-
Imię i nazwisko / Firma NIP Miejscowość Kwota zadłużenia Numer sprawy Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.772177383697-500 Radomsko31693.60Z00007Kup
Darkness Logistics Sp. z o.o.609007079129-120 Kluczewsko5080.18Z00012Kup
Firma Wielobranżowa WOBET Beata Plaza-Lenart575104860742-288 Koszęcin1404.06Z00011Kup
ACTIVE CARGO Andrzej Koziński584175958880-298 Gdańsk6178.05Z00017Kup
WPPU ART-DOM Jadwiga Śliwowska625001166342-506 Będzin36824.37Z00009Kup
"T-Bud" DMI Sp. z o.o. Sp.J.549222310940-143 Katowice16457.67Z00019Kup
DELEKO Bożena Suchodolska969082546644-109 Gliwice9007.60Z00020Kup
EPB FUTURE Sp. z o.o.599317774566-400 Gorzów Wielkopolski12856.43Z00013Kup
REMBUD Gliwice Sp. z o.o.631263458044-100 Gliwice118674.08Z00030Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "BRAWO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 632159492841-922 Radzionków652.73Z00031Kup
Inwest Global Sp. z o.o.886297375658-306 Wałbrzych34250.20Z00032Kup
Promato Sp. z o.o.527272434100-867 Warszawa6786.30Z00033Kup
Q-system Damian Kuriata729241583993-582 Łódź6175.54Z00034Kup
WORLDSPED International Forwarding Tomasz Awiłło 952127759401-240 Warszawa1462.53Z00035Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AMIBUD Rafał Szukała626001723641-908 Bytom32386.03Z00036Kup
Przedsiębiorstwo MADDALENA Export-Import Małgorzata Sobierajska971068339009-500 Gostynin39258.73Z00037Kup
SK-INVEST S.C. Łukasz Szczepina, Andrzej Kramarz628226345132-566 Alwernia11270.39Z00038Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.946237988942-100 Kłobuck7328.12Z00039Kup
"EXPOBUD" Sp. z o.o.897167544354-156 Wrocław163618.40Z00041Kup
NETCOM System Janusz Kożusznik577120022542-202 Częstochowa15555.75Z00042Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO-BUDOWLANO-HANDLOWO-USŁUGOWE "EKO-PROFIL" ZBIGNIEW KOTNIS 644174188141-260 Sławków10335.71Z00040Kup
SKLEP KOSMETYCZNO-CHEMICZNY "LIPSTICK" KATARZYNA JADCZAK884137927858-100 Świdnica Śląska1624.21Z00044Kup
EMBIT Sp. z o.o.574205486742-125 Kamyk7534.09Z00046Kup
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Stala Renata949063597942-270 Kłomnice1146.79Z00047Kup
APA Group Sp. z o.o.951236182342-700 Lubliniec1344.77Z00048Kup
ROBERT CHORYŁEK FIRMA HANDLOWA "ROBUT"573221599042-200 Częstochowa1708.05Z00049Kup
FPH Polandex Andrzej Olejniczak573000215542-202 Częstochowa1364.22Z00052Kup
PPHU "WIKI" Kędzierski Piotr949091786742-202 Częstochowa9018.22Z00055Kup
PPH ANMAR S.C. Andrzej i Maria Kędziora 574193226042-165 Lipie32657.49Z00060Kup
ETZ Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa513023805632-088 Brzozówka1247.38Z00062Kup
Druk Center Sp. z o.o.949219734842-200 Częstochowa1295.65Z00053Kup
Concept Credit Dżesika Rębiś949203306142-218 Częstochowa1274.87Z00054Kup
PPHU STOMAR Stolecki Mariusz665235175762-510 Konin11040.78Z00063Kup
PPHU ANDMAR Andrzej Kazimierowicz575001265946-380 Dobrodzień5672.73Z00057Kup
LINUS GROUP s.c. Paulina Dziadkowiak-Kowalska, Marzena Wielhorska527266121500-819 Warszawa22213.66Z00065Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe "PROSTAL" S.C. Edyta Bałazy, Łukasz Wilk644334370741-200 Sosnowiec1109.12Z00066Kup
WT SERVICE Sp. z o.o.954273868140-014 Katowice5658.98Z00058Kup
"PREOIL" Sp. z o.o.725206521590-437 Łódź1547.74Z00067Kup
Gospodarstwo Rolne Tomasz Narojczyk741132023014-310 Miłakowo5864.40Z00072Kup
EWELINA ADAMOWICZ TRANSOLE542276535415-472 Białystok2798.01Z00073Kup
HYDRO-INSTAL Martyna Jańczyk 649216646441-400 Mysłowice7096.12Z00074Kup
Apteka VITA Jaworze Sp. z o.o.937267617043-384 Jaworze4518.38Z00076Kup
Electro Power Sp. z o.o.937267133343-300 Bielsko Biała53937.69Z00084Kup
EDEPOL Piotr Zoske669249649197-400 Bełchatów6508.32Z00085Kup
HOT 7 Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa949220006242-200 Częstochowa19130.55Z00077Kup
Quinto Sp. z o.o.626000251392-312 Łódź2906.82Z00086Kup
PRO-STER-TRONIK ANDRZEJ OGRODNIK 576103255946-300 Olesno33252.52Z00083Kup
AGRA Gospodarstwo Wiesław Goliński916100163063-700 Krotoszyn44133.53Z00088Kup
Paweł Duczmal Transport i Spedycja Krajowa i Międzynarodowa "Spid-Joy"618192056862-800 Kalisz19022.98Z00078Kup
P.H.U. ELEKTROMIS Marcin Szydłowski716234905008-540 Stężyca18488.42Z00087Kup
DAVITECH STEEL SRLRO26638291051361 MUNICIPIUL BUCURESTI RUMUNIA1889.50Z00079Kup
AMI TOOLS CONSTRUCT TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL DE MARFURIRO31160036060892 BUCURESTI ROMANIA11288.49Z00080Kup
Josef Rosenbaum GmbH & Co KGDE12186614750181 Bedburg GERMANY9235.19Z00081Kup
Esmax Ewa Specjał898110180950-247 Wrocław1900.11Z00089Kup
PPHU "KINGA" Mateusz Latek577197968042-360 Jastrząb880.10Z00090Kup
Sky Medica Polska Sp. z o.o.949220872142-200 Częstochowa1491.96Z00092Kup
SCANDIA Sp. z o.o.725205815590-441 Łódź102730.62Z00095Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Gdańsk SA583000665580-299 Gdańsk234945.60Z00101Kup
"ORTEN" Sp. z o.o.725001205490-023 Łódź1432.79Z00100Kup
MAT-ART Mateusz Staszek625244101442-470 Siewierz20967.42Z00102Kup
WIESŁAW BOGDAN SZCZOT 726000608491-362 Łódź8181.89Z00103Kup
Dobra Micha Sebastian Mączka946221758920-058 Lublin5402.52Z00104Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eksport-Import "WÓZKOLAND" Grzegorz Kołodziejski573020505942-226 Częstochowa2178.04Z00106Kup
Twój Dom Arkadiusz Kierzek586230092681-304 Gdynia3387.60Z00108Kup
Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o.946115727620-315 Lublin11171.12Z00107Kup
Michał Kłysz Inteligente Creature754275864250-452 Wrocław1452.83Z00109Kup
MPL-art M.Maluty, A.Lechowicz677237938530-644 Kraków235977.68Z00110Kup
Blue Cold Sp. z o.o.672207716203-901 Warszawa1272.12Z00111Kup
Nexal Sp. z o.o.628226073132-540 Trzebinia46926.62Z00112Kup
Dariusz Hirniak767150407964-965 Okonek7819.20Z00117Kup
Sklep Spożywczy Krawczyk Dariusz949008361742-202 Częstochowa2705.22Z00118Kup
InPost SA679308762430-624 Kraków558.01Z00115Kup
PH GROSIK IWONA PYRKOSZ949008184842-209 Częstochowa2422.03Z00119Kup
Jagodzińska Danuta Jolanta Kwiaciarnia "MACIEJKA" 741135692014-100 Ostróda3788.76Z00126Kup
Vitamo Witold Trafny 739196569085-790 Bydgoszcz7957.56Z00127Kup
ZM AUTO Zbigniew Kluj927180184066-200 Świebodzin8217.61Z00128Kup
Marek Skłodowski Trans-Pol957075052483-050 Kolbudy6361.23Z00121Kup
Zakład Ogólnobudowlany Wiech-Bud Wiesław Detmer, Wioletta Detmer892100326287-500 Rypin18808.63Z00122Kup
Biuro Usług Turystyczno-Pielgrzymkowych VIA Urszula Wolanin918111874323-400 Biłgoraj15622.63Z00123Kup
Cargobit Sp. z o.o.547191514440-032 Katowice5759.00Z00129Kup
Eden Sp. z o.o., Sp.J.918216280623-400 Biłgoraj2731.91Z00139Kup
"Umik" Wiesław Smoła918131274123-412 Łukowa1876.47Z00140Kup
Arte Polska Sp. z o.o.739388042010-026 Olsztyn4888.47Z00146Kup
ASCOM Networks Radosław Fatalski959150921326-085 Miedziana Góra3102.86Z00171Kup
TeleUP Robert Kovacs712327894320-035 Lublin7448.20Z00172Kup
BN Development Sp. z o.o.701033781600-543 Warszawa40418.36Z00178Kup
Wioletta Kąkol712202647020-518 Lublin4880.10Z00183Kup
Ewa Banach "LORA"715155551523-250 Urzędów831.24Z00184Kup
AT HABERE Sp. z o.o.573284251142-202 Częstochowa14751.55Z00180Kup
Bodenplatte Fundament Sp. z o.o.915179762755-100 Szczytkowice812.34Z00175Kup
Trans-Carpathia Joanna Pelczar 718145746738-420 Korczyna5506.05Z00188Kup
CU8R-Specjalist-Kancelaria Doradztwa Prawnego i Szkoleń Przemysław Jaroszyński748154676148-100 Głubczyce10473.07Z00186Kup
"PASJA" Jacek Urbanek521153549102-679 Warszawa19533.47Z00187Kup
MH Logistic Michał Horst537234343721-500 Biała Podlaska15982.40Z00181Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry875.95Z00189Kup
ZHU Maciej Pieluszczak 281002430666-530 Drezdenko1334.11Z00191Kup
PHU KONKRET Michał Stępowski953156070785-870 Bydgoszcz10921.81Z00190Kup
Salon Optyczny Lux Optica s.c. Klaudiusz Hetmańczyk, Małgorzata Ptak883185667657-300 Kłodzko62349.62Z00192Kup
Elektro-Instal-Bud Andrzej Balsam573020161842-209 Częstochowa79295.84Z00197Kup
Agro-Serwis Piotr Ordon839040088076-200 Włynkówka1815.80Z00198Kup
Rapidprint Daniel Tanajewski Usługi Poligraficzne i Reklamowe646234510443-100 Tychy23592.08Z00200Kup
Ecoair Sp. z o.o.524278999103-185 Warszawa123249.33Z00194Kup
Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak532001274005-400 Otwock6697.52Z00195Kup
"ARBO" Arkadiusz Szwed521283357502-797 Warszawa3095.77Z00205Kup
Zechik Sp. z o.o.664001352332-080 Zabierzów16426.85Z00196Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Rybicki567163843609-140 Raciąż16075.15Z00203Kup
LJO Media Łukasz Ostrowski113240824704-035 Warszawa2907.61Z00206Kup
Quant Systems Sp. z o.o.783171178260-274 Poznań4932.10Z00207Kup
Witeks Naczmański Witold888269458087-811 Fabianki878.91Z00218Kup
Effective Piotr Cymanowski593251381283-110 TczewZ00219Kup
AMM Aleksander Materla645227053442-620 Nakło Śląskie2263.07Z00223Kup
KB-INSTALACJE Krzysztof Bobrowski727132106294-250 Łódź19229.23Z00225Kup
ECO-TRUCK SP. Z O.O.896154604655-095 Mirków3841.21Z00226Kup
ARKADIA J.L. Olchowski Sp.j.563000123922-100 Chełm1631.51Z00232Kup
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Sprzęt-Bud Sosnowicz Kazimierz769050821097-415 Kluki4692.41Z00228Kup
ARKADIA J.L. Olchowski Sp.j.563000123922-100 Chełm2272.06Z00230Kup
Akcesoria Meblowe Nina Stolarska771250376497-350 Gorzkowice1782.96Z00233Kup
EL-MEBLE Patryk Jassa728253381095-060 Brzeziny11403.40Z00235Kup
PRGW G.Janik, R. Kus Sp.j.629000755041-260 Sławków20786.60Z00236Kup
A&S Golden Grant Sp. z o.o. 781189139661-775 Poznań4688.55Z00239Kup
PHU M&M Sp. z o.o.782256846361-894 Poznań3589.51Z00240Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno3325.28Z00241Kup
Vinnare Sp. z o.o.701041401400-867 Warszawa35792.61Z00237Kup
Vostok Enterprise Sp. z o.o. 701057659600-641 Warszawa50336.12Z00242Kup
Flipex Sp. z o.o.782253879861-048 Poznań18103.34Z00244Kup
Pol-Azja LingLing Kujawska967131500886-031 Osielsko2989.41Z00248Kup
Garmond Press Sp. z o.o.676007880931-034 Kraków4917.87Z00246Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Michalski Sp. z o.o.697224076964-100 Leszno936.05Z00247Kup
EKOLOBUD S.A.844000269780-299 Gdańsk7114.74Z00249Kup
TOPCAN Zbigniew Szumowski584188175780-345 Gdańsk2487.56Z00250Kup
Cleanland Firma Sprzątająca Wojciech Moritz739333817010-687 Bartąg4935.21Z00254Kup
EKOLOBUD S.A.844000269780-299 Gdańsk5926.53Z00255Kup
Zakład Odzieżowy " VIOLENCE" Wioletta Grzesik949100939142-100 Kłobuck29013.86Z00257Kup
Zender Sp. z o.o.895173465150-227 Wrocław9316.08Z00266Kup
PAP&TEK Sp. z o.o.525254648000-030 Warszawa2320.36Z00267Kup
Andrzej Urban Sen-Bal-Dom PHU591148162783-424 Lipusz2434.80Z00268Kup
Eco World s.c. Artur Zelek, Marcin Berk578292438182-300 Elbląg3751.12Z00269Kup
AB SYSTEM SERWIS S.C. Anna Balcerek, Bogusław Balcerek 697208473764-100 Leszno2776.97Z00270Kup
Sklep Tkaniny Danuta Garbacz924122022265-001 Zielona Góra2557.86Z00272Kup
P.P.H. "NOVA" Artur Nowakowski972016107862-052 Komorniki7081.76Z00273Kup
PHU Bud-Luk Sylwia Pilarska-Walkowiak782207372161-115 Poznań860.81Z00274Kup
Patrycja Staszewska (Grill Bar Tramwaj Warszawski) 123112040805-506 Lesznowola880.92Z00271Kup
Villa Gotica Sp. z o.o.951225413900-864 Warszawa19706.93Z00277Kup
Firma Handlowo-Usługowa "DOM-REM" Łukasz Klimek602000807737-430 Jeżowe19334.01Z00278Kup
ArtHauss GmbH Sp.K.573284233342-280 Częstochowa9331.78Z00279Kup
Impex Paweł Żukowski578240226303-683 Warszawa12251.75Z00280Kup
PPHU "LESZEK" Leszek Kaczmarczyk739172259110-687 Olsztyn1183.45Z00281Kup
MG Group Service Sp. z o.o.536191965505-119 Legionowo23969.68Z00282Kup
P.H.U. "Ulex1" Arkadiusz Majder911158822556-400 Oleśnica8287.50Z00283Kup
Instalacje Sanitarne Mateusz Górski716278202520-331 Lublin14774.66Z00284Kup
LOGO Transport Spedycja Damian Klejna 764204641564-920 Piła22011.61Z00288Kup
Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Piotrowska616118686959-600 Lwówek Śl.5965.33Z00285Kup
Electric-Kr Sp. z o.o.679270206230-732 Kraków3543.87Z00289Kup
Restauracja Podolany Sp. z o.o.781184652760-479 Poznań2704.75Z00292Kup
Wytwórnia Parkietów Krzysztof Misztal827000081898-235 Błaszki775.28Z00294Kup
P.W. SER-POL Sp. z o.o.521319141702-544 Warszawa8724.25Z00286Kup
Dekar Łukasz Zarembecki Usługi Ogólnobudowlane612170135459-730 Nowogrodziec1989.24Z00290Kup
ISSOR Sp. z o.o.113288082003-982 Warszawa7011.28Z00296Kup
FHU "AURA" s.c. Agnieszka, Sebastian Sójka648101193041-803 Zabrze1559.60Z00287Kup
Merk Sp. z o.o.648276998841-800 Zabrze6854.34Z00297Kup
Ecru Plus Sp. z o.o.949219500715-063 Białystok30700.46Z00298Kup
3D Mind Films Sp. z o.o.113282668303-909 Warszawa30367.82Z00291Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno4247.45Z00301Kup
Zakład Murarski Marian Olichwer693100677559-170 Przemków3919.47Z00303Kup
PPUH Grew Plus Tomasz Grześkowiak788110144264-330 Opalenica8882.53Z00304Kup
Toskania Sp. z o.o.782255316041-943 Piekary Śląskie566.11Z00305Kup
AGRAFIENA BISAGA Firma Handlowa 949012538542-202 Częstochowa852.08Z00306Kup
Mercari Design Dawid Walas764261813664-920 Piła29574.85Z00323Kup
System Sp. z o.o.637195891841-208 Sosnowiec4135.75Z00322Kup
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie548200118143-400 Cieszyn1549.44Z00324Kup
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Wod-Gaz Piotr Kubis782111565361-361 Poznań2961.69Z00326Kup
Workpress Sp. z o.o.521372450000-728 Warszawa15707.98Z00328Kup
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie548200118143-400 Cieszyn739.83Z00325Kup
Polska Szkoła Florystyczna Małgorzata Bukalska781104644260-681 Poznań6702.37Z00327Kup
PPHU KOŁODZIEJCZAK-Maciej Kołodziejczak837111377796-500 Sochaczew952.42Z00334Kup
PPHU Rosa Bogdan825183777421-450 Stoczek Łukowski13156.38Z00332Kup
Zakład Produkcyjno Usługowy Concordia Sp. z o.o. w likwidacji888235739787-800 Włocławek12272.76Z00338Kup
Euroinstalacje Sp. z o.o.779244508060-141 Poznań2199.31Z00341Kup
BZ INVEST Sp. z o.o.527274671096-500 Sochaczew4834.39Z00344Kup
Firma Projektowo-Wdrożeniowa Romuald Sałacki888168120487-801 Włocławek35157.26Z00339Kup
Joanna Miler-Mikoda Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne ABA577167211942-360 Poraj4874.24Z00345Kup
Joanna Miler-Mikoda Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne ABA577167211942-360 Poraj5614.48Z00346Kup
Dream Job Sp. z o.o.781186979361-919 Poznań949.61Z00351Kup
FHU FRED WIESŁAW TREDER621120237663-700 Krotoszyn2825.48Z00352Kup
Przedsiębiorstwo Remonotwo - Budowlane KABET Sp. z o.o.879016820587-100 Toruń59400.60Z00354Kup
SCEPTRUM NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Skorupska837163154996-500 Sochaczew773.45Z00358Kup
VHCT LTD Tomasz PiórkoGB128297589KT1 3QA Kingston upon Thames19614.89Z00356Kup
Kacprzak Przemysław "KACPRZAK"837167813796-512 Młodzieszyn1875.71Z00362Kup
Jaspis Janina Szymanowska525147140305-074 Halinów1834.97Z00371Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe DOM Sp. z o.o.665000110262-590 Golina42276.10Z00372Kup
Palazzi OSK Sp. z o.o.521366961702-738 Warszawa5503.04Z00373Kup
Mazowieckie Przedsiębiorstwo Ekologiczne Danuta Hofman824156157201-934 Warszawa57158.37Z00374Kup
Prestige Pallets Sp. z o.o.604016106684-107 Radoszewo31653.66Z00375Kup
Darrior-Bud Sp.z o.o.531169194805-190 Nasielsk14058.80Z00376Kup
Andrzej Urbaniak FHU AUTOKOLOR699171503856-200 Góra2023.82Z00377Kup
FTL Filip Błąd-Jarocki573286434642-290 Blachownia47990.88Z00378Kup
SACOMFR1450104237892100 Boulogne Billancourt, FRANCE19991.17Z00379Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin13427.10Z00382Kup
MM Group Sp. z o.o.837143676585-355 Bydgoszcz2099.64Z00384Kup
"AN-RUR" Anna Mazurkiewicz919146743903-110 Warszawa18734.57Z00390Kup
Piotr Transport Piotr Czechowski767160075977-400 Złotów12335.85Z00391Kup
Gospodarstwo Rolne Kozicki Agaton744162510614-260 Lubawa1732.22Z00394Kup
LUMINAT Elżbieta Tchórz959077429025-622 Kielce1703.71Z00393Kup
Ostara GmbHDE30148103480689 Munchen, GERMANY2501.54Z00396Kup
Energomontaż Południe Katowice Sp. z o.o.634265137640-951 Katowice17545.43Z00392Kup
J.J. Trans-Speed Spedycja Krajowa i Międzynarodowa Jolanta Jabkiewicz537117510421-550 Terespol7772.44Z00400Kup
Gospodarstwo Rolne Dreszler Bożena877134895213-300 Nowe Miasto Lubawskie64694.94Z00395Kup
PATCH SYSTEM S.R.L.IT0874386096020097 San Donato Milanese, ITALIA 36054.28Z00398Kup
Grand Medical Poland Sp. z o.o.952213060503-233 Warszawa3439.27Z00406Kup
LUBSAD Sp. z o.o.713296058021-030 Motycz18915.64Z00410Kup
Pamirex Michał Woźnica642041117344-217 Rybnik4058.39Z00411Kup
Sylwia Graniczka817134711139-300 Mielec3750.73Z00413Kup
Gospodarstwo Rolne Radosław Kubiak834187028499-423 Bielawy23573.77Z00417Kup
Jacek Jagóra Punkt Ksero i Inne Usługi "U JACKA J."937151641796-515 Teresin3514.09Z00418Kup
PPHU "AGA" S.C.837154180096-500 Sochaczew2524.40Z00419Kup
Niepubliczne Przedszkole im. Juliana Tuwima "Julianek" Małgorzata Mirowska878116408287-400 Golub-Dobrzyń5959.33Z00426Kup
Zakład Kamieniarski Kamil Lis742203943611-400 Kętrzyn44703.00Z00433Kup
Produkcja Worków Foliowych "Wor-TEX BIS" Eliza Sękowska573261261042-233 Radostków6204.00Z00437Kup
EGO MAX Sp. z o.o.634281748641-253 Czeladź3113.91Z00435Kup
P.P.H.U R-Trans Marlena Radka948209420426-624 Kowala-Stępocina3682.93Z00436Kup
Europejskie Konsorcjum Kolejowe WAGON Sp. z o.o.622256579263-400 Ostrów Wielkopolski2211.21Z00434Kup
Cargo Trans Piotr Dąbrowski948229908226-600 Radom2175.02Z00438Kup
CUSTOM TEAM CLASSIC CARS Krzysztof Mościpan837155318696-500 Sochaczew4780.98Z00430Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk2615.63Z00439Kup
MSN-TRANS MARCIN MAŁEK772236924497-500 Radomsko5838.59Z00440Kup
DS.-Transport Poreda S.K.A.897176361550-571 Wrocław293758.15Z00441Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Rojek739350021611-015 Olsztynek24786.58Z00443Kup
P.W. ELEKTRO-INST Andrzej Pastecki625157717742-460 Boguchwałowice24476.65Z00446Kup
PHU KAZMAR s.c. K.Kowalski, M.Kowalski768167531626-300 Opoczno117438.07Z00448Kup
S+K GmbH000000033098 Paderborn, Germany28700.78Z00452Kup
Firma Transportowo Usługowa Lucja Fedorowicz755134658348-250 Głogówek86469.34Z00442Kup
Volvia Sp. z o.o.899272752450-502 Wrocław20139.94Z00444Kup
P.P.U.H. DAKARO Karol Rozumek969129795798-332 Rząśnia10771.09Z00445Kup
ABB INVESTMENTS Sp. z o.o.527270350500-871 Warszawa2392.37Z00447Kup
Orato - Jillex Spedition s.r.o.CZ29136938CZ-198 00 Praha 98162.43Z00455Kup
TKE-Spedition Petra MertensDE23311804354524 Klausen, Deutschland4410.89Z00454Kup
Metalline A.Bohaczyk-RichterDE81459001803172 Guben, Germany42877.44Z00449Kup
MM&WB Bau GmbHDE29145805049080 Osnabruck, Germany115872.09Z00450Kup
Eurobau GmbH&Co KGDE29091438133102 Paderborn, Germany38401.05Z00451Kup
ŚLĄZAK Pawilon Handlowy Cz. S. U. Nowak S.J.631010383244-100 Gliwice667.25Z00467Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland1763.91Z00470Kup
Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak634001989840-219 Katowice5922.94Z00477Kup
Libart Bartosz Lipa664197586227-200 Starachowice3236.79Z00464Kup
A2 Logistics Engineering BVNL818620249B015203 DA s-Hertogenbosch, Nederland1342.87Z00468Kup
ARTIW Sp. z o.o.946243629720-094 Lublin676.25Z00475Kup
Hellmann Worldwide Logistics GmgH&Co.KGDE11765940259302 Oelde, Deutschland2588.73Z00465Kup
Gomboc s.r.o.SK202249534394 501 Komarno, Slovensko2531.79Z00471Kup
CTJ Janssen GmbHDE12132035641515 Grevenbroich, Deutschland835.38Z00466Kup
MMW Logistik GmbHDE27229561908468 Reichenbach, Deutschland3517.91Z00472Kup
Gospodarstwo Rolne Gontarczyk Włodzimierz838127167396-314 Baranów1875.42Z00474Kup
Raben Trans European Germany GmbHDE277971929D 28816 Stuhr, Deutschland2142.77Z00469Kup
PRAJ Sp. z o.o.713308463723-100 Bychawa684.87Z00476Kup
Beata Urbaniak BKF TRANS622107203063-400 Ostrów Wielkopolski3523.37Z00478Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland2021.96Z00479Kup
Teambud Sp. z o.o.575188491842-287 Kamieńskie Młyny10204.91Z00480Kup
Oil Trust Sp. z o.o.591169214683-400 Kościerzyna33046.31Z00481Kup
Deutschland Express Marcin KwiatkowskiDE81558318814947 Nuthe Urstromtal, Deutschland2832.34Z00482Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Julex" Jan Skibiński578295773682-300 Elbląg10308.08Z00483Kup
FTHU Makad-Trans Grzegorz Wiśniewski 874100027987-300 Brodnica3661.45Z00484Kup
Żelbet-Montex Sp. z o.o.573010613342-200 Częstochowa6103.33Z00485Kup
SK INVEST Karol Radzik734353013241-300 Dąbrowa Górnicza42814.94Z00488Kup
Regional Wohnbau GmbHDE29573066741462 Neuss, Germany230477.36Z00493Kup
Devcon Michał Czarnocki526106610105-500 Piaseczno1030.60Z00491Kup
FHU STAN BUD Aneta Miksza644298271841-218 Sosnowiec16178.66Z00489Kup
Sławomir Kruk "Martech"782101185361-215 Poznań11250.00Z00494Kup
Maciej Nawrot "Melcom"783147017262-045 Poznań13878.22Z00495Kup
HERBALIST Mariusz Heba641211872541-706 Ruda Śląska 714.39Z00497Kup
Inwest-Bud Dominika Możdżeń735267777434-721 Raba Wyżna9474.59Z00499Kup
Gospodarstwo Rolne Maciej Ludwiczak786151002563-000 Środa Wielkopolska4252.56Z00500Kup
STS Logistic Michał Jóźwicki647243166744-285 Rzuchów7047.71Z00504Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Kamola825154080921-426 Wola Mysłowska15360.98Z00505Kup
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Adam Burnewicz00000000016-150 Suchowola1757.48Z00502Kup
Marcin Lamparski Technika Skrawania556240074788-100 Inowrocław6194.59Z00513Kup
KLS Narzędzia Łukasz Śmiałkowski831153376098-100 Łask1284.73Z00514Kup
MyDeal Sp. z o.o.956226846801-402 Warszawa24028.42Z00507Kup
KAMIR Jacek Mirek677145770032-048 Jerzmanowice7133.42Z00508Kup
Paulina-Trans Małgorzata Jasek-Srożak651107572383-200 Starogard Gdański5077.14Z00509Kup
DIN-MET S.C.611273381158-500 Jelenia Góra5411.14Z00515Kup
F.O.M.-Krzysztof Huzar691172091455-120 Wilczyn1903.98Z00516Kup
Stacja Obsługi "Lermax" Artur Lemieszek596134460266-400 Gorzów Wielkopolski878.16Z00524Kup
DK Grand Sp. z o.o.222089984841-400 Mysłowice2775.57Z00517Kup
PHU JARGO Jarosław Gała599107230966-431 Santok2464.16Z00525Kup
Piekarnia-Cukiernia BRAVO Honorata Gzyl, Remigiusz Gzyl Sp.j.671180098578-114 Wrzosowo25878.74Z00526Kup
DK EUROPA Sp. z o.o.596169904466-440 Skwierzyna1991.41Z00527Kup
ABC Logistic Sp. z o.o.555203165664-605 Wargowo9263.69Z00529Kup
Natalia Nestorowicz927184079766-218 Lubrza1520.67Z00522Kup
Usługi Transportowe Marek Zinek599276400966-460 Nowiny Wielkie576.53Z00523Kup
Andrzej Urbaniak FHU AUTOKOLOR699171503856-200 Góra2085.68Z00534Kup
Serwis Tabak Marcin Glazer684245484538-480 Rymanów10145.72Z00535Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Grabala545174821716-130 Janów3610.78Z00549Kup
FHU "Rosa" Waszczak Daniel614140139458-400 Kamienna Góra1484.08Z00538Kup
Flower Power Michał Stanisławski studio MiłoMi524276260900-382 Warszawa1770.17Z00543Kup
Kwiaciarnia Pod Aniołami Zdzisława Piotrowska 644181207841-200 Sosnowiec1120.70Z00539Kup
Wirbelwind Ug Andreas BubatDE162056187238640 Goslar, Germany23687.43Z00544Kup
P.W. "Gamma" Ewa Maruszewska726176150091-322 Łódź1285.84Z00541Kup
PHU PEMAL Leszczyńska Józefa614133765059-420 Bolków2652.20Z00546Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim1553.53Z00548Kup
CUSTOMTOP SP. Z O.O.627273720341-503 Chorzów3981.67Z00547Kup
DCT24 Sp. z o.o.895205832451-502 Wrocław6924.89Z00551Kup
Aderem Sp. z o.o.527276971100-867 Warszawa4966.62Z00552Kup
Firma PUH Stanisław Kukla842000103977-100 Bytów4858.34Z00554Kup
S.O.Kukla Sp. z o.o. s.k.842177179177-100 Bytów3341.53Z00555Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe BUDJAR Jarosław Ławski769195580497-400 Bełchatów3057.63Z00558Kup
EI INŻYNIERIA Marcin Młyńczak549202485832-626 Jawiszowice4644.94Z00559Kup
PPHU Adam Iks785161934163-100 Śrem5064.26Z00560Kup
FHU AMELKA Sebastian Skwierawski839316914776-251 KobylnicaZ00556Kup
Network Sp. z o.o.896155069755-093 Śliwice2209.52Z00563Kup
Jakub Karbowniczek Auto Centrum891155977987-700 Aleksandrów Kujawski22875.41Z00564Kup
Gospodarstwo Rolne Janczak Radosław713299745924-150 Nałęczów2781.49Z00570Kup
MOSTAR Sp. z o.o.854241002373-110 Stargard14372.45Z00557Kup
PHU Tom-Bud Tomasz Grębowiec928130140668-200 Żary1904.67Z00561Kup
ALKAR Sp. z o.o.466041809687-603 Wielgie5159.17Z00562Kup
Dansport Sp. z o.o.969161296244-117 Gliwice33192.35Z00567Kup
Proxima Logistic Sp. z o.o.599319343166-400 Gorzów Wielkopolski5671.28Z00568Kup
Gospodarstwo Rolne Beata Pasternak713274781121-080 Garbów1532.44Z00571Kup
Anselmo Sp. z o.o.599308096866-450 Bogdaniec9387.38Z00573Kup
PBE Energia Sp. z o.o.679310395530-552 Kraków5683.76Z00575Kup
Ogrodnictwo Roch Jankiewicz766110294264-830 Margonin172980.54Z00569Kup
Zielona Energia Pro Sp. z o.o.677234714930-062 Kraków6555.88Z00572Kup
AG Zarządzanie Nieruchomościami i Usługi Księgowe Sp. z o.o.586224970581-366 Gdynia1355.99Z00576Kup
Wiesław Witczak Invest Center911113424056-400 Oleśnica1934.20Z00577Kup
Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET-BIAŁE BŁOTA" S.A. 554031362786-005 Białe Błota35278.33Z00582Kup
Interspaw Wrocław s.c. J.Maciąg, P.Artynowicz899213727753-607 Wrocław2785.01Z00584Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane DOMAR Marcin Darasz867183430535-119 Rzeszów24993.45Z00578Kup
POTZ Jarosław Potz726101460293-574 Łódź70996.76Z00585Kup
Kroon Units Robert Małkowski558142262689-115 Mrocza822.71Z00586Kup
Nessee Irena Chodkiewicz524107855504-606 Warszawa1073.98Z00587Kup
Ramus Sp. z o.o. 542322470315-446 Białystok6482.47Z00590Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław6120.01Z00591Kup
Gospodarstwo Rolno-Drobiarskie Zuchara Zdzisław856116851172-122 Łoźnica82460.63Z00592Kup
AGROBUD Sp. z o.o.669050055075-816 Koszalin2526.01Z00589Kup
Crusar Sp. z o.o. Sp. K.894307032054-530 Wrocław740.51Z00599Kup
Energia Natura Sp. z o.o.565152675722-205 Wyryki55109.97Z00600Kup
P&S POLSKA Sp. z o.o.781187776961-693 Poznań3131.00Z00598Kup
NOIO Sp. z o.o. Sucre Patisserie118204967800-068 Warszawa1630.55Z00602Kup
GIL DESIGNER Krystsina Sendlewska583293602280-706 Gdańsk3953.63Z00605Kup
China-Bistro Albinowski Marcin926164496566-620 Gubin3961.14Z00607Kup
KIRO/PLEX Recycling Karol Chętnicki877138349213-334 Łąkorz5576.30Z00609Kup
ABC Logistic Sp. z o.o.555203165664-605 Wargowo2398.99Z00610Kup
JW Steelbud Sp. z o.o.629247542741-300 Dąbrowa Górnicza43376.15Z00613Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław1331.49Z00611Kup
TIT Izabela Hallmann588241796284-200 Wejherowo649.62Z00616Kup
Hamburger Spedition und Transport GmBhDE30169682920457 Hamburg, Germany17879.40Z00612Kup
AGRO Fracht e.k.DE30193885251427 Bergisch Gladbach, Deutschland2065.22Z00618Kup
BOB F.LUTZ S.R.O.CZ29163579351 34 Skalna, CZECHY1946.98Z00619Kup
Transport Warszawa Sp. z o.o.678314806302-768 Warszawa2400.13Z00620Kup
AITIX Firma Export-Import Hurt-Detal-Usługi Pustelnik Tomasz643100204741-902 Bytom48453.54Z00627Kup
MARTRANS Mariusz Dziekan817189495939-304 Czermin6314.17Z00626Kup
TOP-TRANS Piotr Dąbrowa Sp.J.113246692503-186 Warszawa5151.45Z00630Kup
Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Wilczek575131730342-700 Lubliniec5053.19Z00632Kup
Bau Und Technik Sp. z o.o.534235084602-017 Warszawa125707.86Z00633Kup
Konsbap Sp. z o.o.527272807200-837 Warszawa40062.59Z00636Kup
RUTEN Sp. z o.o.522300063702-467 Warszawa2311.56Z00628Kup
Hossa Justyna Grabska629216279242-530 Dąbrowa Górnicza11435.62Z00637Kup
Gospodarstwo Rolne Szczepanik Wojciech771232273297-320 Wolbórz4135.12Z00638Kup
Helios Esperanzar-invest S.C. Wojciech Leszczyński, Malwina Leszczyńska858185310974-100 Gryfino18603.14Z00641Kup
Salon Usług Pogrzebowych Marian Nowaczyk Horus II855001599171-073 Szczecin20399.22Z00642Kup
PHU Barbara Kolassa843106002889-600 Chojnice6066.46Z00649Kup
Przedsiębiorstwo ELMARX Elżbieta Jurek869105011030-865 Kraków3285.98Z00650Kup
Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Kanbud s.c. J.Wójcik, Z.Wójcik628108036932-590 Libiąż6401.29Z00651Kup
TB Trans Tadeusz Bakuła579136227382-220 Stare Pole18733.03Z00647Kup
STOL-KOS Krzysztof Węsierski586173118580-209 Chwaszczyno30657.75Z00657Kup
KOWEXIM Krzysztof Kowalewski824140648103-134 Warszawa38833.39Z00660Kup
PPHU GRITTA Sp. z o.o.645250121242-672 Wieszowa2223.19Z00661Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa3771.67Z00662Kup
GENPOWER Sp. z o.o.787210603262-045 Pniewy7425.04Z00665Kup
Instal Białystok SA542020192015-084 Białystok2396.73Z00668Kup
Przembud Usługi Remontowo-Budowlane Przemysław Koćma628209455732-500 Chrzanów8737.39Z00669Kup
Renata Grzesiak953226284087-214 Płużnica3722.60Z00673Kup
Agarikos Sp. z o.o.677236709209-442 Rogozino121758.12Z00670Kup
Fusic s.c.692243520653-614 Wrocław844.37Z00674Kup
PPHU BOSSGARD Kamil Gołębiewski591111265783-332 Borowo38840.55Z00675Kup
Zakład Wyrobu Cukierków i Wyrobów Czekoladowych KOSTA Stanisław Kosik839020009876-270 Ustka18474.17Z00676Kup
Gospodarstwo Rolne Warszewski Krzysztof827210851498-215 Goszczanów1566.17Z00677Kup
Neotech Mława Sp. z o.o.569176857306-500 Mława6130.19Z00678Kup
Kwiaciarnia U Ewy Ewa Stadnik913130177055-311 Kostomłoty2272.12Z00679Kup
Centromed Sp. z o.o.857190055772-320 Trzebiatów3101.16Z00681Kup
INEX Kosiński Ryszard Handel, Produkcja, Usługi 854000572673-110 Stardgard Szczeciński15346.56Z00682Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Dystrybucyjne EKO Mieczysław Jeżyk747129611049-300 Brzeg7368.86Z00683Kup
Klub Biegacza SPORTING986014169672-500 Międzyzdroje33622.33Z00684Kup
ANH Stanisław Dzięcioł125113811005-500 Wołomin-Duczki158488.84Z00686Kup
Perfect Cleaning Adam Garncarz118134379502-679 Warszawa520.80Z00687Kup
Zakład Usługowo-Handlowy Tomasz Gwóźdź657226880128-305 Sobków3087.25Z00688Kup
INTERBAU Sp. z o.o.928001455044-351 Turza Śląska835.11Z00689Kup
Recyclinic SA782215670861-371 Poznań32028.88Z00690Kup
PLANT Maszyny i Części Sp. z o.o.499064905476-009 Bonin31822.78Z00685Kup
Serion Invest Sp. z o.o.524274935903-284 Warszawa8260.72Z00691Kup
PROAGROTRADE Sp. z o.o.678315517531-935 Kraków21236.31Z00693Kup
Heldere Flevoland b.v.NL852502539B011324 Almere, Netherlands9535.62Z00695Kup
Michał Lechowicz Investments118208582301-651 Warszawa6344.88Z00696Kup
Firma Handlowa-Usługowa "VISTROLI" Szymon Grabowski635176163843-190 Mikołów4438.82Z00697Kup
VISTROLI Sp. z o.o.646294007743-100 Tychy11616.99Z00698Kup
THU Elżbieta Wyroda661000667180-175 Gdańsk10101.89Z00699Kup
Instal-Gaz Serwis Roman Mucha767115572777-430 Krajenka1997.00Z00700Kup
Usługi Roboty Ziemne Jerzy Małyszko553119137234-324 Lipowa21287.95Z00701Kup
Firma Usługowo-Handlowa Ciepły Dom Marcin Podemski856121017671-412 Szczecin57894.23Z00702Kup
RK TRANS SPEDITION GmbHDE30519239310787 Berlin, Germany14785.90Z00703Kup
THOT Robert Cyran824000692807-130 Łochów9584.51Z00704Kup
Monvia Lidia Szpak747124558422-470 Zwierzyniec1620.31Z00705Kup
Eco Invest Filip Kłaczyński817186503039-300 Mielec9592.19Z00706Kup
Gospodarstwo Rolne Jarosław Rodowski786165651063-012 Dominowo62271.20Z00707Kup
Gospodarstwo Rolne Roman Kokot621131357863-714 Kobierno73603.98Z00708Kup
Olejarnia Natura Joanna Izdebska611174824242-350 Koziegłowy17323.50Z00709Kup
P.W. Staltech Mateusz Bęczkowski712320335920-860 Lublin1736.16Z00710Kup
PHU Uni-Dach Krzysztof Barański712244432220-525 Lublin975.66Z00711Kup
STACH TRANS Stanisław Szechyński645221234742-675 Zbrosławice8845.10Z00712Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz3131.63Z00714Kup
Piotr Łaciak Wycinka Drzew683172841132-420 Gdów1673.03Z00717Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHT Tadeusz Chmiel683136469932-020 Wieliczka1849.94Z00718Kup
Konstrukta Sp. z o.o.682169646032-010 Kocmyrzów3843.39Z00719Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim3236.56Z00720Kup
Rang-Systemy s.c. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe634254562240-555 Katowice5456.32Z00721Kup
FUHRMANN S.A.672199213078-320 Połczyn Zdrój8185.00Z00724Kup
Restauracja na Parcelach Sebastian Szwałek621125840263-700 Krotoszyn1123.16Z00725Kup
Maciej Kaliciecki (Sign Support)892123866331-873 Kraków1515.80Z00727Kup
VISTAL OFFSHORE Sp. z o.o.583100397281-336 Gdynia50941.30Z00729Kup
GREGBYGG GREG DZIEMIDOWICZ9151551541472 Fjellhamar, Norway10589.13Z00730Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce9012.22Z00743Kup
Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla w Krakowie945198655130-001 Kraków49329.20Z00731Kup
Stalberg Polska Sp. z o.o.618214325662-800 Kalisz9113.56Z00733Kup
Stolwak Sp. z o.o.744181041814-200 Iława7517.43Z00735Kup
Kamil Matuszkiewicz EN PROJECT928196715768-300 Lubsko10496.01Z00736Kup
JAN-TECH Z.P.U. s.c. Jadwiga, Maciej Lipińscy764118715464-920 Piła9768.31Z00737Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Siemieniak765129635378-600 Wałcz805.80Z00738Kup
Firma Handlowo Usługowa Vector Piotr Pałasz894218170954-440 Wrocław3255.02Z00739Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce13158.68Z00742Kup
Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Restrukturyzacji959136837925-670 Kielce4799.15Z00744Kup
PCT Polska Sp. z o.o.899280250453-148 Wrocław14709.33Z00745Kup
PATROL GROUP Sp. z o.o. S.K.A.679308283930-694 Kraków2721.08Z00752Kup
SONOA Sp. z o.o.948259734202-579 Warszawa1108.91Z00740Kup
P.A.M.M. Sp. z o.o.585146712081-810 Sopot38138.87Z00741Kup
WILD LAKE GROUP PM Sp. z o.o.955222328670-747 Szczecin4029.59Z00753Kup
New Geometry Sp. z o.o. 522304577500-815 Warszawa3081.75Z00756Kup
Gospodarstwo Rolne Anna Kierstein756197363747-100 Strzelce Opolskie11548.35Z00750Kup
ADA GRANIT Dariusz Kusiak884102349858-150 Strzegom54926.87Z00760Kup
Raf-Trans Rafał Stryjak898111130552-316 Wrocław14482.46Z00755Kup
EXPEDIA CLUB MARTA DRZEWIECKA-KRATERSKA727243702202-695 Warszawa44588.59Z00761Kup
ROLAND Roland Jodłowski599252983466-400 Gorzów Wielkopolski2070.46Z00751Kup
EKF24 Sp. z o.o.851317167971-476 Szczecin2430.22Z00762Kup
Transtom Tomasz Chmielewski118136749402-656 Warszawa1276.30Z00757Kup
Endosystem Sp. z o.o.912185816955-220 Jelcz-Laskowice843.25Z00764Kup
PPHU BARTEK Karolina Bartkowiak648265416241-800 Zabrze1385.45Z00758Kup
NICOL Anna Lubczyńska959155068726-200 Końskie800.13Z00765Kup
Urządzenia Medyczne i Rehabilitacyjne BIOMEDUS Bożena Krośniak914123711157-100 Strzelin1653.68Z00766Kup
Henryk Wachowicz Zakład Usługowo Handlowy ANPOL739170594810-687 Olsztyn5232.04Z00759Kup
MK-MED Małgorzata Pitek911123462256-416 Twardogóra4394.44Z00767Kup
Spółka Budowlana Monika Sp. z o.o.554234948686-010 Koronowo1620.90Z00771Kup
"Jerzyna" Krzysztof Sipa839294839876-200 Słupsk4686.05Z00775Kup
PHU MAG-ROAD MAGDA MRÓZ838171092596-300 ŻYRARDÓW900.31Z00773Kup
Poczta Polska SA525000731300-940 Warszawa7916.62Z00785Kup
Inwest Partner Medycyna Sp. z o.o.548266577443-440 Goleszów3673.26Z00768Kup
Lightweight Technology S.A.929185967665-155 Zielona Góra2453.38Z00778Kup
Ananas Sp. z o.o.517036969835-324 Rzeszów5552.62Z00786Kup
LVS Łukasz Majak949191128142-233 Mykanów3885.03Z00774Kup
ECOIVAR Sp. z o.o.646293193142-400 Zawiercie2420.03Z00776Kup
Alfa Medical Aleksandra Faściszewska967131953285-011 Bydgoszcz1684.06Z00769Kup
Agma Sp. z o.o.734343054833-380 Krynica20972.00Z00777Kup
Telecentrum Sp. z o.o.984021008187-100 Toruń1209.65Z00779Kup
ROBUSTE Sp. z o.o.527278158600-844 Warszawa5348.16Z00782Kup
TubaArt Michał Niegowski, Gabriel Piotrowski s.c.542322418115-113 Białystok900.59Z00783Kup
Łukasz Knopczyński "Dziewiąte Wrota"781175474260-528 Poznań144370.27Z00784Kup
Azero Sp. z o.o.754307620645-273 Opole1556.62Z00790Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin5247.63Z00792Kup
Sklep Wielobranżowy PAULA Paulina Winna593254074383-110 Tczew15468.39Z00791Kup
Psbk Sp. z o.o.534250984405-800 Pruszków3744.17Z00793Kup
Ecometras Sp. z o.o.967137831685-312 Bydgoszcz27329.77Z00789Kup
Ekspedo Sp. z o.o.554293441185-009 Bydgoszcz999.41Z00794Kup
Dobry Start Ewelina Wilczyńska596160917660-563 Poznań2426.59Z00795Kup
Kwiaciarnia Tęczowy Ogród Adriana Węgrzynowska583249608980-427 Gdańsk2290.33Z00797Kup
SD-GAZ Sp. z o.o.517036232535-234 Rzeszów1039.48Z00802Kup
Rzeszowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.517014156436-062 Zaczernie2398.05Z00800Kup
Restauracja Pablo-Picasso Joanna Łoza687190739635-005 Rzeszów2358.33Z00801Kup
Metrum Sp. z o.o. w Restrukturyzacji651171197544-240 Żory27187.03Z00806Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław3938.08Z00807Kup
PHU AGRO-CHEM Ossowski Dawid557167892788-342 Wylatowo34080.05Z00815Kup
Focusystem Anna Gryś 728268460990-133 Łódź2548.97Z00813Kup
PHU MIKA Obara Janusz684111703438-400 Krosno25895.48Z00809Kup
Hamacher Elektrotechnika i Rozdzielnice Sp. z o.o.646239187743-100 Tychy739.55Z00808Kup
Zakład Usług Budowlanych Robert Łukasik557147218962-240 Trzemeszno1201.28Z00812Kup
Galeon Pl Sp. z o.o.897180791050-078 Wrocław1551.22Z00817Kup
WALDEX Grędziak Waldemar622227293763-405 Sieroszewice11259.21Z00818Kup
Szlacheckie Jadło Sp. z o.o.731204810995-200 Pabianice1589.38Z00819Kup
Gospodarstwo Rolne Kłodziński Jerzy555102011389-430 Kamień Krajeński882.01Z00820Kup
Gospodarstwo Rolne Drobiński Karol843132415489-607 Konarzyny7406.74Z00821Kup
Powerpol Sp. z o.o.912184937755-221 Jelcz Laskowice868.00Z00811Kup
PINMO Sp. z o.o.525260582800-159 Warszawa5800.10Z00823Kup
AR System Sp. z o.o.899273804852-014 Wrocław14306.56Z00824Kup
FHU Wardyński Piotr548224497243-300 Bielsko-Biała5477.13Z00830Kup
ADEX Adrian Gadomski661228206227-415 Kunów35905.45Z00832Kup
SILVAN LOGISTICS SP. Z O.O. S.K.A.783169913025-414 Kielce585.26Z00825Kup
Sklep Bławatek Renata Siekierska554007746385-129 Bydgoszcz20539.46Z00833Kup
Pryzmat-Mat 2010 Sp. z o.o. 954271322140-019 Katowice17783.14Z00831Kup
DELTA Edukacja Sp. z o.o.897178888050-138 Wrocław3410.01Z00834Kup
FHU GRABAN Janusz Graban763139553764-700 Czarnków1194.56Z00826Kup
Ecofarming Sp. z o.o.831163362298-100 Łask2967.28Z00836Kup
KADŁO Teresa Ochnio118062607705-091 Ząbki1325.31Z00838Kup
PHU BARTEX Zbigniew Bartniak775203513409-500 Gostynin35205.09Z00841Kup
Solaris Energy Włodzimierz Robaszek771252286297-300 Piotrków Trybunalski15575.25Z00844Kup
E-Trans Sp. z o.o.734352535533-300 Nowy Sącz4832.38Z00847Kup
Crusta Sp. z o.o.583317547680-958 Gdańsk3079.90Z00849Kup
Lost-Transporte Sp. z o.o.586227063981-061 Gdynia4837.15Z00848Kup
LMS Logistyka Materiałów Sypkich Sp. z o.o. 573285444842-200 Częstochowa5447.40Z00843Kup
Biosfera24.pl Żywność Ekologiczna PPH Mariusz Sierpiński534147061496-321 Huta Żabiowolska1214.26Z00850Kup
GREEN CARE Sp. z o.o.851317417570-412 Szczecin1374.01Z00851Kup
CONTAGO PROPERTY Sp. z o.o.852259923070-234 Szczecin591.44Z00852Kup
Safe Area Michał Boguszewski727244129495-054 Ksawerów2257.50Z00846Kup
ARGRAS Poland Sp. z o.o.527270197271-703 Szczecin1276.34Z00854Kup
Multirobotyka Sp. z o.o.553251289034-370 Rajcza7595.34Z00857Kup
Kwiaciarnia Oxalis Magdalena Jeger599319188666-400 Gorzów Wielkopolski1382.43Z00859Kup
Centrum Usługowe TOR Grażyna Toczewska899020237556-160 Wińsko905.36Z00860Kup
Aqua Comfort Sp. z o.o. 899246548453-238 Wrocław17147.51Z00866Kup
Ristorante Winebar LAragosta Aleksander Batycki792147521035-205 Rzeszów1046.30Z00867Kup
Term-Bud Kompleks Sp. z o.o.822234882505-300 Mińsk Mazowiecki15232.32Z00869Kup
TMT Partner Sp. z o.o.728280963793-570 Łódź6848.29Z00870Kup
Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Bąk Mariusz656204222529-105 Krasocin811.86Z00875Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszomirski Krzysztof718207494618-411 Śniadowo2162.79Z00877Kup
Biuro Rachunkowe LUZA Joanna Chrzan517012487335-030 Rzeszów1463.57Z00868Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne649.79Z00878Kup
Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych Hydropol-Gdańsk Sp. z o.o.583107376080-051 Gdańsk4590.36Z00881Kup
Wircon Sp. z o.o.646292623243-100 Tychy8646.55Z00887Kup
Zemo Zakład Elektormechaniki Ogólnej Janusz Kędziora852060368371-633 Szczecin4802.10Z00882Kup
PBM TUSK DEWELOPMENT SP. Z O.O.797186187205-600 Grójec94244.77Z00884Kup
Fundacja Dom Radosnej Przystani dla osób powracających do ojczyzny586224260896-500 Sochaczew4126.23Z00890Kup
Fundacja Na Rzecz Tolerancji Poprzez Międzykulturowe Zrozumienie525258351202-127 Warszawa9822.76Z00883Kup
Gastro Bike Sp. z o.o.701048205600-511 Warszawa11403.54Z00891Kup
Solaris Eco Technologies Ltd Polska Sp. z o.o. 646294525843-100 Tychy5547.55Z00888Kup
Błażej Marciniak MAR-POL785125061163-100 Śrem7534.64Z00892Kup
Premium Catering Sp. z o.o.525268368500-020 Warszawa2096.73Z00886Kup
Zakład Usługowo-Produkcyjny Kazimierz Hryniewicki742100425211-400 Kętrzyn1007.41Z00896Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin1710.51Z00910Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Maszbud Tomasz Szulc662228484063-430 Odolanów26631.00Z00911Kup
S&M Sp. z o.o.672197119778-320 Połczyn Zdrój142724.05Z00909Kup
Iwona Tomiczek645195645942-600 Tarnowskie Góry6759.90Z00913Kup
Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Wilczek575131730342-700 Lubliniec3982.47Z00914Kup
Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Zieliński591159038083-400 Kościerzyna7568.56Z00907Kup
Simon-Truck Szymon Bukowski886287805858-308 Dziećmorowice2836.36Z00915Kup
Lucina Sp. z o.o.525257564259-700 Bolesławiec3002.78Z00916Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski2032.40Z00917Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa3886.06Z00918Kup
Marcin Tkaczyk DRI MARKETING 113243774000-819 WARSZAWA956.81Z00920Kup
Biuro Turystyczne ŚLĄSK Kaniut Jerzy627106289040-094 Katowice13974.71Z00922Kup
Ośrodek Szkolenia Psów Myśliwskich i Usługi Sokolnicze Jarosław Kołodziejczyk658141122126-220 Stąporków5559.20Z00924Kup
Ejlat COMPLEX Sp. z o.o.645254517841-922 Radzionków12522.00Z00921Kup
Mariusz Guzik Biuro Podróży PINETA TRAVEL 629162526741-300 Dąbrowa Górnicza4122.24Z00923Kup
WELDER Tomasz Janusz646132568343-175 Wyry15046.32Z00929Kup
Polskie Mosty Sp. z o.o.899240887150-537 Wrocław7259.61Z00925Kup
Waldemar Herman ECOVERDE828131704599-232 Zadzim2747.81Z00930Kup
TMT Partner Sp. z o.o.728280963793-570 Łódź6669.53Z00931Kup
Gospodarstwo Rolne Julita Suplicka558186369089-200 Szubin968.98Z00932Kup
Victoria Cups Ewa Ludynia573114829242-218 Częstochowa1478.74Z00934Kup
STEP-POLAND Sp. z o.o.779236196360-139 Poznań2888.17Z00938Kup
Active Telecom Polska Sp. z o.o.522305562100-140 Warszawa3340.81Z00943Kup
Expert Alu Sp. z o.o. S.K. 679277778132-080 Zabierzów5261.17Z00944Kup
ARAC Sp. z o.o.548217472843-300 Bielsko-Biała1428.06Z00942Kup
VINOTTI Sp. z o.o. S.K.679273380330-390 Kraków1310.68Z00939Kup
Gospodarstwo Rolne Joanna Rosłaniec562149297662-237 Kruchowo2599.92Z00940Kup
Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości i Arbitrażu Sp. z o.o.897178560552-416 Wrocław1479.50Z00941Kup
Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak645239854742-612 Tarnowskie Góry2415.64Z00955Kup
Gospodarstwo Rolne Aleksandra Nasiłowska544139461117-312 Drohiczyn2356.04Z00956Kup
Sices Polska Sp. z o.o.774279171000-546 Warszawa59041.21Z00958Kup
SAL-TRANS Anita Salamończyk-Dymek222080831441-400 Mysłowice10043.60Z00960Kup
PRO-NET.MEDIA SA583315473580-557 Gdańsk18079.17Z00961Kup
Czomber Andrzej "A&B" Przedsiębiorstwo Handlowo-Zaopatrzeniowo-Usługowe625000995642-500 Będzin3863.27Z00962Kup
ANEMAX Aneta Staszewska728244475693-036 Łódź5919.23Z00966Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane TD Sp. z o.o.118169781401-922 Warszawa1485.73Z00965Kup
Grupa Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.589198363280-297 Banino5590.73Z00964Kup
Coldator Sp. z o.o.526003932683-000 Pruszcz Gdański3064.79Z00968Kup
Aw-Trans Firma Budowlano Transportowa Agata Wilczyńska539113910021-200 Parczew6826.32Z00969Kup
Mark-Pol Sp. z o.o.681201298232-400 Myślenice3977.76Z00970Kup
FIRMA USŁUGOWO BUDOWLANA BUDMAR MM SP. Z O.O.967136297685-669 Bydgoszcz6364.68Z00971Kup
P.I.B. HYDRO-EKO Jerzy Lisowski584103171180-462 Gdańsk3274.07Z00973Kup
T.B.H Jacek Trojanowski771280518105-250 Radzymin6394.66Z00976Kup
Inter-Mont Sp. z o.o.587166093700-020 Warszawa4586.71Z00972Kup
Piotr Poneta WANBRUK796258479826-634 Gózd3445.23Z00979Kup
Fan-Art Katarzyna Woźnica717130905024-320 Poniatowa2992.92Z00982Kup
Michal-Dach Michał Pajorek 712292378421-050 Piaski48245.22Z00975Kup
Emil Michalczyk811173369026-704 Przyłęk6585.64Z00980Kup
MEK Sp. z o.o.549243673332-660 Chełmek86273.99Z00986Kup
AGROED Wiącek Edyta713269368221-002 Jastków3336.35Z00987Kup
Geo-Plan Firma Handlowo-Usługowa Zygmunt Piekarz715100342523-204 Kraśnik7759.63Z00983Kup
MEBLEPODWYMIAR COM. Marek Drozd717153286524-320 Poniatowa12420.58Z00988Kup
Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.629246613841-300 Dąbrowa Górnicza3696.08Z00989Kup
Inspirations Media Witold Ryś681165116032-400 Myślenice2426.25Z00991Kup
Heb-Bud Sp. z o.o.734353779533-340 Stary Sącz22806.04Z00993Kup
AVACO s.c. Krzysztof Leśny, Patrycja Brząkalik954274651640-615 Katowice901.36Z00994Kup
ELFARO Sp. z o.o.679313069130-716 Kraków695.97Z00995Kup
Momentum Michał Skałba884250900458-100 Świdnica474.99Z00998Kup
Arma Sp. z o.o.948259747703-305 Warszawa844.29Z01001Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Januszewski567185803709-150 Czerwińsk nad Wisłą14847.31Z01004Kup
MGI-BUD Sp. z o.o.549244327132-600 Oświęcim14521.74Z01000Kup
Sarl ISAFR0652797061080400 Hombleux, FRANCE237468.57Z01003Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budochud Mariusz Neuman 969124704344-177 Chudów8352.02Z01006Kup
Charisma Sp. z o.o.894300588354-404 Wrocław2574.82Z01007Kup
Charisma Sp. z o.o.894300588354-404 Wrocław836.15Z01008Kup
Techbid Technologie Budowlane i Drogowe Sp. z o.o. 993065505933-100 Tarnów5651.65Z01013Kup
F.H. Zielony Kątek Agnieszka Biniaś779107600264-410 Sieraków7101.65Z01014Kup
Firma Budowlano-Instalacyjna MAXIMUS Roman Porębski734186544331-559 Kraków1681.67Z01018Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Sobociński Zbigniew291011038218-516 Mały Płock2050.30Z01019Kup
Maximus Mazurek Robert712275159620-574 Lublin13742.95Z01021Kup
Sklep Spożywczy BOSS Hałas Beata946182593820-470 Lublin1544.61Z01023Kup
U Kasi Katarzyna Orzeł713299225524-200 Bełżyce1829.22Z01024Kup
STRATUS Centrum Systemów Zabezpieczeń, Dorota Krucień, Halina Krucień Sp. J.946228151220-418 Lublin1644.20Z01025Kup
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o.599250232160-751 Poznań135567.25Z01031Kup
Wanda Motus718118979418-421 Piątnica1527.37Z01036Kup
Gospodarstwo Rolne Tereszczak Przemysław291010421718-520 Stawiski1197.27Z01037Kup
Kraków Estate Eugeniusz Janusz676103048931-103 Kraków26176.16Z01039Kup
Jurik Polska Sp. z o.o.679225443940-008 Katowice6646.95Z01040Kup
Gospodarstwo Rolne Stachelek Wiesław291010567118-525 Turośl1208.92Z01032Kup
Usługi Ogólnobudowlane Damian Szendera222086518641-400 Mysłowice2351.02Z01042Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Barbara Obiegło 551243951734-100 Wadowice7607.28Z01047Kup
MWAY Michalina Suplewska527247372696-323 Osuchów473.72Z01048Kup
Uboat Logistics Sp. z o.o.783169512600-844 Warszawa1371.62Z01051Kup
MEDIAWEST Marcin Dziedzic671169810478-100 Kołobrzeg672.48Z01052Kup
Paweł Duczmal Transport i Spedycja Krajowa i Międzynarodowa "Spid-Joy"618192056862-800 Kalisz582.03Z01053Kup
Ekon Logistyka Sp. z o.o.113289847003-924 Warszawa1322.62Z01049Kup
Ananas-2 Hurtownia Owocowo-Warzywna Zyta Zygmunt-Albrycht684236189438-430 Miejsce Piastowe1412.89Z01054Kup
Grzegorz Tamecki Drukarnia KMDRUK731187593990-345 Łódź1033.52Z01050Kup
ABL FR2351378565993300 Aubervilliers FRANCE50315.28Z01058Kup
Handel Art. Przemysłowymi Łucja Frasunek736110263634-500 Zakopane8403.20Z01061Kup
MH PrestationsFR028149162393150 Le Blank Mesnil, FRANCE24378.78Z01060Kup
Solar Sp. z o.o.968097434862-817 Żelazków8795.06Z01055Kup
MKC DEPOLUTIONFR2981006605095740 Frepillion, FRANCE24822.03Z01059Kup
DDmeble.bydgoszcz Dawid Bielski952251673785-843 Bydgoszcz3330.34Z01062Kup
FMO Kraków Sp. z o.o.945200056930-969 Kraków2431.61Z01065Kup
PHU GALERIA CHEMII TOMASZ KŁOSOWIAK584222099280-280 Gdańsk2491.15Z01066Kup
Bartłomiej Jędrysiak Twoja Idea827217815353-332 Wrocław42492.92Z01067Kup
Centrum Handlowo-Dystrybucyjne RT Projekt Sp. z o.o. (Hipermarket.pl)532125049904-239 Warszawa5705.98Z01068Kup
Caldoris Polska Sp. z o.o.527262382943-316 Bielsko-Biała59865.85Z01069Kup
Zabawka Sp. z o.o.125164912900-020 Warszawa3018.32Z01070Kup
MWB-Trans Mariusz Wieczorek822149956805-300 Mińsk Mazowiecki3328.74Z01072Kup
Tea Rebels Magdalena Miszczak737212123532-064 Rudawa81550.06Z01073Kup
ECOBUDREM Sp.z o.o.498026326441-946 PIEKARY ŚLĄSKIE2968.34Z01079Kup
Mal Trans Waldemar Kołodziejczyk575001172042-202 Częstochowa29471.04Z01076Kup
Marpol Rachut Mariusz739309816810-344 Olsztyn5404.69Z01080Kup
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Rozbicki Marek823141430308-311 Bielany2493.51Z01077Kup
PHUP Ger-Pol Andrzej Będkowski, Jolanta Będkowska Sp.J.654000751744-100 Gliwice3782.95Z01078Kup
Gospodarstwo Rolne Narloch Joanna555182225589-665 Ogorzeliny6808.27Z01082Kup
Erbau-Trans Sp. z o.o.679308284530-817 KRAKÓW14825.48Z01084Kup
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska862000199523-300 Janów Lubelski6011.31Z01085Kup
Berry-Plast Sp. z o.o.899276990753-022 Wrocław8432.77Z01116Kup
Evdic Sp. z o.o.681109354732-400 Myślenice1157.22Z01118Kup
FHU IGOM Piotr Mielcarz857143488840-062 Katowice1269.10Z01119Kup
F.P.H.U. ABC Sztukateria Bąk Lucjan684173694938-458 CHORKÓWKA1697.14Z01120Kup
OK Solutions Kamil Kędzior531169026805-120 Legionowa1924.33Z01121Kup
KlimTop Controls Polska Sp. z o.o.597171470474-404 CYCHRY110636.50Z01124Kup
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dekor Jerzy Janas796013558226-600 Radom12282.78Z01122Kup
INKOMETALS Sp. z o.o.635183688500-203 Warszawa15830.82Z01125Kup
PHU MAJSTER Katarzyna Rylukowska641225257644-100 Gliwice5878.43Z01131Kup
PPUH Rotax Janusz Borowicz953185899685-373 BYDGOSZCZ1602.08Z01132Kup
PHU MAG-ROAD MAGDA MRÓZ838171092596-300 ŻYRARDÓW2851.57Z01133Kup
Atuto Group Sp. z o.o.944225290932-050 Skawina2710.88Z01130Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin1224.86Z01135Kup
JKML Logistyka Lewandowski I Wspólnicy Sp. j.879264545487-100 TORUŃ865.75Z01138Kup
OSCO Sp. z o.o.813368192535-327 RZESZÓW18351.88Z01134Kup
AB DZIERZBUD Sp. z o.o.586226089481-389 GDYNIA1322.44Z01136Kup
FIBA CARGO Bartosz Popko952176821104-501 Warszawa652.48Z01137Kup
PB INBUD Sp. z o.o. 118214002501-919 Warszawa3359.93Z01139Kup
Premium Food & More Sp. z o.o. Sp. K.713308362605-500 Piaseczno21800.84Z01140Kup
Imfoodex Sp. z o.o.525248244940-397 Katowice8179.36Z01141Kup
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Minec Sp. z o.o. 626101044341-605 Świętochłowice1046.63Z01148Kup
ASTIA Sebastian Słowiński633101659343-251 Pawłowice1152.07Z01150Kup
Kredytum.pl Spółka Akcyjna671180157178-100 Kołobrzeg945.50Z01151Kup
Mateusz Lubiński Rentrap679306355234-500 Zakopane6918.54Z01156Kup
Teatr Broadway Małgorzata Krystyna Obłój851156677071-606 Szczecin1257.90Z01152Kup
Gold Parkiet Sp. z o.o.118210246705-075 Warszawa-Wesoła9691.99Z01153Kup
Poland Center of Excellence Sp. z o.o.701052585431-503 Kraków1025.23Z01155Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź3699.81Z01154Kup
Palazzi OSK Sp. z o.o.521366961702-738 Warszawa6401.13Z01157Kup
Marpol Ferlin Marceli751165538446-220 Byczyna2551.30Z01158Kup
Interhouse Development Sp. z o.o.641253857441-700 Ruda Śląska6964.90Z01160Kup
ULMAR Sped-Transport Urszula Wojtyla529131543105-870 Błonie1581.92Z01163Kup
Big Transport Sp. z o.o.958167292881-036 Gdynia2308.50Z01165Kup
Gospodarstwo Rolne Robert Kotula784164500662-220 Niechanowo26858.69Z01166Kup
SM TRADING Sp. z o.o. S.K.954269259440-241 Katowice2947.04Z01171Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań1161.30Z01172Kup
Przedsiębiorstwo Instalacyjne Kanbud Sp. z o.o.554295257385-795 Bydgoszcz1621.21Z01169Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec1295.83Z01173Kup
FHUT Arkadiusz Bieniek647051297644-360 Lubomia3638.88Z01170Kup
Świat Eventów Kamila Lampart517015947536-062 Zaczernie1471.36Z01174Kup
PW MAT-POL HANDEL-PRODUKCJA-USŁUGI Mateusz Ruta557165778288-300 Mogilno4737.88Z01175Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz11492.56Z01182Kup
BERADEX Dariusz Sielski118003965801-919 Warszawa-Bielany13654.43Z01183Kup
Interspedytor Jacek Ciosek959163435525-900 Kielce11781.61Z01185Kup
Tempo Finanse Sp. z o.o.899249981002-670 Warszawa713.88Z01187Kup
Galeria Artystyczna S.C. Radosław Gregorczyk Przemysław Gregorczyk513023432532-065 Krzeszowice1612.98Z01188Kup
JAN-TRANS Robert Pyrzyński557109114588-160 Janikowo1796.51Z01186Kup
Art Of Concrete Sp. z o.o.954275319540-172 Katowice26469.07Z01190Kup
Eko Food Service Sp. z o.o.657291631225-116 Kielce2641.89Z01192Kup
Supernova Clinic NZOZ Urszula Łotowska546111065715-062 Białystok1939.05Z01193Kup
Auto-Grela Grela Robert573116455242-262 Poczesna570.68Z01196Kup
Tchórzewska Zofia Biuro Usług-Katrix946178891820-616 Lublin599.96Z01197Kup
Royal Company s.c. M.Kowal, M. Płatek677241805630-198 Kraków1080.96Z01198Kup
PHUT Kombi-Tech Mirosław Frąk713111641624-220 Niedrzwica Duża8815.05Z01199Kup
Łukasz Ochwat Alfaram685210800438-200 Jasło10341.81Z01216Kup
Przybylski Mobile Sp. z o.o.945217167331-406 Kraków2535.38Z01221Kup
Assistance Partner Agnieszka Jackiewicz955168270970-812 Szczecin1870.00Z01222Kup
PPHU WARSZMET Sp. z o.o. ZPCh sp.k. 578277462282-300 Elbląg32235.94Z01223Kup
Boston Transport Sp. z o.o.585146791881-874 Sopot49469.47Z01224Kup
Boston Transport Sp. z o.o.585146791881-874 Sopot5102.82Z01225Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów2575.75Z01226Kup
Salon Artukułów Dziecięcych Oleńka s.c. Marcin Galant Aleksandra Galant955189984071-714 Szczecin5640.59Z01227Kup
SZLIF-SERWIS Rafał Trzaskowski851255687471-577 Szczecin3988.94Z01228Kup
AIM-Energy Sp. z o.o.959194708332-800 Brzesko8314.64Z01231Kup
Oktan Group Sp. z o.o.679310509030-714 Kraków4145.00Z01230Kup
Investon24 Sp. z o.o. Sp.k. 879268682687-100 Toruń11681.23Z01229Kup
Madax Włoskie Smaki Liliana Jurgiewicz865108699855-100 Trzebnica1497.05Z01232Kup
Meatcom Sp. z o.o.796296761926-660 Jedlińsk3891.48Z01234Kup
Biuro Finansowo-Personalne POL-CENTER Renata Zarzycka837101736496-500 Sochaczew3817.84Z01235Kup
Gospodarstwo Rolne Rajmund Łakomy622122607163-520 Grabów nad Prosną3928.42Z01241Kup
Gospodarstwo Rolne Stefan Panasiuk496014248008-221 Sarnaki29270.73Z01243Kup
POZYTYWKA Katarzyna Sawczuk537259532875-721 Koszalin3606.00Z01244Kup
Gospoda Młyńskie Koło Wolko, Błaszczyk Spółka Jawna782247673261-063 POZNAŃ610.06Z01247Kup
Workers Instalacje Sp. z o.o. 945220929831-223 Kraków3549.94Z01250Kup
MS Meble Michał Sibora556232251088-100 INOWROCŁAW1627.37Z01251Kup
Dental Business Solutions Sp. z o.o. 851317186372-006 Mierzyn7131.81Z01253Kup
Roger Sp. z o.o.796296519326-600 RADOM3377.36Z01255Kup
Stolarnia Solarscy Magdalena Solarska 955139602770-893 Szczecin4297.15Z01254Kup
Anna Dominik - P.R.I. ARD-BUD 868178946332-700 Bochnia10271.53Z01264Kup
RE-MONT Krzysztof Gutkowski948115298026-600 RADOM2825.89Z01256Kup
F.H.U. MaxBud Kamil Bobula685232898735-202 Rzeszów3929.37Z01265Kup
A.B.C. Aktywny Wypoczynek Łucja Moroz849126767812-220 Ruciane-Nida 2968.96Z01266Kup
ZOR Birawit Witold Januszewski Bogusława Januszewska719115172919-230 Szczuczyn105222.37Z01260Kup
Mediq Group Polska Małgorzata Gawryszewska952147337804-794 Warszawa7683.48Z01269Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna1700.30Z01263Kup
Sklep Myśliwski Pod Amboną Alicja Heromińska537197921621-560 Międzyrzec Podlaski1402.64Z01271Kup
Alumil Systems Toruń Sp. z o.o.879267203787-100 Toruń706.85Z01272Kup
Pure Interactive Media Sp. z o.o.525257845100-379 WARSZAWA24716.27Z01279Kup
U Kasi Hurtownia Słodyczy Adrian Gawroński718212426518-400 Łomża476.00Z01282Kup
Bartongrup Sikora Dariusz752109913446-100 NAMYSŁÓW1018.80Z01284Kup
Firma Handlowa ROLMASZ S.C. Roman Duda, Bogdan Bikowski291019686318-500 Kolno6184.44Z01275Kup
A&B DYSTRYBUCJA Przemysław Uhlenberg 592207666983-200 Starogard Gdański2620.94Z01280Kup
MAAT Project Sp. z o.o.779241157260-161 Poznań1973.31Z01287Kup
EURO-BUD S.C. Wioleta Dudek, Krzysztof Bielak646292562343-100 Tychy95448.69Z01323Kup
Klakier Łukasz Szmajdziński852248860271-515 Szczecin830.65Z01285Kup
ECORECYKLING POLSKA Sp. z o.o. Sp.K.728279514892-515 ŁÓDŹ4132.62Z01288Kup
FH Euro-Wkręt Karolina Masierek879230005787-100 Toruń2040.61Z01289Kup
Domago-Trans Dominika Staniszewska896151238955-020 Żórawina3266.48Z01290Kup
Stol-Płyt Firma Handlowa ELŻBIETA JAMRY-KUŚMIERCZAK 557120618688-300 MOGILNO929.08Z01298Kup
STACH TRANS Stanisław Szechyński645221234742-675 Zbrosławice3353.17Z01291Kup
Lemuria Insurance & Finance Expert Group Sp. z o.o. 583311765180-809 GDAŃSK 3622.83Z01299Kup
ZTSB Szymbud Waldemar Szymczyk 949005294797-500 Radomsko882.97Z01300Kup
MAR-BUD Firma Wielobranżowa Marcin Banasiak728136370290-035 Łódź4659.97Z01301Kup
SED-TRANS Sp. z o.o.731140806695-080 Tuszyn2627.99Z01302Kup
Damian Pilarz SEGA-INVEST574190757542-160 Krzepice7837.58Z01303Kup
VARMEX Sp. z o.o.899020525353-601 Wrocław814.73Z01304Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów5063.98Z01308Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań6835.36Z01309Kup
MAR-GUT Marcin Gutkowski948223432626-600 Radom30506.69Z01310Kup
DIAMED Monika Niebrzegowska714188999921-300 Radzyń Podlaski12374.90Z01314Kup
Budzam Sp. z o.o.922261037622-400 Zamość4783.29Z01316Kup
KARMA Karolina Niekłań951240055202-776 Warszawa9108.08Z01311Kup
Małpka SA673176671900-411 WARSZAWA52396.39Z01319Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Kaniewski567174069509-151 Czerwińsk nad Wisłą40926.27Z01321Kup
KOMFORT I RELAKS Jarosław Czarnomski879163043387-100 Toruń2115.53Z01312Kup
Robert Milewski893125413287-600 Lipno777.50Z01322Kup
Javier S.R.O. Studio Bta Spółka Komandytowa957107660480-244 Gdańsk61048.98Z01324Kup
OMNIBUS Sp. z o.o. Sp. K.527203835002-797 Warszawa28866.16Z01313Kup
AIR BUD Sp. z o.o.729271350293-035 ŁÓDŹ3914.80Z01320Kup
Gospodarstwo Rolne Wioletta i Piotr Sójka843132626577-323 Polnica3338.10Z01325Kup
Zakład Ogólnobudowlany i Ślusarstwo H. i R. Czerniak Spółka Jawna854000967073-110 Stargard5619.38Z01329Kup
MEBLE LORENZ Produkcja-Handel-Usługi Dominik Lorenz619198079663-645 Łęka Opatowska625.13Z01332Kup
KmTech Sp. z o.o.879251279987-100 Toruń4365.77Z01334Kup
APG INVEST Sp. z o.o.525258202700-020 Warszawa9862.77Z01330Kup
Mierzyn Lwowska & Kruszynka Sp. z o.o. Sp.k. 851318602072-006 Mierzyn5123.42Z01336Kup
Shield Management Solutions Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce853000157270-236 Szczecin7462.30Z01338Kup
Grono Sportowa Spółka Akcyjna973071249165-247 Zielona Góra1165.82Z01333Kup
Ubojnia Zwierząt Sławomir i Jadwiga Wojniłowicz Spółka Jawna757142862806-210 PŁONIAWY-BRAMURA3990.04Z01340Kup
GASTROKEBAB Anna Olejnik627263558941-600 Chorzów755.03Z01344Kup
Hydro Invest Sp. z o.o.677213516331-416 Kraków15482.92Z01346Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Styl-Art Piotr Mokusiński967010651585-236 Bydgoszcz748.83Z01337Kup
Usługi Budowlane Paweł Kordos785176447463-112 Brodnica14426.58Z01352Kup
Auto-Met Hurkała Sp.J.955226178970-661 SZCZECIN25801.28Z01354Kup
Mariusz Ruciński FUERRA571147785151-692 Wrocław5915.08Z01350Kup
OLBUD Usługi Inżynieryjno - Budowlane Justyna Żurek852229432970-300 Szczecin9115.22Z01355Kup
Poczta Polska SA525000731300-940 Warszawa1212.83Z01361Kup
Cezar-Bud Cezary Lissoń777325637262-064 Plewiska12488.56Z01351Kup
Krzysztof Waszak KRIS BRUK854185414373-102 Stargard Szczeciński1630.85Z01356Kup
R.Z.H-U.-Marek Słomian769188793697-438 Rusiec11326.38Z01364Kup
Wspólnota Mieszkaniowa Olszyny 2522270230801-494 WARSZAWA3164.92Z01360Kup
P.W. Łącz-Tel Jolanta Zamośna854154510070-030 Szczecin5652.48Z01357Kup
Bull Terror S.C. Szymon Duher, Przemysław Duher712334985020-003 Lublin562.01Z01358Kup
Jawo Pack Sp. z o.o.123112268944-370 Pszów3933.69Z01366Kup
Jawo Tech S.R.O. Sp. z o.o.647257167044-370 Pszów2978.56Z01367Kup
Pensieri Antonina Ratajczak782141610761-249 Poznań978.35Z01368Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin6943.42Z01371Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź3488.07Z01372Kup
Ubojnia Drobiu Pomysk Wielki Jarosław Megier592123462377-121 BYTÓW32694.78Z01369Kup
FILA LOGISTIC MAGDALENA JAŁKOWSKA712270861420-583 Lublin3465.09Z01373Kup
Firma Usługowo-Handlowa Jacmar Marian Łukomski556130503088-190 Barcin3130.70Z01374Kup
Schnaider Group Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW2636.77Z01375Kup
CASH CASH Sp. z o.o.879260277587-100 Toruń4368.38Z01377Kup
Oskar Drobysz OsCar Auto Serwis956232827187-100 Toruń2760.10Z01381Kup
AUTO-SERWIS Janusz Czapski 879213175587-100 Toruń3512.16Z01382Kup
Easy Transport & Spedition Sebastian Brzeziński429006981161-730 Poznań3678.31Z01517Kup
NEOSPED Hajdys i Wspólnicy Sp.j.836185753696-100 Skierniewice1284.01Z01384Kup
Atlantis Shipyard Sp. z o.o. 739390099610-140 Olsztyn24629.52Z01387Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Kiełczewski291022607318-507 Grabowo7197.83Z01400Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA4478.49Z01402Kup
CAMELEON Jakub Ostrowski771246560951-317 WROCŁAW7857.45Z01404Kup
Marek Sokołowski Doradztwo Biznesowe113012467505-502 PIASECZNO38165.17Z01405Kup
E3d Iwona Krepsztul727265512194-054 ŁÓDŹ7888.71Z01408Kup
TOMAKUNA Tomasz Piaskowski726121235491-855 Łódź7679.71Z01409Kup
OMNIBUS Sp. z o.o. Sp. K.527203835002-797 Warszawa10420.76Z01412Kup
JDK - BUD Sp. z o.o.586230310380-822 GDAŃSK7106.51Z01406Kup
Rawa Wash Sp. z o.o.982037459560-681 Poznań3188.56Z01410Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź605.84Z01414Kup
Winterfox Sp. z o. o. Oddział w Dziećmorowicach657288067225-362 KIELCE9612.40Z01415Kup
Renmar-Pack s.c. Renata Trębska, Mariusz Trębski836185261696-100 Skierniewice7160.59Z01416Kup
BDDP Sp. z o.o.588240094476-009 Manowo2808.34Z01411Kup
Kruk Joanna835159596896-200 Rawa Mazowiecka747.48Z01420Kup
MARTINEX-SPEDYCJA Sp. z o.o.562169065388-190 Barcin1736.94Z01417Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław6700.23Z01418Kup
M-BUD Mariusz Karpiński839177651276-200 Słupsk1265.45Z01422Kup
OLI-TRANS-SPED Danuta Makosz-Kurzok646178158243-100 Tychy5220.40Z01424Kup
Decker Systems sp. z o.o.609007357129-130 MOSKORZEW1381.82Z01428Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin6912.84Z01432Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź5335.59Z01433Kup
MAJA Sp.j. RZADKOWALSKI, RECZKOWSKI556243939988-100 Inowrocław4770.72Z01435Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa12448.41Z01427Kup
Viridis Bartosz Karpiński839313859576-200 SŁUPSK2689.57Z01437Kup
Maciej Leśniański Trans-Expres599249526566-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI4856.90Z01438Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin2250.21Z01436Kup
PPHU Ba-Mar Marta Wrońska918195103323-400 Biłgoraj587.75Z01439Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI765.75Z01448Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI923.22Z01453Kup
HEMER Mariusz Szefer928134543880-460 GDAŃSK5551.87Z01443Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI7078.40Z01449Kup
GROTTECH Sp. z o.o. S.k.897175374650-062 Wrocław18449.98Z01455Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI2299.50Z01450Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI16387.10Z01451Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ENELVIA Sp. z o.o.918216265723-400 Biłgoraj3426.52Z01454Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI690.18Z01452Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ12094.84Z01457Kup
ASESCO Sp. z o.o.525271061400-052 Warszawa5114.86Z01458Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI7218.91Z01459Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI5396.93Z01460Kup
Intermix Pl Sp. z o.o.118207791801-922 WARSZAWA216557.23Z01461Kup
Spacefactory DCA Sp z o.o. Sp.K. 522299789302-290 Warszawa1869.65Z01462Kup
INTERKIS-Aqua-Technologie Uzdatniania Wody-Zenon Szturomski584151618283-330 PĘPOWO142493.20Z01464Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI6822.40Z01463Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI4616.76Z01469Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI25110.30Z01468Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI8865.94Z01470Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI12500.22Z01472Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk5579.05Z01474Kup
EKO PROGRAM Sp. z o.o. Sp.K.549243491232-651 Nowa Wieś13435.65Z01467Kup
Barbara Burzyńska894234989954-061 Wrocław8085.77Z01473Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI9403.05Z01465Kup
POLCARGO MACIEJ BANASZAK953220818389-121 Ślesin26738.02Z01476Kup
Vitruvius.pl Sp. z o. o.547215309643-309 Bielsko-Biała2827.14Z01478Kup
Romex Sp. z o.o.879265586687-100 Toruń16058.91Z01479Kup
Totalmedia Barbara Dudzic734172862833-300 Nowy Sącz40377.72Z01484Kup
P.P.H.U. EUROMETAL Jerzy Maliszczuk521196348803-158 Warszawa4968.28Z01488Kup
GRAB-PANDA WOLF-PEOPLE-RECRUITMENT ANSOU KEITA741212952810-434 Olsztyn3001.48Z01489Kup
So-Pa Bud Sp. z o.o.542322487315-111 BIAŁYSTOK2883.22Z01498Kup
Megafloor Sp. z o.o.693217362467-200 GŁOGÓW9467.66Z01499Kup
Firma Handlowo-Usługowa Z-Bud Mateusz Zyskowski 719156623519-200 GRAJEWO5374.91Z01500Kup
Eurofloor Bakalarek, Nowicki Spółka Jawna972121237561-659 POZNAŃ15583.43Z01501Kup
KAVARITO Sp. z o.o. Sp.K.661237109627-400 Ostrowiec Świętokrzyski627.97Z01502Kup
China Wok Sp. z o.o.851305132071-690 Szczecin31699.69Z01503Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI12234.31Z01505Kup
Stalberg Polska Sp. z o.o.618214325662-800 Kalisz7071.98Z01506Kup
Grzybowski Wiesław762001172807-206 Somianka6695.32Z01507Kup
Mira Artur Romankiewicz 739010694411-001 Dywity580.92Z01510Kup
Europejskie Centrum Tłumaczeń Sp. z o.o.526258501004-160 Warszawa7968.12Z01509Kup
DOGLE Usługi Dla Zwierząt, Szkolenia Dominika Gniecka737132134034-735 NIEDŹWIEDŹ5483.34Z01511Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice748.88Z01512Kup
CZECH-BUD Czesław Pacholik734126250334-654 Męcina2606.05Z01514Kup
KP Logistic Krzysztof Plewa779110209962-081 Baranowo-Przeźmierowo1182.69Z01515Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dasta Danuta Stasiak 576001017146-325 RUDNIKI5325.94Z01516Kup
Rabell Logistic Sp. z o.o. w likwidacji669252042775-135 Koszalin4134.69Z01518Kup
PHU Sonia s.c. Ewa Nitka, Sonia Nitka 958166692281-603 GDYNIA3353.38Z01526Kup
Prossecco Sp. z o.o.749209120647-225 Kędzierzyn Koźle21048.73Z01522Kup
Stolbud-Trans Kinga Bentka995011135164-061 Kamieniec11497.14Z01525Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELKOM Halina Smyrak644203382141-219 Sosnowiec3731.42Z01530Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia739.28Z01527Kup
Polscan Sp. z o. o.781188701271-441 Szczecin5443.87Z01521Kup
JULTRANS HENRYK BUKOWSKI 615003019370-307 Szczecin1663.09Z01528Kup
PELLON Sp. z o.o. 838176893696-300 Żyrardów19703.40Z01535Kup
Woodland Pellets Ukraine UA00000000000049070 Dnipropetrovsk, UKRAINE16543.98Z01533Kup
LEN Magdalena Dratwińska644232582541-200 Sosnowiec725.31Z01538Kup
S-Prime Sp. z o.o.525261175700-116 Warszawa5226.78Z01536Kup
Firma Usługowo-Handlowa Jacmar Marian Łukomski556130503088-190 Barcin3356.18Z01539Kup
WorPak Sp. z o. o.525271545100-139 Warszawa3102.00Z01534Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk3229.77Z01540Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań4658.38Z01541Kup
EKO MAR TBI Sp. z o.o.728279105092-620 Łódź3671.19Z01543Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa4631.58Z01544Kup
Glanz Company Personel Service Beata Stefanowicz 744162273414-240 Susz3782.02Z01537Kup
MH-BUD Maciej Hejna728258302193-217 ŁÓDŹ10796.32Z01545Kup
Ryan Trans Sp. z o.o.882212140358-200 Bielawa3681.03Z01547Kup
CARTRAC Sp. z o.o.958166541484-230 Rumia806.60Z01548Kup
Biuro Turystyczno-Usługowe Gro-Tour W.T. Piotrkiewicz Spółka Jawna583208966880-257 Gdańsk7282.81Z01550Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo5739.21Z01546Kup
Shisha Dream-Deutschland GmbHDE81569840169469 Weinheim, Deutschland 113031.26Z01549Kup
Stamar Spółka Akcyjna599317540466-400 Gorzów Wielkopolski213174.78Z01555Kup
Cloud Logistics Sp. z o. o.677236317704-078 Warszawa22790.63Z01556Kup
MICHAL MALINA ALLROUND – MALINASPEDITIONDE28444072315230 Frankfurt/Oder, Deutschland3178.13Z01551Kup
Nova Invest Sp. z o.o.593256080082-300 Elbląg15428.77Z01557Kup
EKO MAR TBI Sp. z o.o.728279105092-620 Łódź8511.99Z01554Kup
PRB PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH NATALIA GRZELAK739360208110-900 OLSZTYN12817.10Z01558Kup
Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.851284199471-215 SZCZECIN12428.62Z01561Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa5512.87Z01562Kup
AdvanceMed Sp. z o.o. 642304977847-400 Racibórz6041.73Z01568Kup
Seven Marcin Gawin727233066694-047 ŁÓDŹ1066.43Z01574Kup
URAN Urszula Lewicka, Andrzej Lewicki Spółka Jawna562171419388-190 BARCIN895.21Z01575Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański3885.70Z01577Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie3674.79Z01585Kup
Optima Logistics Group Sp. z o.o.701015793601-616 WARSZAWA6026.07Z01581Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2853.26Z01579Kup
AdvanceMed Sp. z o.o. 642304977847-400 Racibórz987.91Z01569Kup
Gregczar Sp. z o. o.698183704764-010 Krzywiń 5086.05Z01587Kup
Activemedica Sp. z o.o.634283278740-738 Katowice2357.61Z01570Kup
FROZEN FOODS Sp. z o.o.728279435095-050 Konstantynów Łódzki4769.27Z01580Kup
Activemedica Sp. z o.o.634283278740-738 Katowice1504.10Z01571Kup
Lumico SRLIT0369004036941126 Modena, ITALY6418.50Z01583Kup
Vital Medic Sp. z o.o.751174893846-200 Kluczbork3682.51Z01572Kup
Vital Medic Sp. z o.o.751174893846-200 Kluczbork4531.25Z01573Kup
DIL Group Jacek Michalski973086388265-729 Zielona Góra14120.38Z01586Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane DK-BUD Ostrowski Krystian656185013028-340 Sędziszów1561.89Z01589Kup
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Pamar II Paweł Marcinek 678107477431-610 Kraków1851.04Z01593Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Dawid Rajmer591160219583-400 Kościerzyna 1341.81Z01596Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław1088.72Z01592Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa1511.64Z01591Kup
Building Trade Systems Ewa Wypustek725136212992-547 Łódź10284.56Z01597Kup
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Auto-Trans Hubertus Hubert Holik751144254746-300 Olesno22940.10Z01598Kup
Grupa Kapitałowa Euro-Bud Sp. z o.o.554258372787-100 Toruń10538.89Z01594Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz1194.28Z01595Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce4044.45Z01599Kup
P.H. PLUS 1 Katarzyna Niesiobędzka763193960664-980 Trzcianka788.86Z01609Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski3589.96Z01614Kup
Dąbrowski Marek Inwestmost776157134609-200 Sierpc647.06Z01610Kup
WESAY Sp. z o.o. 635183329543-176 Gostyń - Wyry30734.12Z01612Kup
Recta-Trans Sp. z o.o.774322705809-402 Płock22449.10Z01611Kup
EXTO Sp. z o.o.634285921440-153 Katowice25256.41Z01613Kup
Firma Handlowo-Usługowa Marek Dapa749200525347-280 Pawłowiczki4939.14Z01618Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ2273.20Z01602Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2380.28Z01619Kup
GOOD FOOD CATERING Sp. z o. o.896154286480-855 Gdańsk1242.13Z01621Kup
Verus Logistics Sp. z o.o.525247468000-131 Warszawa749.18Z01615Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź679.96Z01620Kup
ANDRZEJ ZAGDAŃSKI TRANS­SPEED923150306566-008 Świdnica1442.77Z01623Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań5758.82Z01622Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa10148.24Z01624Kup
Eco Gold Paliwa Sp. z o. o.913161666354-611 Wrocław146801.82Z01626Kup
Dssagro Dawid Sikora 879233027187-140 Chełmża4498.31Z01628Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa17108.16Z01627Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa15433.30Z01625Kup
Firma Budowlana LISBUD Sp. z o.o. Sp. k. 817199468439-300 Mielec14969.33Z01632Kup
Marcin Mariański745135204112-100 Szczytno1021.14Z01633Kup
Hol-Auto Mechanika Serwis Arkadiusz Pliszka984010287113-100 NIDZICA4030.48Z01634Kup
Passive Energy Polska Jolanta Brzozowska745172056212-100 Szczytno4018.10Z01635Kup
BJB Speed Sp. z o.o.849158762112-200 Pisz1788.11Z01636Kup
ABMETAL-Obróbka Blach Mateusz Leszczyński789165277062-330 Nekla Z01638Kup
Urszula Winecka556109297688-140 GNIEWKOWO3549.82Z01640Kup
TRANSPIANO KACZMAREK MICHAŁOWICZ SPÓŁKA JAWNA968097841262-860 OPATÓWEK3653.49Z01641Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól2805.59Z01642Kup
Suns Sp. z o.o.669240479675-511 Koszalin6767.06Z01645Kup
P.H.U. Standard Jadwiga Wiśniewska522220358001-466 Warszawa3071.65Z01646Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3297.20Z01644Kup
PC Metropolia Katarzyna Kazojć579185377580-387 Gdańsk7481.86Z01648Kup
Sea Power Sp. z o.o. Sp. K.583320422680-830 Gdańsk1549.97Z01647Kup
Libart Bartosz Lipa664197586227-200 Starachowice6710.13Z01650Kup
Ontrans Sp. z o.o.649230944942-235 Lelów31019.34Z01651Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz963.46Z01652Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa13230.05Z01653Kup
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców744135898714-200 IŁAWA4417.25Z01655Kup
Gospodarstwo Rolne Reszka Wioletta843121387489-607 Konarzyny6155.78Z01656Kup
Firma Remontowo-Budowlana Mark-Pol Marek Tota869116671732-800 Poręba Spytkowska7258.56Z01657Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2332.78Z01658Kup
Flex Box Kamil Łukszo599266698566-400 Gorzów Wielkopolski7444.71Z01659Kup
KRZYŚ F.H.U. Krzysztof Dziewiątkowski875108299486-200 Chełmno1351.89Z01660Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź707.75Z01662Kup
Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.629246613841-300 Dąbrowa Górnicza3652.53Z01667Kup
New Expedition Sp. z o.o.527273311000-867 Warszawa4340.35Z01673Kup
Gospodarstwo Rolne Anna Kierstein756197363747-100 Strzelce Opolskie12176.18Z01674Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa7927.14Z01668Kup
Flex Box Kamil Łukszo599266698566-400 Gorzów Wielkopolski8286.31Z01670Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław9654.83Z01663Kup
Getek Leonard GOLS751128700646-250 Wołczyn2785.24Z01675Kup
Błach Aleksandra Błach969133404942-674 Kamieniec969.75Z01676Kup
Moto Expert Marcin Wichłacz897116830955-080 Smolec3821.03Z01677Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4339.78Z01664Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki2714.62Z01671Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź4057.55Z01665Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza1134.26Z01680Kup
OLIWIER ANTYDOOR Aneta Artymowicz543201328817-100 BIELSK PODLASKI1585.70Z01682Kup
Voo Doo Couriers Wojciech Czelny 777269621262-095 Murowana Goślina20546.59Z01684Kup
Xenon Energetyka Żołneczko Zdzisław646144320143-155 Bieruń4820.63Z01679Kup
Agencja Reklamy i Promocji Art Studio Beata Amroziak-Szęda744112857214-200 Iława4218.86Z01681Kup
MAP TRANS Sp. z o.o.696186624163-840 Krobia3112.30Z01688Kup
GOTROM Group Grzegorz Otrombka588241936984-200 Wejherowo7234.38Z01683Kup
Febus Express Sp. z o.o.701042855901-401 WARSZAWA2480.91Z01689Kup
OPTIMA SERVICE Sp. z o.o.929009282467-100 Nowa Sól3259.37Z01685Kup
MIX Hurtownia Michał Jednorowicz596163529766-300 Międzyrzecz19528.46Z01691Kup
Usługi Transportowe - Nierobisz Janusz 645109237842-600 Tarnowskie Góry7348.23Z01687Kup
Sando Sp. z o.o.973101674766-120 Kargowa5895.91Z01692Kup
Marbet-Pol Sp. z o.o. 894304334654-063 WROCŁAW4865.50Z01693Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3185.23Z01694Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ3710.42Z01696Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź5071.90Z01695Kup
Komplex Artur Kurzyk772228573197-525 Wielgomłyny845.87Z01698Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz3208.45Z01699Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2371.64Z01700Kup
Impresariat Artystyczny Beka Sp. z o. o.583315933680-286 Gdańsk4208.90Z01703Kup
Marbet-Pol Sp. z o.o. 894304334654-063 WROCŁAW1161.00Z01705Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC782.48Z01707Kup
FIRMA WIELOBRANŻOWA DOMINO DOROTA KOKOSZKA627261631041-503 Chorzów1176.96Z01708Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW22928.91Z01701Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA1562.01Z01704Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA1042.24Z01709Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW1421.40Z01706Kup
Luxmet Sp. z o.o.658198252126-200 KOŃSKIE11773.45Z01702Kup
Gdynia Coffee Company Sp. z o. o.586229289481-363 Gdynia891.98Z01710Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA2112.82Z01711Kup
MAN-AM Karolina Leszko-Tyszyńska765153552778-600 Wałcz3053.54Z01713Kup
RCI LOGISTIK Sp. z o. o.599321844466-446 Deszczno22859.62Z01716Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa3044.62Z01718Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW4298.72Z01719Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań3329.95Z01720Kup
Jarosław Krutul Usługi Sprzętowo-Transportowo-Handlowe542011866216-030 Supraśl4170.46Z01717Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań860.30Z01721Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ7557.17Z01723Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI6171.40Z01725Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa14008.48Z01727Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk15795.85Z01722Kup
DEXICO SP. Z O.O.618214597662-800 KALISZ840.71Z01729Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól6452.42Z01724Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa3571.74Z01730Kup
Hol-Trans Serwis Sławomir Szymczak915130144855-120 PĘGÓW6019.48Z01726Kup
P.P.U.H. MODEL Sebastian Mądrzecki839179775075-511 Koszalin2911.87Z01732Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa2703.12Z01733Kup
Logra Sp. z o.o. 821264563908-110 Siedlce2439.20Z01728Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie2097.00Z01734Kup
F.H.U. AutoTrans Krzysztof Stępiński769197341797-400 Bełchatów2987.58Z01736Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie2628.49Z01737Kup
Firma Handlowo-Usługowa Alicja Rzegocka671151222380-297 BANINO2819.67Z01739Kup
PPHU GREWEX Edyta Wojewoda734257024731-982 Kraków839.11Z01740Kup
Maciej Leśniański Trans-Expres599249526566-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI28002.96Z01741Kup
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DEM DARIUSZ MANNISCHEFF584154154780-747 GDAŃSK38905.64Z01742Kup
Perfecto Anna Wierzbowska879200023787-100 Toruń19690.90Z01743Kup
Maciołek Maciej894290125653-446 Wrocław1568.93Z01744Kup
Adam Lewandowski888311208387-800 Włocławek689.88Z01745Kup
Dariusz Kudłaty894114985654-438 Wrocław786.49Z01746Kup
PPHU Jacex Krzysztof Piłat739175642011-015 OlsztynekZ01747Kup
DIAMED Monika Niebrzegowska714188999921-300 Radzyń Podlaski11194.03Z01749Kup
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz925203374267-100 NOWA SÓL3699.51Z01751Kup
CARTLANDER Sp. z o.o.525253719100-131 WARSZAWA18073.72Z01752Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3008.35Z01754Kup
Jacek Bernad972030302961-673 POZNAŃ4809.86Z01755Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz826.11Z01756Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin983.12Z01753Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk4783.86Z01761Kup
Adal Sp. z o. o.927193951566-200 Świebodzin4560.11Z01762Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW5186.21Z01757Kup
Merkury Serwis Sp. z o. o.851308559570-556 Szczecin2129.37Z01763Kup
AG City Group Sp. z o.o.527275286300-842 Warszawa7192.31Z01759Kup
Sanit Sp. z o.o.854240681473-110 STARGARD70298.48Z01764Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański6488.30Z01770Kup
ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie892000103187-500 Rypin109265.49Z01771Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk2984.99Z01772Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC2132.79Z01773Kup
Zakład Betoniarsko-Kamieniarski BETKAMEX Jerzy Urbański671142661878-100 KOŁOBRZEG1081.10Z01774Kup
PITT-STOP Logistic Alicja Znamierowska841147342584-300 Lębork20592.12Z01777Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki17525.13Z01780Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź6025.88Z01778Kup
AL BUD Sp. z o.o.738214490138-303 Kobylanka3851.38Z01782Kup
JB MASSIV BAU Sp. z o.o.639201215884-300 Lębork8566.80Z01781Kup
MSE TRANSPORT Sp. z o.o.222089903841-100 Mysłowice8586.71Z01787Kup
UNITECH Sp. z o.o. Sp. k.957106735080-298 Gdańsk14052.98Z01789Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki11994.93Z01779Kup
DOMY I ARCHITEKCI Sp.z o.o.676242480730-715 Kraków10341.82Z01786Kup
P.H.U. Odra-Trading Mariola Fitzek651109866469-100 Słubice8898.02Z01783Kup
C.M.R. Transport-Spedycja Mariusz Śledzik949178572942-253 Janów3330.58Z01785Kup
Paweł Miecielica-Usługi Rolne845172965819-411 Świętajno1774.26Z01792Kup
Noble Markets Sp. z o.o.525257872905-803 Pruszków3273.40Z01791Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI6952.79Z01790Kup
Hubert Lorych F.H.U.698115423664-030 Śmigiel1146.66Z01797Kup
Nano Trans Katarzyna Swoboda615174983959-900 Zgorzelec7148.55Z01793Kup
Usługi Budowlane Paweł Kordos785176447463-112 Brodnica4480.07Z01799Kup
Sklep Ogólnospożywczy Marta Sobiesińska839126262976-200 SŁUPSK7992.78Z01800Kup
Jakieła Jan FUH JANEK684104574838-440 Lubatowa2772.15Z01805Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski2740.51Z01806Kup
KEMPES Mateusz Kępka542318826115-446 Białystok12160.47Z01803Kup
Open Pharma Plus Sp. z o.o.5732856714 42-200 CZĘSTOCHOWA125733.65Z01807Kup
KIPEX Sp. z o.o.527276970500-844 Warszawa21215.25Z01802Kup
3SV Avesta Anna Hebda797154902800-511 WARSZAWA5489.99Z01804Kup
ETWINS Sp. z o.o.113279613703-916 Warszawa9184.67Z01809Kup
Julka-Trans Bartłomiej Zarach841172092984-300 Lębork1073.62Z01815Kup
Ireneusz Swatowski839290178776-251 Kobylnica1756.25Z01816Kup
Cezary Mikołajczyk841172148484-300 Lębork2793.79Z01817Kup
Centrum Informacji Wizualnej Sp. z o.o.113279546804-063 Warszawa5977.43Z01810Kup
BENETON Sp. z o.o.671176743778-100 Kołobrzeg861.70Z01813Kup
RABEN LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.777324962762-023 GĄDKI1364.13Z01818Kup
DK OKNA Sp. z o.o.751177237446-250 Wołczyn1361.18Z01819Kup
Aco Solution Sp. z o.o.113260262404-063 Warszawa5977.43Z01811Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin1363.41Z01820Kup
Druk Art Klaudia Szweda839317920076-200 Słupsk4256.17Z01814Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa1857.23Z01812Kup
Zakład Ogólnobudowlany Karol Szwędrys847157224319-400 Olecko2646.34Z01826Kup
Kazimierz Fedor Usługi Rolnicze7451340960Elganowo 4424139.15Z01829Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa4273.66Z01830Kup
Profal Kielce Sp. z o.o.657293107925-316 Kielce883.46Z01833Kup
MS TRANS Maciej Zawadzki514021550762-874 Brzeziny1564.66Z01836Kup
Nano Trans Katarzyna Swoboda615174983959-900 Zgorzelec6813.94Z01837Kup
Usługi Leśne Rutkowski Robert745145608813-113 Janowo6001.68Z01832Kup
Zastal Wagony Sp. z o. o.973100892065-119 ZIELONA GÓRA4628.63Z01835Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW1376.93Z01838Kup
Chrząszcz Przemysław Firma Handlowo-Usługowa 687174881638-530 Zarszyn2075.08Z01850Kup
Budownictwo STYL-BAU Bogdan Klatka685122818938-200 JASŁO66176.70Z01849Kup
KAS-TRANS Sp. z o.o. 876246155486-302 Skarszewy2616.21Z01843Kup
Scu-Trans Łukasz Szymaniak504000996186-014 Kruszyn2732.47Z01840Kup
PREZYDENT Marek Majewski743187896911-100 Lidzbark Warmiński4742.46Z01841Kup
MTM TRAKT Sp. z o.o.726265929391-824 Łódź52003.10Z01842Kup
MARTINEX-SPEDYCJA Sp. z o.o.562169065388-190 Barcin1296.97Z01844Kup
Simon-Truck Szymon Bukowski886287805858-308 Dziećmorowice1591.76Z01845Kup
Extreme Trans Aneta Hyla642294519234-300 ŻYWIEC1483.94Z01846Kup
Grupa Transportowa Sp. z o.o.771285220097-300 Piotrków Trybunalski840.84Z01847Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków560.06Z01851Kup
PHUP Ger-Pol Andrzej Będkowski, Jolanta Będkowska Sp.J.654000751744-100 Gliwice2707.38Z01852Kup
PETROTECH Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.J.765000465064-915 Jastrowie18093.96Z01854Kup
ROSA-MET RADOM Sp. z o.o.948259358026-600 Radom22731.67Z01855Kup
Rabell Logistics Brygida Wegner669219991375-135 Koszalin3303.15Z01857Kup
LUXWET Sp. z o.o.899273429255-100 Trzebnica7442.72Z01859Kup
Agencja Artystyczna ARENA Paweł Szczerbiński872106644739-200 Dębica11408.29Z01862Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz3733.15Z01856Kup
Power House Damian Bugaj 574204120942-221 Częstochowa4415.24Z01858Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa5137.45Z01861Kup
Freygants Oil Jakub Freygant556264022788-101 Inowrocław4111.78Z01863Kup
TIMEX Opony Jacek Hajzyk651168345744-268 Jastrzębie-Zdrój3881.21Z01867Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki6264.90Z01868Kup
P.H.P. WYCHAMET Andrzej Wychowaniec573010102942-263 Wrzosowa25071.11Z01869Kup
ŁZG ŁĘCZYCA S.A.775000045699-100 ŁĘCZYCA6585.27Z01870Kup
Wspólnota Mieszkaniowa Mościckiego 13a573288339042-200 Częstochowa916.90Z01873Kup
Wspólnota Mieszkaniowa ul.Mościckiego 13573284615342-200 CZĘSTOCHOWA556.73Z01874Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań758.75Z01876Kup
PROMESSE Magdalena Muchowska-Data842167462277-200 Miastko14539.24Z01884Kup
PANDALINE Sp. z o.o.945219490631-227 Kraków1355.27Z01885Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas599268469366-400 Gorzów Wielkopolski34127.09Z01886Kup
Firma Handlowo-Usługowa JOHN-AGRI JAN OSMOŁA503008052687-400 Golub Dobrzyń34814.29Z01882Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wojciech Pawliszewski726150697294-120 Łódź 4681.85Z01891Kup
Maxi Trans Agnieszka Piechowska774272912509-410 Płock2894.18Z01889Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa15997.07Z01893Kup
Super House sp. z o.o.645254253042-600 TARNOWSKIE GÓRY11315.15Z01897Kup
BGMRGroup Mateusz Woźnica593255399383-110 Tczew5184.84Z01898Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MADO Marcin Dorożała923159686564-223 Kębłowo6924.77Z01899Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków6486.03Z01900Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź1908.37Z01902Kup
KUBA Mieczysław Kniaź918127145623-412 ŁUKOWA4511.39Z01904Kup
Chris AB Consulting LTD000000000150-020 Wrocław2598.76Z01906Kup
Recta-Trans Sp. z o.o.774322705809-402 Płock9301.72Z01908Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Kurosz697144364867-407 Szlichtyngowa1961.98Z01903Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA5880.37Z01915Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz2513.52Z01910Kup
Gospodarstwo Ogrodnicze Jerzy Karwan787110694664-530 KAŹMIERZ9355.23Z01918Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA44128.61Z01920Kup
KLT Group Sp. z o.o.783176382761-863 Poznań5998.28Z01921Kup
ABC DIRECT CONTACT Sp. z o.o.118007596705-270 MARKI10514.32Z01923Kup
Konstal Gabriela Nowak957045053280-237 Gdańsk3479.58Z01925Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa12561.68Z01926Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki5107.78Z01928Kup
EMKA LOGISTICS MACIEJ KUCA929180901766-016 Zielona Góra6573.13Z01930Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo2846.73Z01936Kup
Vtrans Sp. z o. o.951240298202-972 Warszawa9778.26Z01938Kup
Julstar Haus sp. z o.o.954275904540-246 KATOWICE1690.45Z01935Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa4058.01Z01931Kup
Polonia Internacionale Group Sp.z o.o.782259262260-841 POZNAŃ5616.26Z01932Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa1125.76Z01933Kup
AG OSŁONY ARTUR GŁUSZEK626066895641-908 Bytom3245.73Z01939Kup
Alfa Trans Anna Główko757131987906-425 Karniewo2272.37Z01940Kup
IRVIN Sp. z o.o.631265248344-100 Gliwice1583.92Z01943Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław1675.80Z01944Kup
Ekspedo Sp. z o.o.554293441185-009 Bydgoszcz1709.30Z01945Kup
Stal-Produkt Spółka Jawna Kornelia Zaława, Dariusz Zaława649196767642-300 Myszków1198.18Z01941Kup
Dariusz Auguściak - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARBUD949147729397-532 Żytno2801.97Z01946Kup
VERSEB BUD SYSTEM Sp. z.o.o.949221218342-200 Częstochowa4985.78Z01947Kup
PROMOFACTOR Sp. z o.o.123130190805-500 Stara Iwiczna548.13Z01950Kup
FHU Projekt-Bud sp. z o.o.773244493502-306 WARSZAWA817.40Z01951Kup
Banach Łukasz ZPHU 766144213562-100 Wągrowiec5060.68Z01952Kup
IR-PAPIER Irena Bieniarz598130710774-400 Dębno955.19Z01955Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom1475.99Z01956Kup
ROBERT JĘDRYS EURO PARTNER777116564262-060 Stęszew1286.77Z01957Kup
Gospodarstwo Rolne Gałusa Lidia775264822799-311 BEDLNO-WIEŚ5102.59Z01958Kup
Witas Zbigniew FIRMA HANDLOWA PELIKAN644050382041-208 Sosnowiec16547.56Z01953Kup
Eugeniusz Ludwikowski KAR - PLAT TROTY839196900476-100 Sławno16630.11Z01954Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa9715.48Z01963Kup
MSE TRANSPORT Sp. z o.o.222089903841-100 Mysłowice8612.18Z01965Kup
EUROLINE CARGO Sp. z o.o.542323590215-879 Białystok5047.55Z01970Kup
TBA EUROPE Sp. z o.o.896153806447-400 RACIBÓRZ2643.92Z01971Kup
Agnieszka Ostojska Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane KDM786166468563-040 Nowe Miasto nad Wartą695.32Z01968Kup
Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane655197395428-100 Busko-Zdrój2598.98Z01973Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki14479.44Z01964Kup
ANDRZEJ MATUSZ Nike reklama i promocja524191379103-107 Warszawa15951.10Z01974Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARMI Mirosław Archacki886100820858-370 Boguszów-Gorce1121.73Z01967Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW3340.43Z01975Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza7299.86Z01959Kup
JAMAR TSL Sp. z o.o.632201613943-600 JAWORZNO3774.99Z01976Kup
WALD-BUD 1 Sp. z.o.o.527277001600-895 Warszawa80193.81Z01977Kup
Firma Remontowo-Budowlana Krzywicki Mirosław635159791443-190 MIKOŁÓW5712.71Z01982Kup
Biuro Doradczo Handlowe Król Jacek897101454656-420 BIERUTÓW38527.61Z01983Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec3100.28Z01988Kup
INEKS TG Sp. z o.o.629242017141-300 DĄBROWA GÓRNICZA3949.23Z01980Kup
POLSKA KROWA MLECZNA Sp. z o.o.701060615610-416 OLSZTYN26473.73Z01987Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski11724.12Z01989Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI568.79Z01986Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza4376.75Z01990Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa804.54Z01995Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki7796.85Z01991Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW4288.76Z01993Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź4204.71Z01998Kup
Gospodarstwo Rolne Konopko Wojciech719145872919-222 Wąsosz5852.08Z02000Kup
Grupa Transportowa Sp. z o.o.771285220097-300 Piotrków Trybunalski799.02Z01997Kup
STS International Logistic Sp. z o.o. 639200305344-285 Rzuchów3911.61Z02001Kup
FARINA Jakub Mączka672188392678-320 Połczyn Zdrój1474.59Z02004Kup
Farmvita Inga Traczykowska554113584386-120 PRUSZCZ1109.36Z02005Kup
Bera Alicja Prywatne Biuro Podróży KARLIK754000895445-058 Opole811.11Z02009Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3968.70Z02013Kup
Hussar Transport S. A.113291808902-781 Warszawa6862.13Z02011Kup
Firma Handlowo-Usługowa Joanna Ruczyńska Twój Dom744156417814-260 Lubawa2271.52Z02012Kup
F1 SERWIS Paweł Baj752142879646-112 Świerczów3954.00Z02015Kup
SIMTEC SYSTEM Krzysztof Kasperowicz631158835244-100 Gliwice19676.39Z02016Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ1797.88Z02022Kup
BAREL POLAND Sp. z o.o.679306989130-504 Kraków4370.24Z02018Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA7884.54Z02020Kup
TRANS-HIT Mariusz Płochocki739051632311-040 Dobre Miasto1289.83Z02024Kup
Sando Sp. z o.o.973101674766-120 Kargowa3562.21Z02026Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów11128.73Z02017Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań1804.93Z02019Kup
PRO SECUR Sp. z o.o.882212792058-200 Dzierżoniów2705.87Z02025Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA2268.82Z02021Kup
Kasmo Sp. z o.o.731179257395-200 Pabianice19655.08Z02031Kup
ANDRA Andrzej Dąbek619194463663-645 ŁĘKA OPATOWSKA1807.68Z02030Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW3144.76Z02032Kup
Bw-Poż Sp. z o.o.522302304102-274 Warszawa4670.37Z02038Kup
YANAKA VISION Sp. z o.o.222087011241-400 MYSŁOWICE1909.88Z02044Kup
MILLER-DETAILING Rafał Miller648233685841-710 Ruda Śląska1887.60Z02045Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna5297.62Z02046Kup
Firma Ekologiczna EKO-BYT Magdalena Rusek754289192146-325 Rudniki6217.58Z02042Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa5423.71Z02047Kup
PROJEKT URODA Sylwia Pająk638177862640-233 Katowice1996.92Z02043Kup
EKOGROSZ Krzysztof Chałupczyński618207213162-800 KALISZ5997.31Z02049Kup
VEGA FARMS GROUP Sp. z o.o.557169716188-324 JEZIORA WIELKIEZ02048Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE4126.16Z02036Kup
Fabryka Mebli Wiza Grzegorz i Elżbieta Wiśniewscy Sp. J.786100085062-025 KOSTRZYN19302.48Z02050Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa2878.69Z02053Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk2492.04Z02055Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź1486.43Z02051Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań5893.56Z02060Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa2969.05Z02052Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa14998.25Z02063Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa1419.02Z02065Kup
Kosno Aleksandra Marty Polska754249489345-315 OPOLE5575.92Z02056Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW4382.25Z02054Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk2839.98Z02061Kup
Mieszalnia Pasz Jerzy Lewandrowski567100051509-140 RACIĄŻZ02062Kup
VIOOLET-LOGISTICS Sp. z o.o.886299460058-340 GŁUSZYCA773.01Z02067Kup
ZELFOOD Sp. z o.o.554294401385-022 Bydgoszcz6229.17Z02057Kup
EKSTREMIUM Sp. z o.o.527276443500-867 WARSZAWA2368.26Z02064Kup
PKG CARGO PIENIAK Sp. J.825217189221-400 ŁUKÓW2352.18Z02066Kup
Rulltrans Sp. z o.o.783166858976-200 Słupsk7104.08Z02070Kup
POLSKA KROWA MLECZNA Sp. z o.o.701060615610-416 OLSZTYN38929.02Z02072Kup
INTRADE COMPANY Sp. z o.o.897181672550-134 WROCŁAW2557.94Z02069Kup
Terra Trade Sp. z o.o.521370726905-091 Ząbki1338.05Z02071Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa1451.48Z02074Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo7279.73Z02076Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa2499.40Z02079Kup
P.U.H. PROMOX Mariola Szmucer887156729257-200 Ząbkowice Śląskie5778.69Z02080Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom2767.45Z02077Kup
GJ-GACJANA Janusz Gaca915115874955-100 Trzebnica870.93Z02081Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Pietrzak774257140509-230 BIELSK2223.44Z02073Kup
YESCO Sp. z o.o.573284760342-215 Częstochowa5253.87Z02084Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa2856.88Z02078Kup
AGRILOGIS Sp. z.o.o.827230774598-235 Błaszki7195.48Z02082Kup
LUDWIK STYL Sp. z o.o. Sp. K.606009602464-610 ROGOŹNO883.64Z02075Kup
Dobry Start Ewelina Wilczyńska596160917660-563 Poznań2487.15Z02086Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW2683.25Z02088Kup
SPEED-TRANS PRZEMYSŁAW CZEPEK877142513813-306 KURZĘTNIK3553.83Z02092Kup
Gospodarstwo Rolne Gorczyński Marek892126405787-645 ZBÓJNO1356.95Z02094Kup
FIRO Sp. z o.o.968097362790-057 Łódź4238.00Z02089Kup
AR-GUM ARKADIUSZ PASZKIET766146225062-100 Wągrowiec4387.67Z02093Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW7945.75Z02096Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław6709.63Z02100Kup
GREEN LIGHT MACIEJ RYSZCZYŃSKI777279311661-623 Poznań1170.35Z02090Kup
Piotr Jackiewicz UL-TERM847130659981-059 Gdynia2384.98Z02105Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI4770.93Z02097Kup
MSN-TRANS MARCIN MAŁEK772236924497-500 Radomsko2902.42Z02091Kup
Trapez Sp. z.o.o.588240038784-230 Rumia3040.31Z02101Kup
ADMAD Sp. z o.o.911201084756-400 OLEŚNICA6628.74Z02098Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA5593.99Z02102Kup
SM LOGISTICS Sp. z.o.o.599316751166-400 Gorzów Wielkopolski3849.85Z02099Kup
ER LOG EWA RUTKOWSKA638169579743-251 Pawłowice6909.08Z02103Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno1095.64Z02106Kup
Gospodarstwo Rolne Warszewski Krzysztof827210851498-215 Goszczanów1484.39Z02115Kup
FW MAG-MAR ŁUKASZ MARCHLEWSKI947192216985-030 Bydgoszcz840.93Z02117Kup
POLISPED Sp. z o.o.527280713300-867 Warszawa1148.32Z02104Kup
H-ART LINE STUDIO FIRMA WIELOBRANŻOWA GRZEGORZ KLING732124650195-100 ZGIERZ8964.02Z02120Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów1318.53Z02107Kup
FW MAG-MAR ŁUKASZ MARCHLEWSKI947192216985-030 Bydgoszcz2982.56Z02116Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław16896.98Z02108Kup
Agnieszka Pawłowska BRUKLINE874148397087-300 Brodnica1493.65Z02118Kup
WÓJCIK FASHION S.A.937268844043-300 BIELSKO-BIAŁA32962.00Z02109Kup
Agnieszka Pawłowska BRUKLINE874148397087-300 Brodnica929.63Z02119Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań3194.44Z02111Kup
MIKO Violetta Wojewska578195825482-103 Stegna6883.09A00002Kup
Kamil Kamiński KAM-POL914152656557-100 Strzelin1581.14A00003Kup
Intro Sp. z o.o. Sp.K.873326069833-171 PLEŚNA4166.12A00004Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wioletta Fedorowicz-Franczuk973062690066-120 Kargowa3501.57A00005Kup
J-TEAM MICHAŁ JAŚKIEWICZ968097330862-840 Koźminek817.85Z02121Kup
ALMI Aldona Dziubałka-Turbańska696169009063-830 Pępowo3786.36Z02128Kup
Piast Cargo Transport Sp. z o.o.652175529843-502 Czechowice-Dziedzice1415.78Z02129Kup
AMP LOGISTICS Sp. z o.o.895205777391-854 ŁÓDŹ2405.94Z02122Kup
P.H.U. Ad-Dar Adrianna Orlikowska949184411342-290 Blachownia1892.75Z02126Kup
AMD Logistics Sp. z o.o.896153867352-116 Wrocław2338.00Z02132Kup
CARGO EXPRESS S.C. Ewelina Łukasiewicz-Golec, Emilia Bilska622278763063-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI2831.29Z02123Kup
BIG DESIGN s.c. PIOTR GIL wspólnik spółki cywilnej743106635505-077 Warszawa635.01Z02127Kup
Ekon Logistyka Sp. z o.o.113289847003-924 Warszawa3007.43Z02133Kup
Gospodarstwo Rolne Sebastian Boguń763205852364-904 Biała1746.03Z02134Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2185.75Z02135Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1876.57Z02137Kup
Mateusz Sojka SOYER646262663643-100 Tychy4801.11Z02146Kup
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Szum966090116816-050 Michałowo7223.02Z02140Kup
JAROTRANS Jarosław Kunda848110058619-300 Ełk5424.76Z02136Kup
FIRMA PRIMES Elżbieta Stolarska949089778040-816 Katowice55525.68Z02141Kup
FIT DAY Sp. z.o.o.701037879005-500 STARA IWICZNA28286.42Z02148Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo1209.20Z02144Kup
NATA-2 Piotr Zdrojek525145686903-599 Warszawa1197.27Z02138Kup
AGRO ESTATE INWESTYCJE Sp. z o.o.897179643161-806 Poznań5230.22Z02145Kup
Drzazga Sp. z o.o.574206156042-110 Popów11171.09Z02147Kup
PLATFORMA Sp. z o.o.725205328790-437 Łódź1816.04Z02150Kup
INFINITY ECO-ART Paweł Chudziński606004941564-600 Oborniki21291.01Z02139Kup
TERADEM Dawid Witkowski726260003590-702 Łódź561.51Z02151Kup
HELIXX Sp. z o.o.726265643290-437 Łódź1045.12Z02149Kup
PERFECT-AUTO Maurycy Stępień687166591290-437 Łódź751.59Z02152Kup
GOLDBUSINESS Sp. z o.o.725213269690-437 ŁÓDŹ1149.59Z02157Kup
Concrete Polska Sp. z o.o.781195179660-809 Poznań3010.25Z02156Kup
IGEN FACTORY Adam Wiśniewski834183817499-400 Łowicz1164.68Z02155Kup
Michał Kijewski MARGINAL WORKERS729263252590-437 Łódź893.96Z02154Kup
DAMIAN BŁASZCZYK SOCIAL STUDIO727277774690-437 Łódź1071.01Z02159Kup
Usługi Transportowe-Handel Katarzyna Walter739350057011-015 Olsztynek1840.30Z02160Kup
Sun Project Sp. z o.o.691250790959-220 Legnica873.35Z02153Kup
AJM KONSTRUKCJE Artur Zbiranek784161407562-265 Sławno4732.02Z02167Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA2933.84Z02161Kup
ROBERT GAJEWSKI725203440400-514 Warszawa1801.79Z02158Kup
FASHION TRADING Sp. z o.o.725219489890-437 Łódź1075.35Z02164Kup
CERABUD S.A.725194953893-248 Łódź1243.99Z02165Kup
Bs-Max Ireneusz Samołówka835000703096-200 Rawa Mazowiecka1296.51Z02166Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo7774.19Z02172Kup
Piotr Wawrzyniak Z.P.U.H TOLMET668110135999-140 Świnice Warckie4144.45Z02174Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź4127.28Z02170Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz4894.12Z02176Kup
AGRO-TEAM Gawroński Adam777296113464-320 Buk2112.41Z02178Kup
M.T.J. S.C. Marek Bogacki, Tomasz Bogacki123076410905-506 Lesznowola1650.76Z02179Kup
AGRO-SERWIS Sp. z o.o. w Upadłości Układowej621181552963-700 Krotoszyn10570.68Z02175Kup
Logo s.c. Piotr Pasierbiński, Joanna Pasierbińska534101638705-804 Pruszków2403.23Z02180Kup
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jacek Łukasik949165160942-209 Częstochowa25186.90Z02184Kup
Ebudowadomów Marcin Bąk113006178505-822 Milanówek196365.04Z02181Kup
Jurajskie Centrum Medyczne Bożek Sp.J.649216637542-400 Zawiercie890.69Z02186Kup
PHUP Azymut Sp.J. Michał Gruszczyński i Andrzej Solecki222000761440-871 Katowice1832.04Z02187Kup
Premium Trade Sp. z o.o.768178829126-332 Sławno3389.25Z02188Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3704.52Z02189Kup
STYRODACH Arkadiusz Dragun744105954614-230 Zalewo7757.73Z02193Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko4953.40Z02195Kup
PIOTR I PAWEŁ DETAL Sp. z o. o.854217426160-142 Poznań15013.78Z02197Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa3430.30Z02198Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz17044.44Z02192Kup
Centrum Medyczne Małgorzata - Jurajski Ośrodek Onkologii Małgorzata Anykiel-Sośnierz573002430042-202 Częstochowa2675.20Z02183Kup
BUDFURMAN Sp. z o. o.767170344277-424 Wersk7598.65Z02205Kup
RS Transport Sebastian Nagórny555173859589-620 Chojnice31387.15Z02200Kup
AT RENTAL Sp. z o. o.- s. k.879267884487-100 Toruń7392.81Z02206Kup
HTS Sp. z o.o., Sp.K.984021106313-100 NIDZICA3188.91Z02207Kup
DR. BEE Sp. z o. o.739389534410-408 Olsztyn1292.61Z02208Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin4487.21Z02209Kup
Agromas Sp. z o. o.622278435363-900 Rawicz8726.51Z02210Kup
Gr - Agromar Sp. z o. o.784249564962-220 Niechanowo23515.45Z02212Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki10183.87Z02213Kup
Qualis Sp. z o. o.781188987362-090 Rokietnica2800.72Z02214Kup
LOGITEC SOLUTIONS Marek Wróblewski895182131554-204 Wrocław3204.10Z02216Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin5487.92Z02217Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo2954.43Z02215Kup
ULMAR Sped-Transport Urszula Wojtyla529131543105-870 Błonie1469.11Z02218Kup
Logistyka-Expres Sp. z o.o.946264533905-240 Tłuszcz1326.72Z02219Kup
Usługi Budowlane Monika Szkwarek881111011757-500 Bystrzyca Kłodzka1500.55Z02225Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk8501.57Z02227Kup
AMBUD Roboty Ziemne - Brukowanie Adamiec Mieczysław755111098148-200 Prudnik1191.19Z02228Kup
Budny M. Ludów śl.914140499757-160 Borów527.16Z02230Kup
PERFECT FREIGHT Sp. z o. o.783170948961-451 Poznań18312.21Z02226Kup
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Wieczorek753150967448-316 Bielice1087.81Z02229Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Skrobisz658186593326-234 Słupia511.27Z02234Kup
PPUH Biomar Sp. z o. o.629225406341-300 Dąbrowa Górnicza753.99Z02233Kup
Zakład Konserwacji Zieleni FLOR-BUD Ryszard Jelonek755113078848-200 Prudnik902.85Z02231Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz3404.63Z02240Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko11309.56Z02232Kup
Hubert Lorych F.H.U.698115423664-030 Śmigiel16568.14Z02238Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz3372.61Z02237Kup
POLMOZBYT ŚWIEBODZIN Tadeusz Majewski927000180166-200 Świebodzin8607.73Z02235Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk683.83Z02236Kup
Jan Mąkosa772000753197-570 Przedbórz10199.72Z02243Kup
Projektowanie Konstrukcyjno-inżynieryjne Bronisław Waluga641143574841-712 Ruda Śląska1394.94Z02242Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz7020.85Z02246Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna5303.12Z02247Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa5094.35Z02249Kup
MINDEN Sp. z o. o.777324151964-320 Buk2500.05Z02253Kup
OFG Sp. z o.o.634283308303-812 Warszawa4648.05Z02265Kup
YESCO Sp. z o.o.573284760342-215 Częstochowa3342.61Z02255Kup
Logic Trans Zbigniew Kłopotek559204107585-046 BYDGOSZCZ3059.46Z02254Kup
MAT-TRANS Anna Wolanin8171157764 39-300 Mielec1294.17Z02257Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki3863.67Z02256Kup
JAN-TRANS Janina Zielińska777103852462-050 Mosina1970.53Z02258Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec2962.02Z02252Kup
Wzt Lider Dmk sp. z o.o. Spółka Komandytowa526166723702-178 Warszawa2757.41Z02259Kup
BIURO TŁUMACZEŃ LADY LING Katarzyna Patoleta 727253645194-102 Łódź866.14Z02260Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław6918.79Z02264Kup
AKM Drewno Jacek Grzybek548000147843-400 Cieszyn1535.99Z02261Kup
Gospodarstwo Rolne Waldemar Szczepanik573258058342-233 Mykanów1607.64Z02263Kup
CENTER Spedition Rafał Kajuth782240596260-003 Poznań2533.94Z02269Kup
Transport Warszawa Sp. z o.o.678314806302-768 Warszawa1638.91Z02270Kup
VICTORIA Damian Mazur763200029764-980 Trzcianka2709.74Z02272Kup
DIFATTI Sp. z o. o.929185897865-047 Zielona Góra3067.48Z02271Kup
Kancelaria Prawno - Podatkowa DELTA Marlena Omiatacz, DELTA LOGISTICS815100024937-111 Rakszawa3215.32Z02273Kup
DW Investment Sp. z o.o. 953259326485-111 Bydgoszcz2755.09Z02274Kup
BAEL Jakub Smoliga618135279162-800 Kalisz6080.73Z02277Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz2271.42Z02275Kup
PSM Logistic Sp. z o.o.584273746580-386 Gdańsk2757.46Z02276Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki3626.37Z02278Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo2496.75Z02279Kup
Sun Project Sp. z o.o.691250790959-220 Legnica1537.46Z02280Kup
USŁUGI LEŚNE Radosław Maksym842133605577-203 Miastko1474.17Z02284Kup
EXPRESS FRACHT POLSKA INTERNATIONALE SPEDITION Magda Molenda821205932108-106 Zbuczyn1099.84Z02283Kup
Gospodarstwo Rolne Pawłowski Paweł 774241472309-166 Stare Gralewo1602.12Z02285Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo9868.75Z02286Kup
TRANSPORT Dorota Sender758132126307-410 Ostrołęka7266.12Z02287Kup
AZJALOGIC Krzysztof Goliszewski826182230800-159 Warszawa5579.96Z02289Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna7722.46Z02288Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa5273.41Z02290Kup
F. H. U. CARLOGLASS Karol Soforek832182311798-300 Wieluń3747.51Z02292Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo5249.69Z02294Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o. Sp. K.123133432205-552 Wólka Kosowska6024.27Z02295Kup
TRANSVIT TRANSPORT SPEDYCJA Skoczyński Grzegorz534141065805-800 Pruszków7448.07Z02291Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o.123128393205-552 Wólka Kosowska1118.42Z02296Kup
AOC DYSTRYBUCJA Sp. z o. o.779234967260-782 Poznań1171.75Z02297Kup
P.P.H. ARIAN Krzewska Karina716130040324-170 Kurów2180.20Z02300Kup
Usługi Transportowe Janusz Wajrak713125909623-114 Jabłonna-Majątek1496.28Z02301Kup
Adrenalina AG Sport-Event-Company Adrian Gontarz563242501522-100 Chełm6226.99Z02298Kup
ZWIJS Sp. z o. o.716281347024-150 Nałęczów4046.93Z02299Kup
PTHU Ad-Mar Marta Łabędzka-Ziółkowska797200554305-600 Grójec7614.95Z02302Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza6482.97Z02303Kup
LOGIUS EXPRESS Sp. z o. o. Sp. K.894304949054-130 Wrocław8165.57Z02304Kup
NOVA STAL POLSKA DYSTRYBUCJA Sp. z o. o.774323693309-407 Płock2011.07Z02305Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo6585.98Z02306Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz3748.40Z02307Kup
BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła796246397126-600 Radom2917.90Z02310Kup
Projektowanie Konstrukcyjno-inżynieryjne Bronisław Waluga641143574841-712 Ruda Śląska896.68Z02309Kup
ŻALTEX II Joanna Waloch772211425497-500 Radomsko1212.77Z02311Kup
LOGIUS EXPRESS Sp. z o. o. Sp. K.894304949054-130 Wrocław4886.34Z02317Kup
BUDOVA Sp. z o. o.783172875961-777 Poznań53079.68Z02312Kup
STRZAŁKOWSKI-BUD Dariusz Strzałkowski777148498562-095 Murowana Goślina55128.41Z02313Kup
PREM Sp. z o. o.648250523241-800 Zabrze13002.06Z02320Kup
Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.851284199471-215 SZCZECIN2798.41Z02323Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko1843.28Z02325Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW7296.42Z02326Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica9061.22Z02327Kup
Produkcja Ogrodnicza Patrycja Chlebicka717183158524-350 Chodel7120.41Z02328Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko4064.35A00014Kup
Zakład Przetwórstwa Rolnego DUNAJ Sp. z o. o.569173252306-560 Konopki1602479.15Z02329Kup
Gospodarstwo Rolne-Kopyciński Jarosław582132588114-420 Młynary4145.76Z02330Kup
TRANS-TOM Tomasz Siwik927176275550-518 Wrocław13156.49Z02332Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko2862.26Z02333Kup
Polonia Internacionale Group Sp.z o.o.782259262260-841 POZNAŃ2534.40Z02334Kup
BESKID-INSTAL Sp. z o. o.553252220434-350 Węgierska Górka9796.57Z02335Kup
BAZI B. K. Sadowscy Sp. J.739020351211-015 Olsztynek111305.71Z02331Kup
AGROWENA Sp. z o. o.892148329187-620 Kikół21846.84Z02337Kup
Firma Usługowa Katarzyna Dera911190447156-500 Syców423333.32Z02338Kup
PHU BARTEX Zbigniew Bartniak775203513409-500 Gostynin6503.25Z02344Kup
DARO-TRANS Dariusz Lewiński958002675881-166 Gdynia1475.41Z02339Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź9773.36Z02341Kup
Firma Handlowo Usługowa KACPER Monika Kwiatkowska892131357787-517 Brzuze1801.35Z02345Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Krzyżanowski Andrzej Leszek544136365117-322 Perlejewo2038.97Z02342Kup
IDOBUD Sp. z o. o.879267329087-148 Łysomice3740.04Z02347Kup
KOROPACK Spółka Akcyjna701042505800-807 Warszawa3235.12Z02346Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE2799.30Z02348Kup
Gospodarstwo Rolne Małgorzata Elgert578176064114-400 Pasłęk712.28Z02350Kup
P. H. U. OLKOM Małgorzata Wilkoszewska836160549690-437 Łódź1007.39Z02357Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków8583.84Z02358Kup
MS Sp. z o. o.525259218400-238 Warszawa12523.24Z02359Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo3321.38Z02360Kup
RETROWOOD Sp. z o. o.537262284101-401 Warszawa1782.23Z02365Kup
USŁUGI BUDOWLANE Adam Gazowski718173025909-100 Płońsk12679.68Z02361Kup
ABICO Robert Skwira534021009305-820 Piastów23735.63Z02364Kup
Gospodarstwo Rolne Dariusz Dąbrowski466018325687-600 LIPNO1998.73Z02353Kup
ABC DIRECT CONTACT Sp. z o.o.118007596705-270 MARKI2934.59Z02356Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice10295.93A00015Kup
KPCG Sp. z o. o.634291111040-857 Katowice8373.35A00016Kup
YEGO DESIGN Sp. z o. o.668196796962-700 Turek6379.34Z02370Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE INTERMAP Sp. z o. o.827001412898-200 Sieradz31264.24Z02373Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice7327.78A00017Kup
P.P.H.U. VITTO TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA SP. Z O.O.777275442962-060 STĘSZEW2271.88Z02371Kup
EKOLOGIS - LABORATORIUM BADAŃ ŚRODOWISKOWYCH S.C. Piotr Szymański, Wojciech Szymański612167799252-433 Wrocław1995.82Z02372Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo3940.48A00018Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo1466.37Z02375Kup
NEFRETA Sp. z o.o.525257559998-200 Sieradz2117.03Z02379Kup
SENDFAST Sp. z o.o. Sp.K.679308167932-020 Wieliczka11431.89Z02384Kup
Kemel Sp. z o.o.952213857062-510 Konin4246.27Z02380Kup
Tasima Sp. z o.o. S.k.835160597490-437 Łódź2038.36Z02381Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski2796.51Z02382Kup
Mepp European Freight Solutions Sp. z o.o.113276111003-813 WARSZAWA5991.96Z02383Kup
RP COMPLEX Sp. z o.o.944224307532-050 Skawina1553.56Z02387Kup
ŻURAWSKI & PARTNER Import - Export - Transporte Jarosław Żurawski751160749746-250 Wołczyn1734.96Z02396Kup
BOSKI BUD Michał Kapczyński782239580962-020 Swarzędz2073.13Z02397Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań12388.29Z02385Kup
AUTO HOL Tomasz Gębski959128583125-604 Kielce3278.57A00019Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź34183.78Z02394Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród702.05Z02395Kup
SZKOŁA JAZDY "FRANKI" Damian Frankowski697213109865-115 Święciechowa801.76A00021Kup
PETROTECH Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.J.765000465064-915 Jastrowie102923.01Z02390Kup
Ecobis Charly Wasilewski625238492542-510 Wojkowice Kościelne5319.80Z02392Kup
DESIGNES Marta Saran949205504542-202 Częstochowa3671.90Z02407Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki28393.19Z02408Kup
HEGAL Sp. z o.o.637219747932-660 Chełmek7061.05A00024Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz6166.90Z02411Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa6275.70Z02413Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3624.69A00023Kup
Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Dobrowolski784221187662-240 Trzemeszno2316.26A00028Kup
P.H.U. GO-TRANS Sylwia Goławska664125667627-215 Wąchock1510.27A00032Kup
HARPO Renata Kwiecińska954160887040-070 Katowice1535.21A00035Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom1572.45A00026Kup
CLEANING SYSTEM T&S Tomasz Sroga648252586141-819 Zabrze647.28A00040Kup
Monvia Lidia Szpak747124558422-470 Zwierzyniec1682.03A00036Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-REMONTOWE REMEX Aleksander Remer911100528756-400 OleśnicaA00041Kup
KELO-Beata Świątek514027951381-602 Gdynia2781.56A00034Kup
NICE ONE Anna Podrez899219932152-213 Wrocław581.01A00042Kup
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY Krzysztof Janko646238389543-220 Jedlina4920.84Z02415Kup
Ewelina Łukasiewicz-Golec Cargo Trans622185540163-400 Ostrów Wielkopolski3943.36Z02418Kup
KLIP CAR Robert Bieńkowski822213462705-070 Sulejówek1593.26A00043Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk1649.17Z02416Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów62009.86Z02421Kup
LOCOTRANSSPED Sp. z o.o.783168201761-131 Poznań946.27Z02424Kup
SAM LUK Liszka Łukasz737166000734-600 Limanowa1314.06Z02419Kup
WEST LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.789176159462-330 Nekla10561.30Z02425Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice5105.33Z02427Kup
Bogusław Matecki968038989763-460 Nowe Skalmierzyce2300.89Z02426Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź3870.81Z02428Kup
BRUKSTONE Łukasz Siwczak782209666260-691 PoznańZ02429Kup
PRO TEAM LOGISTIK SP. Z O.O.599319401166-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI3027.18Z02430Kup
PROMAR Marcin Hahnel787191920162-023 Gądki20440.56Z02434Kup
PLTAXI Mateusz Chrzanowski586219244881-228 Gdynia1157.82Z02436Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1013.60Z02439Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom3665.89Z02431Kup
Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.725207750890-224 Łódź16436.20Z02433Kup
TAMP RECYKLING Sp. z o.o.865256801537-450 Stalowa Wola33183.08Z02440Kup
RCI LOGISTIK Sp. z o. o.599321844466-446 Deszczno3572.37Z02437Kup
HSMM Logistics Sp. z o.o.782257403861-768 Poznań2145.52Z02432Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice4547.97Z02435Kup
Verus Logistics Sp. z o.o.525247468000-131 Warszawa709.50Z02442Kup
KUCERA LOGISTICS Sp. z o.o.779236101264-308 Jabłonna1034.38Z02443Kup
P.U. VENA Roman Pyć718100219818-400 Łomża16883.57A00046Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród3096.13Z02438Kup
PUH LA LIBERTAD Łukasz Piernicki635152686043-190 Mikołów3369.96Z02445Kup
A&J TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY S.C. ANDRZEJ PIRSCH, JUSTYNA PIRSCH973085450665-001 Zielona Góra1134.28Z02444Kup
MATTRUCK Bartosz Matuszewski967134721585-063 Bydgoszcz8445.08Z02446Kup
NATI Monika Stefańska578275994782-300 Elbląg6740.19Z02451Kup
MGM TRANSPORT Sp. z o.o.958166664981-212 Gdynia4568.24Z02455Kup
TULCON S.A.514013801450-127 Wrocław16975.51Z02449Kup
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Hanna Tarnawska899212414558-309 Wałbrzych2207.61Z02456Kup
STS International Logistic Sp. z o.o. 639200305344-285 Rzuchów64835.14Z02447Kup
ELEPHANT FINANCE Sp. z o.o.527232400900-892 Warszawa4046.25A00047Kup
NETOGRÓD Sp. z o.o.754313701445-525 Opole18235.64Z02461Kup
STS International s.r.o.CZ0291053573401 Karviná-Ráj, Czech Republic107084.60Z02448Kup
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Ewa Gazda584257255000-837 Warszawa2914.37Z02457Kup
AGRO - TECHNIKA Anna Osiecka783001184162-030 Luboń929.04Z02453Kup
CHRIS AB CONSULTING LTDGB10730285W1W 7LT London, United Kingdom3082.48Z02462Kup
BIO-ART STUDIO KSZTAŁTOWANIA KRAJOBRAZU S.C. INŻ.Damian Skrzypczak, Tomasz Kudła779223110863-100 Śrem2106.68Z02454Kup
SZT Sp. z o.o.952211251804-464 Warszawa27712.69Z02463Kup
PEDRO Przemysław Jarczewski641210528941-700 Ruda Śląska47674.62Z02465Kup
ANEXPO Sp. z o.o.783173202861-806 Poznań3779.77Z02470Kup
PUH LA LIBERTAD Łukasz Piernicki635152686043-190 Mikołów4685.52Z02464Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź1040.71Z02471Kup
Firma Handlowa BARBARA Barbara Woch676136722032-065 Krzeszowice1166.74A00050Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz4927.18Z02473Kup
DRACO-VIA BIZNES Sp. z o.o.675152514330-389 Kraków1503.09A00051Kup
ENERGOPOL-SZCZECIN S.A.852050059870-646 Szczecin3678.21Z02468Kup
WULKANIZACJA I SERWIS Łukasz Kowalski 675141104332-065 Krzeszowice2093.80A00052Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1553.73Z02469Kup
Kortrans Sp. z o.o.527270322100-867 Warszawa1455.48Z02474Kup
ZENITH LOGIS Sp. z o.o.895210627676-200 Słupsk3109.40Z02476Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów1068.97Z02477Kup
GEM SOLUTIONS Sp. z o.o.527274815200-052 Warszawa3822.58Z02483Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa4851.68Z02485Kup
KIOSK Ewa Praska836100394696-100 Skierniewice1105.11Z02487Kup
SANO Joanna Czarnecka879208216987-100 Toruń820.15A00054Kup
WEST LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.789176159462-330 Nekla13389.15Z02489Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków9349.49Z02486Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Komiażyk Cezary722142864518-230 Ciechanowiec1935.60Z02490Kup
STANGER POLAND Sp. z o.o. Sp. K.625245086940-013 Katowice17472.12A00056Kup
F.U.H.P. SMAIL Jarosław Chytry676177616032-065 Krzeszowice2010.33A00060Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa1608.60Z02495Kup
FIRMA LEGWAN Maksymilian Czyżowski551201990432-067 Tenczynek1711.37A00059Kup
FPP ENVIRO Sp. z o.o.543180610100-679 Warszawa27494.45Z02499Kup
NEXT BOAT Sp. z o.o.592226662583-209 Demlin3121.29A00061Kup
PUH PROTON Edward Malczewski648010095641-800 Zabrze1841.96Z02500Kup
Trans-Marek Uberman747153485131-060 Kraków3535.76Z02503Kup
TG TRANSPORT GABARYTOWY Tomasz Rejch599298887866-400 Gorzów Wielkopolski23279.08Z02501Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ1136.04Z02504Kup
Eichler-Automatic Grzegorz Sopala682144045332-100 PROSZOWICE709.84Z02505Kup
AS-2 Wiesław Deba 558122477789-100 Nakło nad Notecią1367.37Z02506Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1764.96Z02507Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków8317.07Z02509Kup
BB TRUCK Iwona Baran818163194835-105 Rzeszów1111.29Z02511Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Paweł Gaida575100426042-793 Ciasna1615.60Z02512Kup
Sped-It Różański Wojciech 913148321655-300 ŚRODA ŚLĄSKA1196.97Z02508Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz6855.27Z02510Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce3417.49Z02552Kup
PH MEDICAL GROUP Sp. z o.o.546139134319-120 Knyszyn24688.58Z02513Kup
M&W INVEST GROUP POLSKA 2 Sp. z o.o.522304564002-467 Warszawa3100.16Z02514Kup
MAT-SIM Miłosz Matuszak782225312762-080 Tarnowo Podgórne29649.25Z02520Kup
APIO DEVELOPMENT Sp. z o.o.783176739261-806 Poznań7005.92Z02521Kup
POSNANIA DEVELOPMENT Sp. z o.o.783175303661-729 Poznań5752.16Z02522Kup
Dalmer Sp. z o.o.783168758142-400 Zawiercie1968.41Z02527Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz6320.41Z02526Kup
FARNETO Sp. z o.o.527281853300-867 Warszawa731.22Z02535Kup
Gospodarstwo Rolne Mateusz Buchwald698178642764-030 Śmigiel2275.90Z02537Kup
N&N (Nyongse Ndjomou) Logistics Spółka Komandytowa513024731632-086 Węgrzyce1951.34Z02528Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz14242.98Z02525Kup
MARIMONI Sp. z o.o.725220724790-437 Łódź898.48Z02539Kup
Chemi Trans Sp. z o. o.972125861502-768 Warszawa17993.70Z02532Kup
ELŻBIETA JACNIACKA Ant. Transport839198124176-200 Słupsk1969.57Z02529Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz3528.47Z02536Kup
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY Krzysztof Janko646238389543-220 Jedlina4422.95Z02530Kup
BOOM % TRADE Paweł Purgal573164719642-207 Częstochowa1662.29Z02533Kup
FUNDACJA MEDICO LIVE692251140459-300 Lubin524.99Z02534Kup
LIDER Marcin Mielniczuk741184399183-010 Straszyn13196.40A00062Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa4215.39Z02538Kup
BIORIGIN Sp. z o.o.725213574390-437 Łódź1266.64Z02540Kup
JMJ BIURO RACHUNKOWE Barbara Jaworska727189522594-039 ŁódźZ02542Kup
L.T.S. Ireneusz Woźniak591121085183-400 Kościerzyna6827.07Z02544Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków7001.66Z02546Kup
EICSYS EMBEDDED INTEGRATED CONTROL SYSTEMS GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE W LIKWIDACJI725206369990-437 Łódź597.48Z02541Kup
P.P.H.U. Martrans Krzysztof Marczak775111688299-122 Góra Świętej Małgorzaty3078.03Z02547Kup
ANDRA Andrzej Dąbek619194463663-645 ŁĘKA OPATOWSKA5328.05Z02548Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź2860.47Z02545Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa3863.41Z02553Kup
FARNETO Sp. z o.o.527281853300-867 Warszawa17934.16Z02554Kup
ELDAN Sp. z o.o.782222684061-248 Poznań37329.27Z02549Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź4852.68Z02557Kup
BLUE LINE Sławomir Sołtyk Sp. J.899010150751-378 Wrocław808.58A00063Kup
YUMMY FRUIT HRC Sp. z o.o.894308092752-438 Wrocław3250.53A00064Kup
3K TEAM Sp. z o.o.701057203218-400 Łomża3898.57Z02550Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań12475.40Z02558Kup
ZIEGLER Sp. z o.o.701021331000-382 Warszawa954.56Z02559Kup
BLOXO Sp. z o.o.123129761502-306 Warszawa1504.45Z02564Kup
KIDS PLAY DESIGN Sp. z o.o.779240786660-247 Poznań1226.14Z02566Kup
PRIMA MODA S. A.897164880200-537 Warszawa6547.77Z02560Kup
MJMM Sp. z o. o.677234743930-081 Kraków8400.47Z02556Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MAT-TRANS Mateusz Rosiński617205116263-300 Pleszew714.46Z02568Kup
AMSATRANS Sp. z o.o. S.K.717183179224-320 Poniatowa3919.93Z02563Kup
MMS TRADE Sp. z o.o.113270053904-381 Warszawa1414.83Z02571Kup
FIRMA KOLTER Mirosław Klekot573024532042-217 Częstochowa4366.67Z02561Kup
CITY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701061269402-306 Warszawa63578.17Z02565Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki17252.02Z02567Kup
PIEKARNIA TRADYCYJNA Sp. z o.o.113291467703-847 Warszawa1470.86A00066Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków2457.12Z02574Kup
HTR Wojciech Kseniak S.K594158621373-200 Choszczno1293.44Z02575Kup
BDB24.PL Sp. z o.o.873326516432-840 Zakliczyn969.75Z02577Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa8032.50Z02578Kup
UNI-DOM Judyta Kita648104398241-800 Zabrze986.21Z02576Kup
MAREK LIS968062015962-840 Koźminek2959.08Z02580Kup
FUTH Trans-Logistyka Paweł Kozak681128136132-432 Pcim4903.13Z02584Kup
GALERIA CZARODZIELNICA Wiktoria Pietrzak725189981793-590 Łódź6074.96Z02579Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz5348.99Z02585Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2310.82Z02586Kup
VITIS Aneta Adamek 575176296042-700 Lubliniec5072.34Z02590Kup
DOLGINASTO Sp. z o.o.897183571150-079 Wrocław8731.84Z02581Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa8416.73Z02583Kup
Gospodarstwo Rolne Bartosiak Wiesław823146650108-304 Jabłonna Lacka1612.29Z02591Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań1220.13Z02592Kup
P. W. MAGNUM Czajka Wojciech562101306588-400 Żnin2588.02Z02593Kup
Kunkel Logistics Dawid Kunkel556276996188-100 Inowrocław2402.89Z02594Kup
TULCON S.A.514013801450-127 Wrocław38281.84Z02595Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice910.31Z02596Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź8392.46Z02597Kup
DOLGINASTO Sp. z o.o.897183571150-079 Wrocław8703.68Z02598Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2814.77Z02600Kup
TARRO Sp. z o.o.675133806231-589 Kraków24629.50Z02599Kup
P.H.U. MATRIX Małgorzata Kownacka748143148948-100 Głubczyce726.23Z02601Kup
J.J. Trans-Speed Spedycja Krajowa i Międzynarodowa Jolanta Jabkiewicz537117510421-550 Terespol7019.47Z02605Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź8570.90Z02606Kup
F.H.U. MIPOL P. MIKULEC, M.J.B. PLATA S. J.734001644633-340 Stary Sącz10021.58Z02612Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa2449.11Z02608Kup
UMBRA Sp. z o.o.868196000032-700 Bochnia52425.74Z02609Kup
DACZKOWSKI JÓZEF888113961787-890 Lubraniec81614.83Z02610Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko4336.54Z02613Kup
FENIKS-TM Sp. z o.o.954274602540-397 Katowice14344.68Z02614Kup
PALETTRADER Tobiasz Cebula514024402962-874 Brzeziny8654.68Z02611Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki8800.77Z02616Kup
UNICON Sp. z o.o.573284887342-202 Częstochowa20743.72Z02615Kup
Firma Transportowa Renata Czarnik869161211132-822 Strzelce Wielkie6485.84Z02621Kup
MGM TRANSPORT Sp. z o.o.958166664981-212 Gdynia7062.54Z02622Kup
AGRIP S.C. Radosław Trajnerowicz, Patryk Drzymała923169617664-200 Wolsztyn1800.47Z02623Kup
URSUS SA739238808820-209 Lublin156532.99Z02624Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź1320.40Z02625Kup
Waldemar Petera JEDYNKA731170776895-083 Lutomiersk1342.06Z02627Kup
DAILY CC Sp. z o.o.521363413902-672 Warszawa6544.00Z02626Kup
Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.679303334474-407 Boleszkowice1617.62Z02630Kup
LUK-TRANS Wiesława Mioduszewska839123032276-100 Sławno1544.60Z02631Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica10663.13Z02634Kup
Krzysztof Zantkiewicz INVEST-LIFE Gabinet Stomatologiczny ART-DENT779108532062-060 Stęszew552.06Z02637Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa723.37Z02638Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk1299.09Z02632Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz6009.13Z02635Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa5105.75Z02639Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1181.62Z02633Kup
Maltrans Sp. z o. o.125162548805-091 ZĄBKI3610.10Z02643Kup
Logi Trm-Trans Sp. z o.o. Sp.k. 967136073085-432 Bydgoszcz2655.71Z02636Kup
Sunset Logistics Sp. z o.o.527280981800-844 Warszawa4927.35Z02646Kup
AGRO SKŁAD Paszowo Nawozowy Tomasz Stefański835134071996-230 Biała Rawska6247.59Z02644Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź4023.41Z02640Kup
KJK ROLNICTWO Katarzyna Kaczmar845100304595-047 Jeżów2098.77Z02645Kup
EL-INWEST MICHAŁ WOŁYŃSKI739345806910-687 Olsztyn39140.36Z02649Kup
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Szwarc847119514819-400 Olecko24576.64Z02651Kup
Firma Transportowa TRZCIŃSKI Robert Trzciński858000089974-101 Gryfino722.12Z02648Kup
INTAKTON Sp. z o.o.895188592452-010 Wrocław195057.96Z02654Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice20230.29Z02655Kup
IDOBUD Sp. z o. o.879267329087-148 Łysomice2626.66Z02652Kup
RAGNAR TSL Sp. z o. o. Sp.k.554293237586-061 Brzoza5796.87Z02660Kup
Mariusz Wawrzeń Genero683191989032-015 Kłaj2252.99Z02656Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk1905.95Z02653Kup
Plit Expres Sp. z o.o. Sp. K.945220856031-406 Kraków7583.98Z02661Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1083.94Z02662Kup
Kristom Cargo Sp. z o.o.911200740856-400 Oleśnica6961.03Z02657Kup
GORANTECH Sp. z o.o.712271062833-330 GRYBÓW6770.27Z02663Kup
Vtrans Sp. z o. o.951240298202-972 Warszawa14931.09Z02664Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa10553.30Z02665Kup
CONTEC Anna Niedźwiedź912136686855-200 Oława846.93Z02667Kup
KEN-TRANS Sp. z o.o.123120164405-500 NOWA IWICZNA11584.32Z02669Kup
Select Comfort Sp. z o.o.883170393257-300 KŁODZKO5334.10Z02673Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dalmar Daniel Molenda671122683678-120 Gościno6485.85Z02666Kup
Marwit Sp. z o.o.879246746187-134 Zławieś Wielka2048.60Z02674Kup
SYNERGIA Agata Koprynia676143211832-080 Zabierzów10070.16Z02675Kup
Firma Wielobranżowa Kosuń Jacek Kosuń644187668741-308 DĄBROWA GÓRNICZA13570.70Z02670Kup
ENERGY SPED Mateusz Tarnawski621168849163-700 Krotoszyn15022.26Z02676Kup
PUH EKOPAL Zdzisław Foltyn577100673042-235 Lelów20507.60Z02677Kup
Rolling Tons Justyna Cyran872221890739-205 PUSTKÓW12354.92Z02668Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ALPOL Piotr Demianiuk113199884404-148 Warszawa30993.44Z02678Kup
ITF Polska Sp. z o.o.118173394105-092 ŁOMIANKI12058.95Z02671Kup
CHENCZKE LOGISTIC Damian Chenczke968089666062-814 Blizanów1484.14Z02679Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice27203.06Z02680Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA7757.48Z02672Kup
Szymon Piechal529166834202-467 Warszawa9226.90Z02681Kup
Usługi Transportowo-Spedycyjne Edyta Maliczak764183614469-100 Słubice11819.21Z02682Kup
TS LOGISTIK Sylwia Hoffmann-Żurek622224734263-400 Ostrów Wielkopolski1239.22Z02683Kup
LUPUS Agnieszka Matlak958138393430-438 Kraków4350.42Z02685Kup
AGMABO TRANSPORT AGNIESZKA BOROŃ596135267164-360 Zbąszyń824.20Z02687Kup
P.T.H.U. WÓJCIK TRANSPORT Karol Wójcik657280358826-021 Daleszyce1815.56Z02695Kup
ACHIEVER Sp. z o.o.534252456505-090 Falenty Duże3689.23Z02688Kup
4E Sp. z o.o. Sp. K.957107694680-283 Gdańsk28917.66Z02696Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom1771.58Z02694Kup
P.K. Express Janusz Pietrzak576138023746-300 Olesno608.13Z02691Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa11512.45Z02689Kup
ROXY TRANS Małgorzata Stasiewicz8421095114 77-200 Miastko4642.07Z02697Kup
FUNRESAIR Sp. z o.o.108001711400-831 Warszawa9908.90Z02698Kup
EUROPEJSKIE CENTRUM MŁODZIEŻY947184046000-052 Warszawa13068.79Z02699Kup
LKW FREDRICH Sp. z o.o.525251834840-082 Katowice33641.51Z02700Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź3355.14Z02692Kup
MVM LOGISTICS Sp. z o.o.554294045286-010 Koronowo4378.51Z02693Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki13948.17Z02701Kup
P.H.U. ROL-SERWIS Rafał Słowikowski845177866811-513 Miłki9299.88Z02702Kup
NETOGRÓD Sp. z o.o.754313701445-525 Opole4314.72Z02704Kup
HANSE LOGISTIC POLAND Sp. z o.o.525101413702-697 Warszawa107784.57Z02705Kup
KOPA-TRANS Sp. z o.o.534258016705-840 Brwinów16873.41Z02706Kup
RAFORIENT Sp. z o.o.701026174005-552 Wólka Kosowska25333.38Z02710Kup
ARTIMA Sp. z o.o.563243170222-100 Chełm755.07Z02711Kup
OPTIMA SERVICE Sp. z o.o.929009282467-100 Nowa Sól3380.04Z02712Kup
F.H.U. UNILAS S.C. - KRZYSZTOF REŚLIŃSKI,LESZEK KOBUS968083818362-830 Zbiersk2067.41Z02714Kup
Transdirect Sp. z o.o.967136127385-758 Bydgoszcz2259.04Z02713Kup
ACHIEVER Sp. z o.o.534252456505-090 Falenty Duże3144.14Z02708Kup
BAĆ-POL S.A.813309382635-234 Rzeszów70872.47Z02715Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Lasko9191043656 22-510 Uchanie870.21Z02721Kup
HK LOGISTIC Sp. z o.o.638180844543-200 Pszczyna242868.01Z02718Kup
GOSPODARSTWO ROLNE WŁADYKA GRZEGORZ686100745536-211 JasionówZ02719Kup
GOSPODARSTWO ROLNE BRYG KRZYSZTOF872101049339-216 Stara Jastrząbka1244.07Z02722Kup
GOSPODARSTWO ROLNE ANNA BAŁABAN686105159736-212 Trześniów611.17Z02724Kup
Szymon Piechal529166834202-467 Warszawa7388.46Z02726Kup
AGRO-TOM Sp. z o.o.921203241731-564 Kraków1165.36Z02720Kup
Marta Gubik684139991438-454 Tylawa666.13Z02723Kup
GOSPODARSTWO ROLNO - HODOWLANE KRZYSZTOF TREPCZYŃSKI545161745516-130 Janów10306.94Z02728Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź3977.57Z02731Kup
CRAISS LOGISTYKA Sp. z o.o.777231998162-020 Jasin30280.93Z02732Kup
Grzegorz Stawczyk SUPERCARS796223531326-600 Radom3648.96Z02730Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki7865.15Z02727Kup
Polscan Sp. z o. o.781188701271-441 Szczecin2565.36Z02733Kup
Sunset Logistics Sp. z o.o.527280981800-844 Warszawa10588.76Z02729Kup
KmTech Sp. z o.o.879251279987-100 Toruń2269.20Z02736Kup
MEUBLES Sp. z o.o.551263686734-124 Klecza Górna1313.06Z02738Kup
CTRL LOGISTYKA DYSTRYBUCJI Sp. z o. o.592226223183-200 Starogard Gdański3230.95Z02737Kup
GEOMETRA Mariusz Pindral661216988025-432 Kielce791.13A00069Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno3785.86Z02750Kup
DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.777261190260-171 Poznań1284.10Z02744Kup
PERFECT ENTERTAINMENT GROUP Sp. z o.o. Sp. K.675138169031-056 Kraków2150.47Z02752Kup
P.P.H. DREWPOL Kulczak Jerzy661100649527-423 Bałtów25542.46Z02745Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk6002.10Z02754Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów855.83Z02751Kup
Nova Invest Sp. z o.o.593256080082-300 Elbląg6379.89Z02755Kup
Gospodarstwo Rolne Stanisław Czarnowski722139207718-208 Kulesze Kościelne6951.86Z02747Kup
STAL-SPAW Paweł Kuca866132440728-200 Staszów1218.97Z02756Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN SAWICKI834150290799-400 Łowicz1487.70Z02759Kup
TWOJE BIURO VEGA BOŻENA SŁOCIŃSKA-LANG754124076545-129 Opole1607.83Z02763Kup
TES Transport Sp. z o.o.959149344625-671 Kielce9090.98Z02764Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki7258.77Z02760Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz3258.95Z02766Kup
PIXEL TRANS Sp. z o.o.529182028705-825 Grodzisk Mazowiecki14378.41Z02767Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź1108.03Z02769Kup
PHU BOBO-TRANS RAFAŁ BRANDYS744145282914-200 Iława2973.85Z02765Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań4064.35Z02761Kup
DASTAR Sp. z o.o.781190676160-523 Poznań12994.16Z02770Kup
Usługi Transportowo-Spedycyjne Edyta Maliczak764183614469-100 Słubice6219.36Z02768Kup
MM-Hexa Małgorzata Kawik677214614943-210 Kobiór3436.48Z02774Kup
AVA LOGISTICS Sp. z o.o.967140627785-001 Bydgoszcz4180.74Z02772Kup
F.H.U. GÓRAMI Marta Górecka668187844461-249 Poznań12003.92Z02775Kup
TRANS KILIŃSKI Jarosław Kiliński579152016382-410 Stary Targ4930.17Z02778Kup
RAD-BUD Radosław Koziński828122067697-500 Radomsko21842.63Z02782Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Mączka Dariusz755182974948-210 BiałaZ02783Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań25564.37Z02784Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz4373.43Z02786Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MARIUSZ WIŚNIEWSKI741152373714-105 Łukta527.09A00071Kup
FLYWAY Sp. z o.o.895210618751-164 Wrocław6796.24Z02785Kup
PERSONALNE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI Alicja Flicińska777297661562-003 Biedrusko19545.91Z02788Kup
INTER-LOGISTIC Robert Krzyśków597156425174-320 Barlinek943.92Z02789Kup
LOULOU TEXTILE Sp. z o.o.522306172201-469 Warszawa8111.19Z02795Kup
EUROTECHNIKA Mariusz Wojtasik599235163266-400 Gorzów Wielkopolski1026.94Z02792Kup
SEBTRANS Sebastian Pędzich734305537533-300 Nowy Sącz6886.22Z02800Kup
Beans Polska Cieśla Jarosław919110403301-142 Warszawa980.19Z02801Kup
ARMA EXPRESS S.C. ARTUR PAWLIK, MAREK BARCHAN657289391825-416 Kielce891.01Z02794Kup
WINES UNITED Sp. z o.o. S. K.534243635805-820 Piastów1919.02Z02797Kup
GRAN-SOFT Sp. z o.o.676245901330-718 Kraków10937.36Z02802Kup
VERIPOL TECHNOLOGIES Sp. z o.o.123139686605-500 Piaseczno2628.04A00076Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa3138.19Z02804Kup
Lumberjack Pub Michał Krysztofiak882212770750-069 Wrocław2305.11Z02806Kup
SOLOCARGO Sp. z o.o.783171752000-682 Warszawa8605.15Z02810Kup
FIRMA STYLDOM BENEDYKT STYLOK646000646743-100 Tychy5485.46Z02809Kup
CARPE KRAFT Sp. z o.o.573285850687-100 Toruń2449.83Z02807Kup
PPD KRAFT Sp. z o.o.956233223287-100 Toruń2449.83Z02808Kup
Firma Budowlano - Kamieniarska Ireneusz Strzelczyk574183178342-134 Truskolasy1477.65Z02813Kup
GLOBSPED Sp. z o.o.836173624196-100 Skierniewice2875.17Z02816Kup
NOWAKOWSKI GORĄCO POLECAM Sp. z o.o.531169111505-100 Nowy Dwór Mazowiecki13187.00Z02811Kup
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAR-BUD Dariusz Sobolewski954242155342-100 Kłobuck6681.40Z02812Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa11101.44Z02817Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź993.51Z02815Kup
PAWELEC ROMAN629116262042-500 Będzin3315.19Z02824Kup
FIRMA TRANSPORTOWO-HANDLOWA CLAUDIUSZ JERZY KUPCZAK 945145235830-373 Kraków9910.84Z02820Kup
POL-ART MEBLE Sp. z o.o.972125873366-210 Dąbrówka Wielkopolska3191.13Z02821Kup
MAISON POLSKA Jarosław Kozłowski621161876363-708 Rozdrażew3717.79Z02822Kup
AGF ARKADIUSZ WRÓBEL222002064941-400 Mysłowice1188.13Z02823Kup
WARPOL Leszczyński Tomasz583144780680-736 Gdańsk2715.48Z02833Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin868.83Z02834Kup
Usługi Transportowe TRANS Tomasz Piotrowski573242483142-274 Konopiska11552.87Z02831Kup
DOT Bogdan Juszczak894111628853-413 Wrocław3021.91Z02835Kup
GEO 4 Sp. z o.o.756197961147-161 Szymiszów4019.42Z02839Kup
USŁUGI TRANSPORTOWE MAT-TRANS Mateusz Rosiński617205116263-300 Pleszew22854.30Z02838Kup
SKAR-IO Sp. z o.o.642311189144-200 Rybnik71536.81Z02840Kup
Ekol Logistics Sp. z o.o.972125389461-663 Poznań719.86Z02841Kup
Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o.611020192602-255 Warszawa2841.15Z02837Kup
MEDIUM PROF Sp. z o.o.679316435997-400 Bełchatów4649.19Z02830Kup
DOT Bogdan Juszczak894111628853-413 Wrocław3072.73Z02843Kup
P.Z.M. DAMŁYN Sp. z o.o.766000594162-110 Damasławek9632.31Z02844Kup
ARMACO Sp. z o.o. S.K.525260547800-790 Warszawa62167.43Z02846Kup
ASTALDI S.P.A. S.A. Oddział w Polsce107001465700-215 Warszawa12566.86Z02845Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź5914.77Z02851Kup
RO.SA.-HALE Sp. z o.o.948238145826-600 Radom8425.09Z02852Kup
PLAST SERVICE PACK Sp. z o. o.123128393205-552 Wólka Kosowska871.51Z02850Kup
ARMA EXPRESS S.C. ARTUR PAWLIK, MAREK BARCHAN657289391825-416 Kielce1370.40A00078Kup
OLDAR Sp. z o.o.758236124707-401 Ostrołęka807.41Z02853Kup
P.P.H.U. WOJTO-TRANS Wojciech Górecki573275865042-262 Poczesna6398.66Z02858Kup
P.H.U. SPEED PARTNER Patryk Pełka887175679757-200 Ząbkowice Śląskie7376.70Z02856Kup
LAUREX Sp. z o.o.527276366042-217 Częstochowa20962.13Z02857Kup
P.H.U. EM-TRUCKS Michał Ułamek573270658742-221 Częstochowa44452.27Z02854Kup
Royal Development Dawid Szczepaniak697229449864-100 Leszno793.11Z02859Kup
EFTE TAMARA RAJPERT651157038044-240 Żory726.61Z02864Kup
Rolling Tons Justyna Cyran872221890739-205 PUSTKÓW1239.04Z02868Kup
ATL Sp. z o.o. 957100395380-215 Gdańsk2319.66Z02862Kup
Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.725206985190-057 Łódź1526.51Z02867Kup
WÓZKI-ORIGINAL Sp. z o.o.573287855542-200 Częstochowa11256.14Z02872Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź5573.49Z02873Kup
M.M. MOBILE LOGISTIC Marlena Mirzejewska771256935597-320 Wolbórz1750.66Z02871Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa5487.43Z02874Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Zaręba Rafał832187861598-346 Skomlin30939.86Z02876Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2609.39Z02879Kup
MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT KOSMETYKÓW NOWEJ GENERACJI Sp. z o.o.123120210605-552 Jabłonowo1859.12Z02878Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica3021.85Z02877Kup
GRAFI-TRANS Jarosław Styczyński957073980180-387 Gdańsk82353.75Z02875Kup
TREBUS Sp. z o.o.527281680100-867 Warszawa552.67Z02880Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa3999.45Z02881Kup
POWER TRANS LOGISTIC Kamil Falih947194100891-371 Łódź7187.82Z02883Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań669.94Z02885Kup
IT4Q Sp. z o.o.954267488640-679 Katowice7897.69Z02887Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Laskowski Marcin765155451378-600 Wałcz4576.05Z02891Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE1161.02Z02886Kup
DB Spedition Sp. z o.o.967140628385-001 Bydgoszcz10878.00Z02888Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań1267.59Z02884Kup
P.H.U. MASTERS Piotr Matuszów957101164582-300 Elbląg29241.17Z02906Kup
OPUS-TECH Sp. z o.o.851314622771-780 Szczecin52643.39Z02895Kup
GREEN LIGHT MACIEJ RYSZCZYŃSKI777279311661-623 Poznań2033.03Z02890Kup
BANCO DRILL Sp. z o.o.772240437797-500 Radomsko16457.96Z02894Kup
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o.599250232160-751 Poznań21061.26Z02892Kup
CHEMTEL Sp. z o.o.955234491470-039 Szczecin15712.16Z02893Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HL Leszek Hasiewicz851000505870-809 Szczecin3915.31A00080Kup
P.P.H. CENTRUM Sp. z o.o.597174364074-300 Myślibórz14635.63Z02896Kup
PAKA TRANS Justyna Piechowska555137662089-620 Chojnice8676.45Z02897Kup
T.R.I.K s.c. Radosław Kiepiela, Ireneusz Kostyk, Dawid Perz669252804475-377 Koszalin24466.67A00081Kup
F.H.U B.A.M. OHL BOŻENA856000241272-100 Goleniów1008.09A00082Kup
Almane Usługi Budowlane Dariusz Płaskowicki851277428170-123 Szczecin1594.59A00083Kup
ABC CZEPCZYŃSKI Sp. z o.o. S.K.595144250464-400 Międzychód12629.32Z02904Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa4221.41Z02899Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa15928.17Z02907Kup
GOSPODARSTWO ROLNE PATRYK KRAUSE555197532689-620 Chojnice11724.38Z02908Kup
Sylwia Rapczewska543184912215-704 Białystok2872.27Z02900Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Karol Zieliński556246553488-180 Złotniki Kujawskie14971.38Z02909Kup
Z.P.H.U. METALEX-PAPROCKI Jan Paprocki714000055821-136 FirlejZ02901Kup
ABC CZEPCZYŃSKI Sp. z o.o. S.K.595144250464-400 Międzychód29125.98Z02905Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas599268469366-400 Gorzów Wielkopolski3061.38Z02902Kup
Profit Fresh Sp. z o.o.628222626632-566 ALWERNIA14787.31Z02911Kup
Firma OMNIA Agnieszka Łuczak957037000080-283 Gdańsk3915.90Z02917Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ7370.33Z02919Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa14005.73Z02918Kup
Gospodarstwo Rolne Edward Ksepka291007371218-525 Turośl16812.49A00085Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2484.25Z02920Kup
Administrator Krystyna Korczyńska 521279281804-013 Warszawa1262.41Z02921Kup
EARTHINVEST Sp. z o.o.958169486480-241 Gdańsk18755.56Z02922Kup
EMPIRE Centrum Usług Biznesowych Krzysztof Salatycki991042274846-053 CHRZĄSTOWICE6792.76Z02924Kup
INASPED Sp. z o.o.783169364761-538 Poznań5371.20Z02943Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia2867.33Z02923Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź4366.75Z02915Kup
Transport Drogowy Towarowy Piotr Kosmowski732147445595-100 ZGIERZ576.98Z02916Kup
Usługi Transportowe Jędraszek Andrzej579130123172-100 GOLENIÓW1555.83A00088Kup
ATU Izabela Adamczyk647147198944-280 RYDUŁTOWY2144.34Z02925Kup
Mk Logistic Maciej Kruczkowski 542314217015-790 BIAŁYSTOK 5556.70Z02928Kup
Wysznitskij Sp. z o.o.527282246301-401 WARSZAWA9157.18Z02930Kup
Millenium Elektro Holding Sp. z o.o.899241014151-180 PSARY777.61Z02932Kup
Direct Asia Line Sp. z o.o.532195166405-420 Józefów13085.25Z02926Kup
Przedsiębiorstwo Budowlane Eko-System Kostro, Radlmacher Sp.j.542154071315-111 Białystok1191.35Z02929Kup
Integrales Sp. z o.o.701020226902-715 WARSZAWA28844.77Z02934Kup
Carsson Sp. z o.o.113288736002-159 WARSZAWA32115.33Z02935Kup
Pawlik Leszek Translidex625100903642-506 BĘDZIN1627.77Z02927Kup
PULLCAR Sp. z o.o.774315271600-375 Warszawa12021.74Z02936Kup
Tomasz Czarnecki Przedsiebiorstwo Wielobranżowe777179700062-050 MOSINA19797.09Z02937Kup
Millenium Elektro Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa915180720251-180 PSARY1022.96Z02931Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2762.58Z02938Kup
F. H. U. Ogrodniczuk Piotr821103055108-107 Paprotnia2780.55Z02939Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW2405.52Z02940Kup
Sped-It Różański Wojciech 913148321655-300 ŚRODA ŚLĄSKA1866.50Z02941Kup
Świat Drzwi Włodzimierz Kałwiński911112049156-400 Oleśnica 75080.05Z02942Kup
Gospodarstwo Rolne Janusz Baliński503000029587-400 Golub Dobrzyń7725.96Z02945Kup
Firma DROBMAR Grażyna Zemło647101790244-300 Wodzisław Śląski22923.69Z02946Kup
Agencja Reklamowa Format A4 Sp. z o.o. 738215300138-300 Gorlice3358.05Z02948Kup
AGMAR S.A.817100113439-300 Mielec2785.36Z02950Kup
MEVIUS S.C. Mateusz Cichowski, Wojciech Zdeb712319047321-050 Piaski4303.59Z02947Kup
KREO Karolina Dula657265801127-200 Starachowice772.56Z02953Kup
Agrotech Rekultywacja Sp. z o.o. 954279345040-008 Katowice14458.97Z02949Kup
Linea s.r.o.SK202014454494001 Nowe Zamky, Slovensko134673.66Z02955Kup
P.H.U. Karolina Lewandowska786161443463-000 Środa Wielkopolska1012.09Z02954Kup
RAFI TRANS Rafał Mularczyk991048907246-040 Ozimek2579.39Z02951Kup
INWESTDOM Sp. z o.o.646262229440-389 Katowice593.90Z02957Kup
ART-DECOR Marcin Pieczeniuk857172688172-300 Gryfice558.80A00090Kup
Zakład Ogólnobudowlany DAW-BUD Dawid Rubacha784243171562-240 Trzemeszno1269.46Z02959Kup
Kwiaciarnia Autorska Katarzyna Jońca579183512282-200 Malbork559.01A00091Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANUSZ WIELIGOR929101445365-001 Zielona Góra558.80A00092Kup
P.H.U Bella Iwona Jankowska648203462041-806 Zabrze1201.83A00097Kup
OZDÓB KWIATKA Edyta Pawlak728270465495-040 Koluszki585.31A00093Kup
MAŁA WARSZAWA Karolina Madanowska837165733696-500 Sochaczew2834.95A00103Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANUSZ WIELIGOR929101445365-001 Zielona Góra1173.91A00098Kup
ART-DECOR Marcin Pieczeniuk857172688172-300 Gryfice1173.84A00100Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Pilipiuk Dawid537255521121-518 Sosnówka4910.19Z02958Kup
PROFITB Tomasz Brych645154408262-081 Przeźmierowo669.97A00099Kup
Firma Wielobranżowa T.M.G. Paweł Zalewski777156338362-050 Mosina735.38A00101Kup
Kwiaciarnia Autorska Katarzyna Jońca579183512282-200 Malbork913.12A00102Kup
ANHE-Anna Henke693182397167-240 Kotla59596.87A00112Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź8522.25Z02961Kup
Pośrednictwo, Komis, Kupno-Sprzedaż pojazdów mechanicznych Cezary Wasilewski837155934996-500 Sochaczew4395.91A00109Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2923.40Z02967Kup
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WIŚNIEWSKI Łukasz Wiśniewski876236179886-300 Grudziądz9769.70Z02968Kup
VECTOR MARINE Sp. z o.o.587171462781-198 Kosakowo3891.58A00115Kup
RENARD Sp. z o.o.521371293902-663 Warszawa3913.55Z02963Kup
ROB-BUD Robert Wierzchowski644101666042-300 Myszków4001.11Z02972Kup
LIBERUM ENERGY Sp. z o.o.529180774396-313 Chylice1286.04Z02969Kup
Voo Doo Couriers Wojciech Czelny 777269621262-095 Murowana Goślina2792.22Z02964Kup
F & J Sp. z o.o.923169515964-200 Wolsztyn2675.19Z02970Kup
RAZEM GROUP JAMES MASSONGO Sp. K.513025363032-086 WĘGRZCE709.41Z02966Kup
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE LEKER Leszek Nowak925175975067-400 Wschowa3204.54Z02971Kup
COELWIRELESS Deczyński Andrzej665261970562-510 Konin1758.45Z02973Kup
JUNA Michał Perlikowski556270351986-005 Białe Błota804.99Z02974Kup
B&B TRANS SPEDITION Patrycja Boda752145632146-100 Namysłów9292.39Z02976Kup
SIBLO Sp. z o.o.113287487704-512 Warszawa33668.07Z02978Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica7742.37Z02981Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź2292.23Z02986Kup
BIEL Adam Biel576152260246-320 PraszkaZ02988Kup
SYS-COM Krzysztof Łach631126130344-122 Gliwice8413.52Z02989Kup
WM-TRANSBUD Michalski Waldemar665119791762-510 Konin6878.84Z02980Kup
SYS-COM Krzysztof Łach631126130344-122 Gliwice2125.02Z02990Kup
P.P.U.H. BIOLINE Sp. z o.o.679016884230-798 Kraków2833.20Z02987Kup
ACTIVIA Sp. z o.o.586228108681-583 Gdynia1065.97Z02992Kup
HEKTOR Paweł Paduch875150314886-200 Chełmno10983.39Z02995Kup
AUGIAN JANUSZ AUGUSTYN 738107307904-393 Warszawa580.41A00116Kup
INTERNATIONAL CAR TRADE Sp. z o.o.792228332337-500 Jarosław4491.61Z03007Kup
TINES INVESTMENT Sp. z o.o.677239185431-574 Kraków888.24Z03008Kup
EURO-RAF Sp. z o.o.738207540709-400 Płock1852.12Z03009Kup
Eleven International Freight Forwarding LimitedUK19708128403-200 WARSZAWA5384.41Z03012Kup
P.P.H.U. GUARD BIURO INŻYNIERYJNO-ARCHITEKTONICZNE Mariusz Małasiewicz118158019942-217 Częstochowa6680.83Z03010Kup
DM Dariusz Motyka787194593162-045 Pniewy1857.67Z03023Kup
PG-TRANS Piotr Gajda677201907232-353 Trzyciąż2694.62A00117Kup
P.H.U. ROL-SERWIS Rafał Słowikowski845177866811-513 Miłki25791.61Z03024Kup
INVENTO IZABELA MICHAŁOWSKA, MACIEJ MICHAŁOWSKI S.C.713309083323-114 Jabłonna Pierwsza46043.61Z03022Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa4496.83Z03026Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2129.98Z03032Kup
SUFRAGO Edyta Storczyk672183858778-324 Cieszeniewo1566.61Z03035Kup
Europe Express Ryszard Mrugała884219267158-100 Świdnica6437.82Z03027Kup
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA STOL-BUD Krzysztof Wajda683184408632-007 Zabierzów Bocheński28847.17Z03030Kup
CORVETTE EXPRESS Sp. z o.o.701060577702-013 Warszawa2774.80Z03031Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź3263.18Z03040Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ5562.30Z03043Kup
PBU KOMPLEX Sp. z o.o. S.K.915179352351-180 Wisznia Mała66392.14Z03041Kup
P.P.H.U. Bazalt Daniel Baranowski692236073807-410 Ostrołęka8305.70Z03037Kup
SH LOGISTIC Szymon Hendel925196401367-100 Nowa Sól5341.54Z03038Kup
P.U.P.H. COM-D Sp. z o.o.695000177359-400 Jawor23683.02Z03042Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź3466.48Z03039Kup
DAMIS TSL-Damian Janik618202611962-800 Kalisz10818.34Z03045Kup
GLOBSPED Sp. z o.o.836173624196-100 Skierniewice3810.71Z03047Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź1443.51Z03048Kup
W.Z.INWESTGUM Wiesław Zabielski586115522181-311 Gdynia1406.02Z03049Kup
POLTRUCK-STOLARKA BUDOWLANA Sp. z o.o.526021133402-511 Warszawa37148.72Z03046Kup
FIRMA HANDLOWA PMK Piotr Kijanka959125271925-634 Kielce21983.78A00120Kup
API Sp. z o.o.957107123980-506 Gdańsk827.00Z03058Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KLAUDIA SAMSEL758235957507-431 Czarnia20484.23A00121Kup
PHJ Sp. z o.o. S.K.542321080715-103 Białystok4283.37Z03056Kup
POLTRAMP YARD S.A.855156729672-600 Świnoujście1292.79Z03050Kup
UMT OHGDE319379818DE 15569 Woltersdorf16408.53Z03057Kup
API Sp. z o.o.957107123980-506 Gdańsk637.98Z03059Kup
KONTRA Zając Małgorzata552129628234-221 Skawica794.30Z03051Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MULTIKA Leszek Oramus681100141032-447 Siepraw17596.48A00119Kup
REVOX GROUP Sp. z o.o.589203964583-331 Przyjaźń8896.61Z03060Kup
Auto-Doktor Rafał Ewertowski579216420482-200 Malbork13961.87Z03065Kup
M&N LOGISTIK Sp. z o.o.537262942921-560 Międzyrzec Podlaski1486.81Z03061Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź5081.12Z03063Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź7106.97Z03064Kup
MiWo-tech Michał WolańskiMiWo-tech42-215 Częstochowa20665.26Z03062Kup
LIFTPOSTER Sp. z o.o.113289288104-161 Warszawa17933.23Z03068Kup
ZESPÓŁ DORADCZY Sp. z o.o.113289250404-161 Warszawa12685.11Z03069Kup
CBA TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o. S.K.839318207676-200 Słupsk7388.77Z03070Kup
JM SPED s.r.o.SK2022704365945 01 Komarno6124.64Z03071Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź2760.36Z03074Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin571.21Z03079Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki2848.71Z03075Kup
FTP LOGISTICS Sp. z o.o.726265041291-073 Łódź2194.69Z03076Kup
GRUPA RATAJE Sp. z o.o.783177645161-806 Poznań15864.24Z03081Kup
AMP LOGISTICS Sp. z o.o.895205777391-854 ŁÓDŹ1137.79Z03077Kup
YANAKA VISION Sp. z o.o.222087011241-400 MYSŁOWICE914.50Z03082Kup
Transgram Sp. z o.o.739382950242-310 Żarki12023.67Z03085Kup
LAGPOL Sp. z o.o701057760902-001 Warszawa3539.94A00177Kup
AGROPARTNER Napiórkowska Jowita877138420913-306 Kurzętnik9792.69Z03087Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa1358.32Z03088Kup
HANDEL DETALICZNY SEBASTIAN SZCZEPANIK837164266596-500 Sochaczew6695.70Z03089Kup
PHU KAZMAR s.c. K.Kowalski, M.Kowalski768167531626-300 Opoczno2827.95Z03090Kup
CARGO Sp. z o.o.813368609336-002 Jasionka2895.29Z03092Kup
STALZEN JOANNA PRENA841103675984-300 Lębork2807.22Z03093Kup
EURO-OPONEX Beata Szlęk577197610942-310 Żarki17855.82Z03091Kup
VTS VILSTALSPEDITIONDE26261640594469 Deggendorf12507.16Z03094Kup
Torsten Linke Sp. z o.o.676248118830-554 KRAKÓW2073.45Z03097Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NATAN , RESTAURACJA NOWA-PIWNICA CHODZIESKA PIOTR NOWAK607006056564-800 Chodzież1132.55Z03098Kup
ZAKŁAD USŁUGOWY KORNI JAN KORBANEK927176019966-210 Zbąszynek2119.20Z03101Kup
PPHU Euro&Bio Justyna Cieślak253021867673-150 Łobez5182.57Z03106Kup
QUALITY SERVICE GROUP Sp. z o.o.725226782990-136 Łódź1468.90Z03099Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa7401.57Z03107Kup
Motto Halina Buda782237610861-245 Poznań3331.85Z03114Kup
K&L INTERNATIONALE SPEDITIONDE81441931453121 Bonn, Deutschland16339.53Z03109Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław5051.55Z03108Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała4654.95Z03112Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry3389.22Z03110Kup
Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Włodarczyk645104136942-603 Tarnowskie Góry12060.32Z03113Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała4390.15Z03111Kup
F.H.U. TYSZKIEWICZ KARTACZYK I SPÓŁA Łukasz Tyszkiewicz848171377416-400 Suwałki3956.36Z03118Kup
P.H. WYGODNE ZAKUPY Władysława Sydor777176404162-095 Murowana Goślina1259.33A00190Kup
Maltrans Sp. z o. o.125162548805-091 ZĄBKI6998.07A00194Kup
P.H. WYGODNE ZAKUPY Władysława Sydor777176404162-095 Murowana Goślina490.90A00191Kup
APIO DEVELOPMENT Sp. z o.o.783176739261-806 Poznań587.91A00195Kup
Pracownia Artystyczno-Grawerska Dominika Dziwoki642264406544-274 Rybnik3386.63Z03119Kup
Firma Usługowa ANLAK GARAGE Anna Ligocka879224866487-100 Toruń72354.94Z03124Kup
QVEEN OF TATTOO AGATA ZAGÓRSKA927180275654-110 Wrocław4496.85Z03125Kup
Strefa Urody Crystal PAULINA JAWOREK-MAJOCHA899259224850-261 Wrocław4420.68Z03126Kup
Pracownia Artystyczno-Grawerska Dominika Dziwoki642264406544-274 Rybnik725.97Z03120Kup
VITIS Aneta Adamek 575176296042-700 Lubliniec10941.86Z03122Kup
DUOLLA S.C. ALEKSANDRA PACHO,ALEKSANDRA SOSNOWSKA-KRYWULT573281430242-290 Blachownia3318.35Z03131Kup
EIGHT HORSES Sp. z o.o. w RESTRUKTURYZACJI897180312550-078 Wrocław5468.43Z03133Kup
P.U.P. CESMEX Ryszard Czeszejko-Sochacki581000014182-500 Kwidzyn2738.82Z03123Kup
STEELMOR Sp. z o.o.958168192781-335 Gdynia5157.11Z03128Kup
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DRIVE ANGELIKA DĄBROWSKA997012167798-400 Wieruszów1391.78Z03134Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław2216.85Z03129Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA28243.30Z03135Kup
P.P.H.U.T. KATARZYNA MICKIEWICZ973067663166-131 Cigacice2828.93Z03130Kup
WEALTH BAY S.A.677232079490-527 Łódź7296.79Z03139Kup
FJM Unternehmensberatungs & Spedition GmbHDE28520370133739 Bielefeld860.99A00199Kup
MODERNDACH Sp. z o.o.466036933495-200 Pabianice125279.54Z03141Kup
GRUPA KAPITAŁOWA MODERNDACH Sp. z o.o.725198335787-600 Lipno9025.85Z03138Kup
ATA METALART 2 Sp. z o.o. Sp. K.679310971630-549 Kraków739.93Z03142Kup
TWOJE DOMY.PL Sp. z o.o.536191219105-120 Legionowo10058.44Z03140Kup
LKW EUROPE Sp. z o.o.929176643765-001 Zielona Góra2315.83A00197Kup
DAMIS TSL-Damian Janik618202611962-800 Kalisz4149.11Z03145Kup
PPHU EKO-ROL DANUTA I LESZEK GIL S.J.559000863686-120 Pruszcz83229.22Z03147Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków1114.68Z03143Kup
ROVO SPEED S.V.O.CZ2475581837401 TRHOVE SVINY CZECHY16368.60Z03148Kup
MICHAŁ Sp. z o.o.599315859366-470 Kostrzyn nad Odrą3840.44Z03144Kup
Grzegorz ŁATKA552141541044-171 Pławniowice3164.01Z03149Kup
P.P.H.U. ORŁOWSKI S.J. ORŁOWSKI I WSPÓLNICY618101882763-460 Nowe Skalmierzyce789.05A00198Kup
M PROJEKT PAWEŁ MACIEJEWSKI118092390605-509 Józefosław552.64Z03150Kup
The Best Way to Logistic Michał Przygocki589204317380-742 Gdańsk1210.27Z03146Kup
Karl Heinz Dietrich GmbH & Co. KG-InternationaleDE12866084067661 Kaiserslautern1191.48A00200Kup
Usługi komunalne-Matysiak Mariusz919148696822-540 Dołhobyczów900.64Z03151Kup
Neufra Speditions GmbH DE12068214217192 Waren780.99A00201Kup
Meta4log GmbH81548376245219 Essen1921.45A00203Kup
Martin Oelrich GmbH & Co. KGDE125499305149549 Ladbergen2266.12A00205Kup
P.H.U. OG-ROL ADAM SPICHALSKI555000770289-620 Chojnice7535.60Z03153Kup
Vexo Spediton GmbH681558094063 Horsching784.56A00202Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA42551.06Z03157Kup
PRYWATNE GOSPODARSTWO ROLNE ROMAN SOPOLIŃSKI851257726764-915 Jastrowie23285.42Z03156Kup
Zanut TransportsFR2178876830733130 Begles1172.65A00206Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Gnaciński Dariusz555157257489-641 Nowa Cerkiew579.65Z03154Kup
Ludwig Haberle Logistik GmbHDE14675269473529 Schwabisch Gmund2705.44A00204Kup
TOM TRANS TOMASZ SZAFRAŃSKI883157076757-300 Kłodzko4123.30Z03158Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna1192.14Z03159Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KAZIMIERZ HYBA466009950987-610 Dobrzyń nad Wisłą1297.03Z03160Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda24714.60Z03161Kup
Fruchtcargo Speditionsgesellschaft mbHDE14974311376744 Worth1494.46A00207Kup
HURTOWNIA CENTRUM-PORCELANA SZKŁO SZTUĆCE Sp. z o.o. S.K.627100443841-600 Świętochłowice8292.22Z03163Kup
PEPE IMPEKS Sp. z o.o.782282216361-361 Poznań3601.12Z03165Kup
UAB EUROCARGALT10001156751061-806 PARTIZANU G.31869.77Z03167Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz67476.46Z03168Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica5322.76Z03166Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów3024.69Z03170Kup
F TRANS Sp. z o.o.783175939815-062 Białystok15451.26Z03176Kup
MPF INVEST Sp. z o.o.563242716122-100 Chełm111765.43Z03179Kup
MUCHA IZABELA ATM LOGISTICS (dawniej: F.H.U. KLECHA IZABELA)918196139123-420 Tarnogród1247.03Z03169Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin19796.90Z03175Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica5514.69Z03171Kup
TRANS-GRUP Grzegorz Purgał754281053245-286 Opole721.77Z03173Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz128258.14Z03172Kup
GRANBALTIC Sp. z o.o.851316645471-417 Szczecin2944.06Z03180Kup
NORDKOL PERONY Sp. z o.o. S.K.586233753381-521 Gdynia5377.91Z03178Kup
ARRES Sp. z o.o. S.K.521385441500-728 Warszawa584.71Z03174Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa22046.97Z03177Kup
FORTUNE GREEN Sp. z o.o. w Likwidacji634264001340-048 Katowice134628.23A00208Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra747.80Z03183Kup
TOLLTRANS Sp. z o.o.775264580399-320 Żychlin33124.94Z03181Kup
NEXTBUD TOBIASZ RATAJCZYK763198642264-700 Czarnków9755.88Z03182Kup
Agencja Transportowa HELIOTUR Władysław Górecki879025311287-100 Toruń2920.07Z03184Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków1837.02Z03185Kup
AG.Logistics B.V.NL857625767B016828 PZ Arnhem , Holandia4456.71Z03186Kup
J.J. RUSZTOWANIA Sp. z o.o.777315800861-706 Poznań11192.38Z03187Kup
CHINCHILLA LAMER hodowla szynszyli standard i kolorowych Krzysztof Mikuła579137821682-410 Stary Targ1726.51Z03188Kup
SPEDYCJA POLSKA BOLESZKOWICE Sp. z o.o.527286769001-141 Warszawa7720.06Z03190Kup
PAWEŁ NOWAK X SPACE LOGISTICS678315694431-941 Kraków17939.58Z03191Kup
Beford Sp. z o.o.701039391500-695 Warszawa7046.40Z03197Kup
TSD Logistik GmbHDE299943609DE53547 Breitscheid2895.52Z03222Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz70527.71Z03192Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno1638.22Z03200Kup
FENOMA Sp. z o.o.766199122161-693 Poznań1802.78A00213Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała2798.30Z03202Kup
PHU RONI ROMAN KONIECZNY897115134950-538 Wrocław13974.05Z03205Kup
ZBYCH-BUD ZBIGNIEW KOSTUCH589114945580-209 Chwaszczyno1975.38Z03201Kup
DAKO-SPED Sp. z o.o.645244989442-600 Tarnowskie Góry767.75Z03203Kup
NA-BO Sp. z o.o.937267489243-300 Bielsko-Biała770.23Z03204Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa12396.97Z03214Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice837.15Z03215Kup
GRUPA MARK SPEDITION Sp. z o.o. S.K.851320351172-002 Dołuje3104.46Z03216Kup
NORMA Irena Dłuska845141319711-600 Węgorzewo30404.46A00214Kup
PKS TYSOVIA MAREK JAROCKI646120942243-140 Lędziny8380.73Z03217Kup
PROSPER Patryk Leszczyński884253044170-384 Szczecin25904.44A00215Kup
T.H.S LOGISTICSDE31109843565468 Trebur1183.46Z03223Kup
Cakir International GmbHDE25178295360437 Frankfurt am Main1787.03Z03225Kup
Cargo Service Nord GmbHDE201615703DE-25436 Uetersen3248.31Z03221Kup
GLEXX GmbHDE23258243059872 Meschede2734.85Z03224Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszomirski Krzysztof718207494618-411 Śniadowo8367.26Z03232Kup
AC TRANS Sp. z o.o.832208306598-300 Wieluń3306.81Z03233Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne638.00Z03230Kup
CARMA-TRANS Sp. z o.o.894310104953-612 Wrocław3853.90Z03234Kup
CQFD.PROBE08619688237110 Maurage, Belgium12924.60Z03235Kup
INTER- TRAKS Artur Kosowski628195050541-200 Sosnowiec6080.05Z03236Kup
P.P.U.H. ELEKTRO-COM HENRYK BARON498002983541-940 Piekary Śląskie792.09Z03240Kup
ISD HUTA CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o.949182782442-207 Częstochowa17689.61Z03238Kup
TATRA SPED s.r.o.ICDPH2022660365029-01 Namestovo10137.33Z03237Kup
JB GROUP Sp. z o.o.527277092101-031 Warszawa38132.76Z03243Kup
HOLDINWEST Sp. z o.o.954264012040-527 Katowice27925.68Z03239Kup
TOLLTRANS Sp. z o.o.775264580399-320 Żychlin9306.00Z03242Kup
AZS Koszalin SA669243031675-453 Koszalin24542.74A00219Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała2652.13Z03245Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ2753.35Z03244Kup
Telemaxx Transport Bartosz Kąkol281007193266-530 Drezdenko3349.50Z03247Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź2688.00Z03250Kup
STUDIO TRANS Karolina Berdowska672177141778-100 Kołobrzeg3466.07Z03248Kup
AGRIP S.C. Radosław Trajnerowicz, Patryk Drzymała923169617664-200 Wolsztyn2611.59Z03246Kup
BNT COMPANY Sp. z o.o.782268234861-737 Poznań1771.10Z03251Kup
ADR-Trans Adrianna Chodyra522249116501-494 Warszawa3205.29Z03255Kup
Get Transport Sp. z o.o.678315152730-081 KRAKÓW1330.37Z03252Kup
ARTCHEM Tarczyński Mielczarek Spółka Jawna 949063320742-202 Częstochowa867.64Z03256Kup
SZYM-TRANS ARTUR KOT839254639876-200 Słupsk7115.22Z03254Kup
WTG Logistics Sp. z o.o.879270110685-027 Bydgoszcz4719.26Z03257Kup
Hat.pl Sp. z o.o. Sp.k.588240673480-298 Gdańsk1153.87Z03265Kup
INSTALACJE - GD J.Reducha W.Sztejner Spółka Jawna604016894480-180 Gdańsk Kowale1604.73Z03266Kup
OILSPED Sp. z o.o.527280735700-867 Warszawa13238.68Z03258Kup
KOMAX Usługi Transportowe Ireneusz Kodura991010650445-920 Opole16355.15Z03264Kup
ZHU NATASZA Ewa Flis949011609642-233 Mykanów1199.66A00220Kup
PPHU RUBEX Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński728012863792-525 Łódź44353.58Z03263Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała4196.12Z03267Kup
Derstone Sp. z o.o.676246965530-702 Kraków 8393.62A00221Kup
Invest Profit Nr 3 Sp. z o.o. S.K.A.701036392005-500 Piaseczno2034.72Z03268Kup
KOL-RYŚ S.C. Paweł Łapeta, Sebastian Kazimierczak949221865942-282 Jacków3146.19A00225Kup
Empresa Sp. z o.o.527276181000-844 Warszawa16862.09Z03272Kup
Gabaryty.net Damian Rynkiewicz599314504740-855 Katowice5332.27Z03275Kup
SN Projekt Sp. z o.o. 794182364837-220 Kańczuga12260.25Z03270Kup
Vision Film Sp.z o.o. S.K.A.118001398900-052 Warszawa16535.35Z03277Kup
PINI BEEF Sp. z o.o.107002582724-130 Końskowola11117.62Z03280Kup
CARGO GROUP SLOVAKIA s.r.o.SK2023882982917 01 Trnava, Słowacja1907.96Z03282Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL. KOMUNY PARYSKIEJ 56 W KRAKOWIE522302686102-247 Warszawa702.53Z03285Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL.WODNEJ 26 W KRAKOWIE679300347830-719 Kraków547.92Z03286Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA RUCZAJ PARK PRZY UL.LIPIŃSKIEGO 1 i 1A W KRAKOWIE676250683031-510 Kraków728.29Z03284Kup
ERFOLG s.r.o.SK2022195615077 01 Kralovsky Chlrnec, Słowacja4379.58Z03283Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI W KRAKOWIE PRZY UL. CELAROWSKIEJ 32945216693331-414 Kraków590.87Z03288Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL.SZWAI 5 30-383 KRAKÓW676246445130-383 Kraków650.99Z03290Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL. NOWA GÓRKA 2,2A,2B,2C,4,4A,4B,4C W KRAKOWIE522302240302-247 Warszawa650.99Z03287Kup
ELDA Sp. z o.o.639188342547-400 Racibórz125849.58Z03293Kup
MASTER TYRE Sp. z o.o.739385820211-170 Olsztyn2849.84Z03294Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL.KOMUNY PARYSKIEJ 54 W KRAKOWIE522308471702-247 Warszawa642.40Z03291Kup
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SZWAI 3 W KRAKOWIE522301588602-247 Warszawa650.99Z03289Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała8122.22Z03296Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała15862.10Z03297Kup
NANOBUD Sp. z o.o.669254709975-736 Koszalin2868.15A00230Kup
MARKIZ DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.629247076641-303 Dąbrowa Górnicza5000.65A00231Kup
Firma Remontowo-Wykończeniowa TOM-MAL Tomasz Lech868167036032-744 Łapczyca7807.38Z03299Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin2398.92Z03300Kup
SAMPOL Samuel Polański647220706522-335 Żółkiewka-Osada6770.52A00232Kup
Globalmoon Sp. z o.o.125162860100-580 Warszawa20378.42A00233Kup
Klub Sportowy KARPATY Krosno684220463438-400 Krosno6058.21A00235Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Legeżyński615173830459-920 Bogatynia6930.92Z03301Kup
ARIS OPAKOWANIA Sp. z o.o. S.k.697212935164-111 Lipno602.70Z03304Kup
JM BUILDING Sp. z o.o.839317034081-824 Sopot9779.35Z03311Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Lis842165460277-116 Czarna Dąbrówka12612.93Z03303Kup
HOLDINWEST Sp. z o.o.954264012040-527 Katowice10202.42Z03307Kup
NICO RARINI KRZYSZTOF KOPROWICZ839170384976-200 Słupsk881.68Z03310Kup
Ślusarnia Spaw Mirosław Delicat 958097951883-420 Liniewo20010.01A00237Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź7176.50Z03312Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra3103.39Z03313Kup
CHENCZKE LOGISTIC Damian Chenczke968089666062-814 Blizanów1120.42Z03315Kup
Zakład Fryzjerski styLOVE włosy Magdalena Krawczyk574206140742-134 Truskolasy4305.25A00243Kup
Zone Logistics Jakub Kopacz536182358205-120 Legionowo666.63Z03316Kup
KSB Sp. z o.o.583315404380-172 Gdańsk36516.86A00240Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice5382.16Z03314Kup
VERTU Sp. z o.o.701045487000-837 Warszawa9802.93A00239Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok717.97A00242Kup
MAGNAT-TRANS.EU Sp. z o.o.813370797800-373 Warszawa16925.17A00244Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ2006.99A00246Kup
DOLMAT TRANS Sp. z o.o. S.K.911202025456-400 Oleśnica1778.43A00248Kup
EXCAVAR Maszyny Budowlane Marcin Rutkowski531155677105-180 Pomiechówek6039.76Z03321Kup
TIX Logistik GmbHDE31150845853842 Troisdorf1410.24A00247Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań5196.13A00253Kup
GOSPODARSTWO ROLNE DANIEL JAŻDŻEJEWSKI843157200177-320 Przechlewo8198.06A00251Kup
Kessel Inwestycje Sp. z o.o.586230709380-855 Gdańsk2397.61A00257Kup
SUPLIKON- KONSTRUKCJE STALOWE Tomasz Babski726122760592-318 Łódź2138.68A00258Kup
PAUL JEWISCH GMBHDE31668912222113 HAMBURG11784.60A00261Kup
MAWEX Sp. z o.o.618204009462-800 Kalisz695.12Z03322Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa1541.71A00259Kup
BUCIKOWYRAJ MARCIN KRINKE732184739990-034 Łódź10366.47Z03323Kup
FIRMA NOWAK Ryszard Nowak558000561389-100 Nakło nad Notecią2105.69A00264Kup
BIOWĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. S.K.521376394802-014 Warszawa20844.45A00265Kup
GOSPODARSTWO ROLNICZE ANNA STĘPIEŃ863154926027-532 Wojciechowice-Wieś6425.45A00267Kup
BUDMIT KAMIL JARYSZEK725175348590-723 Łódź1430.49A00263Kup
PW TRANS-STAL Arkadiusz Skotarczak967098365385-453 Bydgoszcz6584.38A00269Kup
RAPID EXPRESS PIOTR GRABOWSKI527168578001-106 Warszawa5087.62Z03324Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Skoczyński884217991458-130 Żarów19652.70Z03326Kup
Ewa Woźniak-Tymieniecka584010364481-572 Gdynia2201.73A00273Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki27361.74A00272Kup
TAURUS POLSKA Sp. z o.o.521365531902-668 Warszawa2759.05A00287Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin6832.30Z03328Kup
TRANSPORT SPEDYCJA BRUNO Tomasz Truszkowski581184274116-010 Wasilków11756.73A00271Kup
NOVA-ART TADEUSZ KOŹBIAŁ854000296973-110 Stargard Szczeciński191137.28Z03329Kup
B-G Sp. z o.o.779230058860-313 Poznań751.66A00275Kup
DSC GROUP Sp. z o.o.781191668260-523 Poznań10741.84A00276Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź605.82A00278Kup
ELFACH MARIA DASZKIEWICZ588195470684-240 Reda639.33A00281Kup
MARTOM MARTA WOJTASIK726235173895-070 Aleksandrów Łódzki25102.60Z03332Kup
GAŁDECKI SERVICE Sp. z o.o.731205392695-050 Konstantynów Łódzki11550.21A00286Kup
GRAFI-TRANS Jarosław Styczyński957073980180-387 Gdańsk16520.89Z03333Kup
STARFIRE LOGISTICS S.R.L.RO38223875545200 Ludus, Rumunia34065.75A00283Kup
GAŁDECKI SERVICE JOANNA WDOWCZYK-GAŁDECKA727152081595-050 Konstantynów Łódzki13052.07A00285Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Eurodom JAROSŁAW KWIATKOWSKI 573000007342-209 Częstochowa54989.49A00288Kup
NL PARTNER Sp. z o.o.954280400140-008 Katowice907.10Z03334Kup
B4 Sp. z o.o.851321620671-441 Szczecin6415.99A00292Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI I WSPIERANIA USŁUG TSL POIWUTSL Sp. z o.o.958166303681-969 GDYNIA7738.58A00293Kup
AZ LOGISTICS Sp. z o.o.895207187944-100 Gliwice8140.98A00294Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin4789.20A00290Kup
Usługi Transportowe Irena Żurowska499028186176-142 Malechowo4712.64A00297Kup
Zielona Manufaktura Sp. z o.o.673190074478-452 Krosino43490.68A00298Kup
TIX Logistik GmbHDE31150845853842 Troisdorf6492.08A00295Kup
SUN ENERGY S.A.957107806980-755 Gdańsk5864.12A00291Kup
FREX EVENT & LOGISTICS e.K.DE31030199720095 Hamburg14768.09A00296Kup
GOSPODARSTWO ROLNE KRZYSZTOF MOCZULSKI544131388317-322 Perlejewo695.51Z03339Kup
FHUP Metmix Iwona Ogrodna681141835732-400 Myślenice3475.02Z03337Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa135761.83Z03336Kup
RE-MAR Sp. z o.o.554292165086-031 Osielsko2583.34A00299Kup
WOLFGREEN Sp. z o.o.895202361055-093 Kiełczów8795.35A00301Kup
AMEX F.U.H. EKSPORT-IMPORT Krzysztof Wasyl921100406322-600 Tomaszów Lubelski3891.18Z03340Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok1204.39A00302Kup
STEELMOR Sp. z o.o.958168192781-335 Gdynia2117.51A00303Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław2418.77A00304Kup
Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne M.G. Trucks-Service Marek Grabowski586015261181-061 Gdynia5285.74A00305Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Krzyżanowski Andrzej Leszek544136365117-322 Perlejewo2310.77Z03341Kup
W.Z.U.P. WITEX Imp. Exp. Witold Ziomek887000421057-200 Ząbkowice Śląskie2938.99A00306Kup
STB Sp. z o.o.574192253442-202 Częstochowa27298.28A00309Kup
JVmoebel de MöbelhausDE240261694D-88487 Mietingen30314.41A00311Kup
Whittington Moor LtdGB212486426Chesterfield S41 9AY36570.21A00312Kup
MARBUD Dorota Marczak949145525142-202 Częstochowa27246.34A00313Kup
Lanmar Sp. z o.o. 635152740543-190 Mikołów80197.72A00315Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań6563.71Z03343Kup
MEPP OVERSEAS FREIGHT SERVICES Sp. z o.o.113288306603-924 Warszawa42434.82A00317Kup
JAWO Sp. z o.o.666179063462-500 Konin855.45A00319Kup
AF QUALITY Sp. z o.o. S.K.573285716866-400 Gorzów Wielkopolski2744.36A00325Kup
WYTWÓRNIA OCTU I MUSZTARDY W PARCZEWIE Sp. z o.o.539000244521-200 Parczew1477.19Z03344Kup
PAWEŁ NOWAK X SPACE LOGISTICS678315694431-941 Kraków3503.54A00328Kup
J.P CONCEPT Jarosław Ptak599274172966-400 Gorzów Wielkopolski847.94A00320Kup
LWP-copy s.r.oSK212068248783106 Bratislava, Słowacja3521.69A00329Kup
VERTU Sp. z o.o.701045487000-837 Warszawa14204.34A00318Kup
FUNDACJA ANDREAS GROSCH851318922570-440 Szczecin855.56A00321Kup
VIVIEN Sp. z o.o.739387809601-625 Warszawa1095.36A00322Kup
TD Elkey Łukasz Kaczmarek618218133473-110 Stargard653.57Z03347Kup
PROALTUM24 Sp. z o.o. W LIKWIDACJI701047688302-222 Warszawa4689.60A00324Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź4721.84A00327Kup
P.H.U.MYNARSKI TRANS Logistyka i Transport Towarowy Mateusz Mynarski937216018243-382 Bielsko-Biała706.11Z03346Kup
F.U.H. ANNA Anna Kopeć-Woźnica772203038597-525 Wielgomłyny73864.70A00330Kup
HUBELL Sp. z o.o.886299187258-300 Wałbrzych12277.24A00331Kup
Schnaider Group Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW6368.52A00333Kup
SIA ZinberLV40103557657LV-1084 Riga, Latvia29606.44A00339Kup
SPEDYCJA KS Sp. z o.o.884277043558-100 Świdnica6387.36A00341Kup
WODNIK-INSTALACJE Damian Łuc635177515543-170 Łaziska Górne30858.86Z03348Kup
F.H.U. GRYF Magdalena Szewczyk589173096080-809 Gdańsk5916.71A00334Kup
MAT-BRUK MATEUSZ KOŁTUN715189153223-225 Szastarka27199.04A00338Kup
Gospodarstwo Rolne Mariusz Gaj817218146339-307 Gawłuszowice13396.27A00335Kup
F.H.U. GRYF Magdalena Szewczyk589173096080-809 Gdańsk3381.28A00336Kup
COLOR BOX Sp. z o.o.839000611476-200 Słupsk1427.66Z03351Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ4412.31A00332Kup
inviPay S.A. w restrukturyzacji 525255373502-797 Warszawa7127.81A00347Kup
FLYWAY Sp. z o.o.895210618751-164 Wrocław13313.91A00348Kup
FIRMA STYLDOM BENEDYKT STYLOK646000646743-100 Tychy998.32Z03354Kup
ONDULE sp. z o.o. 782255305932-065 Krzeszowice6533.91A00351Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Podbielski 759101222707-407 Czerwin 16525.98Z03356Kup
UNIGREEN Sp. z o.o.895210584585-034 Bydgoszcz8865.33Z03353Kup
PETRO GAMMA Sp. z o.o.573285010842-200 Częstochowa1919.42A00349Kup
C.O.B Centrum Obsługi Budownictwa Sp. z o.o.525268551443-100 Tychy2648.06A00356Kup
Jorg Sp. z o.o.642318442444-300 Wodzisław Śląski784.83A00346Kup
Zakład Remontowo-Budowlany KANIA Józef Kania646234764643-100 Tychy1609.27A00357Kup
WELBI GROUP Sp. z o.o.725227981590-019 Łódź2867.65A00362Kup
Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych EL-Q Sp. z o.o.573020655042-200 Częstochowa70840.89A00354Kup
AD STOLExpo Adrian Adamski698180185964-020 Czempiń14016.38A00350Kup
Biuro Techniczno-Handlowe FORMAT Andrzej Karapyta 628000437232-500 Chrzanów30801.18A00358Kup
MMTRANS Sp. z o.o.534258282905-800 Pruszków2722.98A00361Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała2816.53A00366Kup
DOT Sp. z o.o.894304653453-413 Wrocław3201.25A00364Kup
GTX GROUP Sp. z o.o.525261694400-203 Warszawa3892.23A00367Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź5589.49A00368Kup
PH Joanna Bis Andrzej Ligór577100489529-100 Włoszczowa51471.87A00369Kup
JB GROUP Sp. z o.o.527277092101-031 Warszawa15556.10A00370Kup
Skane Hansa ABSE55690945590126-435 Klippan, SWEDEN16787.43A00359Kup
Gospodarstwo Rolne Jan Jendrszczok576116145246-300 Olesno1290.27A00374Kup
F.U. LuxMur Łukasz Bembenik635171095443-173 Łaziska Górne58027.05Z03357Kup
EMBADO Wiesław Domagalski837000438896-515 Teresin2888.59A00373Kup
Gospodarstwo Rolne Huptas Stanisław574141530042-160 Krzepice2367.30A00376Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Kacperski771283825297-306 Grabica4377.89A00379Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Łakomy508009382198-331 Nowa Brzeźnica 1732.35A00380Kup
PPH MAJA Sławomir Nowicki 573113279942-271 Częstochowa2567.41A00385Kup
Gospodarstwo Rolne Leon Berent 567161144309-140 Raciąż49487.24Z03360Kup
Stadnina Koni Feniks Bogna Hupa 532178080808-445 Osieck4133.66Z03362Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Majewski 837145079996-500 Sochaczew12811.38Z03361Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice8705.58A00382Kup
MS AUTO Sp z o. o.542322531217-100 Bielsk Podlaski2736.14A00393Kup
VENTUS Sp. z o.o.952100283902-903 Warszawa3015.61Z03368Kup
Gospodarstwo Rolne Paweł Szypszak774120010909-470 Bodzanów688.10Z03373Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin8913.24A00397Kup
Import-Export Tomasz Chęciński 599250934666-400 Gorzów Wielkopolski48910.38A00398Kup
Ecocardtoys Sp. z o.o. Sp.k.701041592400-382 Warszawa614.24Z03375Kup
Gospodarstwo Rolne Dobaczewski Jacek567170806509-166 Nowe Gralewo899.97A00389Kup
Remoserwis Sp. z o.o.527274951330-404 Kraków1526.41A00402Kup
DAVBAU Wypich Dawid969146491244-180 Toszek18376.20A00411Kup
F.U.H. SOLTEX Grzegorz Zięba631131805544-100 Gliwice1936.54A00405Kup
Usługi Budowlane Konrad Kluska 871152594233-100 Tarnów5353.54A00404Kup
WJ Invest Wojciech Jakubaszek 713306972121-008 Tomaszowice6314.33A00406Kup
Vector Innowacje Sp. z o.o.583324501880-180 Gdańsk4346.85A00412Kup
Tomasz Nosek AMAZING GROUP873302136731-056 Kraków3178.04A00419Kup
BIOROL.PL Łukasz Szczuchniak 825218432821-411 Wojcieszków26880.08A00415Kup
Europa 24 Sp. z o.o.949219948842-200 Częstochowa715.40Z03376Kup
MULTIGRAF DRUKARNIA Sp. z o.o.554293622685-135 Bydgoszcz1133.26A00414Kup
ABAK-CAR Agnieszka Bakalarska 838161283296-325 Radziejowice996.85Z03379Kup
SD Poland Sp. z o.o.675143535183-110 Tczew220478.62A00420Kup
Krystian Gawron P.P.U.H. GAW-BOR575166106442-287 Lubsza2040.13A00421Kup
PROSUMUS Dominik Siudy Sp. J.899284703350-116 Wrocław2187.72A00408Kup
B4 Sp. z o.o.851321620671-441 Szczecin3721.04A00424Kup
P.H.U. SOKÓŁ E.W.M. Kwaśniak Sp. J. 867000660639-400 Tarnobrzeg14745.88Z03380Kup
BARNEY TOUR Ewelina Barczyk649192110242-450 ŁazyA00426Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz3602.67A00422Kup
GOLDEN TILE POLSKA Sp. z o.o.675150886032-050 Skawina2215.20A00428Kup
Sklep Spożywczo-Przemysłowy KUPCUŚ Dorota Gontarska581100216582-520 Gardeja4196.18A00427Kup
PARTNER BHP Paweł Wziętal 625115253242-575 Strzyżowice6572.14A00425Kup
SILESIA CARGO TRANS Łukasz Anioł648245185544-105 Gliwice1278.07A00431Kup
P&K All In One s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w PolsceCZ0620165204-552 Warszawa43235.95A00433Kup
F.H.U. REG MAX Regina Maria Chwała954144622640-534 Katowice2299.64A00432Kup
HONOS Sp. z o.o.498026947941-940 Piekary Śląskie20145.19A00434Kup
TEMARI Sp. z o.o.781190793897-200 Tomaszów Mazowiecki3714.97A00435Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa1136.30A00439Kup
AUTOSERWIS Katarzyna Lejawka899235151052-010 Wrocław46252.27A00437Kup
Zakład Mechaniczno-Wulkanizacyjny Karol Kalinowski722156007218-208 Kulesze Kościelne14994.23A00442Kup
Gospodarstwo Rolne Stanisław Czarnowski722139207718-208 Kulesze Kościelne2669.74A00445Kup
ZTE RADOM Sp. z o.o.948220029626-600 Radom3499.13A00448Kup
SEWING Dorota Relska591112373856-504 Dziadowa Kłoda769.18A00436Kup
KRELBUD Sp. z o.o.588190247784-240 Reda1595.47A00451Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI604.46A00452Kup
Gospodarstwo Rolne Borowski Marek821133731508-111 Krzesk-Królowa Niwa1487.37A00440Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec817.74A00449Kup
Gospodarstwo Rolne Henryk Idźkowski722137388418-208 Kulesze Kościelne1412.07A00446Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa5524.54A00450Kup
SILVA Sp. z o.o.966211844918-106 Turośń Kościelna1443.97A00447Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Matela665175518062-561 Ślesin5925.26A00454Kup
VANILLYA Dagmara Kozłowska997001110963-600 Kępno2955.58Z03384Kup
Justyna Ambroszkiewicz AGENT UBEZPIECZENIOWY757138323906-300 Przasnysz702.13A00472Kup
P.P.U. DAKSTAR D.REDZIMSKI, S.KLUZ SP.J.626034029141-922 Radzionków1075.62A00456Kup
VANILLYA Tomasz Kozłowski619151691798-400 Wieruszów1510.06Z03385Kup
DA-GO Daniel Chorąży937102759343-300 Bielsko-Biała5642.45A00468Kup
ADOBY Sp. z o.o.548266327843-400 Cieszyn1538.90A00457Kup
CAROK.PL Piotr Domagała968089974762-850 Lisków2093.75A00466Kup
GALERIA DA VINCI INSTYTUT URODY Karol Magnuszewski953240812062-060 Stęszew3665.18A00460Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa12097.72A00461Kup
TRANSPORT MANAGEMENT Sp. z o.o.829173608098-220 Zduńska Wola2125.90Z03382Kup
F.LLI SEBETO TRASPORTI S.R.L.IT01402661217IT80048 Sant Anastasia8711.61A00462Kup
ZASADAMEDIA Sp. z o.o.589200977983-300 Kartuzy2040.94A00469Kup
TSD Logistik GmbHDE299943609DE53547 Breitscheid10460.22A00463Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa15373.59A00477Kup
SCAN-ROAD S.C. Józef Piersa, Paweł Wicik966209633415-014 Białystok8971.65A00473Kup
MD Logistic Magdalena Dittrich e.K. Internationale Spedition Inh.; M. DittrichDE303951664DE16303 Schwedt/Oder5778.84A00464Kup
TRANS KONIGS A.G.BE0432128862BE4837 Baelen4335.03A00465Kup
T.RIVERWOOD Sp. z o.o.113291502703-976 Warszawa6095.26A00478Kup
OMA Krzysztof Chawrona671163889378-111 Ustronie Morskie2526.94A00480Kup
P.H.U. LADZIŃSKI Tomasz Ladziński848183563219-300 Ełk21221.60A00475Kup
CUKIERNIA ARTYSTYCZNA CHUDERSCY Iwona Chuderska671170162278-100 Kołobrzeg1894.84A00481Kup
AGA Zbigniew Sadowski S.j.966123775515-727 Białystok7992.72A00483Kup
TURBO - TRANS Grzegorz Czerski821251313922-420 Skierbieszów3304.72A00479Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała2473.98A00482Kup
PRESSFL Łukasz Fiuk715180956515-811 Białystok8600.65A00484Kup
GDYŃSKIE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE Sp. z o.o.586221408484-230 Kazimierz20657.87A00485Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1366.90A00486Kup
Gospodarstwo Rolne PRODUKCJA MLEKA, CHÓW BYDŁA MIĘSNEGO Matyja Marcin577178003342-350 Koziegłowy55913.56A00487Kup
MARPLAN HALE Sp. z o.o.669253211775-811 Koszalin118255.90A00488Kup
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany795241155337-750 Dubiecko4107.09A00492Kup
Gospodarstwo Rolne Paweł Bobiński759162714707-311 Wąsewo30018.65Z03386Kup
TRANSPORT-EU Michał Węgrzyn872241071139-200 Dębica4811.59A00500Kup
DAMiL-TRANS KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB I RZECZY Danuta Cząstka-Sroka795171078537-713 Maćkowice3798.46A00497Kup
ALP-MOND Sp. z o.o.838182774596-300 Żyrardów10905.01A00498Kup
P.H.U. Jan Sobczak726025283191-481 Łódź1098.92A00493Kup
DKW GROUP Sp. z o.o.525263943100-375 Warszawa1520.95Z03389Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I MELIORACJI Sp. z o.o.691001248659-220 Legnica 25660.95A00499Kup
DARTECH Dariusz Kulik557103381188-320 Strzelno24308.21A00501Kup
TRANSPORT PEDROFR75812870012FR 94460 VALENTON1395.84A00507Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice2877.94A00504Kup
PHARMA STORE Sp. z o.o. Sp. K.956230436500-844 WarszawaA00502Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa6723.08A00505Kup
Gospodarstwo Rolne GOLDEN MILK Robert Szczęsny757101964006-210 Płoniawy Bramura1957.93Z03390Kup
CELMER ONLINE Piotr Celmer 521110098803-934 Warszawa868.32A00503Kup
PIPELINE CONSTRUCTION DEVELOPMENT Sp. z o.o.701076881202-013 Warszawa7638.42A00513Kup
Gospodarstwo Rolne Patryk Bzura 291022679418-520 Stawiski2093.74A00509Kup
Firma Handlowa MAJSTER Piotr Pastwa854163295173-155 Węgorzyno1376.23Z03391Kup
A&J TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY S.C. ANDRZEJ PIRSCH, JUSTYNA PIRSCH973085450665-001 Zielona Góra1552.94A00516Kup
OBRÓBKA METALI Jarosław Drozd631248719144-141 Gliwice1457.64A00510Kup
W.M. EXPRESS Wojciech Makohon599103224466-400 Gorzów Wielkopolski987.25A00512Kup
ECOPAL SYSTEM Jarosław Śmiałek785165306563-140 Dolsk45693.62A00515Kup
KORPORACJA BUDOWLANA DOM Sp. z o.o.587149369884-110 Krokowa11611.07A00519Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Łuczak828130179499-200 Wartkowice5995.56A00520Kup
Gospodarstwo Rolne Marian Barylski732185966995-035 Ozorków2218.70A00521Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Kowalski775206323199-306 Łanięta 4990.29A00522Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra3294.71Z03392Kup
UNITRI Sp. z o.o.584278568880-890 Gdańsk2440.86A00523Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź4505.00A00528Kup
Gospodarstwo Rolne Jan Smoliński761141987806-415 Czernice Borowe746.85A00526Kup
ADR-Trans Adrianna Chodyra522249116501-494 Warszawa6770.00A00531Kup
GREAT LOGISTICS Sp. z o.o.615204680959-900 Zgorzelec6354.52A00533Kup
FUTURE TRANSPORT POSSIBILITIES Sp. z o.o.725214005290-437 Łódź3131.13A00530Kup
JOB AND SALE Sp. z o.o.586232956881-509 Gdynia12457.83A00524Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ESTAKADA Adriana Pawlikowska669191195375-522 Koszalin10540.31A00532Kup
Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości CONDERE Longin Skrzypiński588173782584-200 Wejherowo8841.49A00525Kup
GET TRANSPORT AND BUSINESSGB268770753EC1V 2NX Greater London4353.60A00529Kup
KRUSZYNA Sp. z o.o.839318709176-251 Kobylnica3661.02Z03393Kup
Zakład Mięsny ZBYSZKO Zbigniew Kruk 729173932795-020 Andrespol9016.89Z03394Kup
F.H.U. KaDeeS Danuta Rączka 625193472041-253 Czeladź11619.80A00536Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa2643.18A00537Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok3153.89A00538Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław3761.54A00539Kup
MCOMPONENTS Marcin Marcisz644308771841-200 Sosnowiec1199.98A00541Kup
Grupa MIRO Robert Mirowski581192642682-500 Kwidzyn1642.49A00542Kup
MARIE WAY Sp. z o.o.949211685842-207 Częstochowa2960.28A00543Kup
Remo Europe LTDGB234116443W1W 7LT London740.44A00544Kup
BAM GRUPA INWESTYCYJNA Sp. z o.o.522301056401-102 Warszawa4493.42A00546Kup
Piotr Gałczyk 542309932715-111 Białystok4997.94A00548Kup
ECO MINERALS Sp. z o.o.625245065142-470 Siewierz3763.93A00547Kup
MARKO SERVICE Sp. z o.o.525256152204-680 Warszawa706.17Z03395Kup
RAWMET Sp. z o.o.668199133062-710 Władysławów 14367.93A00545Kup
La Development Południe Sp. z o.o.634293662440-123 Katowice2040.40A00550Kup
OL-TRANS Paulina Olszer727265606690-562 Łódż8266.50A00551Kup
PW CHMIELEWSKI DOMINIKA SPYRA-CHMIELEWSKA646250009441-407 Imielin15598.21A00552Kup
MAJ TRANS Transport Krajowy i Międzynarodowy Bartosz Maj863170147227-532 Wojciechowice17194.28A00558Kup
Cakir International GmbHDE25178295360437 Frankfurt am Main2686.72A00561Kup
AUTO PERFECT SERVICE Angelika Kłos646290864241-303 Dąbrowa Górnicza1703.32A00555Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa2471.41A00556Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz8868.02A00557Kup
IMT Logistic Sp. z o.o.522286505105-820 Piastów4722.56A00559Kup
NTQ Intermodal Sp.z o.o.586227761881-156 Gdynia698.40A00560Kup
SBP POLSKA MICHAŁ BŁOTNY SYSTEMY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO895000458351-009 Wrocław7610.64A00562Kup
AFIKA Bogdan Zuziak753193123245-221 Opole10628.20A00564Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Podbielski 759101222707-407 Czerwin 16576.98A00570Kup
3R AGENCJA REKLAMOWO MARKETINGOWA Gruś Sylwiusz917111661356-120 Brzeg Dolny2647.88A00563Kup
SD Poland Sp. z o.o.675143535183-110 Tczew170379.84A00569Kup
CARGO TRANS I Sp. z o.o.677243101630-011 Kraków45086.80A00571Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa2589.14A00572Kup
Firma usługowo-handlowa DOMIKA Banaś Zbigniew628116738932-500 Chrzanów1789.07A00574Kup
5 Serc Sp. z o.o.937264431343-354 Czaniec9240.83A00573Kup
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe RADO Zofia Maszewska839153079776-200 Słupsk2985.66A00575Kup
Firma Produkcyjno Usługowa INTER-GLAS Zawadowicz Włodzimierz949091838742-280 Częstochowa1028.58A00578Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin9636.15A00580Kup
QEmmE Urszula Świder683148174932-020 Wieliczka2903.36A00582Kup
PIADA Piotr Konieczny 573142368642-256 Olsztyn1460.91A00577Kup
PowerFitDance Kamil Warzecha628226014532-500 Chrzanów3419.60A00579Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Piotr Zieliński 628171722332-540 Trzebinia2169.03A00589Kup
Spółdzielnia Socjalna HUSARIA628226151232-540 Trzebinia779.55A00586Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE Marcin Cybula589101455483-332 Dzierżążno2294.13A00590Kup
NORTEX TRANSPORT Sp. z o.o.955212858290-057 Łódź150215.71A00592Kup
Gospodarstwo Rolne Kuniec Władysław966023016516-050 Michałowo2258.82A00593Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Ciwoniuk966128705516-040 Gródek9013.86A00595Kup
TOP10 Dominik Mąka568152290702-495 Warszawa1202.17A00597Kup
EURORAP Usługi transportowe, Eksport-Import, Handel Andrzej Rapa715132861823-213 Zakrzówek1902.46A00599Kup
Gospodarstwo Rolne Szymański Jarosław966078525916-040 Gródek2959.51A00594Kup
Zakłady Stolarki Budowlanej FERNO Sp. z o.o.714201079100-383 Warszawa9353.85A00602Kup
P.U.P.H. PROFIL Janusz Obarski651102433544-240 Żory3067.81A00604Kup
IBEX SYSTEM CARGO MIĘDZYNARODOWA SPEDYCJA Sp. z o.o.967125786085-435 Bydgoszcz16861.76A00605Kup
ZAKŁADY DRZEWNE RICHTER Barbara Richter842161030377-200 Miastko696.12A00600Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice7197.85A00598Kup
TECHAL Sp. z o.o.499060622876-200 Słupsk108940.59A00603Kup
STONBUD Sp. z o.o.899276255550-201 Wrocław3543.50A00606Kup
FERVORA SPORT Sp. z o.o.123121662805-500 Wólka Kozodawska6543.56A00609Kup
ZAKŁAD TRANSPORTU I BUDOWY DRÓG BIAŁOWĄS Sp. z o.o.792230164737-500 Jarosław1713.29A00613Kup
IN-REN Sp. z o.o.958166997881-097 Gdynia9094.97A00618Kup
TAMP RECYKLING Sp. z o.o.865256801537-450 Stalowa Wola3052.50A00619Kup
Hexacon Sp. z o.o.701038029002-001 Warszawa1397.66A00610Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Surowiec545173246916-113 Szudziałowo2679.31A00614Kup
PM-TRANS Maciej Miszczuk524250157603-185 Warszawa3052.46A00621Kup
Zakład Budownictwa Ogólnego ŚWIERCZEK Sp. z o.o. 734347991633-395 Chełmiec5487.69A00625Kup
Gospodarstwo Rolne Drobiński Karol843132415489-607 Konarzyny5314.16A00626Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice1666.40A00617Kup
PETER-TRANS Bożena Jurga948201243626-600 Radom2603.09A00628Kup
TRANSLIGNUM S.R.O.CZ25017853110 00 Praha 1 3917.20A00633Kup
TSL INTERNATIONAL Sp. z o.o.644351262441-200 Sosnowiec5281.38A00634Kup
AGATEL Sp. z o.o.669224130275-679 Koszalin1734.37A00636Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne11405.65A00637Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz5729.75A00642Kup
INTER-LOG Sp. z o.o.638180494443-200 Pszczyna725.93A00635Kup
EPIFARM Sp. z o.o.731206426195-050 Konstantynów Łódzki3154.17A00640Kup
BEMIT Zuzanna Adamiszyn-Banaś679317796530-611 Kraków2162.77A00645Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Surowiec545173246916-113 Szudziałowo1439.62A00641Kup
TRH LOGISTICS Patryk Płochocki739387721180-462 Gdańsk783.04A00643Kup
MADMAG HOLDING Sp. z o.o.527277478700-195 Warszawa15894.42A00646Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań5987.08A00648Kup
FERRUM FABRYKA OKIEN I DRZWI Sp. z o.o.556225066788-100 Inowrocław1538.39A00651Kup
BACART Sp. z o.o.948249750526-600 Radom3391.60A00652Kup
Paweł Kłodowski581191998182-550 Prabuty1616.62A00654Kup
Masarnia Dąbrówka Jan Szturo593102682083-111 Dąbrówka Tczewska3361.00A00657Kup
Firma Handlowo-Usługowa Blacharstwo Lakiernictwo Karol Giebel845194778611-600 Węgorzewo841.86A00650Kup
CATERING USŁUGI KUCHARSKIE Mirosław Szneider588111729384-200 Wejherowo1115.46A00659Kup
EXALL D.Sobieszczańska, T.Wapiński, J.Skawiński Spółka Jawna517024012535-213 Rzeszów836.84A00661Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa2130.91A00655Kup
MIECZ-TRANS Damian Mieczkowski718211442718-400 Łomża1925.76A00662Kup
Z.E. TECHNIK P.U.H. Paweł Wiśniewski824101075407-100 Węgrów1975.04A00664Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice2566.82A00656Kup
TRANS - BUD Paweł Cicholski745184871812-100 Szczytno3003.66A00658Kup
PĄCZKARNIA Sp. z o.o.586228076781-372 Gdynia1130.98A00660Kup
POLSKA GRUPA NAWOZOWA Sp. z o.o. Sp. K.574206166642-160 Krzepice979.14A00666Kup
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE Paweł Kubica937147760043-305 Bielsko-Biała898.99A00667Kup
ALFA INVEST GROUP Sp. z o.o.792228896435-301 Rzeszów12011.27A00669Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice21168.23A00668Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec5126.72A00680Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin6048.99A00681Kup
Q Sp. z o.o.754320621245-355 Opole33954.76A00685Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin8658.77A00686Kup
BNW GROUP Sp. z o.o.525268315900-071 Warszawa25170.13A00679Kup
Long Distance Carriage Maja Lesiak584259032980-339 Gdańsk1046.06A00696Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław14965.82A00688Kup
PETRA Sp. z o.o. S.K.777324403862-050 Mosina16880.95A00698Kup
PUH TOP TRANS Sp. z o.o.899284331953-148 Wrocław1680.82A00699Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz10458.01A00705Kup
DORLAND Dorota Parys815166835536-002 Tajęcina1724.04A00700Kup
Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak645239854742-612 Tarnowskie Góry3194.73A00706Kup
PaBo Transport i Spedycja Paweł Boczek971041946393-418 Łódź18077.40A00704Kup
NOWOL KRUSZ s. c. Kazimierz Nowak, Adrian Nowak759171274607-300 Ostrów Mazowiecka843.33A00711Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PROMESA Sp. z o.o.959156177425-671 Kielce2715.05A00716Kup
AFISZ POLIGRAFIA-REKLAMA Sylwester Perek771127322797-371 Wola Krzysztoporska753.60A00708Kup
EARTHINVEST Sp. z o.o.958169486480-241 Gdańsk5833.43A00718Kup
A&B Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg592209118983-200 Starogard Gdański8315.89A00709Kup
Zakład Remontowo - Usługowy Bogusław Szafran 925172222167-100 Nowa Sól2584.18A00715Kup
AGROTEC Sp. z o.o.525260886700-116 Warszawa15471.84A00721Kup
PATIFLORA 2 Zbigniew Kossmann787182029964-541 Podrzewie1621.20A00722Kup
KRYSTOM Krystyna Kściuczyk638106785943-200 Pszczyna815.06A00725Kup
GOSPODARSTWO ROLNE Dariusz Kulesza759151887207-305 Andrzejewo 7273.96A00731Kup
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Piotr Radziszewski722157171018-212 Nowe Piekuty2950.04A00732Kup
ANDROINVEST Anna Drąg692223314161-886 Poznań977.72A00734Kup
INTERLOGIS POLAND Sp. z o.o.951236410602-952 Warszawa501.84A00741Kup
R&R SKŁADY BUDOWLANE Sp. z o.o.899286996853-148 Wrocław1515.05A00739Kup
STARDENT ARTYKUŁY STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNE S.C. Piotr Szaniawski, Jarosław Kucharski7251955622 90-419 Łódź2825.82A00751Kup
A GROUP Sp. z o.o.583337458980-137 Gdańsk6850.42A00730Kup
Usługi Transportowe Sylwester Znański888225723087-100 Toruń8000.16A00737Kup
Textra Poland Sp. z o.o.782254925360-101 Poznań553.55A00738Kup
GALIFRUIT Sp. z o.o. Sp. K.573285209942-200 Częstochowa2099.88A00746Kup
Firma Transportowo-Usługowo-Spedycyjna BATALOGISTIK Cezary Porc644219939041-400 Mysłowice936.03A00755Kup
Highwind Studio Piotr Janiczek852236127371-382 Szczecin886.19A00761Kup
TRANSMONDE Katarzyna Klech715181830523-275 Gościeradów Ukazowy2907.89A00757Kup
P.A.T. BROS Adam Szalk958125267584-220 Strzebielino1014.38A00765Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa698.41A00748Kup
ITG24 Sp. z o.o.879270195187-640 Czernikowo5077.20A00767Kup
WASA Sp. z o.o.527020014800-043 Warszawa1180.02A00762Kup
F.T.M.A. Sp. z o.o.956231785387-100 Toruń2584.80A00750Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1360.92A00774Kup
BUSTRADE Sp. z o.o.607008836864-800 Chodzież138682.44A00778Kup
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego HYDROBRUK Sp. z o.o.547219601343-300 Bielsko Biała1090.86A00771Kup
QLINK Sp. z o.o. 534248469901-460 Warszawa83507.64A00777Kup
FART LOGISTICS Sp. z o.o.958169367581-061 Gdynia2471.08A00775Kup
TRANSFASE Sp. z o.o.586231159781-391 Gdynia9620.89A00784Kup
ELEKTRYK COM. Adam Nowak645136243541-949 Piekary Śląskie22855.44A00781Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa11879.36A00776Kup
GIGI CARGO Piotr Ruciński, Sebastian Piórkowski Sp. J. 851317480970-419 Szczecin4313.84A00785Kup
Invest-Bois Wojciech Rosiński 562176195688-190 Barcin4545.13A00782Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1192.47A00786Kup
Firma Handlowo Usługowa RS-TRANS Robert Krzywdziński536139076905-101 Nowy Dwór Mazowiecki1276.42A00787Kup
Firma Usługowo-Handlowa KONRO-TECH Konrad Wawrzyniak923146998367-106 Otyń2794.49A00790Kup
RGC Rafał Gehrmann967124743685-092 Bydgoszcz817.59A00789Kup
HOTEL DOMINIKA ARTUR BORUSZEWSKI511018215709-300 Żuromin3451.28A00801Kup
K&P ALEXANDRA Monika Kielan-Piotrowska, Tomasz Piotrowski S.C.611276487558-500 Jelenia Góra1363.07A00798Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ2601.26A00805Kup
ETES Sp. z o.o.683209699931-532 Kraków3783.03A00792Kup
AMILEN Aleksandra Olczak529181720496-321 Żabia Wola20931.16A00800Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko4811.93A00806Kup
DSD POLAND Sp. z o.o.816170177537-300 Leżajsk5112.19A00803Kup
LIDER TRADE Sp. z o.o.123128500300-819 Warszawa81113.45A00808Kup
LOGTRA-PL Adam Kulig646259287743-143 Lędziny137616.96A00813Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1580.39A00819Kup
FIRMA BUDOWLANA BAJAN Jan Balcerak889107443470-461 Szczecin1045.53A00815Kup
B.M. SOURCE RECYCLING Sp. z o.o.521374136102-506 Warszawa3463.34A00817Kup
EKSPRESSO Sp. z o.o.531169437805-100 Nowy Dwór Mazowiecki2049.13A00814Kup
JIMCO Sp. z o.o.521384399502-672 Warszawa25555.44A00816Kup
INTERIUM Rafał Koleśnik952182576504-859 Warszawa2106.42A00820Kup
Firma Usługowo-Transportowa MIREX Mirosław Stefanek 832109756298-355 Działoszyn22753.48A00824Kup
BLUE SKY S.C. Radosław Tokarski, Tadeusz Tokarski729260567593-117 Łódź1461.71A00822Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice4688.32A00825Kup
F & J Sp. z o.o.923169515964-200 Wolsztyn3183.50A00826Kup
MILLA TRANSPORT Sp. z o.o.113295066702-031 Warszawa6710.34A00827Kup
AKCES Sp. z o.o.628226371232-590 Libiąż790.94A00828Kup
MATRA EXPRESS Sp. z o.o.947199731690-151 Łódź5350.55A00833Kup
GLOW Studio Urody Justyna Głowa679189418332-100 Proszowice3420.67A00835Kup
OLTREE Sp. z o.o. Sp. K.771288228297-350 Gorzkowice2852.75A00840Kup
TRANSPORT SPEDYCJA BRUNO Tomasz Truszkowski581184274116-010 Wasilków3688.73A00829Kup
AVR S.A.525251421531-031 Kraków1281.10A00843Kup
IDS-BUD SA892145984900-844 Warszawa80805.59A00844Kup
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Januszewski567185803709-150 Czerwińsk nad Wisłą15324.97A00834Kup
PMB Michał Bartusiak896157442755-093 Mirków2014.79A00836Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce13606.12A00842Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1152.97A00838Kup
PHU KRAW-PIACH Grzegorz Krawczyk753191710848-303 Nysa993.18A00839Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko5856.30A00845Kup
Ryszard Wiąckiewicz AUTO NAPRAWA P.H.U. Transport Międzynarodowy579000829182-200 Malbork2650.58A00847Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa16532.55A00848Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice10864.20A00849Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice1862.74A00853Kup
NOWAKOWSKI PIEKARNIE Sp. z o.o.531169115003-151 Warszawa1729.00A00860Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda5244.32A00850Kup
RGC Rafał Gehrmann967124743685-092 Bydgoszcz891.29A00855Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań2969.00A00865Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa3267.09A00851Kup
KKMOTO Klaudia Kulig 679316760732-020 Wieliczka22705.80A00856Kup
D2BK Polska Polski Holding Węglowy S.C. Beata Zubacz, Dominik Zubacz, Dariusz Huzarewicz, Katarzyna Huzarewicz616156339059-800 Lubań1774.89A00852Kup
Firma Handlowo-Usługowa LW Leszek Wichrowski971033547699-320 Żychlin43906.60A00861Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec5414.35A00854Kup
GP SPEED Sp. z o.o.583287510280-862 Gdańsk17717.91A00858Kup
P.P.H.U. USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA Mieczysław Tyszka587100471357-300 Kłodzko9387.38A00862Kup
SPEED–TRANS WARSZAWA Maciej Bogusz524167101703-216 Warszawa1407.31A00867Kup
Sugarfree Sp. z o.o. 524276331300-189 Warszawa8365.11A00872Kup
ORSULIT Sp. z o.o.527280730500-867 Warszawa2665.32A00863Kup
GALIFRUIT Sp. z o.o. Sp. K.573285209942-200 Częstochowa600.42A00868Kup
VIPSERVICEBUS Sp. z o.o.513024900232-065 Krzeszowice8004.11A00875Kup
PPHU ADAMCZYK Paweł Adamczyk 7962115431 26-660 Jedlińsk4527.60A00869Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław4054.43A00876Kup
DAWIDOR LTDGB207355325BH1 4LE Bournemouth3503.50A00877Kup
BL-Logistics Sp. z o.o.788201893860-105 Poznań7964.56A00878Kup
Fruitlead Sp. z o.o.951241888896-300 Żyrardów58199.11A00881Kup
AMS LOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783175965961-751 Poznań2037.49A00904Kup
FAMOS Sp. z o.o.527269508802-672 Warszawa2169.98A00879Kup
MERKOL Sp. z o.o.525268413032-500 Chrzanów2395.33A00882Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa7170.97A00883Kup
PELASTRUM Sp. z o.o.781196095060-529 Poznań12747.54A00886Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice1320.70A00888Kup
COM TSL Sp. z o.o.895213777950-078 Wrocław2351.13A00885Kup
HELWINTRANS Sp. z o.o.622282766063-400 Ostrów Wielkopolski2475.48A00884Kup
VIVATEL Sp. z o.o.833139921895-060 Brzeziny674.84A00889Kup
ENTERPRISE HOLDING Sp. z o.o.676248596730-716 Kraków2475.60A00891Kup
WOJANBB Wojciech Kalinowski547208525943-346 Bielsko-Biała15747.93A00894Kup
GOLD-HANDEL S.C. Mirosław Karlak, Józef Karlak678005791134-210 Zembrzyce751.25A00896Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice3460.69A00890Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice3462.81A00887Kup
Przedsiębiorstwo Robót Remontowo-Budowlanych RYMAR R. Szejna, M. Biała-Bajor Sp.j.749159610547-225 Kędzierzyn-Koźle3765.74A00900Kup
DELTA Andrzej Woroch739228424210-416 Olsztyn3757.96A00892Kup
MGI INVEST GROUP Sp. z o.o.783167952900-033 Warszawa969.23A00895Kup
CARMA-TRANS Sp. z o.o.894310104953-612 Wrocław1515.06A00893Kup
Usługi Ogólnobudowlane Adam Fliś 755101105548-340 Głuchołazy3390.04A00899Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa4016.92A00897Kup
MILPOL Krzysztof Miler749150498847-232 Kędzierzyn-Koźle7820.79A00898Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1262.86A00901Kup
FIRMA MAZUR Sp. z o.o. Sp. K.626301194941-909 Bytom732.66A00907Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice4193.94A00908Kup
Gospodarstwo Sadownicze BLUE BERRY Dojutrek Jarosław 522125241205-600 Grójec708.68A00903Kup
UTS Sp. z o.o.685233589838-200 Jasło9953.51A00920Kup
R.TRANS Sp. z o.o.599317589366-400 Gorzów Wielkopolski2576.91A00906Kup
TRSPol Transport - Spedycja Anna Pol 897126945353-632 Wrocław4403.46A00902Kup
Transport Ciężarowy Henryk Milewicz697100256567-400 Wschowa8378.37A00921Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin6145.39A00926Kup
GLG Sp. z o.o.588230400584-230 Rumia782.41A00911Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa8311.60A00913Kup
NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.958135513981-537 Gdynia3280.87A00914Kup
ITRANS Iwona Sójkowska839117350676-200 Słupsk1097.53A00915Kup
TOV Trans-UAUA4302003050076 Kryvyi Rih30686.05A00916Kup
Trans-Marek Uberman747153485131-060 Kraków8138.10A00922Kup
GOFTP Sp. z o.o.701052198091-072 Łódź4696.61A00924Kup
KMK LOGISTYKA Sp. z o.o.968094933362-872 Godziesze Wielkie4099.42A00927Kup
HBR CONSULTING Hubert Gąsiorowski797199804501-016 Warszawa10292.48A00928Kup
GREEN TRANS Sp. z o.o.529182033002-677 Warszawa5552.41A00923Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin5645.77A00929Kup
DEES Sp. z o.o.896153203852-200 Wrocław5430.11A00930Kup
NOWAK TRANS Dawid Nowak868196053732-712 Bratucice5269.21A00925Kup
EKATO Krzysztof Naczk588137672984-208 Kielno15535.06A00932Kup
Albert Pytlewski948245326426-600 Radom30303.28A00937Kup
TECHNOSTAL Sp. z o.o.684263884138-400 Krosno10752.70A00938Kup
MAT-POL Mateusz Szyczewski587165128184-120 Władysławowo2234.12A00933Kup
ZE-TRANS Sp. z o.o.817218145739-300 Mielec3051.21A00934Kup
PREMIUM CARGO Sp. z o.o. S.k.966208718615-428 Białystok10727.04A00935Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Walczuk544137705017-312 Drohiczyn10557.61A00917Kup
ALBED ENTERPRISE Sp. z o.o.954276057440-035 Katowice6017.37A00918Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa9826.07A00939Kup
SLM Sp. z o.o.728281073595-030 Rzgów1568.90A00941Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda6062.85A00940Kup
DLH GROUP Sp. z o.o.956234305287-100 Toruń23761.03A00949Kup
Transport międzynarodowy ROMKAR Roman Kaźmierczak 668175064962-700 Turek2815.20A00943Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice1128.54A00951Kup
PIWIŃSKI TOMASZ Przedsiębiorstwo Handlowe754147582446-022 Luboszyce4010.07A00955Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław10794.96A00945Kup
Ganitrans GmbHDE32588087958095 Hagen13370.91A00958Kup
PEPE IMPEKS Sp. z o.o.782282216361-361 Poznań3130.91A00946Kup
ALS LOGISTICS Sp. z o.o.774321423909-400 Płock1791.28A00956Kup
KASTA TRANS Sp. z o.o.944225812525-829 Kielce5021.45A00947Kup
SENATRANS POLSKA Sp. z o. o.954277905940-035 Katowice1388.49A00957Kup
PROMIS WOOD Sp. z o.o.779247319460-215 Poznań33388.43A00948Kup
HOOM Maksymilian Robiński784245586861-730 Poznań7619.27A00952Kup
P.H.U. GERLACH Artur Gerlach925102730867-100 Nowa Sól1908.49A00953Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice17541.29A00954Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce15900.63A00959Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin4914.19A00961Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa7016.79A00964Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice1177.31A00966Kup
CBA TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o. S.K.839318207676-200 Słupsk5337.60A00962Kup
BLUE TRANS Mariusz Majer Transport Międzynarodowy828138784499-200 Poddębice833.33A00967Kup
GBP DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.542332792315-083 Białystok1532.70A00969Kup
GBP DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.542332792315-083 Białystok7810.30A00970Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa4277.53A00973Kup
RED STONE Katarzyna Muszyńska726218266195-073 Grotniki824.79A00980Kup
A&J Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sp. z o.o. 537262565021-500 Biała Podlaska14565.03A00982Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź6648.88A00979Kup
Zakład Usługowo-Wytwórczy WISTAR Export-Import Teresa Parzych721111888318-416 Zbójna9340.52A00983Kup
VERMARI Sp. z o.o.701023251400-382 Warszawa38301.17A00984Kup
BAUBUDINVEST Sp. z o.o. Sp. K.771289944397-300 Piotrków Trybunalski610.00A00981Kup
UNIGREEN Sp. z o.o.895210584585-034 Bydgoszcz4903.83A00986Kup
LOCOTRANSSPED Sp. z o.o.783168201761-131 Poznań702.00A00988Kup
Adam Anioł Firma Prywatna A&A634188282043-190 Mikołów474.25A00989Kup
BIMOS-TRANSPORT Sp. z o.o.583316841880-544 Gdańsk569.77A00992Kup
ABC CZEPCZYŃSKI Sp. z o.o. S.K.595144250464-400 Międzychód1985.73A00995Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa11995.33A00996Kup
AMB LOGISTICS Beata Witt787138455664-600 Oborniki12875.38A00997Kup
AMLOGIP Sp. z o.o.884276198500-511 Warszawa3161.78A00991Kup
ROUND TRIP EUROPE Sp. z o.o.701057695202-013 Warszawa853.48A00994Kup
Damian Pilarz SEGA-INVEST574190757542-160 Krzepice2325.70A01000Kup
SEGA Sp. z o.o.899273504450-534 Wrocław4909.58A00999Kup
SPW Włodzimierz Klimek, Wanda Malaca S.C. 8680000574 32-700 Bochnia872.85A01007Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice947.40A01008Kup
GASMIT Sp. z o.o.548272476143-436 Górki Wielkie3484.19A01009Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa1156.28A01010Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice7283.25A01003Kup
RAAMM GROUP Sp. z o.o.547214466043-382 Bielsko-Biała1045.41A01011Kup
HARCTUR Sp. z o.o.676007662131-128 Kraków15876.95A01012Kup
MAD DOG Michał Wójtowicz 729232259890-251 Łódź43307.22A01013Kup
U EWY OBIADY DOMOWE Ewa Pawlak725002770792-334 Łódź2147.63A01015Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda3930.82A01004Kup
PERFECT LASER Patryk Karbowiak729268461193-318 Łódź709.67A01014Kup
Transport Ciężarowy Andrzej Lademan588000982284-200 Gowino9636.67A01005Kup
TTS Torzewski Janusz766143305362-100 Wągrowiec2816.69A01016Kup
CARGO1.PL Sp. z o.o. Sp. K.113299306204-026 Warszawa19698.75A01017Kup
JBT Jakub Borowski827199532998-220 Zduńska Wola1799.52A01020Kup
Gospodarstwo Rolne Adrian Sikorski966185586116-080 Tykocin5868.28A01021Kup
TRANS-DAN Sp. z o.o.894288956155-330 Miękinia5067.51A01025Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce873.74A01032Kup
SLM Sp. z o.o.728281073595-030 Rzgów2757.79A01026Kup
Usługi Transportowe Sylwester Znański888225723087-100 Toruń3082.35A01027Kup
V8 LOGISTICS Sp. z o.o.527268656385-605 Bydgoszcz12707.62A01033Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec2183.88A01024Kup
Gospodarstwo Rolne Marcin Makowski 789155418062–300 Września965.89A01028Kup
Gospodarstwo Rolne Michał Wieczór 853142545274-230 Mielęcin4852.02A01029Kup
ELROOK Sp. z o.o.573289132042-263 Huta Stara A1722.24A01035Kup
ARO MARKET Sp. z o.o.874178105887-300 Brodnica9368.68A01037Kup
MGBUD Sp. z o.o.729271173391-857 Łódź17340.07A01038Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4302.16A01040Kup
Fundacja Aktywności Fizycznej 772240737097-500 Radomsko4575.83A01046Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce6628.24A01049Kup
MBS-BUD Usługi ogólnobudowlane Mariusz Sabela 728252278195-030 Rzgów15773.16A01039Kup
MARK SPEDITION Sp. z o.o.851308687372-002 Dołuje1850.81A01047Kup
Przedsiębiorstwo MARSTAL Mariusz Borkowski878106779887-410 Kowalewo Pomorskie811.18A01042Kup
SUBKOM GROUP Sp. z o.o.759174487085-022 Bydgoszcz22458.81A01048Kup
AR GROUP Anna Gała, Rafał Zimoń Spółka Jawna731200585095-200 Pabianice246986.81A01050Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce6630.48A01051Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa11244.17A01053Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa3847.51A01043Kup
DROGAN Sp.z o.o.527274246800-867 Warszawa4438.19A01045Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań7219.29A01055Kup
AB GROUP Sp. z o.o.619202673063-600 Kępno7904.65A01059Kup
SPEDYCJA POLSKA BOLESZKOWICE Sp. z o.o.527286769001-141 Warszawa18956.19A01060Kup
DLH GROUP Sp. z o.o.956234305287-100 Toruń31655.77A01071Kup
INTERLOGIS POLAND Sp. z o.o.951236410602-952 Warszawa745.86A01064Kup
PHU STANBOR Łukasz Borowski666201812062-620 Babiak9220.45A-01065Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk1499.37A01069Kup
PAMAR MAGDALENA ROLKA 646274115943-100 Tychy1965.34A01075Kup
LOGIUS Sp. z o.o.928207793968-200 Żary967.21A-01067Kup
Firma Remontowo-Budowlana Jacek Niedziela 783002144362-025 Kostrzyn56026.00A-01062Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław555.20A01076Kup
AGENCJA CELNA LEX-Danuta Frańczak I SPÓŁKA Sp. J.739100968610-421 Olsztyn5295.59A01078Kup
KARBONA Sp. z o.o.527238065701-209 Warszawa4466.40A-01073Kup
ROSFLOT GmbHDE81231278820354 Hamburg6568.92A01080Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce989.27A01082Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź1498.80A01083Kup
AKKKP Sp. z o.o. Sp. K.684265300738-400 Krosno1557.08A01079Kup
PIANEXPOL Sp. z o.o.897183796356-416 Twardogóra6690.05A01081Kup
Janfruit Sp. z o. o.797197277805-620 Błędów37499.96A01086Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 WrocławA01089Kup
ZAMI GmbHIhr Partner fur TransportligistikDE308415417D-890331 Munchen4367.09A01084Kup
TSM SYSTEM SP. z o. o.675158344230-435 Kraków54504.67A01091Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław5516.53A01088Kup
Solidcargo Group Sp. z o.o.521368019702-703 Warszawa1838.55A01092Kup
EVE-BUILDING sp. z o.o.899286875650-226 Wrocław6827.02A01093Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów2295.99A01097Kup
EUROTRANS S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego D.Krawczyk, K.Iżmański796258864926-600 Radom1697.84A01099Kup
Gospodarstwo Rolne Damian Stefaniak100000000097-403 Drużbice4801.63A01102Kup
TWIG Sp. z o.o.635183038043-190 Mikołów 1021.51A01095Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław10938.68A01110Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław4637.08A01096Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki5375.55A01106Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław10938.68A01109Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa9102.62A01100Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin7172.42A01111Kup
FIBA CARGO Bartosz Popko952176821104-501 Warszawa956.13A01116Kup
Gospodarstwo Rolne Daniel Pieńkowski300000000022-113 Kamień1392.99A01126Kup
Gospodarstwo Rolne Kazimierz Kozak919130026022-550 Werbkowice8772.50A01121Kup
AGENCJA CELNA LEX-Danuta Frańczak I SPÓŁKA Sp. J.739100968610-421 Olsztyn10911.43A01119Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Modrzyński565115701821-070 Cyców5164.00A01128Kup
Gospodarstwo Rolne Robert Wyka400000000037-543 Laszki1846.19A01129Kup
Gospodarstwo Rolne Tomasz Czech200000000037-550 Ostrów5912.79A01124Kup
HARCTUR Sp. z o.o.676007662131-128 Kraków8099.71A01125Kup
LvB Hale Leszek Bużan587000363484-106 Leśniewo3271.26A01127Kup
Alef Sp. z o.o.625246805931-161 Kraków14687.93A01132Kup
Gospodarstwo Rolne Krystyna Kulesza555116856089-650 Czersk3026.15A01136Kup
PLP Sp. z o.o.542326023115-102 Białystok6985.89A01134Kup
Denali Sp. z o.o. w likwidacji951230116902-797 Warszawa2208.42A01133Kup
UNION Sp. z o.o.585000212380-067 Gdańsk49127.27A01137Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice2314.30A01143Kup
Import Store Dominika Wawrzynowicz785170706863-100 Śrem5631.33A01138Kup
Tagraf Usługi Poligraficzne Andrzej Taborowski831000176598-113 Buczek1506.97A01145Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała3383.75A01149Kup
PL LOGISTIC Sp. z o.o. Sp. k.945220618231-263 Kraków644.65A01154Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce2420.64A01148Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin5210.37A01147Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa3138.21A01150Kup
Magenta Architekci Aleksandra Gałecka691223837859-220 Legnica38291.21A01153Kup
LTS Logistik-Transport-Spedition Jakub Juja 995013474860-576 Poznań2723.36A01155Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice863.92A01157Kup
CRITICAL CARGO AND FREIGHT SERVICES Sp. z o.o.525258156500-052 Warszawa4288.39A01161Kup
ALORA Sp. z o.o.712338386420-023 Lublin2782.99A01152Kup
PBSG LIMITED Sp. K.852263451271-086 Szczecin1307.54A01159Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin4981.71A01162Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa6886.48A01156Kup
Usługi Transportowe Lesław Nowak832114672898-355 Działoszyn10981.90A01164Kup
Wojciech Wiśniewski WWTRANS577176122542-310 Żarki6314.14A01166Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice17729.12A01158Kup
P.H.U. KARMON-KAROL TARNAWCZYK773230877097-225 Ujazd3079.28A01163Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Roszkowski722160158118-218 Sokoły3924.33A01165Kup
KAMTECH Sp. z o.o.879016863687-100 Toruń1084.81A01176Kup
NOVA Centrum Edukacyjne Sp.z o.o.525255897400-023 Warszawa17760.01A01178Kup
Magia Kwiatów Monika Duras968037714462-800 Kalisz7371.99A01180Kup
RED DRAGON Olga Wierus573257488442-120 Miedźno20964.19A01177Kup
EXPRESS RENT Sp. z o.o.725229229990-135 Łódź566.65A01173Kup
PCT Polska Sp. z o.o.899280250453-148 Wrocław67725.29A01174Kup
Schnaider Group Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW27106.56A01181Kup
Alef Sp. z o.o.625246805931-161 Kraków3446.87A01179Kup
GMX LtdBG2004762111528 Sofia1484.87A01183Kup
AGRO-BUILDING Sp. z o.o.501007771656-200 Góra1323.14A01185Kup
Domago-Trans Dominika Staniszewska896151238955-020 Żórawina1853.01A01189Kup
SPRINT-TRANS Tomasz Sroga726249278191-433 Łódź2550.66A01187Kup
PROAGRO Zbigniew Cipkowski874141241587-300 BrodnicaA01190Kup
Optima Logistics Group Sp. z o.o.701015793601-616 WARSZAWA1875.33A01188Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki2526.42A01191Kup
Ewa Katarzyna Olszewska - KLIF LOGISTICS797125798105-600 Grójec811.16A01192Kup
VIOOLET-LOGISTICS Sp. z o.o.886299460058-340 GŁUSZYCA1435.84A01196Kup
Leszek Wieczorek OLMI222044191943-460 Wisła2768.60A01197Kup
MS TRANS Maciej Zawadzki514021550762-874 Brzeziny3049.52A01194Kup
International Prime Logistics Sp. z o.o.113291662463-400 Ostrów Wielkopolski2348.68A01199Kup
Christian Haas Express-Elite591167049857-120 Wiązów1917.14A01200Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów3471.49A01201Kup
PANDALINE Sp. z o.o.945219490631-227 Kraków10554.48A01205Kup
Transport i Spedycja MP-TRANS Piotr Konopa827176366562-800 KALISZ2178.01A01202Kup
JBT Jakub Borowski827199532998-220 Zduńska Wola1373.30A01203Kup
AR-SPEDITION POLAND Sp. z o.o.774321329209-450 Wyszogród2433.77A01210Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe LIFT Sp. J. Antoni Grzybek, Patryk Potępa634013943840-310 Katowice48153.25A01206Kup
VIBA ENGINEERING S. C. Adam Fedek, Rafał Koziarz554277071985-792 Bydgoszcz5695.52A01207Kup
MB Maria Baran547159400743-300 Bielsko-Biała4628.23A01208Kup
AGRO-BUILDING Sp. z o.o.501007771656-200 Góra1338.81A01216Kup
Couriers Services LimitedGB322867200BH16 6FA Poole14997.52A01217Kup
Agro-Top Szymon Bruch786160458863-020 Zaniemyśl1862.75A01218Kup
Matrix Młynarski Dariusz946191448724-220 Niedrzwica Duża1141.92A01220Kup
Dynamica Go Sp. z o.o. 638181129843-215 Jankowice1660.14A01222Kup
KHL Transports SIALV41503084335LV-5401 Daugavpils, Łotwa5494.98A01221Kup
AP FREIGHT S.R.O.CZ2881974814200 Praha 4-Libus2443.24A01224Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz3562.42A01225Kup
GIAMKO Sp. z o.o.945221481031-154 Kraków2700.92A01226Kup
KRASPEED LOGISTIC - Jakub Kraska646293882143-100 Tychy7806.05A01227Kup
Cubatic Anita Niechciał972113841462-052 Komorniki1348.50A01228Kup
Global Nord Group Sp. z o.o. 701039493200-453 Warszawa5811.92A01230Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz8332.91A01231Kup
ROWEX GROUP Sp. z o.o.537262430821-500 Biała Podlaska3119.40A01232Kup
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych WW BRUK Sp. z o.o.513024148932-089 Wielka Wieś5152.71A01234Kup
ENERGOSERWIS SPÓŁKA CYWILNA Władysław Dżaluk, Mirosława Kowalewska627262783940-019 Katowice843.27A01237Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków1330.20A01235Kup
S.K.Y CARGO Sp. z o.o.513025263632-087 Zielonki5844.35A01238Kup
BT LOGISTIC BILLY TCHOUAGUE899273229350-558 Wrocław813.12A01236Kup
UsługiTransportowe Dariusz Gwiazda625157289541-253 Czeladź1402.31A-01244Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków2367.90A01249Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra4020.47A-01247Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków5835.88A01239Kup
OL-TRANS Paulina Olszer727265606690-562 Łódż6210.73A01240Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków4344.89A01241Kup
BASTIL Mateusz Baska684262047938-400 Krosno15791.86A01251Kup
M&P Sp. z o.o.895213813500-879 Warszawa2607.27A01242Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz4573.71A-01246Kup
BONE Sp. z o.o.779244396860-164 Poznań5714.67A01250Kup
Krzysztof Wolnicki SIRK678314867230-212 Kraków1953.79A-01252Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków4373.70A01260Kup
Studio Urody Art Visage Alina Żygłowicz685228551638-212 Kłodawa1078.02A01262Kup
P.H.U. SOLO Wojciech Jureczko573000363442-208 Częstochowa8923.00A01264Kup
Migdałek Dorota Kocaj8132821590235-959 Rzeszów2109.11A-01253Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4641.49A01265Kup
Salon Kosmetyczny CATTALEYA Grażyna Duch884171001758-150 Strzegom2982.15A01266Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe LIFT Sp. J. Antoni Grzybek, Patryk Potępa634013943840-310 Katowice5893.32A01263Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2529.13A01267Kup
SPEDIT-PRO Sp. z o.o. Sp.K.894305867853-418 Wrocław4637.39A01269Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz5898.52A01270Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce6288.53A01271Kup
RAVEN Sp. z o.o.527274870301-673 Warszawa2953.22A01273Kup
TRADE-AUTOS Borkowski Tomasz826130002408-400 Garwolin9140.74A01275Kup
VGHP Sp. z o.o. Sp.K.553253318834-300 Żywiec5527.24A01276Kup
FSD Sp. z o.o.626303235441-940 Piekary Śląskie7527.05A01277Kup
M.A.J.MAX Sp.z o.o.897182476550-087 Wrocław56798.27A01278Kup
CAR-ASO Zakład Usługowo-Handlowy Grochociński Roman665228237062-410 Zagórów1556.42A01279Kup
ISTA IURII SYDOROV, SERGIY SYDOROV S.C.731205924895-200 Pabianice2259.70A01282Kup
Gea Invest Sp. z o.o.899281111855-040 Ślęza5615.88A01285Kup
Meble.pw Krzysztof Kubik818157591939-100 Ropczyce623.28A01291Kup
RUBI Kamiński Zbigniew545167964001-461 Warszawa1686.72A01289Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce15674.90A01292Kup
GONIEC Paweł Markiewicz918192907423-400 Biłgoraj9638.22A01286Kup
Spectra Company Sp. z o.o.547217475043-300 Bielsko Biała2135.66A01293Kup
El Kheir - Sp. z o.o.754327287045-016 Opole2461.82A01281Kup
ALKAR Wioletta Pietrzyk646237209343-100 Tychy11468.85A01296Kup
P.P.H.U. BEMAR Beata Ręczkowska776139960509-228 Ligowo2472.87A01304Kup
MM CARGO LOGISTICS Sp. z o.o.527287818500-803 Warszawa20071.40A01305Kup
AM OKNA Sp. z o.o. Transport S.K.596175047266-440 Skwierzyna5011.67A01306Kup
RAAMM GROUP Sp. z o.o.547214466043-382 Bielsko-Biała625.52A01313Kup
RUBIKUS TRANSPORT Sp. z o.o.783176671902-792 Warszawa6043.59A01316Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce2305.56A01314Kup
KLOCKI.CO Sp. z o.o.634289562940-004 Katowice520.97A01309Kup
JM Sp. z o.o.783178712461-806 Poznań6597.63A01311Kup
Speedruner Paulina Mikołajczyk318143991DE 40-219 Dusseldorf, Germany1145.81A01312Kup
VERIPOL Sp. z o.o.521009199727-200 Starachowice23072.29A01318Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław5105.68A01315Kup
Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej764164383064-920 Piła46513.30A01320Kup
PPHU LEŻAKOWO Krzysztof Szewczyk949156878842-231 Stary Cykarzew1125.27A01321Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa2747.25A01319Kup
FIODOR Sp. z o.o.912188352355-200 Oława2665.47A01317Kup
LWP-copy s.r.oSK212068248783106 Bratislava, Słowacja2348.64A01322Kup
BALKAN EURO TIR Sp. z o.o.573286098642-202 Częstochowa4050.25A01326Kup
TRH LOGISTICS Patryk Płochocki739387721180-462 Gdańsk1006.42A01328Kup
3R Sp. z o.o. S.K.522303262001-320 Warszawa2800.31A01329Kup
Innova Service Sp. z o.o.899281907753-609 Wrocław1007.44A01334Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków1790.93A01330Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa3031.23A01331Kup
Sandra Wilczek ASW LOGISTIC728271791295-006 Brójce Bukowiec1879.79A01332Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa20820.65A01337Kup
MAR-BUD Marzena Żygadło887154627857-130 Przeworno33126.16A01340Kup
DREWUKPOL Sp. z o.o.716281839024-150 Nałęczów1993.97A01342Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów3485.45A01339Kup
BKB Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Kocik676000803931-519 Kraków2213.15A01346Kup
TOPP INWEST Sp. z o.o.836182932705-140 Marynino81726.87A01343Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2404.00A01349Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk6265.99A01351Kup
L&P Logistyka Sp. z o.o.527282876700-867 Warszawa3436.67A01347Kup
V8 LOGISTICS Sp. z o.o.527268656385-605 Bydgoszcz6641.87A01353Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice2818.05A01354Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5643.82A01355Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa18646.26A01356Kup
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ALEX Andrzej Łojewski845116723211-520 Ryn53652.48A01357Kup
AUTO HURT Marta Tomczak665289884662-561 Ślesin2620.50A01360Kup
MIJAS-BUD DANIEL MIJAS529173380305-825 Grodzisk Mazowiecki25609.28A01362Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń4210.80A01359Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów2461.17A01361Kup
NOVA LOGISTYKA Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna701039660600-807 Warszawa1769.39A01365Kup
ECO TRANS Sp. z o.o.118218595004-028 Warszawa22610.07A01364Kup
Marek Zawadzki583305567780-124 Gdańsk5525.22A01366Kup
RMC Company Sp. z o.o.972129581761-685 Poznań47487.52A01368Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa10684.56A01371Kup
CARE-TRANSPORT Sp. z o.o.927193404466-200 Świebodzin6783.49A01376Kup
Bayern Pooling GmbHDE29785597485748 Garching bei Munchen2910.91A01370Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań3331.89A01369Kup
PELASTRUM Sp. z o.o.781196095060-529 Poznań5674.57A01372Kup
Moon Express Handels GmbHDE26682997520537 Hamburg6484.46A01373Kup
SPEDLOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783179990865-735 Zielona Góra1259.83A01374Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4205.76A01378Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków1920.95A01379Kup
Grupa Dom Italia Sp. z o.o.573281605797-500 Radomsko12896.73A01375Kup
MAT-TRANS Krzysztof Matyjaszkojć927181761166-200 Świebodzin1617.54A01380Kup
Schnaider Group Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW38958.37A01381Kup
Gospodarstwo Rolne Ewa Jończyk771184351297-310 Moszczenica29182.65A01384Kup
LAR LOGISTIK TRANSPORT GMBHATU724028487210 Mattersburg Austria5205.63A01387Kup
TARTAK DREW-DAR Sp. z o.o.618218429062-800 Kalisz7643.32A01389Kup
Anna Żak Anna Art.749186103347-220 Kędzierzyn Koźle3923.82A01382Kup
Gospodarstwo Rolne Antosik Bartłomiej771229451097-330 Rozprza1062.30A01383Kup
Danuta Bartniczak-Galeria-Fordon967007091285-791 Bydgoszcz1976.56A01385Kup
Gospodarstwo Rolne Szymon Traczykowski503007963587-404 Radomin2701.33A01386Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa34575.05A01391Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice2775.69A01392Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa7059.97A01393Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków3988.47A01394Kup
Geotech Sp. z o.o.854108015071-333 Szczecin3839.98A01396Kup
Usługi Budowlane Konrad Kluska 871152594233-100 Tarnów3555.83A01399Kup
Serpantin-Logistic Sp. z o.o.947195804993-236 Łódź4226.48A01395Kup
AMG LEASING Sp. z o.o.507009125299-100 Łęczyca2186.57A01405Kup
Arida GmbHE1033771636415 Arth2473.64A01398Kup
GLOD LOGISTICS SOLUTIONS GLS Sp. z o.o.678315743531-231 Kraków9073.73A01400Kup
Cud Miód Malinka Anna Nowak663182878625-372 Kielce3838.73A01409Kup
Mariusz Artur Anniuk F.P.H.U. AMEOLI884175729558-160 Świebodzice828.38A01410Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice2727.02A01404Kup
S.4.L. - Sottrum UGDE32245317628876 Oyten3141.35A01402Kup
KM Sp. z o.o.563243143586-300 Grudziądz41292.23A01407Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz2615.67A01411Kup
PANNSPED DS, s.r.o.SK202204183592901 Dunajska Streda3839.10A01403Kup
PHU SPEED-TRANS Łukasz Wilczyński959156852325-646 Kielce4075.44A01412Kup
FORM Mariusz Zawadzki851206971474-500 Chojna5685.29A01416Kup
Firma Spedycyjno Transportowa AREN-SPED Robert Wrona857100112663-000 Środa Wielkopolska2355.42A01418Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin7303.12A01417Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Machnik676102448331-134 Kraków713.81A01414Kup
BTG Bauteam GundermannDE0234311472196268 Mitwitz13347.28A01424Kup
Ingenium Investment Sp. z o.o.521362758202-757 Warszawa2779.83A01429Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce5791.30A01422Kup
Urszula Badura956122927150-515 Wrocław1063.67A01426Kup
Krzysztof Jamróz Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DEKAR682167363132-112 Klimontów1434.78A01428Kup
VIVIEN Sp. z o.o.739387809601-625 Warszawa935.46A01427Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1543.56A01420Kup
Silcoal Silesia Sp. z o.o.498026628041-949 Piekary Śląskie85221.86A01430Kup
DREG Group Sp. z o.o.783176293461-737 Poznań5504.35A01431Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole2918.01A01432Kup
Zegareks.pl Sebastian Kucy691242318259-241 Legnickie Pole1102.31A01434Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice1775.76A01435Kup
KF INSTAL BUD Sp. z o.o.779244272760-711 Poznań2381.91A01442Kup
Gospodarstwo Rolne Brzeziński Jan544136311917-300 Siemiatycze30770.87A01443Kup
ABC POLSKA Sp. z o.o.642321059344-207 Rybnik2094.03A01436Kup
HOTRANS S.R.O.SK202338855492901 Dunajska Streda3308.77A01441Kup
Hollen Sp. z o.o.521380228100-511 Warszawa1905.57A01445Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice2669.40A01437Kup
Gold-Trans Usługi Transportowe Daniel Jaskulski536190622705-119 Michałów-Reginów1991.52A01448Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław1768.66A01449Kup
MARSON Sp. z o.o.783170550562-002 Suchy Las1165.74A01438Kup
Free Energy Sebastian Wochna967115213813-306 Kurzętnik1607.49A01446Kup
P.P.H.U. LA-MAR Tadeusz Lasota729010535993-430 Łódź753.58A01439Kup
Jakub Racławski Kubo-I953274806385-858 Bydgoszcz1584.31A01450Kup
Magellan TSL Sp. z o.o.123134181305-500 Piaseczno1375.46A01452Kup
KAIDAR LOGISTICS Sp. z o.o.929186088665-140 Zielona Góra560.85A01453Kup
UTS s.r.o.SK2120193790831 06 Bratislava-mestska cast Raca1233.91A01455Kup
TRAF-LINE Agnieszka Kowalczyk-Skęczek646104553543-211 Czarków2981.43A01460Kup
TEKO TRANS s.r.o.CZ48170968512 63 Tatobity703.29A01456Kup
Firma Handlowo-Usługowa Rafał Pychyński646198019843-211 Piasek7111.32A01457Kup
Impel Tech Soulutions Sp. z o.o. S.K.522218514904-242 Warszawa994.56A01464Kup
Gospodarstwo Rolne Wojciech Jakowski567145301009-135 Siemiątkowo1123.03A-01465Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce5286.06A01467Kup
Firma Handlowo Usługowa Marek Piechaczek639163313147-451 Bieńkowice20246.36A01463Kup
Robert Seweryn Firma Handlowo Uslugowa649202536742-445 Szczekociny5870.20A01470Kup
TASS Sp. z o.o.547215118642-600 Tarnowskie Góry7488.50A01475Kup
Usługi Remontowo-Budowlane TOMAL Tomasz Podwojewski744145784414-200 Iława4651.98A01477Kup
Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa ARSON Sonia Polok647224826544-373 Wodzisław Śląski25011.24A01476Kup
IBG POLSKA Sp. z o.o.679308798943-300 Bielsko-Biała2581.73A01478Kup
International Prime Logistics Sp. z o.o.113291662463-400 Ostrów Wielkopolski3150.10A01481Kup
F.U.H. HANDPOL Grzegorz Handziel Sp. z o.o.737221227434-643 Jurków31664.66A01484Kup
Świat Drzwi Włodzimierz Kałwiński911112049156-400 Oleśnica 78509.36A01491Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn2421.70A01482Kup
P.P.H.U ALBERTINA Kmita Bożena644101078141-208 Sosnowiec1080.46A01472Kup
Skup Sprzedaż Uslugi Transportowe Janusz Pijanka751000429446-203 Kluczbork4013.50A01473Kup
BDG Transport Sp. z o.o.967143282085-010 Bydgoszcz6474.08A01485Kup
AMS LOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783175965961-751 Poznań3043.49A01479Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2206.94A01480Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków9474.47A01486Kup
Firma Handlowa AGROTEX Robert Tekieli574152430242-140 Panki8607.55A01483Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn11435.39A01487Kup
A.M.Z. SRLRO1625593011174 OP 2 Sector 1 Bucuresti8004.78A01488Kup
NATUR EKO DOM Dariusz Guliński566140243611-700 Mrągowo135500.21A01493Kup
Pracownia Artystyczno- Ludowa Grażyna Brzezińska768116510126-200 Końskie1155.56A01496Kup
AMLOGIP Sp. z o.o.884276198500-511 Warszawa9870.16A01489Kup
Operacje Finansowe Justyna Wasilewska848174395319-300 Ełk13599.65A01497Kup
SIPTRADE s.r.o.CZ 2422552525101 Ricany2181.66A01498Kup
BUBUBUD Marek Kasperek741152946714-100 Ostróda2555.69A01490Kup
In Time Stella Antkiewicz-Janosz666189429166-200 Świebodzin3382.30A01492Kup
ATD POLAND Tomasz Dąbrowski646128986943-100 TychyA01501Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź716.51A01503Kup
SIPTRADE s.r.o.CZ 2422552525101 Ricany3800.11A01507Kup
LUBAR TRANSPORT Mężyk Krzysztof, Bartnik Marian Spółka Jawna642318810344-270 Rybnik646.34A01502Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK 202357776507101 Michalovce2894.19A01499Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa17764.81A01506Kup
GIGI Logistics Mateusz Cieślak599320586166-431 Lipki Wielkie6322.53A01500Kup
TRAKCJA S.A.525000243900-120 Warszawa830.52A01505Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce6591.57A01509Kup
UTC TOUR OPERATOR Sp. z o.o.679284332531-150 Kraków1532.94A01512Kup
Haggle Sp. z o.o.779246040619-300 Ełk8180.94A01520Kup
INWESTMAS Sp. z o.o. S.K.578311968782-300 Elbląg14787.43A01521Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice3994.51A01511Kup
Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy WIZOPOL S.C. Ireneusz Niemczyk Wiesław Niemczyk549195470432-660 Chełmek6339.77A01523Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna8782.09A01526Kup
Marek Mańkowski DREWNO DOM-OGRÓD665164217462-510 Konin499.05A01513Kup
SPORTEK Bartosz Jasieniecki727269880593-180 Łódź492.57A01516Kup
GASMIT Sp. z o.o.548272476143-436 Górki Wielkie969.79A01517Kup
HARBOR CENTER Sp. z o.o.783176674800-682 Warszawa5792.49A01525Kup
BIO-PET Sp. z o.o.672209373578-320 Polczyn Zdrój2732.67A01528Kup
Gospodarstwo Rolne Dmitruk Dariusz544138542817-300 Siemiatycze5108.11A01530Kup
Biuro Podróży Vera Travel Marcin Wierzbicki542283452300-719 Warszawa3131.38A01533Kup
MPDevelopment Grupa MARPAT Patryk Gwizdała586213698781-368 Gdynia14094.99A01537Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa14719.91A01539Kup
BIO PET Sp. z o.o. Sp. K.672209385378-320 Połczyn - Zdrój524359.13A01529Kup
AZ TRANSPORT FINANSE Anna Zając676150108432-065 Wola Filipowska4628.95A01543Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa7535.14A01534Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom1800.37A01531Kup
LEEWAY Sp. z o.o.782280790461-737 Poznań5973.10A01551Kup
PERFECT-ART Szymon Wiśniewski967129437085-090 Bydgoszcz8445.13A01535Kup
ARMAR Marzena Walaszczyk727197928794-046 Łódź14914.36A01540Kup
PARKI TRAMPOLIN Mateusz Piołunkowski839320133676-200 Włynkówko5281.61A01536Kup
MPF INVEST Sp. z o.o.563242716122-100 Chełm3083.55A01532Kup
GORYŃSKI EKO TRANSPORT Dariusz Goryński796207645800-095 Warszawa9576.37A01541Kup
BS Logistic Sp. z o.o. w likwidacji955235112770-656 Szczecin8119.30A01542Kup
ZDANOWICZ TEAM Patryk Hassa927186812365-047 Zielona Góra4338.48A01545Kup
TYTAN-BUD DEVELOPMENT Sp. z o.o.527290970900-867 Warszawa4378.08A01546Kup
Delikatesy DROPS S.C. Jarosław Olszewski Roman Olszewski574205467242-125 Kamyk3136.68A01548Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz2992.89A01552Kup
PPHU BET-TRANS Beata Krętosz548129681443-520 Chybie1605.72A01554Kup
VERMARI TRADE Sp. z o.o.118211052100-382 Warszawa2507.72A01557Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce4429.83A01553Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole1713.30A01558Kup
HOTRANS S.R.O.SK202338855492901 Dunajska Streda6378.41A01550Kup
GAMIX TRANSPORT Sp. z o.o.549243334432-620 Brzeszcze7821.18A01555Kup
PUB MILLENNIUM Eugeniusz Kędziora573123859842-208 Częstochowa1622.45A01547Kup
HUMAN TO HUMAN Milena Stolarczyk863157581431-039 Kraków2254.77A01562Kup
Monolit System Kamil Staniewski678302112131-625 Kraków644.96A01563Kup
NOVODO Sp. z o.o.777322499830-841 Kraków2139.72A01564Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź2479.96A01565Kup
Margo Polska Sp. z o.o.716282852008-500 Ryki2549.33A01566Kup
ZOR Birawit Witold Januszewski Bogusława Januszewska719115172919-230 Szczuczyn2432.72A01569Kup
Zakład Pogrzebowy CHARON Sebastian Żyszkowski884221686858-140 Jaworzyna Śląska794.70A01574Kup
Michał Niewadzi Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe796278979627-100 Iłża2166.22A01571Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów8500.92A01576Kup
Wynajem aut Sp. z o.o.526268833611-015 Olsztynek10464.59A01580Kup
Bultrans Express LTD2028268314000 Plovdiv Bulgaria5269.92A01581Kup
A.M.Z. SRLRO1625593011174 OP 2 Sector 1 Bucuresti9419.14A01582Kup
Schnaider Group Sp. z o.o.897181767650-062 WROCŁAW94791.69A01583Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice5524.29A01577Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa14136.69A01578Kup
JEŻ I SPÓŁKA Sp. z o.o.522278211206-211 Płoniawy-Bramura1940.70A01579Kup
Coslab Sp. z o.o.676247479731-156 Kraków10727.19A01584Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz1181.40A01586Kup
Woś Beata717126802624-320 Poniatowa3055.36A01587Kup
Wena Sp. z o.o.837185379396-500 Sochaczew1810.86A01588Kup
DEKBUD Grzegorz Dzierwa944151034432-071 Kamień2862.86A01590Kup
FREETIME POLAND Sp. z o.o.732118753795-100 Zgierz, Słowik2886.37A01589Kup
JT KONKURENT Sp. z o.o.734341997230-498 Kraków1573.65A01591Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń9973.73A01598Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz5030.09A01599Kup
Andrzej Bielicki LAS I OGRÓD775000700499-300 Kutno2253.06A01602Kup
PMD Group Sp. z o.o.854240504573-102 Witkowo Pierwsze9432.72A01601Kup
BAUMIL Sp. z o.o.847161945304-161 Warszawa944.86A01594Kup
Pan Marek Maciejowski Firma Ogólnobudowlana FLIZ-MAR681119416532-435 Krzczonów973.67A01596Kup
TOV Trans-UAUA4302003050076 Kryvyi Rih11002.94A01603Kup
REGALIA POLSKA MANUFAKTURA Wojciech Sobierański953103775611-320 Jeziorany2382.45A01605Kup
T.H.S LOGISTICSDE31109843565468 Trebur8987.85A01607Kup
CHATTINGER LOGISTIK GMBHDE81555805657223 KREUZTAL Deutschland5845.98A01609Kup
Nova Logistics OUEE10223526511415 Tallinn4133.30A01604Kup
TICA-LOGISTICS Sp. z o.o.779250794160-204 Poznań3008.23A01611Kup
G&N LOGISTIK INH. RICO GARN.DE25412443108344 Grünhain-Beierfeld5244.69A01608Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński4124.37A01612Kup
Tom Clean Tomasz Kucharski719156736419-200 Grajewo4224.32A01613Kup
DONA-TRANS S.C. Aldona Adamek, Błażej Żarnecki618216742362-800 Kalisz2786.43A01616Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński1976.95A01610Kup
Jan Tomczyk Usługi Transportowe Ciężarowe668100062962-720 Brudzew9933.92A01618Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa2438.62A01620Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków1823.31A01621Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów18736.69A01614Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków3587.85A01619Kup
LEEWAY Sp. z o.o.782280790461-737 Poznań2293.65A01615Kup
CM Logistic Sp. z o.o.972125640944-217 Rybnik854.98A01617Kup
PP VKH Alla. KomUA32215247UA 09100 Bila Tserkva2113.21A01622Kup
Tagit Transporte Ali TagitDE21428071855116 Mainz4089.82A01626Kup
UAB Fotono GaliaLT100007010210LT 35138 Panevezys3655.46A01623Kup
Sadovsky Trans s.r.o.CZ0473080170900 Ostrava1810.77A01627Kup
UAB Fotono GaliaLT100007010210LT 35138 Panevezys2339.94A01624Kup
Międzynarodowy Transport Drogowy Import-Export Dariusz Rogaczewski618000889662-800 Kalisz919.56A01632Kup
Gospodarstwo Rolne Wiesław Wnorowski722000024718-208 Kulesze Kościelne1729.96A01633Kup
TECHNOLOGY CONVERS Sp. z o.o.644351424441-208 Sosnowiec2462.26A01635Kup
Rexad GmbHDE29469315353757 Sankt Augustin1644.08A01625Kup
PO PROSTU BUDUJ Sp. z o.o.701070883300-680 Warszawa24993.73A01636Kup
Wiska Event Bożena Wiska758146976403-838 Warszawa1129.70A01638Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa657.06A01639Kup
FIRMA NOWAK Ryszard Nowak558000561389-100 Nakło nad Notecią709.70A01640Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń757.13A01641Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz4034.63A01634Kup
WAY Transport s.r.o.CZ0457761260200 Brno2434.45A01628Kup
Józef Kornaga FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA JKBUD954000266840-750 Katowice39996.22A01642Kup
TRAF-LINE Agnieszka Kowalczyk-Skęczek646104553543-211 Czarków9715.82A01643Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna4267.07A01644Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa6235.11A01647Kup
Sky Logistics Sp. z o.o.838186848303-893 Warszawa6604.81A01651Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce2271.14A01645Kup
PIOTR-MAK Andrzej Radzikowski556142218488-100 Inowrocław1233.28A01653Kup
Piotr Jankowski879124883487-100 Toruń5615.61A01646Kup
TFC LOGISTICS Sp. z o.o.645256022642-610 Miasteczko Śląskie2486.68A01657Kup
WIATY Robert Firszt498020370142-600 Tarnowskie Góry4622.34A01650Kup
Biuro Podróży MISTRAL Sp. z o.o.954279820040-087 Katowice2252.25A01658Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków4408.30A01652Kup
FDC Holding Sp. z o.o.521377663202-672 Warszawa24010.89A01660Kup
POLIS SECURITY GLOB Sp.z o.o.955233906670-205 Szczecin520.15A01662Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno2950.29A01654Kup
BAY-QUAY CONSTRUCTION Sp. z o.o.701066557803-812 Warszawa5132.39A01661Kup
EXPERT Sp. z o.o.679308786080-180 Kowale5659.86A01648Kup
ABJAN Sp. z o.o.954276013740-232 Katowice4829.65A01656Kup
Studio Vertigo Jolanta Sleżanowska584144444281-611 Gdynia11160.88A01663Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów4445.09A-01665Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków2329.24A01666Kup
Janusz WojtalaDE1075165532347139 Duisburg Deutschland122441.99A01675Kup
PAKAL Sp. z o.o.884277712458-150 Strzegom2943.95A01669Kup
Petralana Spółka Akcyjna634281461940-732 Katowice30595.17A01672Kup
T.B. FRUIT POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.864194938627-620 Dwikozy20425.95A01674Kup
Anna Plewińska Sobol KONSERWACJA ZABYTKÓW679278481230-243 Kraków94651.51A01677Kup
TMIT tru&ins s.r.o.CZ0509865370200 Ostrava Czechy8982.35A01679Kup
HUTA MAŁAPANEW Sp. z o.o.991021781846-040 Ozimek36192.05A01673Kup
RAD-BUD Radosław Kiciński888282830787-800 Włocławek2398.21A01670Kup
Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o.679310337530-701 Kraków51430.58A01678Kup
Lex-Bud Maciej Pożycki676233463630-380 Kraków14043.13A01676Kup
Gospodarstwo Rolne Błażej Ignaszak617208019863-210 Żerków270955.76A01680Kup
MILAGROS Magdalena Paruzel631253258944-100 Gliwice4404.33A01687Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań6035.68A01689Kup
F.U.H. NEOBUD Anna Maciaś734312169833-316 Rożnów4867.46A01684Kup
Michał Filipiak VOGEL531149162305-101 Nowy Dwór Mazowiecki25715.36A01693Kup
No Sugar Films Sp. z o.o.521363445802-672 Warszawa765.17A01696Kup
Rosyjski Styl Grażyna Skrzypkowska837001101700-892 Warszawa1296.93A01685Kup
MILAGROS Magdalena Paruzel631253258944-100 Gliwice1705.54A01688Kup
Gospodarstwo Rolne Andrzej Dąbek828129512599-220 Wartkowice16489.35A01698Kup
FHU MAR-POL Maria Rogowska872205116939-217 Grabiny44103.86A01700Kup
Rosyjski Styl Grażyna Skrzypkowska837001101700-892 Warszawa7605.22A01686Kup
Firma Usługowo Handlowa SAPEX Monika Sagan642320318544-210 Rybnik3182.32A01694Kup
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ÓSEMKA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM592190850183-200 Starogard Gdański918.78A01697Kup
UAB BONATRANSALT100010965514Ligonines G 7-9 LT 62114 ALYTUS3878.62A01701Kup
Transport Spedycja Logistyka-Olbryś Bartłomiej Olbryś556258057788-153 Kruszwica1050.19A01695Kup
LOGMAX s.r.o.IC2678665679601 Prostejov16986.43A01699Kup
Zakład Usług Różnych ARGO Sp. z o.o.749209903047-220 Kędzierzyn Koźle1133.87A01702Kup
Firma Usługowa BernTrans Rafał Skolarus647249195944-373 Wodzisław Śląski2381.29A01704Kup
E&P Budownictwo Sp.z o.o.622278765363-400 Ostrów Wielkopolski3497.80A01705Kup
POL-WAW Sp. z o.o.701062985502-001 Warszawa2525.04A01706Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów2484.14A01708Kup
GLEXX GmbHDE23258243059872 Meschede2082.45A01709Kup
POLTEXT PROGRES Grzegorz Stolarczyk691161086459-220 Legnica3284.88A01707Kup
EKOFINEX MI, s.r.o.SK2023211542040 12 Kosice1294.96A01715Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz4752.71A01718Kup
MERBETT Sp. z o.o.949220586942-207 Częstochowa479.98A01703Kup
Garmond Press Sp. z o.o.676007880931-034 Kraków2494.26A01719Kup
Navan Logistic Sp. z o.o. 123143079305-500 Piaseczno6095.77A01716Kup
COM TSL Sp. z o.o.895213777950-078 Wrocław2034.36A01710Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń15299.22A01717Kup
PPHU Ber-Pol Adam Bera622253436663-440 Raszków2225.95A01711Kup
F.H. ISMENA Robert Wrzesień773202236497-200 Tomaszów Mazowiecki1820.42A01712Kup
FKR System Logistic Karolina Kumosińska 836172296096-100 Skierniewice1594.64A01714Kup
ANIVERSA Sp. z o.o.895214575085-150 Bydgoszcz10007.87A01720Kup
Gospodarstwo Rolne Banasik Piotr874145567287-330 Jabłonowo Pomorskie1107.30A01721Kup
Automax Tuszyński Radosław8891434269Bytoń 88-2314518.77A01724Kup
Freshcars Sp. z o.o.521376045302-736 Warszawa1854.57A01726Kup
VILA.LOG Kamil Maciejski645242312742-700 Lubliniec18478.15A01731Kup
GREENBUD POLSKA Sp. z o.o.525270126500-052 Warszawa646.59A01732Kup
AdRo Logistics Robert Przybyła629102248042-582 Rogożnik558.15A01733Kup
123LOGISTICS.EU Sp. z o.o.897179850750-111 Wrocław777.79A01746Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz862.05A01734Kup
GABEX GROUP Sp. z o.o.879268064021-500 Biała Podlaska1715.53A01735Kup
TRANSPORT FLEX Borys Woś657280942125-230 Kielce7949.66A01728Kup
R.TRANS Sp. z o.o.599317589366-400 Gorzów Wielkopolski1365.50A01736Kup
NINA TRANS Sylwia Wrzesińska666204537062-600 Koło771.20A01737Kup
NERO GROUP Sp. z o.o.513025788150-570 Wrocław996.95A01748Kup
MILLA TRANSPORT Sp. z o.o.113295066702-031 Warszawa9543.59A01749Kup
Zakład Usługowo-Ślusarski spawalnik Marek Anzelewicz844194148616-400 Suwałki485.52A01747Kup
R&R SKŁADY BUDOWLANE Sp. z o.o.899286996853-148 Wrocław1679.57A01738Kup
FensterCentrum Nord UG (haftungbeschrankt)DEP30547231822850 Niemcy, Nordestedt20819.20A01751Kup
MK Creative Magdalena Korzniakow527160204401-171 Warszawa4590.33A01754Kup
DIGITAL LOGISTIC SYSTEM Sp. z o.o.527289074300-140 Warszawa3401.61A01757Kup
LTL SERVICE POLAND Sp. z o.o.675155329231-044 Kraków745.98A01739Kup
MS Logistic Michał Skoczowski727265965691-089 Łódź5334.01A01753Kup
LINK CONCEPT Sp. z o.o.527274212600-844 Warszawa16204.74A01755Kup
GRUPA EBERA Patryk Wicik717177058224-340 Spławy825.29A01740Kup
Marcin Gacek945198049430-556 Kraków2355.95A01752Kup
METOD MANUFACTURE Jakub Mrotek764241004564-920 Piła2076.99A01741Kup
Firma Transportowo-Usługowa TRANSPEED STINTINO Sprzedaż i wynajem łodzi Dziergas Sławomir547114148743-300 Bielsko-Biała996.04A01742Kup
SPEED TRANSPORT I SPEDYCJA Sp. z o.o.782279546661-702 Poznań1080.21A01743Kup
ABC POLSKA Sp. z o.o.642321059344-207 Rybnik951.84A01744Kup
Future Transport Sp. z o.o.953265517285-652 BYDGOSZCZ1361.20A01745Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4261.85A01758Kup
ZINNER LOGISTICS Sp. z o.o.821265044508-110 Siedlce2067.90A01759Kup
KHL Transports SIALV41503084335LV-5401 Daugavpils, Łotwa6118.94A01761Kup
POLSKA SPEDYCJA I TRANSPORT Sp. z o.o.701057346867-100 Nowa Sól997.10A01763Kup
CASTA TRADE Sp. z o.o783179828690-135 Łódź2160.96A01760Kup
Klaudia Romańska MK BEST549227355034-116 Spytkowice2921.05A01767Kup
Justyna Litewka CARELL577195841342-300 Myszków190835.31A01771Kup
EXPO-SPACE Magdalena Dańko681197812232-440 Sułkowice4381.05A01768Kup
Express Logistics Group Sp. z o.o.897186641050-020 Wrocław17566.02A01772Kup
WYKON Sp. z o.o.954277073340-008 Katowice2459.69A01773Kup
NORD STEEL Sp. z o.o. Sp. K.958169266481-061 Gdynia48840.91A01774Kup
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Warmińsko - Mazurska 739359143710-512 Olsztyn8994.05A01766Kup
LEXX Sp. zoo954272829240-008 Katowice2653.27A01776Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk1346.05A01779Kup
GOLVRESURS Sp. z o.o.928208867668-200 Żary29497.65A01783Kup
BIOROL.PL Łukasz Szczuchniak 825218432821-411 Wojcieszków47661.60A01786Kup
PROMETHEUS s.r.o.SK2023577765071 01 Michalovce3165.32A01787Kup
ANAIT GROUP Sp. z o.o.966210668215-771 Białystok1673.61A01785Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński3354.72A01780Kup
PKS Warszawa Sp. z o.o.701053286000-695 WARSZAWA44998.63A01784Kup
PLAN - Anna Plesiak-Wiltosińska911186416840-008 Katowice1801.46A01788Kup
Plit Expres Sp. z o.o. Sp. K.945220856031-406 Kraków3743.70A01789Kup
BT LOGISTIC BILLY TCHOUAGUE899273229350-558 Wrocław1097.42A01781Kup
Szwag-Sped Adam Kaszczyński665249933662-619 Sadlno4984.47A01791Kup
Transport Mateusz Hala583313504080-298 Gdańsk10186.24A01793Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań5384.79A01790Kup
COMBOTRANS Sp. z o.o.527286304837-123 Handzlówka4729.41A01792Kup
POLTOPS Sp. z o.o.924177197968-100 Żagań10151.79A01795Kup
MOSTA OLSZTYN Dariusz Molga739103041011-010 Barczewo8339.49A01801Kup
TRANS KAMPANIA Sp. z o.o.524258560401-793 Warszawa771.07A01805Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom1089.71A01797Kup
P.P.H.U. ECO-FOREST Piotr Lubera742225284511-420 Srokowo2311.07A01807Kup
Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe POLBOD-TRANS Sp. z o.o.954001032041-208 Sosnowiec1101.58A01798Kup
FOB BUDOWNICTWO Sp. z o.o.601008597525-363 Kielce34379.70A01803Kup
MM LOGISTICS Magdalena Ciepłucha727265799905-500 Piaseczno9766.70A01802Kup
KNYCHTECH Sp. z o.o.754308385045-356 Opole5592.62A01806Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński2775.58A01811Kup
ALLSPED Sp. z o.o.957104485780-298 Gdańsk7055.99A01813Kup
REPUBLIC OF EXPO Sp. z o.o.959195906325-670 Kielce3979.27A01812Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz3359.78A01814Kup
HLS Sp. z o.o.947199751791-204 Łódź15672.60A01815Kup
EJZEL Ogrodowe Inspiracje Bożena Ejzel846125909416-300 Augustów18133.74A01823Kup
Karolina Krajewska UCAR629241355041-200 Sosnowiec720.02A01822Kup
CARE AND HELP FOR YOU Sp. z o.o.625246762841-200 Sosnowiec1131.22A01827Kup
Plotka Mariusz SeniorenbetreuungDE32112105579801 Hohentengen, Germany940.76A01828Kup
KRISMED Sp. z o.o.522305120901-381 Warszawa2094.92A01839Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński2475.98A01843Kup
FULL GASTRO Tomasz Siedlecki522244168701-485 Warszawa1406.53A01840Kup
JUL-MAR Transport & Logistyka Grzegorz Cieplok222079384841-400 Mysłowice1938.30A01836Kup
AnCar International Anna Buczko793143042745-828 Opole2483.68A01844Kup
De-eM Marcin Saran716231867002-495 Warszawa1502.26A01841Kup
Woodraft Home Sp. z o.o.676254947230-056 Kraków758.76A01838Kup
Karolina Krajewska UCAR629241355041-200 Sosnowiec4330.64A01842Kup
Maurus-Med s.r.o.SK 212077922104423 Jasov/Slovakia5807.84A01845Kup
BESTUS Sp. z o.o.678318378630-798 Kraków10159.64A01846Kup
MS Logistic Michał Skoczowski727265965691-089 Łódź6577.41A01847Kup
SINEKO Sp. z o.o. S.K.679305547532-700 Bochnia1820.26A01857Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań4112.62A01859Kup
Country Park Michał Turowski765167732262-080 Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny4130.80A01876Kup
HORDON Sp. z o.o.783181129461-737 Poznań731.81A01877Kup
LKW EUROPE Sp. z o.o.929176643765-001 Zielona Góra914.32A01879Kup
FIRMA USŁUGOWA MARIUSZ WASILEWSKI966144829715-345 Białystok25360.81A01878Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna4982.88A01874Kup
NEMOSPEED s.r.o.CZ0635222775501 VSETIN 1, Czechy3134.99A01880Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań9452.27A01883Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz2537.32A01875Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna10093.27A01884Kup
GÓR-POL Krzysztof Górka734270290933-300 Nowy Sącz2083.99A01886Kup
Firma Handlowa SITARZ Andrzej Sitarz661134222426-025 Łagów2834.11A01887Kup
Palmero Sp. z o.o.527278093100-867 Warszawa1592.97A01890Kup
J&M Logistics Jacek Michna815174306835-326 Rzeszów2411.25A01891Kup
SANBART TRANS Sandra Matuszewska554286060685-031 Bydgoszcz4994.95A01896Kup
DSV Road Sp. z o.o.113001793305-850 OŻARÓW MAZOWIECKI723.88A01897Kup
Kompania Handlowa AGRI LINE Sp. z o.o. S. K.669251873261-725 Poznań1952.69A01895Kup
LOGISTICS WAY Sp. z o.o.527276422800-867 Warszawa13997.43A01899Kup
EVERBRIGHT LOGISTICS Sp. z o.o. w likwidacji958167089881-156 Gdynia9653.68A01907Kup
VODAREK TRANSPORT A.S.CZ2691074876302 ZLIN17818.78A01908Kup
Via Logistics Nadia El Dursi, Michał Pulcyn s.c.967136685685-719 Bydgoszcz3573.83A01898Kup
GOLDION Sp. z o.o.781189210260-523 Poznań10374.53A01900Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz4230.71A01905Kup
VBM TRANSPORT LTDGB320884605AL9 5DL HATFIELD10936.56A01906Kup
4MATIC Sp. z o.o.657291911525-636 Kielce13359.10A01901Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JARTEX Teresa Jarosz741000069314-310 Miłakowo1814.63A01902Kup
EDW Sp. z o.o.679312168630-566 Kraków1509.52A01909Kup
TARKE Logistik GmbHDE32725601830159 Hannover Niemcy6322.63A01903Kup
EKO VOLT Sp. z o.o.796298506626-640 Makowiec11266.27A01910Kup
StaTrans Rafał Staszek827217632698-277 Brąszewice6556.46A01915Kup
Gospodarstwo Rolne Ochowiak Andrzej786153973863-000 Środa Wielkopolska6992.35A01917Kup
GLE Transport OU EE10183533668205 VALGA Estonia125276.34A01919Kup
La Karuzella Sp. z o.o.527289777401-211 Warszawa1761.85A01927Kup
See View Tour S.R.L.IT0886388100200183 Roma19666.62A01914Kup
BELUS Solutions GmbH & Co. KGDE81470302168229 Mannheim, Niemcy4998.84A01928Kup
ATB Spielberg GmbHATU634320028724 Spielberg bei Knittelfeld55224.94A01920Kup
Gospodarstwo Rolne Ochowiak Damian786161605463-000 Środa Wielkopolska3687.30A01918Kup
MAGNA LOGISTIK GmbHDE32051947620537 Hamburg, Niemcy7879.21A01929Kup
Moon Express Handels GmbHDE26682997520537 Hamburg6156.47A01930Kup
Anna Banach717124629524-100 Puławy10800.25A01921Kup
BNT SOLUTIONS Sp. z o.o.783181499661-737 Poznań175144.41A01932Kup
Power Cargo Sp. z o.o.637010198932-300 Olkusz19666.86A01916Kup
UMT OHGDE319379818DE 15569 Woltersdorf42084.42A01931Kup
Anna Banach717124629524-100 Puławy10277.69A01922Kup
Fundacja dla Mirka684236093712-120 Dżwierzuty4097.35A01925Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków2252.03A01933Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński2745.69A01938Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz3276.99A01935Kup
BKS Skoczeń Sp. jawna762178672707-200 Wyszków9811.32A01942Kup
Firma Handlowo-Usługowa DOMY POD KLUCZ Wojciech Pawlus553172670334-324 Lipowa1963.83A01943Kup
Duwe-Group Sp. z o.o.698185432464-000 Kościan4832.24A01940Kup
BC POLSKA Łukasz Bieńko506005354008-530 Dęblin4687.08A01946Kup
AlfaT s.r.o.SK202417119307501 Trebisov2004.13A01947Kup
Multimex Spedition s.r.o.CZ2787167313000 Praha 32172.32A01948Kup
3JS Sp. z o.o.524280160502-384 Warszawa754.72A01949Kup
AL-TRANS Joanna Orzeł-Rekowska 586157964284-240 Reda8309.70A01936Kup
Agropartner Paweł Napiórkowski877139270013-306 Kurzętnik3213.65A01950Kup
LAUREX Sp. z o.o.527276366042-217 Częstochowa7003.08A01952Kup
W-Prime Sp. z o.o.897186598850-148 Wrocław142965.55A01954Kup
Natan Cieślak NATAX628212027232-590 Libiąż1343.61A01957Kup
Fixtrans Sp. z o.o.752145861046-100 Namysłów1796.17A01961Kup
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ROM-BEX Marzena Smorawska633208752006-458 Drogiszka1069.38A01958Kup
COMPLETE DOTACJE Łukasz Jakubowski513025538531-044 Kraków54736.61A01955Kup
MUSIC CONNECTION AGENCY Grzegorz Połomski118184062501-922 Warszawa3056.90A01956Kup
Firma Handlowo-Usługowa Dach-Serwis Stachera Rafał661208484723-210 Kraśnik12186.55A01963Kup
SZCZĘSNY B2B SOLUTIONS Piotr Szczęsny585125759894-002 Łódź2401.57A01964Kup
Aston Group Sp. z o.o.113282304104-809 Warszawa14358.20A01966Kup
DEMR Rafał Stępniak723156871518-300 Zambrów1515.18A01944Kup
AMBI SPEDYCJA Sp. z o.o.701092922102-013 Warszawa1251.97A01959Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov3752.57A01960Kup
ENPIRE Łukasz Wojciechowski953255630085-016 Bydgoszcz2033.09A01945Kup
Power Cargo Sp. z o.o.637010198932-300 Olkusz17765.96A01962Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4526.47A01965Kup
Box Center A.i R. Siej Spółka Jawna714189761621-100 Lubartów26847.81A01967Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew10009.68A01970Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Mróz696188971063-810 Borek WielkopolskiA01968Kup
R-Group Sp. z o.o.625241524142-500 Będzin83572.53A01975Kup
Warspedor Sp. z o.o.113294780801-618 Warszawa1921.71A01971Kup
TRANS-GUM Kacper Strzemiecki948261172826-613 Radom4189.77A01973Kup
KASTA TRANS Sp. z o.o.944225812525-829 Kielce6225.89A01979Kup
Jacek Rzempołuch KEMPES571130505013-240 Iłowo-OsadaA01983Kup
Szwag-Sped Adam Kaszczyński665249933662-619 Sadlno3267.06A01972Kup
Dariusz Zanto766200030462-100 Wągrowiec10117.28A01981Kup
Energo-System S.A.813335359835-107 Rzeszów2911.69A01982Kup
P.H.U. Kinga Zajdel684234654138-430 Miejsce Piastowe6949.40A01978Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków1980.64A01980Kup
Krzysztof Mikołajczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe522254318102-672 Warszawa23442.91A01984Kup
ZARZYCZNY Sp. z o.o.525264604600-171 Warszawa9918.22A01985Kup
AGROSTEN Sp. z o.o. S.K.591170359483-423 Wielki Klincz4272.46A01987Kup
F.H.U. Wojciech Czapla125037604305-091 Ząbki4333.77A01988Kup
Stellare Trasporto Monika Malinowska634166881902-013 Warszawa7464.03A01986Kup
MAMACUBE Jerzy Chamielec679176993430-020 Grajów3866.49A01997Kup
HUAPOL Services Sp. z o.o.527278934600-844 Warszawa9954.84A02005Kup
FHUP Metmix Iwona Ogrodna681141835732-400 Myślenice8009.20A01996Kup
ZHU KOJER Maciej Kozera764221977864-932 Szydłowo12294.62A01995Kup
Ak-Sped Sp. z o.o.527223372605-420 Józefów14099.83A01989Kup
KUBO-I Sp. z o.o.967143184985-056 Bydgoszcz2585.46A02000Kup
DDM Logistik GmbHDE32771166530159 Hannover9503.01A02003Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań5382.47A01999Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno2357.92A02001Kup
ORANGE LOGISTICS Sp. z o.o.634277380840-387 Katowice4298.59A01991Kup
LAMP TRANSPORT AND SPEDITION Sp. z o.o.657288098540-123 Katowice4459.25A01992Kup
Handel i Usługi Transportowe Joanna Beata Kowalczyk564118501320-632 Lublin1649.70A02002Kup
ECO LOGISTICS HUB POLAND Sp. z o.o. S.K.525276772600-020 Warszawa7228.71A02004Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań20052.04A02007Kup
Future Holding Sp. z o.o.732216980892-414 Łodź6569.06A02006Kup
ECO LOGISTICS HUB POLAND Sp. z o.o. S.K.525276772600-020 Warszawa10178.71A02008Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa32256.87A02009Kup
LA BUSSOLA Sp. z o.o.682177605832-095 Sułkowice3809.50A02010Kup
Gospodarstwo Rolne O.M.A. Adrian Dembiński672169543278-314 Sławoborze4487.78A02011Kup
AMP TRANS Sp. z o.o.527288899943-300 Bielsko Biała1223.32A02012Kup
ENW LOGISTICS B.V.NL853980834B0100140 NOORDEINDE2760.93A02017Kup
INFRATRADE Sp. z o.o.944215818005-092 Nowy Dziekanów18023.22A02019Kup
Mariusz Stryjski Gospodarstwo Rolne667159104362-436 Orchowo13216.38A02014Kup
Sławomir Didyk Spedycja504006164861-028 Poznań7072.17A02020Kup
MG OFFICE Małgorzata Pietrzak947153874991-342 Łódź1200.70A02013Kup
PPHU STALPRODMONT Robert Kurek716130508503-141 Warszawa184012.28A02015Kup
Sławomir Wira P.H.U. MAX-TRANS Sławomir Wira773209321797-319 Będków2404.71A02016Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz846.07A02024Kup
ODA->DOZET Mariusz Zuzelski745167263312-140 Piasutno2027.92A02025Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna16515.31A02026Kup
Tech-Fen Grzegorz Osiewała622241847663-460 Nowe Skalmierzyce18475.18A02028Kup
Mariusz Olejniczak Usługi Stolarskie949210014242-260 Rudnik WielkiA02029Kup
ARMAR Marzena Walaszczyk727197928794-046 Łódź2069.21A02033Kup
Natalia Wojciechowska FRANK-TRANS622282900960-161 Poznań3297.98A02043Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew922.80A02035Kup
XPERIA Telecom Sp. z o.o.957107491880-172 Gdańsk24220.63A02027Kup
EPPE Sp. z o.o.956227803002-724 Warszawa1185.78A02034Kup
BAJMIX Trans Tomasz Ławrywianiec Spółka Jawna728280808195-080 Tuszyn14763.61A02030Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń752.50A02036Kup
BNT SOLUTIONS Sp. z o.o.783181499661-737 Poznań9043.57A02031Kup
WYBURZACZE.PL Przemysław Pyrzanowski874167796487-305 Zbiczno16282.82A02032Kup
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Piotr Michalski556209105488-180 Złotniki Kujawskie1476.36A02039Kup
DORTRANS Sp. z o.o.937218185344-100 Gliwice23211.65A02044Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski1116.49A02047Kup
PAT-MAG Patrycja Gmitrzuk Usługi Transportowe634279907341-923 Bytom6085.20A02045Kup
Przedsiębiorstwo Usługowe Marcin Kukwa281000102166-520 Dobiegniew2053.24A02048Kup
ETUAL METAL EU Sp. z o.o.954280034540-354 Katowice8890.17A02041Kup
DK LOGISTIC Sp. z o.o.498025247343-460 Wisła2455.04A02046Kup
STE EUROPE Artur Michalski894313373052-232 Wrocław16747.58A02052Kup
A.M.Kran Wind GmbhDE27730132816303 Schwedter Ot Heinersdort2827.12A02049Kup
Eurokran Sp. z o.o.955252207270-750 Szczecin49445.19A02050Kup
EXPRESS CARGO TEAM Robert Olejnik854196833273-110 Stargard Szczeciński3325.24A02051Kup
RED HORYZONT SPÓŁKA AKCYJNA781192105131-752 Kraków582.72A02057Kup
TRANS-BUD Łukasz Trzciński862160117723-213 Zakrzówek8667.15A02059Kup
TLP TRANSPORT Sp. z o.o.604016239680-297 Miszewko838.35A02060Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa4808.54A02061Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov6353.84A02062Kup
Radosław Srebnik Piekarnia Tradycja578293120514-407 Godkowo4773.02A02065Kup
Marek Wachowicz TRANSPOL797183510705-622 Belsk Duży37585.03A02063Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice13268.53A02064Kup
Małgorzata Woncisz118047931102-566 Warszawa1342.14A02067Kup
Firma Budowlana STARS Tadeusz Jarosiński646109644943-100 Tychy8573.59A02069Kup
New Home Sobas Burhała Iwanek Spółka Jawna646297624743-100 Tychy8983.54A02070Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa16748.70A02073Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa13010.84A02076Kup
Europe24 Spedition+Logistik GmbHDE33130351574214 Schontal1139.49A02071Kup
Becommerce Sp. z o.o.945222021330-148 Kraków11882.89A02068Kup
GRZEGORZ ROŻEK FIRMA USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWA RozMedic659135084031-460 Kraków2667.66A02077Kup
Autorska Pracownia Architektury Konrad Loesch734326833233-300 Nowy Sącz55388.02A02080Kup
STUDIO TRANS Karolina Berdowska672177141778-100 Kołobrzeg4379.53A02082Kup
Dariusz Sochalski MIŁBUD-BIS573228807842-261 Starcza5890.08A02088Kup
TFC LOGISTICS Sp. z o.o.645256022642-610 Miasteczko Śląskie1202.00A02093Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań2529.99A02084Kup
Nagel Transports Europe SRLRO37698159030712 Bucuresti2400.25A02083Kup
ST LOGISTYKA Sp. z o.o.954278422140-159 Katowice2613.86A02095Kup
POON Sp. z o.o.527291359100-789 Warszawa15778.35A02078Kup
MEWA Sp. z o.o.113288586936-071 Trzciana3374.90A02089Kup
Firma Handlowo Usługowa RS-TRANS Robert Krzywdziński536139076905-101 Nowy Dwór Mazowiecki1084.43A02094Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań4565.25A02085Kup
H&B Sp.z o.o.947198460991-218 Łódź5536.73A02079Kup
MEWA Sp. z o.o.113288586936-071 Trzciana774.36A02090Kup
SPEDLOGISTIC GROUP Sp. z o.o.783179990865-735 Zielona Góra714.66A02086Kup
Firma Remontowo-Budowlana Jacek Siedlarski637194935132-340 Wolbrom16638.26A02096Kup
JOB INN Joanna Matynia769195218360-523 Poznań2294.54A02097Kup
TRANS MALLORCA Kamil SusulX8403253L07560 Sa Coma9997.98A02100Kup
BELONI-LOGISTYKA Barbara Grzelak697193765264-111 Lipno6752.36A02103Kup
MED SPEDITION INTERNATIONAL SRLRO32101186011382 BUCURESTI2890.28A02104Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk9062.42A02101Kup
Ejko Sp. z.o.o. Sp. komandytowa529147798405-870 Błonie1645.40A02105Kup
Firma Rodzinna Jarosław Sadłowski966113771716-080 Tykocin5693.31A02106Kup
LEŚNA CHATA-GALERIA Sylwia Osińska617175920363-308 Gizałki4758.78A02110Kup
MMJ TRADE Sp. z o.o.503008368387-400 Golub Dobrzyń6572.28A02109Kup
Brassica Trade Sp. z o.o.644349663543-100 Tychy122613.43A02111Kup
HaeS Company Hubert Stelmach973092597965-950 Zielona Góra4689.52A02112Kup
ZŁOM-MAR Marcin Klein 627239833341-706 Ruda Śląska2071.00A02114Kup
Euro-Bud Jacek Koralewski855144012472-500 Międzyzdroje5159.95A02107Kup
Adrian Gamrot PRESTO TRANS637203278432-300 Olkusz6729.15A-02113Kup
PMD Group Sp. z o.o.854240504573-102 Witkowo Pierwsze4630.44A02116Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń1957.07A02122Kup
TDKV LOGISTIC Sp. z o.o.525282793100-052 Warszawa9822.51A02129Kup
Rafał Dudkowski P.H.U. DUDI713257248720-830 Lublin807.64A02130Kup
PMD Group Sp. z o.o.854240504573-102 Witkowo Pierwsze4770.81A02124Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa8787.40A02132Kup
Guliver Sp. z o.o. Sp.K675148627131-589 Kraków983.07A02120Kup
GEDEON HOLDING Sp. z o.o.701030187600-382 Warszawa2389.50A02131Kup
PPUH TARTAK Wojciech Stasiak739153002911-010 Barczewo1340.71A02118Kup
MO&DOP INT s.r.o28648811793 99 Bohusov1198.19A02125Kup
ARW BALTIC sp. z o.o.852261463341-217 Sosnowiec728.54A02121Kup
HAI Speed TransporteDE32759121730657 Hannover4152.06A02126Kup
Biuro Handlowe LAPIL Sp. z o. o.897180386950-148 Wrocław23820.31A02127Kup
Soltar Sp. z o.o. Sp. K783179017861-737 Poznań4007.10A02133Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk21078.67A02135Kup
TARKE Logistik GmbHDE32725601830159 Hannover Niemcy4091.75A02136Kup
MAHZPOOL Import-Eksport Zbysław Grygorowicz852040410470-255 Szczecin1200.36A02137Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna5037.02A02138Kup
RM TSL Sp. z o.o.879270781887-100 Toruń1328.25A02147Kup
KARODEKOR Mariusz Borzęcki714168260821-100 Lubartów2106.59A02150Kup
ST LOGISTYKA Sp. z o.o.954278422140-159 Katowice1773.57A02152Kup
ADAR Polska Sp. z o.o.525279976100-043 Warszawa18975.71A02139Kup
Sofitrans Sp. z o.o.622278377363-400 Ostrów Wielkopolski2904.50A02148Kup
Olimpia Logistic Mirosław Wojewódzki953212370786-300 Grudziądz4682.54A02149Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa5667.71A02153Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk6844.90A02155Kup
Y5 Sp. z o.o.253033516978-500 Drawsko Pomorskie2309.61A02158Kup
GLOBAL EXPRESS TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY Monika Skalska619158828898-400 Wieruszów21531.06A02154Kup
Firma ADAM Adam Skrzypiec734000609233-334 Kamionka Wielka19124.76A02159Kup
PHU MON-TECH Monika Śladkowska657207152425-818 Kielce18209.20A02160Kup
MAR-TRANS Mariusz Wierzbicki762200350307-200 Wyszków5136.72A02161Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń1958.12A02162Kup
Towarowy Transport Drogowy Marek Gryzło579186760782-213 Miłoradz4101.87A02163Kup
PEO-TRANS Sp. z o.o.825217402821-470 Krzywda898.04A02167Kup
PETRA Sp. z o.o. S.K.777324403862-050 Mosina1261.41A02168Kup
Gosped Sp. z o.o. Spółka Komandytowa591167395377-127 Nakla1170.19A02165Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa10942.12A02164Kup
House Of Food Sp. z o.o.521389763702-233 Warszawa9428.32A02170Kup
TICA-LOGISTICS Sp. z o.o.779250794160-204 Poznań7411.31A02171Kup
Pudełko Niespodzianek Justyna Moskwa628210736632-500 Chrzanów2442.97A02172Kup
Artur Siudak Intime Transport959159747625-116 Kielce1793.49A02177Kup
Gospodarstwo Specjalistyczne Tomasz Olszewski722162765218-208 Kulesze Kościelne13030.03A02174Kup
TALO Artur Smolibowski697197644564-100 Leszno1103.67A02178Kup
R&D REPAIRS BOGUSŁAW BĄK597104846674-300 Myślibórz8063.47A02176Kup
Firma Handlowa Inter-Mat Dariusz Matuszek641137681040-748 Katowice1365.95A02179Kup
Bogdan Szewczyk PPHU KRISK949120946342-208 Częstochowa676.33A02180Kup
PPHU MAT Mateusz Dubak644311006741-200 Sosnowiec1199.92A02181Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna9623.83A02185Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Kowalski668198996562-709 Malanów2531.84A02187Kup
Romex Sp. z o.o.879265586687-100 Toruń12397.13A02186Kup
LM-TRANS Łukasz Mazur951230411002-808 Warszawa1401.54A02182Kup
TRANS BALTIC LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA851317770770-563 Szczecin6478.79A02184Kup
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Powierza823100245708-322 Ceranów2071.67A02188Kup
Serwis-Rem Andrzej Kwiel958041492884-230 Dębogórze-Wybudowanie754.10A02192Kup
WOLST Sp. z o.o.701090054200-427 Warszawa2269.85A02193Kup
Gospodarstwo Rolne Piotr Walczuk544137705017-312 Drohiczyn3268.02A02189Kup
JMR-TRANS Krystyna Pietrzak531138469505-180 Pomiechówek10139.19A02194Kup
STEX DIE EXPRESS-SPEDITIONDE31116267494315 Straubing786.67A02196Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice1699.54A02199Kup
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Ciwonios906128705516-040 Gródek796.79A02190Kup
CREENSHAW CARTEL - Borys Matysiak113293025100-801 Warszawa2078.54A02201Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AND-BUD Krzysztof Andrzejczyk775180999309-550 Szczawin Kościelny28249.40A02195Kup
MS GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW MALCZEWSKI SZWEDA SPÓŁKA JAWNA631229709444-100 Gliwice3820.61A02197Kup
L&P Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością531169128505-180 Pomiechówek2170.94A02203Kup
UAB VIKASALT10000387271476163 SIAULIAI8547.67A02205Kup
BETAMAX LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ929194841165-364 Zielona Góra2712.12A02202Kup
Speed Justyna Stawicka666197095162-600 Koło1841.10A02200Kup
EKSTREMIUM Sp. z o.o.527276443500-867 WARSZAWA2285.60A02204Kup
Handel i Usługi Transportowe Joanna Beata Kowalczyk564118501320-632 Lublin1802.73A02209Kup
Natalia Wojciechowska FRANK-TRANS622282900960-161 Poznań3533.30A02210Kup
ŁAN SPÓŁKA JAWNA SZELĄG554292049087-103 Mała Nieszawka48412.17A02214Kup
LOBO PLUS Sp. z o.o.954279706340-008 Katowice17439.61A02215Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa8845.29A02221Kup
Usługi Transportowe Andrzej Lejkowski588114845484-241 Gościcino974.53A02223Kup
LUCERO Sp. z o.o.521387814302-656 Warszawa5343.85A02220Kup
Inside LogisticsDE28522954171303 Waiblingen2808.85A02225Kup
Agnieszka Tomaszewska Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe835107802696-200 Rawa Mazowiecka2568.11A02227Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna3156.26A02222Kup
SDM Spedition GmbHDE30546201713581 Berlin1662.77A02224Kup
MAT-POL Mateusz Szyczewski587165128184-120 Władysławowo31728.46A02226Kup
VEGO Sp. z o.o.837184233596-500 Sochaczew4125.96A02229Kup
Kamil Trans Sp. z o.o.946260969720-601 Lublin805.78A02231Kup
OD.NOVA ENERGIA Sp. z o.o. sp.k.945223689832-500 Chrzanów9883.86A02234Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov2707.87A02228Kup
WISCOP Sp. z o.o.892148658587-100 Toruń45959.20A02232Kup
Kronospan Luxembourg S.AIDLU158781054902 Sanem. Luksemburg3588.27A02235Kup
Aleksandra Krcha Marketing Group679319694530-440 Kraków10765.08A02233Kup
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TAMAX Tomasz Sochoń542280192015-750 Białystok31632.18A02236Kup
Transport Krajowy i Międzynarodowy Sandra Szał786168521063-020 Łękno5573.18A02240Kup
Michał Czyszczoń EMCM737218253834-642 Dobra29575.40A02243Kup
LAMBDA LOGISTICS Grzelak Dominik697209072664-100 Leszno2047.27A02244Kup
UAB Rytu-vakaru transportasLT100008852818LT-62461 Miklusenai4854.76A02239Kup
MARBUD Dorota Marczak949145525142-202 Częstochowa150252.29A02241Kup
StanBar Łukasz Stanek871152353533-240 Żabno18833.35A02245Kup
LAMAX INTERNATIONAL Sp. z o.o.758236690205-820 Piastów119923.65A02247Kup
CarFree Sp. z o.o.521369562602-677 Warszawa23059.34A02249Kup
TMH TRANS EXPRESS Sp. z o.o.957112846580-174 Gdańsk53058.32A02250Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KOS Jan Kos734107474733-300 Nowy Sącz12131.11A02251Kup
Charisma Logistik GmbHDE32624885444787 Bochum3156.84A02257Kup
WOLST Sp. z o.o.701090054200-427 Warszawa5440.82A02259Kup
Bultrans Express LTD2028268314000 Plovdiv Bulgaria13456.42A02260Kup
Logflex Cargo Logistics GmbHDE81513176034123 Kassel1569.00A02262Kup
LOG PLAN POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa701020014140-080 Katowice1967.40A02263Kup
TERASOL Sp. z o.o.679314824830-394 Kraków34908.47A02261Kup
Gefco Türkiye390030713534956 Cayirova4345.92A02258Kup
UAB TRANSALPAT10001034411105120 Vilnius Litwa4542.94A02266Kup
Willa Gryf Augustyn Szczygielski587000906884-140 Jastarnia508.03A02274Kup
DDM Logistik GmbHDE32771166530159 Hannover6451.37A02255Kup
Zarko Ivanovic Prapr Zix Cargo Backa PalankaRS10766842621400 Backa Palanka2131.37A02264Kup
DLB Czech s.r.o.CZ0507290541703 Dubi U Teplic 34073.02A02256Kup
JLG Logistics Sp. z o.o. Sp.K.727280326090-513 Łódź2394.01A02265Kup
Gospodarstwo Rolne Leszek Stupak545146894316-150 Suchowola1487.57A02267Kup
POLWAMA Sp. z o.o.842177933877-200 Miastko1261.86A02268Kup
TRANS-PAW Paweł Chamera863166619027-530 Ożarów983.09A02275Kup
BESTUS Sp. z o.o.678318378630-798 Kraków6805.00A02270Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań3223.34A02269Kup
UAB VIKASALT10000387271476163 SIAULIAI14660.79A02276Kup
A8 Robert Tomasz Laszok727244055090-448 Łódź956.23A02273Kup
Andrzej Stefański ZIB678003687239-728 Kraków8299.88A02277Kup
Firma SILVER Ewelina Srebrniak699186976464-125 Poniec1562.38A02284Kup
PHU Anit Wojciech Drzewiecki668000664762-710 Władysławów4262.77A02278Kup
Piles Sp. z o.o. Sp.K781198886560-464 Poznań 5297.15A02282Kup
Janusz Trznadlewski GROTT864141303627-641 Obrazów6142.83A02283Kup
Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko912127340555-220 Jelcz-Laskowice1105.67A02271Kup
Beata Pacia F.T.U. SEW-TRANS649210845542-436 Pilica2023.18A02272Kup
Orio Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością954279709240-008 Katowice10231.23A02279Kup
Fager Trans Sp. z o.o. Sp. k.701052980002-014 Warszawa6413.76A02280Kup
Magmar Auto Sp. z o.o. Sp.K.945219313731-358 KrakówA02281Kup
Włodzimierz Szablewski Garden Service697207591664-120 Krzemieniewo, Garzyn7360.06A02285Kup
Robert Misztela854229506573-112 Stara Dąbrowa13148.65A02286Kup
Ewelina Kossakowska Eko-Kossa732215195599-122 Góra Świętej Małgorzaty2710.66A02287Kup
Lucjan Sroka Usługi Transportowe 792188432237-511 Wólka Pełkińska2505.97A02288Kup
K Charles Haulage LTDGB3131778201000 Great West Road14138.13A02291Kup
MARINET Dariusz Stenka585136067581-881 Sopot3134.96A02292Kup
STEX DIE EXPRESS-SPEDITIONDE31116267494315 Straubing817.59A02294Kup
BIOVINIS d.o.o.HR6868722969442000 Varazdin19217.95A02297Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna6082.98A02298Kup
GOLD-BAU Sp. z o.o.583337025580-855 Gdańsk3348.23A02296Kup
OMP Sp. z o.o.604017220783-004 Pruszcz Gdański12162.94A02302Kup
Gospodarstwo Rolne Monika Pocierznicka876237520587-222 Radzyń Chełmiński3726.42A02303Kup
F.H.U. Auto Części Magdalena Mitaszka-Walczyna714202616021-132 Kamionka11761.51A02299Kup
KEY HAUS Remigiusz Walczyk612110391450-159 Wrocław1051.39A02307Kup
BUD-INNOWACJE Teresa Grodzka973055842365-547 Zielona Góra70555.06A02310Kup
PB Internationale Transporte GmbHDE28534413715236 Frankfurt3555.98A02312Kup
Cieślar Dariusz Zakład Stolarski, Ciesielstwo548100119643-460 Wisła2558.93A02316Kup
Olas Mirosław Box-Pack968051920762-700 Turek26140.14A02317Kup
SSDW LOGISTICS Sp. z o.o.779251155260-702 Poznań3283.80A02308Kup
EMONS Spedition GmbHDE123053215D-15234 Frankfurt O., Niemcy833.11A02318Kup
KRUK LOGISTIC Sp. z o.o.607009047764-800 Chodzież3353.51A02319Kup
Szelągówka Sp. z o.o.742225785411-731 Sorkwity1599.55A02322Kup
Gospodarstwo Rolne Ewa Dorosz753001675148-385 Otmuchów651.72A02323Kup
RAN-OLE-PAR Sp. z.o.o.947180549891-341 Łódź13040.37A02326Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna13507.05A02328Kup
HANCNC Bartłomiej Bysko969146647244-117 Gliwice2799.18A02329Kup
Auto Mobil Flash Agnieszka Szostek753230321348-303 Nysa2266.27A02325Kup
FRANC-BUD Rafał Francuz, Stanisław Francuz S.C.628226413732-566 Alwernia, Poręba Żegoty2290.18A02332Kup
Gospodarstwo Rolne Grabowski Piotr776111416909-226 Zawidz7396.35A02327Kup
TSL Intermodel Sp. z o.o. S.K.951233889902-826 Warszawa10523.78A02334Kup
KRUSZ-SYSTEM Sp. z o.o.595146837264-410 Sieraków23590.53A02337Kup
J-Tech Jerzy Zasada628163912132-500 Chrzanów3403.59A02330Kup
Daniel Marel739353387111-320 Jeziorany14067.85A02339Kup
Grupa Transportowa Sp. z o.o.771285220097-300 Piotrków Trybunalski5234.88A02335Kup
DENAR Marcin Skoneczny253013969878-100 Kołobrzeg1828.61A02341Kup
TGX-TRANS Szklarz Michał995025550662-065 Grodzisk Wielkopolski2311.43A02333Kup
Tatara Logistics Damian Tatara772240921697-500 Radomsko4163.57A02340Kup
ATLANTIS Sp. z o.o.608010374463-400 Ostrów Wielkopolski3592.34A02336Kup
LUKKI KHAUZUA4073649608132 Vyshneve2560.26A02343Kup
Aldach S.C. Jolanta Adamus, Jarosław Lenart649229740442-445 Szczekociny22176.41A02344Kup
Odlewnia Zawiercie S.A.649000088342-400 Zawiercie54795.48A02347Kup
JASTRANS S.C. Joanna Jasek, Przemysław Grabowski637219638532-340 Wolbrom1924.21A02350Kup
PAW - DEL - TRANS Katarzyna Pandel637199946132-340 Wolbrom1673.67A02353Kup
Tynkpol Łukasz Potaczało947189345691-156 Łódź2089.53A02348Kup
Morawa-Berchtold Transporte GmbHATU425963026020 Innsbruck25751.82A02356Kup
Global Arion Logistics S.L.ESB1930434419200 Azuqueca de Henares12735.76A02357Kup
DW BULDING Sp. z o.o.679317673030-418 Kraków19936.72A02351Kup
Firma Transportowa NIKOLA Robert Koliński632135017841-205 Sosnowiec1756.63A02352Kup
NONE NAME Sp. z o.o.525258757902-001 Warszawa7531.06A02354Kup
ODA TRANS SP. Z O.O. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością584279270280-309 Gdańsk9541.28A02358Kup
REMAX Roksana Drążek574205806142-133 Węglowice15337.65A02360Kup
ALLANDER Grzegorz Tworek577175137942-300 Myszków22271.29A02363Kup
AGRO Next s.r.o.SK202364916697675 Jasenie19456.65A02362Kup
ANIVERSA Sp. z o.o.895214575085-150 Bydgoszcz8014.83A02365Kup
FIT4ELITE - PAWEŁ NIEWRZAWA588225435981-586 Gdynia15529.16A02368Kup
Dyline Sp. z o.o.527280846300-815 Warszawa1791.14A02369Kup
Tomasz Matuszczak618196628661-476 Poznań926.60A02366Kup
Odlewnia Zawiercie S.A.649000088342-400 Zawiercie5251.54A02374Kup
Małgorzata Nasulewicz, FF Sport799138220626-300 Opoczno1694.47A02377Kup
ECOREM Sp. z o.o.675155813131-511 Kraków1462.65A02376Kup
Gospodarstwo Rolne Jarmocik Mirosław543194805417-210 Narew6227.03A02367Kup
Transport Gabarytowy PAWMAKS Sp. z o.o.815180914637-125 Czarna10812.61A02373Kup
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ELPRO Sp. z o.o.573010567142-200 Częstochowa112900.06A02375Kup
Gospodarstwo Rolne Jacek Kwakowicz742181972911-731 Warpuny9670.17A02378Kup
SKYFOX Poland Sp. z o.o.113287251380-309 Gdańsk8444.64A02387Kup
Gospodarstwo Rolne Wojciech Mianowski723161311418-300 Zambrów18868.69A02380Kup
Usługi Remontowo-Budowlane. Janusz Sobaszek715117150723-200 Kraśnik3297.24A02392Kup
Gospodarstwo Rolne Aneta Glinka758224887006-231 Młynarze1332.19A02382Kup
AJAB Bramy Sp. z o.o.554231010786-070 Wałdowo Królewskie153398.86A02388Kup
POZTEL Sp. z o.o.779241953360-195 Poznań4000.58A02391Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Bryzek826196559708-430 Żelechów4165.26A02383Kup
Gospodarstwo Rolne Przemysław Safiejko848170628319-300 Ełk12444.10A02395Kup
Gospodarstwo Rolne Adam Łupiński966176910418-100 Łapy1507.99A02396Kup
FN Logistic Sp. z o.o.956234417559-300 Lubin6548.03A02394Kup
Gospodarstwo Rolne Jadwiga Kmito582000583214-405 Wilczęta3691.27A02384Kup
Terra Logistic Sp. z o.o. S.K.536192978305-110 Jabłonna5284.77A02398Kup
Gospodarstwo Rolne Marek Gromadzki496022188308-206 Huszlew11766.33A02397Kup
Gospodarstwo Rolne Bartosz Stachelek758236295607-438 Zalas11892.18A02385Kup
Bee Maja Sp. z o.o.573289307542-215 Częstochowa9538.25A02399Kup
DB Silesia Sp. z o.o.222091904841-400 Mysłowice111878.86A02406Kup
CENER Sp. z o.o.783180345561-737 Poznań3701.71A02401Kup
BEST Adam Pietrzak573291302742-229 Częstochowa2205.05A02407Kup
HEIKO Sp. z o.o.521368039803-808 Warszawa1357.51A02400Kup
Guliver Sp. z o.o. Sp.K675148627131-589 Kraków865.25A02402Kup
Inter Systems Sp. z o.o.527293755100-844 Warszawa8945.69A02408Kup
NAC LOGISTICSNL003036954B506732AD HARSKAMP5511.71A02410Kup
Trans-Log Sp. z o.o.527293766301-171 Warszawa8501.64A02409Kup
EW-TRANS Ewa Kowalewska954112738940-003 Katowice764.11A02415Kup
MAURUS-MED s.r.o.SK212077922104423 Jasov2352.74A02403Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna6367.95A02414Kup
Malta-Trans Sp. z o.o.895211181183-400 Kościerzyna7085.91A02413Kup
Integrales Sp. z o.o.701020226902-715 WARSZAWA7031.57A02404Kup
FIL-TRANS Anna Furmańska731174333395-200 Pabianice1800.08A02418Kup
Kamil August Susul (Transporte Mallorca)ESX8403253L07560 Sa Coma (Illes Balears)1595.86A02405Kup
MMT CARGO Sp. z o.o.879271480187-100 Toruń1800.13A02419Kup
Gospodarstwo Rolne Radosław Legacki759162573407-303 Lubotyń3010.98A02427Kup
J&M Logistics Sp. z o.o.524286302603-149 Warszawa2627.20A02426Kup
Robert Więcław Centrum Reklamy i Fotografii ELOGIC924174450568-100 Żagań2147.97A02424Kup
TORINO Sp. z o.o.496025234608-207 Mszanna2148.79A02420Kup
TRADECOM Sp. z o.o.771288092393-408 Łódź7030.47A02430Kup
Rafał Janczura717176955024-350 Chodel1157.71A02428Kup
ADROAD Sp. z o.o.783182415061-105 Poznań15994.26A02431Kup
DB Silesia Sp. z o.o.222091904841-400 Mysłowice7609.90A02429Kup
Robert Garncarz- Tech-Bud919121807322-525 Strzyżów1124.71A02432Kup
Wavenet Sp. z o.o.522258123005-800 Pruszków1950.70A02433Kup
Molion Trust Sp. z o.o.113294885400-375 Warszawa29343.12A02434Kup
WeSee Construction Ewa Malczewska671100527162-005 Owińska648.05A02436Kup
Odlewnia Zawiercie S.A.649000088342-400 Zawiercie45789.51A02438Kup
KRUK LOGISTIC Sp. z o.o.607009047764-800 Chodzież4045.58A02440Kup
EUROPEJSKA GRUPA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.586228181581-537 Gdynia1387.86A02441Kup
SUPER-MED Jacek Zingler648231880841-800 Zabrze4172.36A02443Kup
LOGISERVICE Sp. z o.o.531165750303-109 Warszawa2635.93A02445Kup
POZTEL Sp. z o.o.779241953360-195 Poznań5743.94A02447Kup
ANLOGISTICS Sp. z o.o. Sp. K.503007885487-400 Golub-Dobrzyń1973.19A02446Kup
TERMKOM Sp. z o.o.631100588244-100 Gliwice3155.20A02442Kup
MAT-POL Transport-Spedycja Mateusz Wenda797182962105-600 Grójec836.62A02450Kup
Grupa Transportowa Sp. z o.o.771285220097-300 Piotrków Trybunalski1152.51A02448Kup
Zakład Remontowo-Budowlany KANIA Józef Kania646234764643-100 Tychy12893.58A02451Kup
Adrian Tymoszuk986020136972-400 Kamień Pomorski3084.19A02453Kup
BUUMTRANS BETON TOWAROWY Sp. z o.o.954275817540-742 Katowice13673.54A02452Kup
Mateusz Skrzypczyk Firma Usługowo Handlowa MAT-SERVIS959165377226-070 Łopuszno6551.40A02459Kup
ANODOS Sp. z o.o.113292422704-282 Warszawa1599.20A02466Kup
EURO FRACHT Patryk Kantanista557160660388-324 Jeziora Wielkie4789.78A02460Kup
EUROPEJSKA GRUPA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.586228181581-537 Gdynia718.47A02472Kup
INSIGNIA Paweł Kulasa878176893487-100 Toruń2541.23A02468Kup
P.H.U. MARTINEX Marcin Adamkiewicz666176683162-604 Kościelec5061.40A02461Kup
SKB GRUPA Sp. z o.o.956234872487-100 Toruń4580.74A02476Kup
BRANDBQ Sp. z o.o.679304971831-564 Kraków8928.08A02474Kup
F.P.H.U. Agnieszka Malec, Aneta Malec551262852034-114 Brzeźnica1043.87A02473Kup
KM-GROUP KAMILA WOŹNIAK591155940183-400 Kościerzyna5252.09A02462Kup
ASC Assistance Service Centre Sp. z o.o.525255668502-495 Warszawa7938.81A02463Kup
Gminne Przedsiębiorstwo Usługowe ALGAWA Sp. z o.o.891158434687-700 Aleksandrów Kujawski18588.79A02477Kup
ONEZONE Sp. z o.o.969162323344-190 Knurów3410.11A02479Kup
AIM Agnieszka Mazurek621183538363-750 Sulmierzyce2900.65A02480Kup
EXPLORER Karol Jaskłowski532180892605-400 Otwock6353.67A02478Kup
Piotr Danieluk Pro-Bud633182521744-335 Jastrzębie-ZdrójA02483Kup
Classtrans Mariusz Klasa113251593103-988 Warszawa5693.07A02484Kup
TOMBUD -Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Tomasz Dubyk914107194657-100 Strzelin39198.49A02485Kup
Artur Tymiński UNI-TECH772229929497-515 Masłowice7415.38A02482Kup
Gospodarstwo Rolne Łukasz Rolbiecki591159572783-315 Szymbark9807.14A02486Kup
Jalpol Sp. z o.o.634000424741-200 Sosnowiec1315.40A02487Kup
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NESTOR Ewa Deniziak622128737482-300 Elbląg3119.00A02488Kup
U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski618215746562-800 Kalisz8489.24A02490Kup
Poison-Trans Sp.z o.o.969161212344-190 Knurów5191.44A02492Kup
Doomy Sp. z o.o.679320861930-522 Kraków2120.94A02489Kup
Serwis Urządzeń Mechanicznych KAZ-MECH Mirosława Michalska646131202543-196 Mikołów3552.88A02491Kup
BTS-SERWIS Sp. z o.o.567191900009-100 Płońsk16837.72A02496Kup
Hurtownia Ogrodnicza AGROFOL - Sławomir Człapiński888223297487-600 Lipno2196.06A02499Kup
KOMPAS SPEDYCJA Sp. z o.o. Sp.k.953263752489-632 Brusy1284.50A02497Kup
Jerzy Charchuć717100737224-200 Bełżyce2306.65A02500Kup
INWESTNET Sp. z o.o.753245614148-303 Nysa6897.91A02504Kup
Krzysztof Kaczmarczyk FIRMA BUDOWLANA681193283532­412 Wiśniowa2913.67A02503Kup
Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o.679310337530-701 Kraków7491.63A02501Kup
Dom Seniora Pałacyk Jankowskiego Sp. z o.o.736167343943-300 Bielsko-Biała37021.32A02505Kup
Gospodarstwo Rolne Tomasz Byczek775225638499-307 Strzelce4455.27A02502Kup






* - pole wymagane

Wyślij