebastian Zakład P.U.H. Meble na zamówienie BASTER814152404036-100 Kolbuszowa1232.00A02886Kup
Drewpol-Trans Sp. z o.o.956234816787-100 Toruń5402.46A02892Kup
Mobile Point Sp. z o.o.525269362000-052 Warszawa16182.11A02888Kup
Gospodarstwo Rolne Jolanta Moks775198413099-100 Łęczyca18447.71A02893Kup
GARAPENA Sp. z o.o.714204424101-019 Warszawa 1135.85A02896Kup
IN-VIA Sp. z o.o.527287114800-105 Warszawa1851.95A02889Kup
Neris Halszka Świętek-Sadlik951212472102-790 Warszawa3539.51A02902Kup
INSIGNIA Paweł Kulasa878176893487-100 Toruń2443.20A02898Kup
Neris Halszka Świętek-Sadlik951212472102-790 Warszawa6682.92A02903Kup
Brad-Bud Andrzej Rączek742204512911-730 Mikołajki13613.69A02904Kup
PIEROŻEK Anna Badowska Olgierd Moskalewicz s.c.852259859071-220 Szczecin6467.57A02907Kup
KPMR-POLSKA Sp. z o.o.725206879702-306 Warszawa2472.39A02912Kup
DANKO-TRANS Poland Sp. z o.o.521392177802-672 Warszawa9889.68A02906Kup
Dromena Sp. z o.o.629246499042-130 Wręczyca Mała94918.66A02910Kup
ROBKAT Spółka z o.o.946264661720-381 Lublin8287.96A02914Kup
AVERO SPEED Sp. z o.o.783182544561-737 Poznań12791.49A02920Kup
DAV-TRANS Dawid Zabłocki554256431686-014 Osówiec5809.65A02915Kup
EVENTUS-LOGISTICSUK3658400002095 KYIV3850.79A02923Kup
Terra Logistic Sp. z o.o. S.K.536192978305-110 Jabłonna2334.20A02916Kup
Doomy Sp. z o.o.679320861930-522 Kraków17816.28A02917Kup
SRC Sp. z o.o.701062091405-074 Halinów76161.59A02919Kup
Boneselect Sp. z o.o.665299226162-513 Krzymów24710.93A02922Kup
NTS NEIFER TRANSPORT SERVICEDE318637225D-67550 WORMS6495.32A02926Kup
Jajovo Sp. z o.o.618218661062-817 Dębe35784.67A02927Kup
CRYSTALIQA Sp. z o.o.851325335471-481 Szczecin6944.98A02930Kup
SUPEREST Sp. z o.o. Sp. k.521347432201-552 Warszawa6288.73A02928Kup
ARTCHIE Sp. z o.o.957112335080-239 Gdańsk768.38A02933Kup
Speed Pur Sp. z o.o.813376503640-870 Katowice17040.48A02929Kup
AVERO SPEED Sp. z o.o.783182544561-737 Poznań7178.25A02935Kup
Karol Grabiec Zakład Mięsny GRABIEC737221776834-608 Kamienica1328.82A02936Kup
ARTCHIE Sp. z o.o.957112335080-239 Gdańsk2188.09A02934Kup
Ad-Car Wojciech Szymocha574141686042-209 Częstochowa935.38A02938Kup
Tomasz Sitek575183011842-284 Herby2467.12A02939Kup
VICTORIA Beata Juszczyk949145518542-217 Częstochowa1850.96A02940Kup
GHOSTINVEST Sp. z o.o.701088858002-001 Warszawa3230.19A02945Kup
Jacek Ciźla Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe788121032664-330 Opalenica1206.66A02952Kup
RAJMAT Mateusz Rajczyk577191896842-360 Poraj29427.88A02954Kup
KAMA Daria Szymańska521274519605-500 Piaseczno6193.60A02948Kup
UTS Sp. z o.o.966213244915-063 Białystok4517.93A02953Kup
TRANS-WIERZBIŃSKI Sp. z o.o. 554023984285-144 Bydgoszcz5886.34A02946Kup
ROWIT Sp. z o.o.596175561866-340 Przytoczna37667.25A02951Kup
Hoffmann Xpress GmbHDE307548567DE-90768 Fürth6148.24A02957Kup
EUROBETON Sp. z o.o.7691003699472-200 Częstochowa2022.52A02959Kup
UTS Sp. z o.o.966213244915-063 Białystok9398.84A02955Kup
Anekon Sp. z o.o.573290983042-263 Słowik6209.10A02960Kup
P.H.U. STALEX Tomasz Podsiedlik949045655042-256 Olsztyn6584.65A02958Kup
Adam Winter Custom Garage629248559042-520 Dąbrowa Górnicza4814.59A02961Kup
JM&N Sp. z o.o.782281955761-298 Poznań12239.25A02964Kup
PAT-MAG Patrycja Gmitrzuk Usługi Transportowe634279907341-923 Bytom2798.44A02967Kup
Mariusz Żera Nico-Consulting777231047761-206 Poznań12239.25A02962Kup
Nico-JMN Sp. z o.o.782281451961-298 Poznań12239.25A02963Kup
SAKO-TRANS Łukasz Sakowski762197331707-200 Wyszków9699.64A02971Kup
AVERO SPEED Sp. z o.o.783182544561-737 Poznań5527.34A02973Kup
AQUA-MK Sp. z o.o.657291758225-663 Kielce17548.29A02974Kup
SAKO-TRANS Łukasz Sakowski762197331707-200 Wyszków6086.50A02972Kup
POL-TECH 2 Piotr Wyleżoł643119870241-103 Siemianowice Śląskie2075.92A02978Kup
Krzysztof Misztal Wytwórnia Parkietów Stolarstwo - Tartacznictwo827000081898-235 Błaszki4694.38A02970Kup
BESTLAJK Sp. z o.o.678317732042-500 Będzin8517.28A02979Kup
Grupa Eltron Sp. z o.o.966211284318-100 Łapy194130.63A02976Kup
Intertrade Van Rossum Sp. z o.o.782007436662-080 Tarnowo Podgórne4918.16A02965Kup
GRAFEN POLSKA Sp. z o.o. 898221603550-266 Wrocław29096.35A02977Kup
SERWIS TIR Sebastian Szymański626247232941-902 Bytom6408.15A02966Kup
Michał Filipowicz Firma Usługowo-Budowlana679283140530-499 Kraków1593.87A02980Kup
LIBET Spółka Akcyjna525242242453-633 Wrocław1238.53A02982Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków7721.45A02984Kup
KAM-TRANS Usługi Spedycyjne Kamil Krzyżanowski665265417962-590 Kawnice9164.63A02981Kup
Building Stanisław Stefanowicz899107189554-151 Wrocław8592.57A02986Kup
Ewert Install Team Łukasz Ewert592217694583-240 Lubichowo48696.47A02988Kup
GDP Projekt Sp. z o.o.839322836476-200 Głobino18704.70A02990Kup
House Busters Tomasz Grzesik949220317853-148 Wrocław2977.56A02987Kup
Worldwide Logistics Slovakia S.R.O.SK2121129109841 02 Bratislava, Słowacja6037.91A03011Kup
OZE Karolina Wojciechowska744181600780-125 Gdańsk4605.89A02992Kup
Transmich Stanisław Michałek862141073823-302 Godziszów1709.71A02993Kup
Twój Bus Przemysław Dejnowski767171622677-400 Złotów2021.26A02996Kup
PICK PACK S.A.952216828104-965 Warszawa50447.80A02999Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Rafał Kulesza722159031118-200 Wysokie Mazowieckie38750.97A03000Kup
Usługi Rolnicze Żurek Karol559183085886-131 Jeżewo37822.84A03001Kup
Zakłady Przetwórstwa Mięsnego MIAZEK Sp.j.728001408192-513 Łódź18313.60A03002Kup
Śląskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynierskich Spółka z o.o.634019677840-176 Katowice639.69A03003Kup
WITBUD REALIZACJA INWESTYCJI Jacek Witaszek948139005326-616 Radom112641.62A03008Kup
ANW Sp. z o.o.751177408343-230 Goczałkowice-Zdrój8794.43A03012Kup
STB Sp. z o.o.574192253442-202 Częstochowa35204.66A03013Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia12087.94A03016Kup
INTER FOREST Sp. z o.o.958170094981-212 Gdynia4637.65A03017Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń3321.93A03018Kup
RPK DEVELOPMENT Sp. z o.o.739395029600-140 Warszawa3481.18A03020Kup
ONELOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.895210556153-659 Wrocław1247.70A03023Kup
Dream Home Sp. z o.o.929195942665-047 Zielona Góra2082.87A03025Kup
PIK Piotr Klimka648229508804-158 Warszawa732.46A03022Kup
MH DEVELOPMENT Sp. z o.o.517039875435-005 Rzeszów6270.46A03032Kup
GRUPA IS Sp. z o.o.972127730560-682 Poznań1404.51A03028Kup
Securso Sp. z o.o.527291002601-445 Warszawa20595.60A03034Kup
MWM Sp. z o.o. Sp. k. 631265564244-100 Gliwice2835.12A03043Kup
Speed Pur Sp. z o.o.813376503640-870 Katowice6324.40A03031Kup
Lidia Borowska LIBOR644000701543-200 Pszczyna1228.53A03033Kup
LIBOR 2 - BOROWSCY Sp.j.638135958543-200 Pszczyna642.09A03035Kup
Konicki Piotr KORNIK867196841939-460 Nowa Dęba19940.96A03036Kup
Usługi Transportowe Jolanta Żerkowska765100694164-915 Jastrowie6260.77A03042Kup
SPAWACZ-MONTER Adam Marcin Gredka853152040074-200 Pyrzyce77074.31A03050Kup
Arcomi Ilona Grzbiela969099399144-105 Gliwice854.45A03044Kup
Wojciech Bressa WOJBRES-TRANS781180882861-664 Poznań670.50A03048Kup
GAMA - LUX 2 KATARZYNA BORYSÓW631198212644-100 Gliwice1592.34A03046Kup
SKALSKA MARTA M DESIGN6652634768 62-510 Konin2986.53A03058Kup
WELES Sp. z o.o.521385015602-657 Warszawa7050.70A03053Kup
RKK KONESER Sp. z o.o. Sp. K.521385204302-657 Warszawa31186.49A03052Kup
NICOLE Sylwia Kuśnierz764169938061-609 Poznań43971.92A03056Kup
Mirosław Małecki VICTOREX Konserwacja i Remonty Obiektów Zabytkowych Projekty Małej Architektury 6762052234 30-611 Kraków9442.82A03061Kup
Jacek Jamróz FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA RS 6761628761 30-011 Kraków9442.82A03062Kup
SAKO-TRANS Łukasz Sakowski762197331707-200 Wyszków7148.23A03064Kup
Range Trans Group OUEE10213829410131 Tallinn10857.06A03066Kup
EUROPEAN SHIPPING Sp. z o.o.954281887102-672 Warszawa13946.09A03068Kup
Event Schwerlast Transport Inh. Marina DauthDE34356315291567 Herriden12183.21A03069Kup
FARO FRACHT Sp. z o.o.829174548145-066 Opole1322.65A03071Kup
LIS POLAND - Sp. z o.o.795240150837-710 Żurawica17577.53A03079Kup
GOLDENHEMP Poland Sp. z o.o.641255327241-700 Ruda Śląska9778.65A03083Kup
MACADAMIA Sp. z o.o.521372200402-739 Warszawa9016.06A03088Kup
TSM ŻELBETY TOMASZ MAJEWSKI735100055540-115 Katowice6610.02A03080Kup
GLENPOL Arkadiusz Glenszczyk641241538641-709 Ruda Śląska9953.20A03087Kup
Gruzińskie Chaczapuri s.c. Tamara Kawiorska, Marek Kawiorski676230270231-021 Kraków1956.94A03081Kup
Tomasz Rybak SEBTOM OGRODY777284961562-035 Kórnik8224.61A03090Kup
KOTRAL Sp. z o.o.573290697842-217 Częstochowa14969.60A03092Kup
WĘDZARNIA Z BIERTOWIC KRZYSZTOF RUSEK 6812033754 32-440 Sułkowice9754.76A03094Kup
ULISSES Joanna Chłądzyńska573161671242-202 Częstochowa6262.78A03097Kup
MPT-Trans Sp. z o.o.839321384276-200 Słupsk3063.94A03099Kup
Paulina Bocian578313977382-300 Elblag1417.28A03101Kup
Agro-Team S.C. Szustak Mirosław i Szymkiewicz Daniel658198129526-234 Słupia Konecka3896.34A03095Kup
Kamil Pyszkiewicz Netiger529179134405-822 Milanówek3205.23A03100Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków9221.45A03103Kup
AM Logistics Aleksandra Pazderska856162007589-120 Potulice8374.41A03107Kup
SPIN-TRANS s.c. Jarosław Pańczak, Agnieszka Pańczak731203716995-054 Ksawerów3050.67A03109Kup
Speed Pur Sp. z o.o.813376503640-870 Katowice9281.88A03104Kup
LK INWEST Sp. z o.o.915179775153-006 Wrocław553.93A03113Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz7653.81A03108Kup
POLISPED Dominika Tabiszewska9581466985 81-198 Suchy Dwór6132.15A03105Kup
Transport Warszawa - Usługi Transportowe Sp. z o.o.877146200402-768 Warszawa6026.03A03110Kup
MAXI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ADRIAN WÓJCIK 6292054163 41-300 Dąbrowa Górnicza962.22A03093Kup
AGRI-MAG Sp. z o.o.739315267214-420 Młynary4927.89A03106Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA21912.92A03111Kup
MP SEMET Sp. z o.o.823165809201-010 Warszawa5977.29A03112Kup
Firma Handlowo-Usługowa Łukasz Beba698173242064-000 Kościan48567.91A03118Kup
LS COMPLEX Sp. z o.o. 712336464820-850 Lublin16601.65A03119Kup
Eco-Speed Sp. z o.o.524292214803-879 Warszawa12314.08A03121Kup
YASMIN Joanna Parysz646239523743-100 Tychy13067.99A03123Kup
USA RedMonster California Patrycja Wojtyniak646263249928-130 Stopnica5221.80A03127Kup
Akademia Ogrodu Sp. z o.o. Sp. K.679312956430-735 Kraków15080.43A03124Kup
NAM Tomasz Duchnowski723153821718-300 Zambrów7453.94A03128Kup
AKS - BUD PRZEDSIEBIORSTWO DROGOWE Kamil Sarosiek542291979715-281 Białystok2752.27A03138Kup
Eco-Speed Sp. z o.o.524292214803-879 Warszawa12570.89A03139Kup
VEKNA LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.725228243892-312 Łódź14675.23A03141Kup
Grzebu TSL Grzegorz Budziński967066126300-844 Warszawa15518.84A03144Kup
MTS Sp. z o.o.525285407500-140 Warszawa16232.83A03140Kup
Trans-Log Sp. z o.o.527293766301-171 Warszawa16719.67A03146Kup
KOL SPAW PÓŁNOC Sp. z o.o.604022052183-050 Lublewo Gdańskie2393.78A03149Kup
PW TRANS Piotr Wojtok498023881741-940 Piekary Śląskie815.12A03145Kup
NATURA LINE Sp. z o.o.845198097310-686 Olsztyn17355.70A03148Kup
STUDNIARSTWO - LIPIŃSKI MARIOLA LIPIŃSKA591108633983-424 Lipusz2945.25A03150Kup
EUROARTBUD INVEST Sp. z o.o.851324073670-467 Szczecin28386.46A03151Kup
PPHU Agnieszka Horbacz899242758455-040 Kobierzyce1248.86A03153Kup
Inspirale Sp. z o.o.634298223940-145 Katowice871.76A03156Kup
SVK - TRANSBUD Sp. z o.o.852265711170-340 Szczecin8026.31A03157Kup
BELSTROJ Sp. z o.o.957109800880-299 Gdańsk2908.25A03154Kup
METALFLEX CZ s.r.o.CZ28616618722 00 Ostrava-Třebovice8009.80A03160Kup
Agnieszka Tomaszewska Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe835107802696-200 Rawa Mazowiecka3681.88A03161Kup
DRAKOM Sp. z o.o.527287081202-676 Warszawa6703.94A03162Kup
BRAMAX Magdalena Lubaś625171712941-250 Czeladź1740.29A03164Kup
P.W. JAWOR Dariusz Jaworski652125219643-502 Czechowice-Dziedzice3905.75A03166Kup
HPF Horsepower Factory - Łukasz Burejza652165903543-502 Czechowice-Dziedzice1175.56A03168Kup
Dariusz Cekus CEDAR-POL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe949032154842-216 Częstochowa1438.45A03163Kup
Restauracja JAMAJKA Henryk Marek937104533243-518 Ligota1374.70A03169Kup
Krzysztof Byrski652164662443-502 Czechowice-Dziedzice1485.94A03175Kup
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W GOŁDAPI 847000008819-500 Gołdap25275.94A03177Kup
Krudo Patryk Owczarz652172192343-512 Bestwina1955.21A03172Kup
RIKADI Sp. z o.o.638182382943-512 Bestwina21864.25A03178Kup
Recycling System Sp. z o.o.547215047143-382 Bielsko-Biała1414.81A03181Kup
PAVRO Piotr Klotz Handel-Usługi-Rękodzieło937266391943-360 Bystra2301.08A03176Kup
GOSŁAW SPORT CENTER Sp. z o.o.647256962144-300 Wodzisław Śląski100049.04A03184Kup
P.H.U MECH-POL DANIEL KOŁODYŃSKI914151160657-100 Strzelin13491.86A03174Kup
Rectus Polska Sp. z o.o.651154626943-426 Dębowiec691.27A03179Kup
INTERKODO Sp. z o.o. 734359045333-300 Nowy Sącz8207.84A03185Kup
ROLLA Sp. z o.o.548268797143-400 Cieszyn2208.80A03182Kup
FABER DOM s.c. Krzysztof Olszewski, Dariusz Budzik852250626374-202 Bielice8050.52A03180Kup
PRESTO Usługi Budowlane Nadzór i Kosztorysy Tomasz Delekta547142309143-300 Bielsko-Biała503.51A03183Kup
STEEL-INOX CONSTRUCTIONS Krzysztof Kosmala937177573443-300 Bielsko Biała2419.62A03188Kup
Jakub Szydłowski TECHNUM914149544551-001 Wrocław1362.07A03193Kup
AKPE GROUP Sp. z o.o.954275033440-301 Katowice2219.08A03189Kup
WISCOP Sp. z o.o.892148658587-100 Toruń33534.78A03195Kup
Dom Pogrzebowy HELIOS Sp. z o.o.858186663274-100 Czepino12391.65A03196Kup
SFC SOLUTIONS CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o.573100140742-202 Częstochowa2264.64A03197Kup
CECH-POL Marcin Andrzej Cecherz644101772543-300 Bielsko-Biała915.73A03190Kup
BRYTANIA - BW Bojczuk Wiesław966135703415-197 Białystok3773.38A03203Kup
M.P.S. MALER PERSONAL SERVICE Sp. z o.o.852267133570-370 Szczecin50242.05A03201Kup
AN-PLEX ALEKSANDRA NIECZAJ912192795349-318 Skarbimierz-Osiedle752.01A03191Kup
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Zofia Lisik794138082071-828 Szczecin6532.68A03202Kup
KARENA Group Sp. z o.o.634013518541-100 Siemianowice Śląskie762.17A03205Kup
Festo Company Sp. z o.o.779243236702-530 Warszawa10502.85A03215Kup
Firma projektowo-wykończeniowa SCORPION Ewelina Chaber517018016236-040 Boguchwała1262.35A03211Kup
GLAM HOME Sp. z o.o.729273009693-160 Łódź3967.21A03217Kup
Clearpoint Sp. z o.o.952213420104-283 Warszawa6697.46A03219Kup
P.H.U. JANCZAK ANNA JANCZAK 827228530598-285 Wróblew279816.88A03220Kup
GRUPA CE-MA Sp. z o.o.678316555831-318 Kraków25104.40A03218Kup
MARGON KOCJAN MARIOLA Sp. z o.o. 627276057341-608 Świętochłowice2520.26A03224Kup
BR Logistik Sp. z o.o.782280683365-072 Zielona Góra1361.92A03225Kup
Dumtrade s.r.o.CZ07607865602 00 Brno-Zabrdovice766.18A03226Kup
ELZEM Sp. z o.o.947200620493-285 Łódź41653.07A03228Kup
Miguła Mariusz MIG - BUD Kompleksowe Usługi Budowlane i Kosztorysowe651152664043-267 Suszec17707.92A03236Kup
KSB POLSKA Sp. z o.o.897185889950-148 Wrocław2996.46A03233Kup
MARO PERSONEL Sp. z o.o. 527291095400-844 Warszawa22510.23A03238Kup
J-TEAM MICHAŁ JAŚKIEWICZ968097330862-840 Koźminek3601.05A03239Kup
ARDENO Sp. z o.o.676245192231-406 Kraków34684.70A03245Kup
Monika Ciepiela879238100987-148 Łysomice3720.36A03237Kup
Mariusz Szymański PPHU MAR-KOS556135017785-079 Bydgoszcz2047.21A03242Kup
BMDROG Sp. z o.o. Sp. K.968099747362-840 Koźminek120280.58A03243Kup
KAM-TRANS Usługi Spedycyjne Kamil Krzyżanowski665265417962-590 Kawnice20109.93A03247Kup
VERTICAL Paulina Rduch633219749644-338 Jastrzębie Zdrój31109.40A03249Kup
MILA TRANS Marcin Furmański775248037799-300 Kutno3920.67A-03251Kup
MYRLAND - Szymon Myrlak869183600032-823 Szczepanów3274.93A03253Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków8122.75A03248Kup
Raccoon Logistics Sp. z o.o.779244363262-081 Przeźmierowo2150.45A-03252Kup
DW BUILDING Sp. z o.o.679317673030-418 Kraków156962.57A03259Kup
BARTŁOMIEJ SYCH - SYCHUTRANS529183121005-825 Opypy16372.04A03254Kup
Esger Krzysztof Jeż 817105845339-300 Mielec20024.62A03250Kup
EKO TRADING Spółka Akcyjna727265409693-570 Łódź8723.97A03260Kup
Firma Usługowo-Handlowa Agro-Serwis Mariusz Nowakowski863125512727-500 Opatów4778.05A03262Kup
Build Mariusz Bangrowski782218252213-200 Działdowo5075.22A03263Kup
4 WAY Logistics Sp. z o.o.542323370215-399 Białystok2933.53A03255Kup
MICROBUD WOJCIECH KOZAKOWSKI589201352281-317 Gdynia956.73A03256Kup
FIBA CARGO Bartosz Popko952176821104-501 Warszawa2735.81A03257Kup
Premium Quality Sp. z o.o.678317771631-150 Kraków3472.83A03258Kup
JB SYSTEM Sp. z o.o. Sp.K.785180286163-100 Śrem8246.29A03264Kup
NORTH-EAST TRADERS Sp. z o.o.777326596862-052 Komorniki10226.52A03265Kup
Matel Service Adrian Filip MatelDE30678412216307 Gartz (Oder) Germany507.79A03269Kup
Zdzisław Srebnicki Firma Handlowo-Usługowa513007711032-043 Skała33648.67A03272Kup
BAJMIX Trans Tomasz Ławrywianiec Spółka Jawna728280808195-080 Tuszyn61352.93A03273Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Radzewicz845175311911-600 Węgorzewo20603.15A03277Kup
Gorbud Sp. z o.o.672207930478-300 Świdwin20803.19A03274Kup
CH4-SYSTEM Sp. z o.o.813371745136-020 Tyczyn2250.94A03279Kup
PILDENT Przemysław Woronowicz Sp. k.777309896762-002 Złotniki6437.08A03281Kup
ELLIFT Krzysztof Iwaszko739185288510-282 Olsztyn13837.47A03280Kup
KOSTRZEWA Przemysław Kostrzewa668180682962-700 Turek4519.12A03287Kup
Road Logistics Adam Kiernikowski764270764464-920 Piła19011.73A03288Kup
Hurtownia W&W W. Prosiński Sp.j.727000736993-231 Łódź7479.43A03286Kup
E-LADY Anna Marynowska927118787765-742 Zielona Góra1200.18A03290Kup
Ahmad Alhasan852268861470-370 Szczecin888.28A03292Kup
Gospodarstwo Rolne Bieliński Dariusz543209769317-120 Brańsk2108.51A03293Kup
Gospodarstwo Rolne Barbara Werner 578287507914-405 Nowica4520.53A03294Kup
Rafał Gajdzik Rud Bud625245286842-582 Rogoźnik3953.08A03295Kup
FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA BUD-MAX Bogdan Kopystyński795134771237-500 Jarosław14911.90A03296Kup
Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Sławomir Mikulski 644353011932-500 Chrzanów4317.01A03297Kup
Skania Speed Sp. z o.o. 895214460903-531 Warszawa4165.34A03298Kup
SAKO-TRANS Łukasz Sakowski762197331707-200 Wyszków3393.85A03299Kup
Gospodarstwo Rolne Przemysław Kotula784250741862-220 Niechanowo4299.48A03302Kup
P. W. MAGNUM Czajka Wojciech562101306588-400 Żnin1191.01A03308Kup
Wanda Portala667100353762-404 Ciążeń1272.50A03306Kup
Mirabe Sp. z o.o. 886298510458-300 Wałbrzych8643.02A03313Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Piotrowski789167694862-300 Września1862.60A03304Kup
Hurtownia W&W W. Prosiński Sp.j.727000736993-231 Łódź51352.50A03316Kup
Trans Way Services Sp. z o.o.777337933060-818 Poznań11930.29A03307Kup
KOPOLIA Sp. z o.o.527281578200-867 Warszawa2606.67A03319Kup
NILU s.r.o.SK2023441409036 01 Martin11494.33A03318Kup
EASTGROUP s.c. Kamil Krysiuk, Tomasz Mańczuk846166056616-315 Lipsk38901.93A03320Kup
SZYM Szymon Gęsiarz949204532542-253 Janów9486.58A03322Kup
Effect Studio Sp. z o.o.573287120542-202 Częstochowa5188.82A03323Kup
TRANSCITY BUILD SRLRO35119498300013 JUDET TIMIS MUNICIPIUL TI58810.50A03335Kup
KATERING ŚNIADANIOWO-LUNCHOWY FIT EAT ANETA OLSZEWSKA832113200598-300 Wieluń3851.03A03324Kup
PRZEMYSŁAW WCISŁY PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE PRZEMTRANS831103704498-160 Sędziejowice69308.40A03336Kup
JANMED - Kursy pierwszej pomocy - Piotr Jankowski637211851132-332 Bukowno15797.04A03325Kup
OCHMAN LOGISTYKA Grzegorz Ochman928183793468-200 Żary3522.50A03326Kup
STRADA PAULINA JEŻAK771290718397-310 Moszczenica29301.94A03337Kup
SEM-Baltic OÜEE10214347075301 Jüri alevik Rae vald30839.16A03338Kup
PZ INVEST Sp. z o.o.525230279542-445 Szczekociny16268.83A03340Kup
MEGICAR Karolina Chybińska508006567098-355 Działoszyn1578.83A03341Kup
Gospodarstwo Rolne Andrzej Pańczuk582125416414-405 Bardyny3979.31A03342Kup
ANTRA Sp. z o.o.524286478703-641 Warszawa1871.36A03343Kup
NB LOGISTIC Sp. z o.o.973106152916-423 Bakałarzewo7758.96A03344Kup
AM Sp. z o.o. 988029710256-120 Brzeg Dolny87282.87A03348Kup
AZYL Adrianna Czarnecka 886299671158-310 Szczawno-Zdrój13713.71A03352Kup
Caravanas 1000ESB6701395308226 Terrassa, Barcelona42134.81A03357Kup
AZYL Adrianna Czarnecka 886299671158-310 Szczawno-Zdrój5849.10A03353Kup
ALLIANCE Consulting PL Sp. z o.o.676258109130-390 Kraków13252.22A03346Kup
MAT-POL Transport-Spedycja Mateusz Wenda797182962105-600 Grójec4675.58A03355Kup
AJ CO PV INSTAL Augustyn Wielek631134436044-152 Gliwice1775.44A03358Kup
RYCHODOMY Ryszard Waszkiewicz844186738216-404 Jeleniewo846.39A03360Kup
LAPIN TRANS Sp. z o.o.944225840941-200 Sosnowiec5770.28A03365Kup
Piotr Stanislaw KurasinskiCZ14082349CZ 71000 Ostrava2519.00A03367Kup
P.P.H.U. Rubicon & Vicinus S. Rubin, A. Wójcicka-Rubin S.C.771010031295-080 Tuszyn14259.81A03363Kup
DEKAR-DACH PLUS JAKUB GRABOWSKI845199779011-500 Giżycko3377.04A03368Kup
Krzysztof Paterek Handel i Transport867208166402-361 Warszawa11676.51A03370Kup
L&M GROUP BUDOWNICTWO Sp. z o.o.785179939563-100 Śrem35209.37A03364Kup
DRAKOM Sp. z o.o.527287081202-676 Warszawa7566.45A03374Kup
POLGERS Sp. z o.o.852261102072-003 Dobra12374.23A03379Kup
MDB Sp. z o.o.851320025771-254 Szczecin2266.17A03380Kup
PARTNER PLUS Łukasz Klimek878177269287-200 Wałycz4822.88A03382Kup
ELMAX Piotr Bawor574205615142-140 Panki3361.28A03386Kup
MED-LASS Sp. z o.o.894316111753-332 Wrocław3382.12A03390Kup
MADE TRADE Mateusz Siąkowski646295551243-100 Tychy1068.94A03398Kup
TIMBUD II Sp. z o.o. Sp.k.5361899591 00-586 Warszawa797.28A03389Kup
Meta Express Sp. z o.o.731207077095-200 Pabianice1886.43A03393Kup
C.FRAN Bartosz Cierpka915176908055-140 Żmigród4784.83A03394Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała3995.86A03395Kup
DELO SPEED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ783183550961-737 Poznań10433.62A03399Kup
Funvita Logistics sp. z o.o.586236473185-098 Bydgoszcz6234.95A03400Kup
SAS ERGA TRANSLOFIS SERVICESFR1290984603277000 MELUN5734.18A03405Kup
SAS SMI LOGISTIQUEFR5233300777177127 Lieusaint1947.67A03406Kup
PKZ SŁOVAKIA SPOL. S.R.OSK3164498802001 Puchov1051.26A03415Kup
Laros Investment Sp z o.o.675172315631-514 Kraków34296.45A03410Kup
JLG Logistics Sp. z o.o. Sp.K.727280326090-513 Łódź2308.59A03402Kup
Piotr Stanislaw KurasinskiCZ14082349CZ 71000 Ostrava2868.68A03407Kup
Skania Speed Sp. z o.o. 895214460903-531 Warszawa1978.98A03404Kup
HUBER TEAM s.r.o.CZ0752312273562 CESKY TESYN1882.47A03408Kup
LDK EMERGENCY LOGISTICS GMBHDE30569222648599 Gronau (Westfalen)2597.65A03411Kup
IN TIME EXPRESS LOGISTIK GMBHDE12513286330916 Isernhagen2307.20A03409Kup
MTLOGISTIC Leszek JunikDE30584484948163 Munster2216.80A03413Kup
TRAND LOGISTICS EOODBG2059905727002 Ruse1942.46A03414Kup
Krzysztof Szymanowski KRIS-CHEM599246830573-240 Bierzwnik1495.81A03420Kup
INVEST PARKIET Sp. z o.o.586228939581-521 Gdynia1263.05A03424Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. NIEPODLEGŁOŚCI 655 SOPOT585138199681-855 Sopot587.16A03432Kup
Zakład Narzędziowy Ekoplast Sp. z o.o.677240180285-461 Bydgoszcz41476.65A03421Kup
Wanderlust Sp. z o.o.895217264681-472 Gdynia4332.34A03423Kup
LIGHTSPOT Sp. z o.o.525289279100-019 Warszawa726.61A03425Kup
ABC - TOOLS GROUP BFT BURZONI POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.895221598250-226 Wrocław23056.22A03422Kup
Aleksander Sutor Cukiernia ALEKSANDER548150750143-520 Chybie2780.10A03427Kup
Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Dobrowolski784221187662-240 Trzemeszno7832.88A03441Kup
LUXFENSTER SARL LU218163244530 Differdange, Luksemburg138889.50A03429Kup
Drill Water Adrian Waszak 785180950963-100 Śrem2038.75A03434Kup
Kacper Przybylski handel i inwestycje631270448744-100 Gliwice4600.97A03433Kup
EUROROBOTA Sp. z o.o.549245174432-600 Poręba Wielka16193.05A03428Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. NIEPODLEGŁOŚCI 679 SOPOT 585137256681-854 Sopot587.16A03430Kup
Adam Rutkowski951199632402-765 Warszawa1683.34A03436Kup
MNM CIEPLIŃSCY MARCIN CIEPLIŃSKI739373636710-540 Olsztyn2355.48A03438Kup
Technology-Spaw Sp. z o.o.652174915243-502 Czechowice-Dziedzice2541.69A03439Kup
ESA Home UG DE33025974710407 Berlin5557.97A03437Kup
Agro-Team S.C. Szustak Mirosław i Szymkiewicz Daniel658198129526-234 Słupia Konecka10846.44A03449Kup
MAAK Transport Sp. z o.o.123150548503-287 Warszawa2403.30A03450Kup
PPHU SWING Mariusz Młyńczyk574179191942-140 Panki52350.59A03444Kup
QLINK Sp. z o.o. 534248469901-460 Warszawa36214.90A03451Kup
Usługi Budowlane Patryk Urczyński 613146268459-800 Lubań1111.99A03452Kup
SEM-Baltic OÜEE10214347075301 Jüri alevik Rae vald975.33A03454Kup
Firma Produkcyjno Handlowa s.c. Krzemień, Jacek Krzemień, Daniel Krzemień253016471078-550 Czaplinek4081.26A03453Kup
Vanillya Sp. z o.o.619205092963-600 Kępno8776.66A03443Kup
Jolanta Domka Prywatny Gabinet Stomatologiczny813131100635-036 Rzeszów1675.07A03446Kup
MadeDoors Elżbieta Kukułka573271241242-202 Częstochowa60129.27A03447Kup
Bodex-Instal Bogdan Węglarz 917116932556-120 Brzeg Dolny17342.03A03456Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pas-Art Piotr Pachniewicz731164163895-082 Dobroń2948.78A03457Kup
A.J.P-WACH PRZEMYSŁAW WACH TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY622217009456-416 Twardogóra7420.23A03460Kup
MNM CIEPLIŃSCY MARCIN CIEPLIŃSKI739373636710-540 Olsztyn14608.38A03464Kup
Masterdoor Adrian Rychert766197975762-023 Robakowo91606.21A03465Kup
CUBATIC Sp. z o.o.777336482562-052 Chomięcice2445.95A03467Kup
Powrobud Sp. z o.o.967145195885-373 Bydgoszcz1951.99A03468Kup
ENBRUK Nadia Machelska 8792473326 87-148 Łysomice20494.17A03469Kup
K2A Sp. z o.o.732220180200-545 Warszawa5890.43A03470Kup
AMAR Adam Chabior, Jolanta Chabior Spółka Jawna625001186442-500 Będzin 1212.01A03471Kup
SHEF-POVAR CATERING Sp. z o.o. 521394116602-672 Warszawa1013.05A03477Kup
Wojtex Wojciech Dybiński 949158540442-200 Częstochowa1164.33A03476Kup
FASTIGO LOGISTICS Sebastian Adamek627236442340-111 Katowice28252.62A03474Kup
Michał Kalwik USŁUGI BUDOWLANE886302379058-301 Wałbrzych26411.19A03485Kup
NOLOGO Sp. z o.o.629246780131-056 Kraków39049.20A03487Kup
CLIMAX Grzegorz Szczygieł118201889605-092 Łomianki1597.48A03482Kup
RAFCON Rafał Ruciński593216497883-047 Przywidz3566.43A03489Kup
PPHU RAILING Andrzej Twardowski637141102532-300 Olkusz42240.61A03493Kup
PPHU RAILING Andrzej Twardowski637141102532-300 Olkusz12267.14A03491Kup
ANW Sp. z o.o.751177408343-230 Goczałkowice-Zdrój6666.17A03492Kup
MNM CIEPLIŃSCY MARCIN CIEPLIŃSKI739373636710-540 Olsztyn23134.01A03494Kup
IPBT KUBATURA Sp. z o.o.643177011946-333 Radłów2931.56A03496Kup
OUTSIDE STUDIO Sp. z o.o.712340411220-028 Lublin1892.51A03497Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach Sp. z o.o.634019554340-384 Katowice3625.59A03499Kup
GVTL Speed Sp. z o.o.521390028502-672 Warszawa2611.45A03495Kup
GLINIK TRANS MINERAL Sp. z o.o. Sp. k. 738214571138-300 Gorlice1449.31A03498Kup
STYL-BUD Sp. z o.o. 554298604686-022 Strzelce Górne3528.33A03502Kup
Firma Handlowo - Usługowa S.C. Sławomir Czajka, Arkadiusz Metto768179787026-300 Opoczno3536.89A03504Kup
ARBOR Sp. z o.o.583334094680-890 Gdańsk40389.21A03508Kup
Lift Systems Sp. z o.o.751177204946-200 Kluczbork18599.47A03511Kup
Zakład Ogólnobudowlany Konstrukcji Stalowych Paweł Sobczyk657100181725-147 Kielce10973.65A03507Kup
Olas Mirosław Box-Pack968051920762-700 Turek10130.73A03510Kup
Steel Welding Sp. z o.o.529182068996-313 Budy-Grzybek3707.60A03514Kup
ME-ROL Mechanizacja Rolnictwa Ireneusz Kowalczuk753187423848-303 Nysa6616.06A03515Kup
Doka Sp. z.o.o. 739395043911-001 Dywity3146.49A03516Kup
ECO ART Sp. z o.o.951251600702-784 Warszawa43189.08A03519Kup
NM GROUP Sp. z o.o.841172649384-300 Lębork1618.32A03521Kup
JK MEBLE JACEK GIELA643164282941-106 Siemianowice Śląskie1914.04A03522Kup
ECO-ART Luiza Kałuska 951204334202-784 Warszawa687.06A03520Kup
Olas Mirosław Box-Pack968051920762-700 Turek7663.80A03526Kup
SEM-Baltic OÜEE10214347075301 Jüri alevik Rae vald1204.42A03518Kup
MAAK Transport Sp. z o.o.123150548503-287 Warszawa13432.84A03527Kup
DAVIX Dawid Elzner956237501787-100 Toruń63946.12A03528Kup
Krzysztof Jaworski - Stacja Herbata 886301226658-540 Karpacz29873.53A03530Kup
Krzysztof Jaworski - Stacja Herbata 886301226658-540 Karpacz13550.50A03531Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE MEBLOSTAL MICHAŁ BACZEWICZ592020018383-200 Starogard Gdański7740.78A03529Kup
DOMINIK OŚCIK EL-PERFECT7722356112ul. Częstochowska 337089.89A03532Kup
STAL-MET Szymon Zimroz695153147359-400 Jawor3556.24A03533Kup
Etabl Trade Kft.HU259355691132 Budapest, Hungary403313.93A03534Kup
Etabl s.r.o. CZ04443586186 00 Praha 8, Republika Czeska195334.46A03535Kup
Trans Way Services Sp. z o.o.777337933060-818 Poznań8304.81A03536Kup
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Marek Ossowski559107217486-141 Mukrz7267.70A03538Kup
KRB POLSKA Sp. z o.o.954277141940-217 Katowice3720.48A03537Kup
Zbigniew Latocha Forever Productions638121002143-230 Goczałkowice-Zdrój5486.93A03542Kup
BK TRANSMED Beata Kamińska774189187509-408 Płock3741.41A03543Kup
PPUH Damian Ćwięczek651151833344-240 Żory2317.02A03541Kup
Berkana Sp. z o.o.534256871705-806 Komorów24999.41A03546Kup
Adrian Fyszel584245670823-425 Biszcza1653.18A03548Kup
Piotr Stępniowski918209353123-400 Kolonia Sól1509.60A03549Kup
P.H.U. STYLEX SŁAWOMIR KUSIAK918213290023-413 Wola Obszańska2620.39A03550Kup
FHU Bio-Drewex Mariola Brzozowska796255431426-660 JEDLIŃSK75388.64A03552Kup
LEGNOPOL Sp. z o.o.786172000163-023 Solec2613.07A03553Kup
MINI TRANS Sp. z o.o. Sp. k.775266615999-300 Kutno2720.12A03555Kup
Parem Sp. z o.o.542342451415-094 Białystok2269.76A03556Kup
KONRAD JAKUBOWSKI661216533371-784 Szczecin949.49A03563Kup
Exportcargo Logistica Integral S.L.ESB0482468604600 Huercal-Overa2640.64A03554Kup
Dolorez Dorota Sokołowska887157597257-220 Ziębice4731.30A03557Kup
Gospodarstwo Rolne Wik-Rol Twardowski Wiktor828137348699-200 Poddębice22736.84A03560Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Józefowicz731167134995-083 Lutomiersk2764.29A03562Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PLON S.C. GABRIELA KOROZA, JERZY KOROZA 669102191775-708 Koszalin3481.75A03567Kup
RNG PROPERTIES Sp. z o.o.525239283505-830 Nadarzyn92036.76A03564Kup
PP INWEST Sp. z o.o.559205560586-100 Świecie4127.43A03569Kup
XEXPO Sp. z o.o.774326717009-402 Płock11393.08A03570Kup
SSB GROUP Sp. z o.o.113303856803-924 Warszawa5168.06A03572Kup
AGYP Sp. z o.o.113304083203-924 Warszawa1046.93A03573Kup
SAYUT TRADING Sp. z o.o.521394727500-789 WARSZAWA4126.47A03574Kup
HANDEL I USŁUGI ADAM RODZIEWICZ741143611614-300 Morąg3031.43A03575Kup
ŚWIAT KUCHNI DARIUSZ BIERNACKI 634117980740-098 Katowice6548.54A03578Kup
Parena Sp. z o.o.521389283502-530 Warszawa3061.01A03580Kup
Renola Sp. z o.o.521389293002-530 Warszawa5283.75A03581Kup
UAB TRANSREFASLT10000126751709308 Vilnius20626.75A03583Kup
KWD Sp. z o.o.951242245302-662 Warszawa11779.57A03577Kup
ŚWIAT KUCHNI DARIUSZ BIERNACKI 634117980740-098 Katowice5066.48A03579Kup
ANDRZEJ RAKOWSKI FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA RAKOWSKI945131460431-636 Kraków9751.07A03584Kup
PHOENIX LOGISTICS Sp. z o.o.118219668101-458 Warszawa8256.49A03587Kup
GRZEBINOGA INTERTRANS Piotr Grzebinoga637196830232-300 Olkusz1209.26A03582Kup
GOSPODARSTWO ROLNE WŁADYSŁAW CZAJKOWSKI 7431737393 11-210 Sępopol280938.02A03589Kup
K2A Sp. z o.o.732220180200-545 Warszawa2350.99A03590Kup
Maher Logistics Maher Ben Hlima725202326393-479 Łódź4129.44A03585Kup
MS System Mateusz Stryjniak638174780943-265 Suszec4507.50A03588Kup
EURO GROUP POLAND DARIUSZ ANDRZEJEWSKI9570914049 80-520 Gdańsk1111.62A03593Kup
PROMAL Łukasz Wrotny574196536042-140 Panki976.31A03595Kup
AND-BUD Sp. z o.o. 864195233627-600 Sandomierz1321.69A03596Kup
JOSZI Sp. z o.o.795255777137-700 Przemyśl11722.40A03606Kup
Duwe-Group Sp. z o.o.698185432464-000 Kościan11127.31A03608Kup
STAR-BUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA Beata Łasocha957085479080-826 Gdańsk872.20A03602Kup
INCOME Patryk Denicki957097713380-044 Gdańsk2410.28A03598Kup
ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY DOMAR ROMAN GRZECHNIK 583101057080-024 Gdańsk4295.21A03603Kup
Silver Sped sp. z o.o.527298218401-234 Warszawa3433.80A03613Kup
TL Sp. z o.o.991054572946-024 Jełowa7035.81A03607Kup
KRYSPOL KRYSTIAN SOCHA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWO-BUDOWLANA604021371683-041 Trąbki Wielkie1535.04A03599Kup
ENERJANA Mariusz Głuszcz835135604096-214 Cielądz512.73A03600Kup
PART-TRANS Hubert Gazda915164333855-100 Trzebnica10113.44A03610Kup
Lee and Partners Sp. z o.o.525264804505-552 Stefanowo11706.63A03611Kup
MADE TRADE Mateusz Siąkowski646295551243-100 Tychy3510.38A03612Kup
ENERGOL ENERGETYKA Sp. z o.o.603008000117-200 Hajnówka1707.21A03617Kup
Paweł Ostrowski PPM Piątnica718127076318-421 Piątnica Włościańska5719.41A03620Kup
SPAW-ROM Usługi Spawalnicze Romuald Schabek856169146072-100 Goleniów2037.82A03623Kup
PRIMO SILESIA Sp. z o.o.954279392940-322 Katowice2254.34A03615Kup
HIGHWAY CONSTRUCT Sp. z o.o.701054541497-300 Piotrków Trybunalski1784.64A03618Kup
MADE TRADE Mateusz Siąkowski646295551243-100 Tychy2400.01A03622Kup
VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL Sp. z o.o.837165800502-284 Warszawa373917.49A03624Kup
Cyfra-Piaseczno.Pl Magdalena Paczuska521115311105-502 Piaseczno722.49A03629Kup
TESTIMO Sp. z o.o.631268169744-100 Gliwice3684.80A03630Kup
Firma Handlowo-Usługowa SANEX Sp. z o.o.634227024340-833 Katowice1655.34A03632Kup
NICE TRANSPORT Piotr Kozłowski583261235480-809 Gdańsk5007.38A03633Kup
Beton-Technik PRO Mirosława Lewandowska783160411261-505 Poznań2186.31A03634Kup
CZUTA Sp. z o.o.899289984050-361 Wrocław3875.03A03637Kup
Reeflex Jolanta Kaczmarek728171015090-031 Łódź937.03A03640Kup
Anna Różańska813376738335-328 Rzeszów7304.97A03636Kup
AGRO GARDEN GRZEGORZ PRZYBYLSKI957013336983-000 Pruszcz Gdański36172.89A03643Kup
OVER TRANS Izabella Godzińska761108048609-402 Płock3455.65A03639Kup
OXFORD Sp. z o.o.839322285876-200 Słupsk3820.59A03645Kup
SEM-Baltic OÜEE10214347075301 Jüri alevik Rae vald167138.54A03646Kup
ELEKTRO - SYSTEM RAFAŁ KROKOCKI836152295996-100 Skierniewice73427.48A03642Kup
DL Transporte Sp. z o.o.525280773300-095 Warszawa2598.60A03654Kup
Alina Jakubowska811147537726-720 Policzna2835.71A03647Kup
PORTER TRANS Sp. z o.o.573293168642-217 Częstochowa1466.76A03653Kup
AUTO SZYBY PANDA DANIEL WOLSKI811173985326-700 Zwoleń3011.69A03648Kup
SLAV OK TRANS Sp. z o.o.573293136742-217 Częstochowa1466.76A03655Kup
TM INVESTBUD Sp. z o.o.894316838453-608 Wrocław19486.97A03659Kup
ARCHIBUD INWEST Sp. z o.o. 954280797940-668 Katowice62707.10A03660Kup
TRANSPORT I USŁUGI MARIUSZ CZARNECKI796106969226-600 Radom6819.22A03649Kup
Drukarnia Dresówka.pl Sp. z o.o.753245854248-340 Głuchołazy27223.97A03662Kup
MILET Jarosław Mytlewski879178438987-100 Toruń8815.76A03665Kup
NOVEX BUD - JANUSZ RAJNERT912163194555-003 Czernica37106.62A03661Kup
DRAKOM Sp. z o.o.527287081202-676 Warszawa9310.43A03663Kup
Rothacher Logistik AGCHE101897807CH 8002 Zürich5357.25A03667Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko3474.94A03664Kup
NTS NEIFER TRANSPORT SERVICEDE318637225D-67550 WORMS16267.15A03666Kup
van Eupen Logistik GmbH & Co. KGDE119661399DE 45141 Essen1305.40A03669Kup
E-NOWA Sp. z o.o. 986012109631-214 Kraków32975.92A03670Kup
Uhlhorn GmbH & Co. KGDE262655204DE 21509 Glinde6784.83A03668Kup
M SERWIS MAREK KRZYŻAGÓRSKI 777335383362-060 Stęszew10440.79A03673Kup
SIRIUS Sp. z o.o.712334178821-010 Łęczna1416.53A03676Kup
Mega-Agencja Magdalena Grochocka543215558060-332 Poznań4592.61A03678Kup
PRACOWNIA PROJEKTOWA KARO ROBERT ŁUKIEWICZ747104518749-300 Brzeg3603.46A03674Kup
TOPSELL Artur Wojtach542307999715-063 Białystok5585.93A03681Kup
Wilm Sp. z o.o.525287686900-137 Warszawa1676.21A03682Kup
J.M Sp. z o.o.883187349157-330 Szczytna2179.41A03675Kup
RENO-INŻ JAROSŁAW KARBOWNIK768164205026-332 Sławno1898.78A03683Kup
Synergium Sp. z o.o.701057609926-612 Radom24542.89A03685Kup
3R AGENCJA REKLAMOWO MARKETINGOWA Gruś Sylwiusz917111661356-120 Brzeg Dolny4476.94A03686Kup
PERUNIQ Sp. z.o.o.957110565980-180 Gdańsk7013.43A03684Kup
MIROSŁAW TOMASZYK TOMA-PROJEKT596123934869-200 Sulęcin9771.00A03687Kup
Firma Handlowo-Usługowa METALOWIEC Paweł Obrzyński611230318658-500 Jelenia Góra2908.19A03688Kup
LS COMPLEX Sp. z o.o. 712336464820-850 Lublin95792.87A03692Kup
ANTWERK Sp. z o.o.676253642330-709 Kraków3548.20A03691Kup
BESTIES PAULA WOŹNIAK728284277092-701 Łódź2406.83A03696Kup
CHATEX Sp. z o.o.911180327356-400 Oleśnica1917.97A03694Kup
DoDo Agnieszka Świercz573218897442-207 Częstochowa8364.42A03695Kup
MONKEY CRAFT Sp. z o.o.524292784903-316 Warszawa14042.77A03699Kup
BESTIES BEAUTY Sp. z o.o.728286800292-701 Łódź1069.33A03698Kup
Nazar Mychuda726269081991-075 Łódź1621.03A03697Kup
PPHU Remstol Katarzyna Biskup573256779542-202 Częstochowa1806.40A03704Kup
Marcin Wrona Wro-Met944184262632-040 Świątniki Górne14015.29A03710Kup
JIMEXPRESS LTDGB4289211537GBDY49RQ Tipton3130.72A03716Kup
WILPAK BIO Patryk Wysocki957113164580-240 Gdańsk77441.26A03713Kup
DARK-LAND INFRASTRUKTURA DARIUSZ KOWALIK949086445042-270 Rzerzęczyce503601.48A03715Kup
ECO-CENTRUM RECYKLING Sp. z o.o.521390691602-656 Warszawa7702.55A03714Kup
PEON USŁUGI REMONTOWE, TRANSPORTOWE, NAPRAWCZE - RYSZARD GOŹDZIKOWSKI626149607855-220 Jelcz-Laskowice12408.24A03718Kup
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA LAKOL PIOTR DUDEK832143602498-345 Mokrsko10150.52A03719Kup
PRIME TRANSPORT Sp. z o.o.532204413505-400 Otwock24613.61A03707Kup
GRYFBUD Sp. z o.o. Sp. K.851321243871-083 SZCZECIN25233.37A03720Kup
Wytwórnia Profili Gumowych Gór-Gum Sp. z o.o.573291095142-200 Częstochowa10352.78A03726Kup
NANTI Sp. z o.o. 701112917800-503 Warszawa832.79A03721Kup
Simarco WorldwideGB688528180Home Close Stables, Station Road3344.60A03709Kup
LCL Logistic Łukasz Czajkowski865216095237-450 Stalowa Wola8295.00A03727Kup
P.T.H.U. OLPAKA Damian Tokarczyk769177934298-332 Rząśnia6755.78A03729Kup
Paweł Pietraszewski CREATIVE STUDIO728265681492-610 Łódź1936.28A03731Kup
Makrochem S.A.712324054420-150 Lublin35553.19A03730Kup
HOLZ - PAWEŁ PAPIERKOWSKI832200393698-324 Wierzchlas7031.66A03736Kup
ARTIFEX Przemysław Zając622228886163-410 Ostrów Wielkopolski8609.34A03738Kup
GRUPA PBS Sp. z o.o.743204165311-220 Górowo Iławeckie74575.59A03740Kup
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SOLID RAFAŁ RYŚ832182550198-300 Wieluń4591.01A03737Kup
VELES Sp. z o.o.123133433900-095 Warszawa10656.75A03733Kup
ARK STUDIO Sp. z o.o.952213819105-077 Warszawa1349.49A03743Kup
Horyzont Logistics Sp. z o.o.783186859061-806 Poznań16652.07A03744Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2899.60A03745Kup
Firma Usługowa AS-BUD Adrian Sobolewski, Marek Sobolewski S.C.499068358876-037 Będzino19348.58A03746Kup
SIA VELUKSLV40203341345LV 1084 Riga5078.90A03748Kup
MANUFACTURE-MRN Sp. z o.o.747191115349-305 Brzeg78459.67A03749Kup
Leszek Rzewnicki Ekotrans757128179206-200 Maków Mazowiecki5586.65A03750Kup
MACIEJ BIERNACKI621179155663-700 KROTOSZYN3680.92A03747Kup
FRANICA ADAM KF SYSTEM639164916147-400 Racibórz27564.18A03751Kup
Trusch Transport Logistik GmbHDE34789826559872 Meschede, Germany7711.85A03752Kup
BEAUTY WOMEN ILONA Ilona Niewiadomska833123821995-015 Głowno4939.71A03754Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KIRSZ PIOTR876213601586-330 Mełno5331.80A03756Kup
WINBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ŁUKASZ WINSCZYK641222155841-600 Świętochłowice16091.57A03755Kup
ALL CARGO Sp. z o.o.627274511941-506 CHORZÓW3032.52A03757Kup
GPL TRANS SP. Z O.O.897191015753-680 WROCŁAW5543.64A03759Kup
7:07 TRANSPORT DROGOWY CZESŁAW KOŃ856112234872-122 Przybiernów830.20A03758Kup
MTM LOGISTICS MARCIN ŚLIWIŃSKI899258677953-021 Wrocław3270.56A03762Kup
PREMIUM EXPRESS Sp. z o.o.527273150704-464 Warszawa110512.74A03763Kup
KIM TECH Sp. z o.o.536196043905-119 Legionowo50415.40A03765Kup
MARCIN DURAK GREENMART679271748330-698 Kraków20565.02A03769Kup
POL-INWEST Marcin Panuszewski834180177496-500 Sochaczew23833.38A03764Kup
LUXRAMA Sp. z o.o. Sp.k.737221836034-643 Jurków28186.32A03766Kup
PAK INVEST Sp. z o.o.631265270944-100 Gliwice3081.14A03771Kup
Spedtrans TSL Tomasz Flakiewicz727121953090-703 Łódź4861.75A03774Kup
SS-GLOBOL-LOGISTIK Sp. z o.o.527304565901-458 Warszawa4228.62A03775Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz727.91A03776Kup
VBS Daniel Wrona959153078525-090 Kielce755.83A03773Kup
KONSTAL Sp. z o.o.737223305234-620 Jodłownik1383.27A03777Kup
WIL-KRUSZ Stanisława Wileńska759148185007-323 Zaręby Kościelne8334.05A03767Kup
DUBVAR-CONSTRUCTIONS Sp. z o.o.521389409901-458 Warszawa4006.82A03778Kup
BESKID DIVERS ADRIAN GAŁOSZ937212653543-300 Bielsko-Biała2033.79A03780Kup
SKYLIGHTING Wojciech Jureczko645241489042-660 Kalety18975.40A03781Kup
Piotr Pilarczyk VIAPOLONIA Logistyka Transport Spedycja677218709430-065 Kraków9760.34A03782Kup
ASSTRA POLSKA Sp. z o.o.851274020102-255 Warszawa15079.54A03785Kup
Michał Kasprzak899254817055-010 Groblice23194.55A03786Kup
TRANS BALTIC LOGISTICS Sp. z o.o.851317770770-412 Szczecin791.46A03788Kup
P.H. CARGO ŁUKASZ BUCZYŃSKI954241204040-422 Katowice12107.27A03787Kup
DEXTER LOGISTICS Sp. z o.o.895221202192-333 Łódź4837.41A03792Kup
PJ TRANSPORT Sp. z o.o.645253564242-612 Tarnowskie Góry834.83A03789Kup
MAGISTRAL TRANSPORT Sp. z o.o.573287031242-262 Poczesna1754.67A03790Kup
Usługi Wiesław Rusiecki504005844589-606 Charzykowy5583.83A03795Kup
Adam Zalewski ADACH761150447206-300 Przasnysz1534.23A03797Kup
POKO-AL SOLUTIONS Sp. z o.o.584279767480-266 Gdańsk41469.59A03798Kup
Usługi Wiesław Rusiecki504005844589-606 Charzykowy12286.44A03796Kup
Art-Fassade Mateusz Głuch574199997942-160 Krzepice6811.45A03799Kup
Marian Witecki Firma WUTE-KAM727108473990-646 Łódź17752.85A03800Kup
SAWA LOGISTICS Sp. z o.o.524268218703-253 Warszawa3456.59A03802Kup
Marczak Marcin, Usługi Transportowe534188834805-831 Wola Krakowiańska8726.89A03804Kup
RUBIN24 Sp. z o.o.534261992305-840 Brwinów7884.52A03805Kup
MAXIMUS SMT Sławomir Tomaszewski835158131196-200 Rawa Mazowiecka827.10A03807Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz1929.44A03803Kup
Gospodarstwo Rolne Szymon Traczykowski503007963587-404 Radomin3219.93A03808Kup
UNITED TRANS Sp. z o.o.573291208042-217 Częstochowa1569.69A03806Kup
CECILNERY CONSULTING Sp. z o.o.728279599390-437 Łódź4289.84A03809Kup
G&G DEVELOPMENT Sp. z o.o.677240343933-122 Wierzchosławice13763.84A03814Kup
STAL SPAW Sp. z o.o.866173911428-200 Staszów29576.64A03812Kup
Norbert Kurowski Instalacje Elektryczne ŚWIATEŁKO682172444634-200 Sucha Beskidzka12514.90A03815Kup
GOSPODARSTWO ROLNE-MICHAŁ BOCHENEK682172529132-107 Radziemice16903.59A03821Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Biel576152260246-320 Praszka23553.18A03818Kup
Evo Sp. z o.o.534251131535-074 Rzeszów3572.31A03824Kup
SKYFOX Poland Sp. z o.o.113287251380-309 Gdańsk10935.24A03826Kup
FLAK BEATA P.P.H.U. ANBET625180015542-504 Psary555.03A03830Kup
HEMIGA Gabriel Musiał954250611444-293 Gaszowice11318.07A03831Kup
PREMCO SC Piotr Muszyński, Ewa Wyspiańska-Muszyńska644294216241-200 Sosnowiec1300.52A03828Kup
Wspólnota Mieszkaniowa MORSKIE OKO986020685272-500 Międzyzdroje6657.18A03833Kup
PRODES Sp. z o.o.551262131187-100 Toruń 6414.01A03823Kup
GP INVEST Sp. z o.o.536195425505-120 Legionowo7818.37A03832Kup
SYL-TRANS Sylwester Siudziński888191177987-811 Fabianki502.16A03829Kup
VELES AGRO Sp. z o.o.527267767602-389 Warszawa3415.80A03825Kup
SPECJALISTYCZNE ROZBIÓRKI Sp. z o.o.525268753600-137 Warszawa5587.87A03834Kup
057DOM.PL Sp. z o.o.634301319840-321 Katowice2326.62A03835Kup
Progress Holding Sp. z o.o.527242911601-458 Warszawa2029.87A03837Kup
KRYSA WALDEMAR USŁUGI STOLARSKIE713118476021-060 Fajsławice32627.55A03838Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2258.80A03840Kup
PAMIKO LOGISTIC Sp. z o.o.969164224215-063 Białystok8607.43A03836Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz5253.25A03841Kup
VESTA POLSKA Sp. z o.o.534240847405-870 Błonie3820.48A03842Kup
EKON Sp. z o.o.752144890746-100 Namysłów15841.69A03845Kup
Panorama Logistics Sp. z o.o.825219246321-450 Stoczek Łukowski13012.79A03844Kup
BAU INVEST DEVELOPMENT Sp. z o.o.522304560581-366 Gdynia3909.82A03846Kup
NATALIA TETZLAFF839316678174-320 Barlinek937.92A03853Kup
GAIK Trans F.H.U. RAFAŁ GAIK529162107905-825 Grodzisk Mazowiecki9529.78A03855Kup
KENDRIX TRANSPORT Sp. z o.o.894313199021-512 Wólka Dobryńska1499.78A03854Kup
F.P.H.U. PARMAX s.c. Paweł Paruch, Artur Paruch683182571732-015 Kłaj2088.26A03839Kup
F.H.U. ELŻBIETA NOWAK864183675927-670 Łoniów1289.16A03858Kup
KAM-BUD Łukasz Kamiński888294987387-865 Lubraniec900.03A03856Kup
YOON GROUP Sp. z o.o.959195187755-040 Bielany Wrocławskie8834.98A03851Kup
Wolspedtrans Sp. z o.o.923168583064-200 Karpicko3815.28A03860Kup
PPPC Sp. z o.o.599325058366-440 Gorzów Wielkopolski2921.64A03857Kup
KOSTI-BUDOWNICTWO Michał Pietura968091616762-860 Opatówek8163.03A03861Kup
TUTTO Sp. z o.o.584282257380-726 Gdańsk54746.39A03859Kup
JB SYSTEM Jacek Broniarz785104565063-100 Śrem12777.33A03862Kup
Safe And Strong Norwegian Steel Construction Sp. z o.o.842177294577-133 Tuchomie 3258.02A03863Kup
BESTLAJK Sp. z o.o.678317732042-500 Będzin13641.34A03865Kup
Safe And Strong Norwegian Steel Construction Sp. z o.o.842177294577-133 Tuchomie 14107.69A03864Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Budniak722139085918-214 Klukowo1834.21A03867Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Tadeusz Gorzynik594127453173-231 Krzęcin6822.88A03869Kup
WilkBud Mariusz Wilk718200325418-413 Miastkowo13426.38A03871Kup
BUTRYKOWSKI Krzysztof Butrykowski 888283371687-100 Toruń305013.13A03873Kup
NIEWIADOMSKI TRANSPORT Sp. z o.o.725230393390-057 Łódź1435.37A03874Kup
Ruslan Shupylo739393736771-126 Szczecin13183.57A03876Kup
KG BUD Sp. z o.o.782252925661-059 Poznań173396.11A03877Kup
DELTA TRANSPORTNI SISTEM - DTS d.o.o.RS105719592RS 11000 Beograd5324.66A03872Kup
GOSPODARSTWO ROLNE-MICHAŁ BOCHENEK682172529132-107 Radziemice20681.28A03878Kup
ONEflow GmbHDE29337561370469 Stuttgart Feuerbach2394.14A03875Kup
A.H. TRANS ANNA HRAZDIL629109929341-303 Dąbrowa Górnicza239650.74A03879Kup
JK Agrotechnik Jakub Knop788194770764-316 Wąsowo61514.67A03882Kup
WEB SERVICE Marcin Fajer522240808143-300 Bielsko-Biała2951.69A03883Kup
Kołodziejstwo Mendyka Piotr696162552063-140 Księginki7929.13A03884Kup
CERRAD Sp. z o.o.796101261127-200 Starachowice8063.45A03880Kup
BUBUŚ TRANS Hubert Sygnecki766193113062-085 Potrzanowo3912.81A03885Kup
RG INVEST BUD Sp. z o.o.649232795042-400 Zawiercie62902.08A03886Kup
METROTECH Sp. z o.o.783175867761-806 Poznań8273.46A03887Kup
WASSERKRAFT Sp. z o.o.959185477226-065 Piekoszów7829.03A03881Kup
LDK EMERGENCY LOGISTICS GMBHDE30569222648599 Gronau (Westfalen)21773.66A03888Kup
LDK EMERGENCY LOGISTICS GMBHDE30569222648599 Gronau (Westfalen)7633.68A03889Kup
PASSO Katarzyna Pałyska716229416502-996 Warszawa2422.32A03891Kup
MN SERVICE Sp. z o.o.584020095680-288 Gdańsk10180.48A03893Kup
Ar-Tech Instalacje Teletechniczne Artur Żyzny949200677942-202 Częstochowa18293.00A03895Kup
IMEX LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ499063052863-100 ZBRUDZEWO672.33A03897Kup
Promondial Logistics GmbHDE351621942DE 65451 Kelsterbach3783.59A03899Kup
Ar-Tech Instalacje Teletechniczne Artur Żyzny949200677942-202 Częstochowa46787.32A03896Kup
Adrian Proniuk ADEKS565140157622-244 Wołoskowola6730.15A03902Kup
FROST SERVICE Łukasz Ławiński767150065077-400 Złotów14571.78A03901Kup
ECOSUN - ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII MARCIN KOSMALA823152996308-300 Sokołów Podlaski83713.09A03903Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2428.55A03904Kup
PZ INWESTYCJE Sp. z o.o.899278597050-540 Wrocław1304.77A03905Kup
Izabela Krępa Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane GRAN-BUD927109019065-751 Zielona Góra5525.71A03906Kup
ZAC GROUP Sp. z o.o.851324943070-412 Szczecin66302.79A03934Kup
MB TRANS Sp. z o.o.525293271178-600 Wałcz24148.31A03907Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe GRAFPOL Piotr Jaroma966063324215-688 Białystok7135.49A03908Kup
Centrum Samochodowe Tomasz Rybiński534219243605-840 Brwinów3219.04A03911Kup
FERMEZA Sp. z o.o.655197805828-100 Busko-Zdrój2787.85A03913Kup
SKYFOX Poland Sp. z o.o.113287251380-309 Gdańsk3311.00A03915Kup
CENTRA-TECH Mateusz Jaworowski542303845515-815 Białystok4672.61A03909Kup
CENTRUM SAMOCHODOWE MIKOŁAJ RYBIŃSKI534264676505-840 Brwinów632.90A03917Kup
APARTMENTS FACTORY Angelika Lamk958146627081-718 Sopot3063.89A03918Kup
BUSKOPOL S.A.655000007228-100 Busko-Zdrój3460.05A03914Kup
GARANT ALEKSIEJ MIKJANIEC966210837915-688 Białystok914.32A03910Kup
GAMAWIND Sp. z o.o.593253626260-766 Poznań166207.86A03923Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz6285.81A03924Kup
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY X-LAGOR Andrzej Rogalski753103787348-385 Otmuchów6099.14A03920Kup
PROCUSTOM PERFORMANCE Sp. z o.o.573293379742-263 Wrzosowa, Brzeziny-Kolonia7196.43A03925Kup
KUŹNIA JAWOR S.A.695000239959-400 Jawor5038.47A03922Kup
MIXBUD-TRANS Sp. z o.o. Sp. K.758236502100-105 Warszawa7285.93A03916Kup
Art-Tech Marcin Kwiatkowski579154344882-400 Sztum4521.45A03931Kup
POL-TRANS Aleksander Woźnicki665238987262-590 Golina15458.86A03932Kup
Przemysław Konieczko ZIKOBUD574207348042-161 Krzepice13671.65A03927Kup
PHU PETRO SYSTEM Artur Lizurej645242047144-160 Rudziniec2833.48A03930Kup
EHITA Sp. z o.o.527301287800-844 Warszawa4844.85A03933Kup
WALDEMAR PLOCH P.T.U.H. POLTRANS IMPORT-EXPORT756167280647-171 Rozmierz7199.10A03935Kup
Przemysław Kowalik574194991242-160 Krzepice5495.21A03928Kup
BRUK SERWIS Justyna Potrykus587113796384-200 Wejherowo5310.22A03936Kup
Finnexpress Krzysztof Kusik984010323813-100 Nidzica4423.08A03937Kup
ALBATROS ALUMINIUM Sp. z o.o.778145382261-102 Poznań1059.33A03939Kup
TWW Tomasz Węsierski555129593389-650 Czersk5071.44A03941Kup
Andreas Schmid Internationale Spedition GMBH & CO. KGDE12733067386368 Gersthofen, Niemcy5760.79A03938Kup
SILVAN TRANSPORT & LOGISTICS Sp. z o.o.783176328261-719 Poznań5213.65A03944Kup
RAFREM Rafał Późniak777251635162-020 Swarzędz1422.39A03942Kup
Restauracja na Parcelach Sebastian Szwałek621125840263-700 Krotoszyn1306.81A03943Kup
VELOCE Piotr Kusy881116155780-506 Gdańsk1950.90A03945Kup
Michał Czarnecki000000000287-404 Radomin10089.96A03946Kup
Tomasz Waszkiewicz568154512702-820 Warszawa3124.17A03947Kup






* - pole wymagane

Wyślij